Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
drag_gost
Posts: 6417
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#35276 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by drag_gost »

Sausage Party - preporuka. Da je 90tih snimljen, bio bi remek djelo. Nije za svakoga.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#35277 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Partijaner »

Match Point (2005)

http://www.imdb.com/title/tt0416320/?ref_=rvi_tt

Image


El secreto de sus ojos (The Secret In There Eyes 2009)

http://www.imdb.com/title/tt1305806/?ref_=rvi_tt

Image
User avatar
bejbi91
Posts: 139
Joined: 19/09/2016 18:38
Location: Sarajevo

#35278 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by bejbi91 »

El secreto de sus ojos je sjajan film :) Mislila sam da pogledam ovu holivudsku verziju http://www.imdb.com/title/tt1741273/?ref_=nv_sr_1 ali već znam da je veliko razočaranje :-?

Kad samo uporedim http://www.imdb.com/title/tt0364569/?ref_=nv_sr_1 i http://www.imdb.com/title/tt1321511/?ref_=nv_sr_2 postane čovjeku jasno da se treba bježati od tih američkih verzija već sjajnih filmova...Ali šta se može, vjerovatno ću pogledati i ovaj američki Secret in Their Eyes čisto da udovoljim znatiželji :)

Woody mi je malo nejasan uvijek bio :oops: Generalo dobri filmovi ali jako, jako čudni i konfuzni :-)
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#35279 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Snake Eyes »

bejbi91 wrote:El secreto de sus ojos je sjajan film :) Mislila sam da pogledam ovu holivudsku verziju http://www.imdb.com/title/tt1741273/?ref_=nv_sr_1 ali već znam da je veliko razočaranje :-?

Kad samo uporedim http://www.imdb.com/title/tt0364569/?ref_=nv_sr_1 i http://www.imdb.com/title/tt1321511/?ref_=nv_sr_2 postane čovjeku jasno da se treba bježati od tih američkih verzija već sjajnih filmova...Ali šta se može, vjerovatno ću pogledati i ovaj američki Secret in Their Eyes čisto da udovoljim znatiželji :)

Woody mi je malo nejasan uvijek bio :oops: Generalo dobri filmovi ali jako, jako čudni i konfuzni :-)
Nije baš svaki američki remake trash, npr. Departed je vrh!
User avatar
bejbi91
Posts: 139
Joined: 19/09/2016 18:38
Location: Sarajevo

#35280 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by bejbi91 »

Snake Eyes wrote:
bejbi91 wrote:El secreto de sus ojos je sjajan film :) Mislila sam da pogledam ovu holivudsku verziju http://www.imdb.com/title/tt1741273/?ref_=nv_sr_1 ali već znam da je veliko razočaranje :-?

Kad samo uporedim http://www.imdb.com/title/tt0364569/?ref_=nv_sr_1 i http://www.imdb.com/title/tt1321511/?ref_=nv_sr_2 postane čovjeku jasno da se treba bježati od tih američkih verzija već sjajnih filmova...Ali šta se može, vjerovatno ću pogledati i ovaj američki Secret in Their Eyes čisto da udovoljim znatiželji :)

Woody mi je malo nejasan uvijek bio :oops: Generalo dobri filmovi ali jako, jako čudni i konfuzni :-)
Nije baš svaki američki remake trash, npr. Departed je vrh!

Da, tu se slažem, jbga čast izuzecima :oops: Ali opet trilogija Infernal Affairs po kojoj je napravljen Departed je nenadjebiva :)
User avatar
madesa
Posts: 5565
Joined: 26/07/2013 02:37

#35281 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by madesa »

match point jedan od najboljih filmova :thumbup:
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#35282 Re: RE: Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Kataklinger »

madesa wrote:match point jedan od najboljih filmova [emoji106]
[emoji106][emoji106][emoji106]
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35283 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Tisuću srdaca, u 19.00 na
Pink World Cinema:

Image

Ako ga neko bude htio skinuti i ne nađe ga kao Jellyfish
neka traži kao Meduzot.

Odličan film, sat iza ponoći
također na Pink World Cinema:

Image
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#35284 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

Iza ponoci velis?
Jedva izdrzao da ne zaspim prije pola devet
Filmove gledam na rate
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35285 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Black swan wrote:Iza ponoci velis?
Jedva izdrzao da ne zaspim prije pola devet
Filmove gledam na rate
Ne ravna se ceo svemir po tebi.
Neko ima kanal, sesti će i gledati tad.
Oba filma su totalni betoni.
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#35286 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

srednjoškolci studenti nezaposleni oni na godišnjem odmoru...možda...

doduše i ja gluposti pričam možda ljudi rade drugu smjenu pa imaju mogućnost da kasnije ustaju

ne moraju svi spavati 7-8 sati možda ima i onih kojima je dosta 5
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#35287 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by taureg71 »

Black swan wrote:srednjoškolci studenti nezaposleni oni na godišnjem odmoru...možda...

doduše i ja gluposti pričam možda ljudi rade drugu smjenu pa imaju mogućnost da kasnije ustaju

ne moraju svi spavati 7-8 sati možda ima i onih kojima je dosta 5

ma da, ti si kao mudar nesto, ahahahah...

