FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3526 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moze Zlatka, a Momcilu haman sve presutio 
- Mikelanđelo
- Posts: 48
- Joined: 27/06/2013 08:43
#3527 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Da, i onda moraju platiti porez, i naznačiti da je to REKLAMA ili šta već, a Senad to uzme ispod stola. Taj u zadnjih 10 godina nije napravio intervju koji nije naplatio, znaju se i tarife, i sve ostalo.KatarinaKosaca wrote:Medijima je dozvoljeno prodavati medijski prostor, pa tako i intervjue. Nije to Senad izmislio, rade to puno veće svjetske TV kuće. Tako da to ne vidim kao nikakav argument contra. Baš nikakav..karanana wrote:Haha, sta sam rekao sinoc? Haha, samo sam cekao da neko prijavi da je placeni interviju. Posto nam nema druga madjara bio je neko drugi da ga zamjeni sa tom tezom.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#3528 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
S obzirom da se gore opjevani intervju već prikazuje na sdp.ba, što pokazuje da su u SDP-u zadovoljni s tim kako im je prezentacija lidera ispala, bit će da teorije o plaćanju ipak piju vode.karanana wrote:evo, hajmo reci da ono sinoc jeste bio placeni oglas. hajmo takodjer reci da si ti neodlucan ili razocarani glasac sdp-a. kako je na tebe djelovao sinosnji placeni interviju? da li je popravio zlajin imidz? da li te je natjerao da se opet priklonis zlaji i sdp-u?KatarinaKosaca wrote:Medijima je dozvoljeno prodavati medijski prostor, pa tako i intervjue. Nije to Senad izmislio, rade to puno veće svjetske TV kuće. Tako da to ne vidim kao nikakav argument contra. Baš nikakav..karanana wrote:Haha, sta sam rekao sinoc? Haha, samo sam cekao da neko prijavi da je placeni interviju. Posto nam nema druga madjara bio je neko drugi da ga zamjeni sa tom tezom.
sta mu je to bacano sinoc na volej?
iako ja mislim da je to poprilicno nebitna stvar, ono sa onim pr ekspertom je izbacilo zlaju iz kolosjeka. ono se u placenom intervijuu ne pita.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3529 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
koje umjece. dovedes uvijek najaktualnijeg gosta i jos mu uzmes lovu. u zelji da ga oblatite, vi mu pripisujete sposobnosti. ovi sto se brinu za poeze, neka krenu od nase prplat. postenije jetako
- Mikelanđelo
- Posts: 48
- Joined: 27/06/2013 08:43
#3530 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Hoćeš li jedan kurs pravopisa na brzinu, pošto se hvališ da imaš neke veze s medijima i da nešto o tome kao znaš? Vidim, trebalo ti je manje od sahat da se javišKatarinaKosaca wrote:koje umjece. dovedes uvijek najaktualnijeg gosta i jos mu uzmes lovu. u zelji da ga oblatite, vi mu pripisujete sposobnosti. ovi sto se brinu za poeze, neka krenu od nase prplat. postenije jetako
- DoZeN
- Posts: 1189
- Joined: 20/03/2013 22:53
#3531 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Zasto Senad se ne kandiduje za clana predsjednistva BIH ili bilo koju funkciju?
Najlakse je istresati svoj kompleks nad Zlatkom ili Dodom itd,sto on ne udje u pregovore sa onima iz RS? pa da ima i odgovornost, najlakse je biti novinar i da te domacice i nepismeni i zadrti gledaju
Najlakse je istresati svoj kompleks nad Zlatkom ili Dodom itd,sto on ne udje u pregovore sa onima iz RS? pa da ima i odgovornost, najlakse je biti novinar i da te domacice i nepismeni i zadrti gledaju
- saibaba
- Posts: 1963
- Joined: 07/02/2008 13:47
#3532 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ne kontam ove sto pricaju o placenim intervjuima ... Nisam primjetio da ga je Senad nesto postedio sinoc ... A ako mu je naplatio da se pojavi svaka mu cast ...
