Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#35276 Re: Zeničani
Gdje se imaju kupite steke za PVC prozore? Pukla mi jedna, a ovaj koji mi je radio prozore zatvorio firmu.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35277 Re: Zeničani
pa kod drugih koji se bave tim poslom,imam i ja dvije šteke,mijenjao pa mi ostale viška
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#35278 Re: Zeničani
Ma kontam moracu im ici u radionice, jer vjerovatno ne drze po kancelarijamakakavdanakneiskustvu wrote:pa kod drugih koji se bave tim poslom,imam i ja dvije šteke,mijenjao pa mi ostale viška
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35279 Re: Zeničani
Imas Duomont na iznad Mokusnica kod dzamije, tu im je i radionica i kancelarija
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#35280 Re: Zeničani
Throttle wrote:Imas Duomont na iznad Mokusnica kod dzamije, tu im je i radionica i kancelarija
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#35281 Re: Zeničani
Sve pohvale za Duo Mont sa Mokusnica. Radili mi stolariju u stanu, prezadovoljan sam 
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#35282 Re: Zeničani
Ode još jedan mlad momak...
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#35283 Re: Zeničani
????
-
vwlover
- Posts: 90
- Joined: 29/06/2016 21:48
#35284 Re: Zeničani
Jel samoubistvo ili nesretan slucaj?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Sanjarko
- Posts: 28452
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#35286 Re: Zeničani
Sinoc mi u oko 24 sata javilo ovu vijest. Ne zna se da li je slucajno pao ili je samoubistvo.
- Sanjarko
- Posts: 28452
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#35287 Re: Zeničani
Uzmete RSS onaj feed addon, ne znam ima li na Chrome-u, i vijesti vam javlja kako nastimate. Iz minute u minutu i slicno.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#35288 Re: Zeničani
Vizionar 1985 wrote:Uzmete RSS onaj feed addon, ne znam ima li na Chrome-u, i vijesti vam javlja kako nastimate. Iz minute u minutu i slicno.
jel to isto tvoj izum?
- Sanjarko
- Posts: 28452
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#35289 Re: Zeničani
Nemam ja izuma niti sam bilo kada tvrdio da imam izume, a patente ponajmanje nemam. Ovo je addon na Mozill-i a mozda ima nesto slicno na Chrome-u.Tempo wrote:Vizionar 1985 wrote:Uzmete RSS onaj feed addon, ne znam ima li na Chrome-u, i vijesti vam javlja kako nastimate. Iz minute u minutu i slicno.
jel to isto tvoj izum?
Last edited by Sanjarko on 05/08/2019 11:03, edited 1 time in total.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#35290 Re: Zeničani
ja ja, adon. dobro si.
-
dert
- Posts: 6570
- Joined: 28/09/2011 07:35
- Location: dert
#35291 Re: Zeničani
jebli vas vise parkinzi i parkiranje
jel' se to nista ne desava u nicaZe ...............slike , foto ..................
jel' se to nista ne desava u nicaZe ...............slike , foto ..................
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#35292 Re: Zeničani
Jesi to i ti dijasporadert wrote:jebli vas vise parkinzi i parkiranje![]()
jel' se to nista ne desava u nicaZe ...............slike , foto ..................
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35293 Re: Zeničani
pozelio slike one flase konjaka i ostalih akademskih gradjanki ovoga gradaapsidejzi wrote:Jesi to i ti dijasporadert wrote:jebli vas vise parkinzi i parkiranje![]()
jel' se to nista ne desava u nicaZe ...............slike , foto ..................
- Reventor
- Posts: 112
- Joined: 11/10/2013 22:43
- Location: Gdje se najmanje nadam
#35294 Re: Zeničani
Sunce i dalje sija....
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#35296 Re: Zeničani
Jes nam dugo Ekran i bio
PS: koliko dugo se ceka i koliko kosta uvjerenje o nekažnjavanju?
PS: koliko dugo se ceka i koliko kosta uvjerenje o nekažnjavanju?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35297 Re: Zeničani
10 km košta ako je potrebno za zaposlenje u BiH,par dana se čeka
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#35298 Re: Zeničani
Hvala kurcu pa ode Ekran.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35299 Re: Zeničani
+1ExNihilo wrote:Hvala kurcu pa ode Ekran.
postali su lojavi
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#35300 Re: Zeničani
Pandža ako je za vani.Kralj Tvrtko I. wrote:Jes nam dugo Ekran i bio![]()
PS: koliko dugo se ceka i koliko kosta uvjerenje o nekažnjavanju?