film je prevrhhh :bih: :bih: :bih:
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#35288 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

nisam mudar nego mi je fascinatno ako zaposlen čovjek koji mora ustat lupam u 7 ima snage gledati film poslije ponoći

krenuo sam peni dredful gledati sinoć i otišao spavat... završit ću je na pauzi danas :D
4 vjenčanja i sprovod sam tri dana gledao po malo :cry: :cry: :cry:

vama svaka čast... rano ustajanje me ubi glava klone u pola 10
a bio sam noćna ptica
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#35289 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

doduše meni treba sat vremena tramvajem :D pa tu izgubim dnevno 90 minuta minimum :| eto jednog filma dnevno :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35290 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Staris, labude :mrgreen:
Meni ni dan danas nije problem leci u 04:00 ujutro i ustati u 06:30, pa na posao.
Naravno, bude malo gutavo, al sta sad :D
Spavacu kad umrem :-D
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#35291 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by sizifinho »

Tomahawk11 wrote:Staris, labude :mrgreen:
Meni ni dan danas nije problem leci u 04:00 ujutro i ustati u 06:30, pa na posao.
Naravno, bude malo gutavo, al sta sad :D
Spavacu kad umrem :-D
zar ti nisi nekad nedavno studirao? Ti bi po toj nekoj mojoj procjeni trebao biti mojih godina, možda i mlađi... normalno da ti ni "dan danas" nije problem leći u 4 i ustati u 6 i 30 :P
nemaš 40 godina haha, sem ako se ne varam a poprilično sam siguran da se ne varam.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35292 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

sizifinho wrote:
Tomahawk11 wrote:Staris, labude :mrgreen:
Meni ni dan danas nije problem leci u 04:00 ujutro i ustati u 06:30, pa na posao.
Naravno, bude malo gutavo, al sta sad :D
Spavacu kad umrem :-D
zar ti nisi nekad nedavno studirao? Ti bi po toj nekoj mojoj procjeni trebao biti mojih godina, možda i mlađi... normalno da ti ni "dan danas" nije problem leći u 4 i ustati u 6 i 30 :P
nemaš 40 godina haha, sem ako se ne varam a poprilično sam siguran da se ne varam.
Studirao do 2007.

Ko zna, mozda sad opet studiram, pa prozivljavam novi studentski zivot :D
Mislim da sam malo stariji od tebe.

Nije mi bio problem ni prije 10 godina, nije ni danas. Znalo se od petka do ponedeljka spavati ukupno 8 sati i na posao. Naravno ponedeljak poslije 17 00 se sve to nadoknadi :D

A ovako, nije mi problem pregledati NBA utakmicu u bilo koje doba ili pogledati neki film (ne mora biti na TV, jednostavno dodje i pregledas) u sitne sate.
Mozda za jos 10 godina budem razmisljao kao labud.
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#35293 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

ja sam studirao do 2003. tako da nisi baš neš mlad
možda nemaš nizak tlak kao ja

spadam u ljude koji misle kako su san i dobra hrana osnov za sve... dakle to je najbitnije
naravno uz duhovni razvoj :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35294 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Ma ok, spavam i ja uglavnom normalno, nekih 7-8 sati, kazem nije mi problem ostati u sitne sate
Naravno da je san bitan za zdravlje, ali nekad se moze napraviti izuzeta.
Jbg, izadjes vikendom na pice, necu trcati kuci u 22 00 na spavanje :-)
Nemam nikakvih tlakova, to je sve ko kod tinejdzera :D
A dobro, bar danas se ne mora cekati do neka doba da bi se gledao film.
Prije se nije imalo izbora, ako je najavljen u ponoc, a gleda ti se....zrtvuj se 8-)
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#35295 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by taureg71 »

Black swan wrote:nisam mudar nego mi je fascinatno ako zaposlen čovjek koji mora ustat lupam u 7 ima snage gledati film poslije ponoći

krenuo sam peni dredful gledati sinoć i otišao spavat... završit ću je na pauzi danas :D
4 vjenčanja i sprovod sam tri dana gledao po malo :cry: :cry: :cry:

vama svaka čast... rano ustajanje me ubi glava klone u pola 10
a bio sam noćna ptica

pa ok, to je ok kad ne mozes duze izdrzati,onda mijenjaj termin gledanja filmova
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#35296 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Officer Crabtree »

šta je ovo scenarij leta iznad kukavičijeg...
User avatar
drag_gost
Posts: 6417
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#35297 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by drag_gost »

Ja krenuo da preporucim film, al' rekoh da ne idem mnogo u offtopic.
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#35298 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Kataklinger »

Jbo mjq kako malo fali da ljudi skrenu s teme i da nadrame 100 offtopic postova. Sto kaze lik iznad, da dzaba ne preporucujem film, odoh i ja u offtopic.
User avatar
Truba
Posts: 93818
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#35299 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

jbtbcak 16 spamova od toga tri sablaznjenja pravovjernih i 4 replike
10% od stotinu postova spama

ispricavam se kolege jer sam prekrsio sveto pravilo

evo poceo sam gledati hello dolly mjuzikl romansa nije los s obzirom da ovo ne volim
User avatar
drag_gost
Posts: 6417
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#35300 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by drag_gost »

Preporuka za neponovljivog Kinga: http://www.imdb.com/title/tt0363988/ - Secret Window

Dobro je novo Koepp odradio, nema sta.
Post Reply