Dobro sam se ismijao Zlatkovim Zen momentima prosvjetljenja kojima on u buducnosti daje sve od sebe za drzavu ...
neko sa strane bi stekao dojam da je on ispred neke nevladine organizacije ....
Nije mu trebalo ono potenciranje Tihiceve bolesti.... nisko je to ba ...
Dobro sam se ismijao Zlatkovim Zen momentima prosvjetljenja kojima on u buducnosti daje sve od sebe za drzavu ...
neko sa strane bi stekao dojam da je on ispred neke nevladine organizacije ....
Nije mu trebalo ono potenciranje Tihiceve bolesti.... nisko je to ba ...
- Shahab
- Posts: 1997
- Joined: 01/05/2007 08:31
- Location: mahala
#3533 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ovo je odlična analiza. Pobjednici narednih izbora su Lagumdžija i Radončić. Zajedno će imati kapacitet da vladaju. Imaju i čvrst međusobni dogovor, koji se zasniva na ogromnim finasijskim interesima. U igri je i Dodik. Uoči izbora će formalno raskinuti koaliciju, i odmah nakon izbora ući u novu. Imaju pare i medije. SDP je pun ko brod i sigurno će kupiti svaku TV kuću, što ne bi i Hadžifejzovića, koji je u finansijskom živom blatu. Para vrti gdje burgija neće. Teško nama. Živi bili pa vidjeli. Sve mi je ovo rekao jedan super informirani Austrijanac.StupskaBitanga wrote:Politička scena u BiH (kod Bošnjaka/Bosanaca) će ići ka tome da dogodine 2 najjače stranke i koje budu mogle formirati vlast budu SDP/SBB i na tom projektu i zamisli aktivno radi i sam S.H. Naravno on nije imun na SDA i njihove šuškice tako da uvijek može raditi sa svakim i na svim frontovima jer on je interesantna i uvijek dobrodošla medijska igračka političkih stranaka
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#3534 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jel' rekao Austrijanac kakav ce uspjeh napraviti Zeljko i DF?
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3535 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Da me ne bi Banksy sada napadala da ne kaem oko SDA
SDA će vjerovatno dobiti i najviše glasova u ovom Bošnjačkom/Bosanskom korpusu ali kao i do sada uvijek mora postojati 2 igrač i sada Tihić vješto godinu dana unaprijed priziva SBB jer je svjestan da kombinacija SDP+SBB će biti jača od njih i dovoljna za formiranje vlasti. Senadu trebaju pare i sve se vrti oko para tako da SDP koliko izdašno daje i FaceTV i TV1 za intervjuue /eto vam info da i TV1 masno naplaćuje gostovanja svih stranaka i pitanja se unaprijed znaju ako ništa ono što se smije i ono što ne smije pitati i tako da Senči nije iznimka
TV1 polako na teren pokušava vratiti SBiH jer je Oručeviću on itekako potreban ali otom potom
FaceTV će biti otvoren prema svma i svima koji dobro plate a ne zaboravite gdje je Senči radio kada je otišao sa Hayata
SDA će vjerovatno dobiti i najviše glasova u ovom Bošnjačkom/Bosanskom korpusu ali kao i do sada uvijek mora postojati 2 igrač i sada Tihić vješto godinu dana unaprijed priziva SBB jer je svjestan da kombinacija SDP+SBB će biti jača od njih i dovoljna za formiranje vlasti. Senadu trebaju pare i sve se vrti oko para tako da SDP koliko izdašno daje i FaceTV i TV1 za intervjuue /eto vam info da i TV1 masno naplaćuje gostovanja svih stranaka i pitanja se unaprijed znaju ako ništa ono što se smije i ono što ne smije pitati i tako da Senči nije iznimka
TV1 polako na teren pokušava vratiti SBiH jer je Oručeviću on itekako potreban ali otom potom
FaceTV će biti otvoren prema svma i svima koji dobro plate a ne zaboravite gdje je Senči radio kada je otišao sa Hayata
