Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- drag_gost
- Posts: 6417
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#35276 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Sausage Party - preporuka. Da je 90tih snimljen, bio bi remek djelo. Nije za svakoga.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#35277 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Match Point (2005)
http://www.imdb.com/title/tt0416320/?ref_=rvi_tt

El secreto de sus ojos (The Secret In There Eyes 2009)
http://www.imdb.com/title/tt1305806/?ref_=rvi_tt

http://www.imdb.com/title/tt0416320/?ref_=rvi_tt

El secreto de sus ojos (The Secret In There Eyes 2009)
http://www.imdb.com/title/tt1305806/?ref_=rvi_tt

- bejbi91
- Posts: 139
- Joined: 19/09/2016 18:38
- Location: Sarajevo
#35278 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
El secreto de sus ojos je sjajan film
Mislila sam da pogledam ovu holivudsku verziju http://www.imdb.com/title/tt1741273/?ref_=nv_sr_1 ali već znam da je veliko razočaranje
Kad samo uporedim http://www.imdb.com/title/tt0364569/?ref_=nv_sr_1 i http://www.imdb.com/title/tt1321511/?ref_=nv_sr_2 postane čovjeku jasno da se treba bježati od tih američkih verzija već sjajnih filmova...Ali šta se može, vjerovatno ću pogledati i ovaj američki Secret in Their Eyes čisto da udovoljim znatiželji
Woody mi je malo nejasan uvijek bio
Generalo dobri filmovi ali jako, jako čudni i konfuzni 
Kad samo uporedim http://www.imdb.com/title/tt0364569/?ref_=nv_sr_1 i http://www.imdb.com/title/tt1321511/?ref_=nv_sr_2 postane čovjeku jasno da se treba bježati od tih američkih verzija već sjajnih filmova...Ali šta se može, vjerovatno ću pogledati i ovaj američki Secret in Their Eyes čisto da udovoljim znatiželji
Woody mi je malo nejasan uvijek bio
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#35279 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Nije baš svaki američki remake trash, npr. Departed je vrh!bejbi91 wrote:El secreto de sus ojos je sjajan filmMislila sam da pogledam ovu holivudsku verziju http://www.imdb.com/title/tt1741273/?ref_=nv_sr_1 ali već znam da je veliko razočaranje
![]()
Kad samo uporedim http://www.imdb.com/title/tt0364569/?ref_=nv_sr_1 i http://www.imdb.com/title/tt1321511/?ref_=nv_sr_2 postane čovjeku jasno da se treba bježati od tih američkih verzija već sjajnih filmova...Ali šta se može, vjerovatno ću pogledati i ovaj američki Secret in Their Eyes čisto da udovoljim znatiželji![]()
Woody mi je malo nejasan uvijek bioGeneralo dobri filmovi ali jako, jako čudni i konfuzni
- bejbi91
- Posts: 139
- Joined: 19/09/2016 18:38
- Location: Sarajevo
#35280 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Snake Eyes wrote:Nije baš svaki američki remake trash, npr. Departed je vrh!bejbi91 wrote:El secreto de sus ojos je sjajan filmMislila sam da pogledam ovu holivudsku verziju http://www.imdb.com/title/tt1741273/?ref_=nv_sr_1 ali već znam da je veliko razočaranje
![]()
Kad samo uporedim http://www.imdb.com/title/tt0364569/?ref_=nv_sr_1 i http://www.imdb.com/title/tt1321511/?ref_=nv_sr_2 postane čovjeku jasno da se treba bježati od tih američkih verzija već sjajnih filmova...Ali šta se može, vjerovatno ću pogledati i ovaj američki Secret in Their Eyes čisto da udovoljim znatiželji![]()
Woody mi je malo nejasan uvijek bioGeneralo dobri filmovi ali jako, jako čudni i konfuzni
Da, tu se slažem, jbga čast izuzecima
- madesa
- Posts: 5565
- Joined: 26/07/2013 02:37
#35281 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
match point jedan od najboljih filmova 
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#35282 Re: RE: Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
[emoji106][emoji106][emoji106]madesa wrote:match point jedan od najboljih filmova [emoji106]
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#35283 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Tisuću srdaca, u 19.00 na
Pink World Cinema:

