
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
-
Astrix
- Posts: 1898
- Joined: 30/09/2009 14:14
#35301 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Je li iko gledao ovaj, kakav je za preporuku?


- drag_gost
- Posts: 6417
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#35302 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Uh... dobar, dobar.
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#35303 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
slazem se.drag_gost wrote:Uh... dobar, dobar.
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#35304 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Member..... ahhhh Member trainspotting.ahhh yeah i memeber
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#35305 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Oldboy (2003)
covjece, ovaj rasplet nisam ocekivo ni pod tackom razno
odlican film!
covjece, ovaj rasplet nisam ocekivo ni pod tackom razno
odlican film!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#35306 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Al ste mi mLogo neurozni.
Ako se koja rijec mimo preporuke progovori - odmah dezurna gundjala
Koliko se na drugim temama spama, ovo je nista
Al dobro, ako hocete http://www.imdb.com/title/tt0238380/, evo ja kazem nek bude.
Nemoj da poslije bude - dosadno
Ako se koja rijec mimo preporuke progovori - odmah dezurna gundjala
Koliko se na drugim temama spama, ovo je nista
Al dobro, ako hocete http://www.imdb.com/title/tt0238380/, evo ja kazem nek bude.
Nemoj da poslije bude - dosadno
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#35307 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
nije tacno.Tomahawk11 wrote:Al ste mi mLogo neurozni.
Ako se koja rijec mimo preporuke progovori - odmah dezurna gundjala![]()
Koliko se na drugim temama spama, ovo je nista![]()
Al dobro, ako hocete http://www.imdb.com/title/tt0238380/, evo ja kazem nek bude.
Nemoj da poslije bude - dosadno
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#35308 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Sta nije tacno?
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#35309 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
da se neko ne uvrijedimarkioni wrote:
Member..... ahhhh Member trainspotting.ahhh yeah i memeber
ja ovo ne bih gledao
prvi sam pogledao na nekoj buđavoj VHS vlažnoj kaseti
neke filmove treba ostaviti prošlosti...a i nastavke
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#35310 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ti nebi stijo gledati, ja budem. Živija Spad!<3
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#35311 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ti si prošlost pomiri se s tim. 
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#35312 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
isto kao ni clercs 2
jednostavno me organski odbija kao i T2
jednostavno me organski odbija kao i T2
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#35313 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
A ono T2 jede. Labudan i trileme zarad bilderanske predrasude.
- Dosadno mii
- Posts: 3163
- Joined: 16/06/2014 20:33
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#35316 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
pa to.Tomahawk11 wrote:Sta nije tacno?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#35317 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
OK.markioni wrote:pa to.Tomahawk11 wrote:Sta nije tacno?
- Donnie Smith
- Posts: 1720
- Joined: 23/06/2012 11:48
#35318 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Max (2015)
Ne znam eto, PMS šta li, ali pola filma sam preplakala.
Djeca će ga voljeti
Ne znam eto, PMS šta li, ali pola filma sam preplakala.
Djeca će ga voljeti
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#35319 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Naravno da sam znao da ces Maxa hvalit na sve strane, joj komedije s tobom.
Inace fin je max.
Inace fin je max.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#35320 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
i bas si, pored mora i okeana katastrofalnih nastavaka, odabrao dva filma gdje su drugi dijelovi veoma dobri, kod T2 bi se usudio reci i bolji od prvog dijela.Black swan wrote:isto kao ni clercs 2
jednostavno me organski odbija kao i T2
- Donnie Smith
- Posts: 1720
- Joined: 23/06/2012 11:48
#35321 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
E jbgnema me tamo wrote:Naravno da sam znao da ces Maxa hvalit na sve strane, joj komedije s tobom.![]()
Inace fin je max.
Ti vidovit
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#35322 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ma još si u fazi kad te oduševljavaju ovi filmovi..Donnie Smith wrote:E jbgnema me tamo wrote:Naravno da sam znao da ces Maxa hvalit na sve strane, joj komedije s tobom.![]()
Inace fin je max.![]()
Ti vidovit
Sacekaj još par godina da postaneš bolesnica koji traži u svakom filmu neku poruku.
Nego reci ti meni šta ti se ne sviđa u NightCrawleru jedinom filmu koji me u zadnje 2 godine zakovao za stolicu?
- Donnie Smith
- Posts: 1720
- Joined: 23/06/2012 11:48
#35323 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ne mogu, odoh još jednom Maxa da pogledam. A kad već pominješ filmove s porukom, Nightc. ima veoma dobru poruku, neempatiju našu nasušnu i eksploataciju senzacionalističkih sadržaja. Ne volim Jake Gyllenhaal-a. Pogledaj ti samo tu jbnu statičnost u kronikama, Demolitionu (malo se popravio u Izvornom kodu) a tek uloga detektiva u Prisoners-u.nema me tamo wrote:Ma još si u fazi kad te oduševljavaju ovi filmovi..Donnie Smith wrote:E jbgnema me tamo wrote:Naravno da sam znao da ces Maxa hvalit na sve strane, joj komedije s tobom.![]()
Inace fin je max.![]()
Ti vidovit
Sacekaj još par godina da postaneš bolesnica koji traži u svakom filmu neku poruku.
Nego reci ti meni šta ti se ne sviđa u NightCrawleru jedinom filmu koji me u zadnje 2 godine zakovao za stolicu?
Moraš zapamtiti da se o ukusima ne raspravlja. Svidi ti se film, meni ne - ti to prihvatiš kao nešto najrazumnije, a ne tražiš razloge tome, jer ne trebaju ni da te zanimaju (tipa da neko voli dječije filmove, filmove s porukom ili nešto slično.). Šta se sad trebamo iščuđavati što pola nacije plače još uvijek za Maršalom, dok mu druga polovica jb mater, ili što svi pljuju SDA, a ovi non stop na vlasti; neko voli Angelinu Jolie, neko bi Bradu i dalje ćuško Anistonku...šta da se radi...osim da se prihvate stvari takve kakve jesu (mislim na ukuse).
Ja ljeti moraj raji elaborate pisati zašto ne volim sladoled; svakog ljeta ista priča. Neću sladoled i tačka. Nema mi ukusa, presladak mi svaki, ne vidim u njemu i ne doživjavam nikakvu ljepotu. Ne volim slatko i ćao.
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#35324 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
nisam siguran da li je dvica bolja ali da je boljih primjera moglo biti ..apsolutnokaranana wrote:i bas si, pored mora i okeana katastrofalnih nastavaka, odabrao dva filma gdje su drugi dijelovi veoma dobri, kod T2 bi se usudio reci i bolji od prvog dijela.Black swan wrote:isto kao ni clercs 2
jednostavno me organski odbija kao i T2
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#35325 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
i ja gledam milion posto iako imam osjecaj da ce ovo biti sa nekom klise porukom (sto se vec u "nabrajalici" moze napipat (!?)) i naravno da izmuzu pare na staroj slavi nenadj...prvog dijela. ali bice zanimljivo ako nista to sam siguran ... nije drama ipak a i mcgregor sam moze da hoce iznijet film hehe.johnnykola wrote:Ti nebi stijo gledati, ja budem. Živija Spad!<3