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3536 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nije sve u medijima... sjetimo se 2010. i medijske ofanzive SBiH kad su Safa i Sanela upregli 3 Senada da danonoćno agitiraju, pa opet bi puša.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3537 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
tu je bio pogrešan princip i način
Da su recimo umjesto upumpavanja u novonastalu televiziju te pare prebacili na kupovinu Hayata drugačije bi bilo
Da su recimo umjesto upumpavanja u novonastalu televiziju te pare prebacili na kupovinu Hayata drugačije bi bilo
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#3538 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
@ShahabShahab wrote:Ovo je odlična analiza. Pobjednici narednih izbora su Lagumdžija i Radončić. Zajedno će imati kapacitet da vladaju. Imaju i čvrst međusobni dogovor, koji se zasniva na ogromnim finasijskim interesima. U igri je i Dodik. Uoči izbora će formalno raskinuti koaliciju, i odmah nakon izbora ući u novu. Imaju pare i medije. SDP je pun ko brod i sigurno će kupiti svaku TV kuću, što ne bi i Hadžifejzovića, koji je u finansijskom živom blatu. Para vrti gdje burgija neće. Teško nama. Živi bili pa vidjeli. Sve mi je ovo rekao jedan super informirani Austrijanac.StupskaBitanga wrote:Politička scena u BiH (kod Bošnjaka/Bosanaca) će ići ka tome da dogodine 2 najjače stranke i koje budu mogle formirati vlast budu SDP/SBB i na tom projektu i zamisli aktivno radi i sam S.H. Naravno on nije imun na SDA i njihove šuškice tako da uvijek može raditi sa svakim i na svim frontovima jer on je interesantna i uvijek dobrodošla medijska igračka političkih stranaka
Čitala sam i tvoj post na temi "Alija....." i slažem se i sa onim postom i sa ovim. Ja nisam pričala sa Austrijancem nego sa jednim dužnosnikom Američke ambasade u Sarajevu o situaciji kod nas. Ima vrlo slično mišljenje o narednim izborima i rezultatima. Znači, kako oni kažu tako će i biti.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#3539 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ne razumijem to oko SDA, odgovor je bio u vezi tvoje tvrdnje da će SDP opet biti najjači, znam da bi ti bilo milo, ali griješiš ...StupskaBitanga wrote: Da me ne bi Banksy sada napadala da ne kaem oko SDA
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#3540 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Rezultati prošlih izbora nisu imali baš nikakve veze s medijima. Hayat je mrtav konj, nažalost. U stvari, na sreću.StupskaBitanga wrote: tu je bio pogrešan princip i način
Da su recimo umjesto upumpavanja u novonastalu televiziju te pare prebacili na kupovinu Hayata drugačije bi bilo
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3541 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
pa i napisah ti
SDA i dobitkom najvećeg broja glasova ne može sama ali zajedno SDP i SBB mogu
Ne navijam ja ni za SDP ni SDA ni sBB jer neću oko blata da se raspravljam
SDA i dobitkom najvećeg broja glasova ne može sama ali zajedno SDP i SBB mogu
Ne navijam ja ni za SDP ni SDA ni sBB jer neću oko blata da se raspravljam
a 60 minuta i navijanje za SDPRezultati prošlih izbora nisu imali baš nikakve veze s medijima
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#3542 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
mediji sigurno kod nas odavno nisu relevantni za rezultat izbora..
pobjednik izbora će biti stranka sa najmanje autogolova..
SDP-SBB sigurno neće biti nosioci vlasti, jednostavno neće imati kapacitet, a čvrsto vjerujem da SBB neće biti prema rezultatima zanimljiva..onaj ko bude igrao na tu kartu je propao sigurno..
kakvi crni austrijanci i američka ambasada..
pobjednik izbora će biti stranka sa najmanje autogolova..