Ako ga neko bude htio skinuti i ne nađe ga kao Jellyfish
neka traži kao Meduzot.
Odličan film, sat iza ponoći
također na Pink World Cinema:

Pink World Cinema:

Ako ga neko bude htio skinuti i ne nađe ga kao Jellyfish
neka traži kao Meduzot.
Odličan film, sat iza ponoći
također na Pink World Cinema:

- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#35284 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Iza ponoci velis?
Jedva izdrzao da ne zaspim prije pola devet
Filmove gledam na rate
Jedva izdrzao da ne zaspim prije pola devet
Filmove gledam na rate
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#35285 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ne ravna se ceo svemir po tebi.Black swan wrote:Iza ponoci velis?
Jedva izdrzao da ne zaspim prije pola devet
Filmove gledam na rate
Neko ima kanal, sesti će i gledati tad.
Oba filma su totalni betoni.
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#35286 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
srednjoškolci studenti nezaposleni oni na godišnjem odmoru...možda...
doduše i ja gluposti pričam možda ljudi rade drugu smjenu pa imaju mogućnost da kasnije ustaju
ne moraju svi spavati 7-8 sati možda ima i onih kojima je dosta 5
doduše i ja gluposti pričam možda ljudi rade drugu smjenu pa imaju mogućnost da kasnije ustaju
ne moraju svi spavati 7-8 sati možda ima i onih kojima je dosta 5
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#35287 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Black swan wrote:srednjoškolci studenti nezaposleni oni na godišnjem odmoru...možda...
doduše i ja gluposti pričam možda ljudi rade drugu smjenu pa imaju mogućnost da kasnije ustaju
ne moraju svi spavati 7-8 sati možda ima i onih kojima je dosta 5
ma da, ti si kao mudar nesto, ahahahah...
film je prevrhhh
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#35288 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
nisam mudar nego mi je fascinatno ako zaposlen čovjek koji mora ustat lupam u 7 ima snage gledati film poslije ponoći
krenuo sam peni dredful gledati sinoć i otišao spavat... završit ću je na pauzi danas
4 vjenčanja i sprovod sam tri dana gledao po malo
vama svaka čast... rano ustajanje me ubi glava klone u pola 10
a bio sam noćna ptica
krenuo sam peni dredful gledati sinoć i otišao spavat... završit ću je na pauzi danas
4 vjenčanja i sprovod sam tri dana gledao po malo
vama svaka čast... rano ustajanje me ubi glava klone u pola 10
a bio sam noćna ptica
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#35289 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
doduše meni treba sat vremena tramvajem
pa tu izgubim dnevno 90 minuta minimum
eto jednog filma dnevno 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#35290 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Staris, labude
Meni ni dan danas nije problem leci u 04:00 ujutro i ustati u 06:30, pa na posao.
Naravno, bude malo gutavo, al sta sad
Spavacu kad umrem
Meni ni dan danas nije problem leci u 04:00 ujutro i ustati u 06:30, pa na posao.
Naravno, bude malo gutavo, al sta sad
Spavacu kad umrem
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#35291 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
zar ti nisi nekad nedavno studirao? Ti bi po toj nekoj mojoj procjeni trebao biti mojih godina, možda i mlađi... normalno da ti ni "dan danas" nije problem leći u 4 i ustati u 6 i 30Tomahawk11 wrote:Staris, labude![]()
Meni ni dan danas nije problem leci u 04:00 ujutro i ustati u 06:30, pa na posao.
Naravno, bude malo gutavo, al sta sad![]()
Spavacu kad umrem
nemaš 40 godina haha, sem ako se ne varam a poprilično sam siguran da se ne varam.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#35292 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Studirao do 2007.sizifinho wrote:zar ti nisi nekad nedavno studirao? Ti bi po toj nekoj mojoj procjeni trebao biti mojih godina, možda i mlađi... normalno da ti ni "dan danas" nije problem leći u 4 i ustati u 6 i 30Tomahawk11 wrote:Staris, labude![]()
Meni ni dan danas nije problem leci u 04:00 ujutro i ustati u 06:30, pa na posao.
Naravno, bude malo gutavo, al sta sad![]()
Spavacu kad umrem![]()
nemaš 40 godina haha, sem ako se ne varam a poprilično sam siguran da se ne varam.
Ko zna, mozda sad opet studiram, pa prozivljavam novi studentski zivot
Mislim da sam malo stariji od tebe.
Nije mi bio problem ni prije 10 godina, nije ni danas. Znalo se od petka do ponedeljka spavati ukupno 8 sati i na posao. Naravno ponedeljak poslije 17 00 se sve to nadoknadi
A ovako, nije mi problem pregledati NBA utakmicu u bilo koje doba ili pogledati neki film (ne mora biti na TV, jednostavno dodje i pregledas) u sitne sate.
Mozda za jos 10 godina budem razmisljao kao labud.
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#35293 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ja sam studirao do 2003. tako da nisi baš neš mlad
možda nemaš nizak tlak kao ja
spadam u ljude koji misle kako su san i dobra hrana osnov za sve... dakle to je najbitnije
naravno uz duhovni razvoj

