clio_dci120 wrote:Dok ovdje, a i u gradu, ismijavaju Ramu, on je sa tri ili četiri hiljade glasova, i ona njegova kolegica isto tako, (ne znam je li istina, ali kazu da je i tih pola glasova od onih sanera i cigana preprodavaca pred pijacom) uzeo dva ministarska mjesta i to ne bilo kakva, obezbjedio jos jednu trecu ruku i uzeo zavod zdravstvenog osiguranja (sto mi je licno rekao da ce dobiti jos prije izborne kampanje).
Na stranu misljenje naroda i foruma, njemu svaka cast sto je iz tako loseg rezultata ostvario sve sto je zacrtao.
Ovo samo pisem sto ga ovdje predstavljaju kao debila, treba osudjivati to sto su imenovali najbliže srodnike funkcije, ali isto tako ne moze se za nekog pisati da je debili i nepismen "ko sa tako malo uzme tako puno".
Evo, po meni je ocitao lekciju cijelom bh bloku, SDP-u, Fudi i SDA, svima, najlošiji rezultat, a najvise ostvario! Sada su ovladali i sa blizu 200 miliona budzetskih sredstava!
zato je Platon u svojoj Drzavi objasnio: ne moze glas pastira koji cuva ovce i moj glas biti jednak.
uglavnom, ne iznenadjuje me da Ramo moze imati glasove samo tih ljudi sto prodaju steke cigareta i donji ves, i pljuju po asfaltu.
nista. on je obicna nula. samo je imao srecu da se rodi u okruzenju vidjelica, svercera i prodavaca deviza i obicnih luzera, pa da kao on vodi ovu shugavu drzavu, pardon kanton.
sada uvidjam da je jedino fer u nasim zivotima Vrijeme. ono nam svima jednako prolazi.