SDP-SBB sigurno neće biti nosioci vlasti, jednostavno neće imati kapacitet, a čvrsto vjerujem da SBB neće biti prema rezultatima zanimljiva..onaj ko bude igrao na tu kartu je propao sigurno..
kakvi crni austrijanci i američka ambasada..
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#3543 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Dobro podsjecanjeultima_palabra wrote:Nije sve u medijima... sjetimo se 2010. i medijske ofanzive SBiH kad su Safa i Sanela upregli 3 Senada da danonoćno agitiraju, pa opet bi puša.
Zaista mislim da mi medijima i medijskim politickim kampanjama dajemo previse vaznosti. Praksa upravo potvrdjuje suprotno - vecina agresivnih (a sve su agresivne) politickih kampanja poluci kontraefekat. Ona cuvena Hecina kampanja pred prosle izbore je ocito uhelacila SBiH.
A sad ne vidim kakav to PR strucnjak i kakva kampanja moze spasiti SDP. Sa svakim novim presjecanjem vrpce Ensad i Niksic samo bivaju mrzi, a Lagumdziju niko vise ne slusa, samo gledamo kako se fizicki bori sa svojom neuvjerljivoscu: kako nervozno mase rukama, koliko su mu se jos kapci spustili, kad ce mu pozliti...
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3544 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ako oni dobiju mali broj glasova mogu i Amerikanci i Austrijanci na glavu da se pobadaju dzaba oni nece biti na vlasti.Styling wrote:@ShahabShahab wrote:Ovo je odlična analiza. Pobjednici narednih izbora su Lagumdžija i Radončić. Zajedno će imati kapacitet da vladaju. Imaju i čvrst međusobni dogovor, koji se zasniva na ogromnim finasijskim interesima. U igri je i Dodik. Uoči izbora će formalno raskinuti koaliciju, i odmah nakon izbora ući u novu. Imaju pare i medije. SDP je pun ko brod i sigurno će kupiti svaku TV kuću, što ne bi i Hadžifejzovića, koji je u finansijskom živom blatu. Para vrti gdje burgija neće. Teško nama. Živi bili pa vidjeli. Sve mi je ovo rekao jedan super informirani Austrijanac.StupskaBitanga wrote:Politička scena u BiH (kod Bošnjaka/Bosanaca) će ići ka tome da dogodine 2 najjače stranke i koje budu mogle formirati vlast budu SDP/SBB i na tom projektu i zamisli aktivno radi i sam S.H. Naravno on nije imun na SDA i njihove šuškice tako da uvijek može raditi sa svakim i na svim frontovima jer on je interesantna i uvijek dobrodošla medijska igračka političkih stranaka
Čitala sam i tvoj post na temi "Alija....." i slažem se i sa onim postom i sa ovim. Ja nisam pričala sa Austrijancem nego sa jednim dužnosnikom Američke ambasade u Sarajevu o situaciji kod nas. Ima vrlo slično mišljenje o narednim izborima i rezultatima. Znači, kako oni kažu tako će i biti.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3545 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jel ovo zacrnio fejs? 
- Shahab
- Posts: 1997
- Joined: 01/05/2007 08:31
- Location: mahala
#3546 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Njih niko ne shvata kao ozbiljne igrače. Nemaju ni pare ni medije, a ni međunarodna zajednica se neće mješati, osim demagoških proklamacija o nužnosti promjena, koja ne čuje, ne razumije i ne shvata 95 % stanovništva.. Znači klasični autsajderi.mousstapha wrote:Jel' rekao Austrijanac kakav ce uspjeh napraviti Zeljko i DF?