možda nemaš nizak tlak kao ja
spadam u ljude koji misle kako su san i dobra hrana osnov za sve... dakle to je najbitnije
naravno uz duhovni razvoj
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#35294 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ma ok, spavam i ja uglavnom normalno, nekih 7-8 sati, kazem nije mi problem ostati u sitne sate
Naravno da je san bitan za zdravlje, ali nekad se moze napraviti izuzeta.
Jbg, izadjes vikendom na pice, necu trcati kuci u 22 00 na spavanje
Nemam nikakvih tlakova, to je sve ko kod tinejdzera
A dobro, bar danas se ne mora cekati do neka doba da bi se gledao film.
Prije se nije imalo izbora, ako je najavljen u ponoc, a gleda ti se....zrtvuj se
Naravno da je san bitan za zdravlje, ali nekad se moze napraviti izuzeta.
Jbg, izadjes vikendom na pice, necu trcati kuci u 22 00 na spavanje
Nemam nikakvih tlakova, to je sve ko kod tinejdzera
A dobro, bar danas se ne mora cekati do neka doba da bi se gledao film.
Prije se nije imalo izbora, ako je najavljen u ponoc, a gleda ti se....zrtvuj se
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#35295 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Black swan wrote:nisam mudar nego mi je fascinatno ako zaposlen čovjek koji mora ustat lupam u 7 ima snage gledati film poslije ponoći
krenuo sam peni dredful gledati sinoć i otišao spavat... završit ću je na pauzi danas
4 vjenčanja i sprovod sam tri dana gledao po malo![]()
![]()
![]()
vama svaka čast... rano ustajanje me ubi glava klone u pola 10
a bio sam noćna ptica
pa ok, to je ok kad ne mozes duze izdrzati,onda mijenjaj termin gledanja filmova
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#35296 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
šta je ovo scenarij leta iznad kukavičijeg...
- drag_gost
- Posts: 6417
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#35297 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ja krenuo da preporucim film, al' rekoh da ne idem mnogo u offtopic.
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#35298 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Jbo mjq kako malo fali da ljudi skrenu s teme i da nadrame 100 offtopic postova. Sto kaze lik iznad, da dzaba ne preporucujem film, odoh i ja u offtopic.
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#35299 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
jbtbcak 16 spamova od toga tri sablaznjenja pravovjernih i 4 replike
10% od stotinu postova spama
ispricavam se kolege jer sam prekrsio sveto pravilo
evo poceo sam gledati hello dolly mjuzikl romansa nije los s obzirom da ovo ne volim
10% od stotinu postova spama
ispricavam se kolege jer sam prekrsio sveto pravilo
evo poceo sam gledati hello dolly mjuzikl romansa nije los s obzirom da ovo ne volim
- drag_gost
- Posts: 6417
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#35300 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Preporuka za neponovljivog Kinga: http://www.imdb.com/title/tt0363988/ - Secret Window
Dobro je novo Koepp odradio, nema sta.
Dobro je novo Koepp odradio, nema sta.