- Shahab
- Posts: 1997
- Joined: 01/05/2007 08:31
- Location: mahala
#3547 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ko dobije medijski rat dobit će i izbore. Ne potcjenjujte Lagumdžiju. Ima ogroman novac na raspolaganju ali je i vrhunski organizator. Za državu je katastrofa ali za SDP je nezamjenjiv. Još nekoliko ovakvih intervjua i potpuno će promjeniti percepciju javnosti. Svakim pojavljivanjem u javnosti dobija 2-3% podrške. Krenuo je u pravo vrijeme, dobar tajming. Opet će postati spasioc koji donosi posao i pravdu građanima. Narod je ovca. To nisam ja rekao, to je narodna poslovica.Banksy wrote:Rezultati prošlih izbora nisu imali baš nikakve veze s medijima. Hayat je mrtav konj, nažalost. U stvari, na sreću.StupskaBitanga wrote: tu je bio pogrešan princip i način
Da su recimo umjesto upumpavanja u novonastalu televiziju te pare prebacili na kupovinu Hayata drugačije bi bilo
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3548 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
To je dok te ne omrzne, kad te omrzne mozes da budes svaki dan na televiziji samo pogorsavas stvari.Shahab wrote:Ko dobije medijski rat dobit će i izbore. Ne potcjenjujte Lagumdžiju. Ima ogroman novac na raspolaganju ali je i vrhunski organizator. Za državu je katastrofa ali za SDP je nezamjenjiv. Još nekoliko ovakvih intervjua i potpuno će promjeniti percepciju javnosti. Svakim pojavljivanjem u javnosti dobija 2-3% podrške. Krenuo je u pravo vrijeme, dobar tajming. Opet će postati spasioc koji donosi posao i pravdu građanima. Narod je ovca. To nisam ja rekao, to je narodna poslovica.Banksy wrote:Rezultati prošlih izbora nisu imali baš nikakve veze s medijima. Hayat je mrtav konj, nažalost. U stvari, na sreću.StupskaBitanga wrote: tu je bio pogrešan princip i način
Da su recimo umjesto upumpavanja u novonastalu televiziju te pare prebacili na kupovinu Hayata drugačije bi bilo
- Shahab
- Posts: 1997
- Joined: 01/05/2007 08:31
- Location: mahala
#3549 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Dobro....kako god hoćeš, zaboravio si da je bio omražen i nakon alijanse pa se opet trijumfalno vratio. Dobro prati buduće Lagumdžijine medijske nastupe. Svi će biti kao i ovaj poslednji. Potkupljeni novinar koji ga pripremljenim pitanjima amnestira od svih grešaka i trijumfalni Lagumdžija. Nekoliko takvih nastupa, medijski mrak, narod će zaboraviti sve njegove greške, i percepcija javnosti je izmjenjena. Lagumdžija sa svojim partnerom Radončićem uzima mandat.Havatar wrote: To je dok te ne omrzne, kad te omrzne mozes da budes svaki dan na televiziji samo pogorsavas stvari.
-
wolf07
- Posts: 1718
- Joined: 29/08/2010 02:44
#3550 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Gdje su u tom intervjuu bili konkretni pokazatelji? Koliko je km auto-puta pripremila za gradnju ova koalicija na vlasti? Manite mi price o gradnji dionice do Zenice i ovo oko Tarcina. I budala zna da je to jos rijeseno za vrijeme prosle vlasti. Sta je sa troskovima zivota u ovoj zemlji? Kolika je prosjecna plata u BiH danas a kolika je bila 2008.g.? Koliko kredita je BiH podigla kod MMF-a od kad su sjeli u fotelje? Sta Zlaja misli o predstavnistvima RS-a po svijetu kao ministar vanjskih poslova? Jel' tako gradi drzavu sa Miletom? Sta je sa brojem zaposlenih u BiH 2008. i 2013.g.? Sta je sa ovim jadnicima iz Konjevic Polja koji su dosli pred OHR? Previse je pitanja koja ga Senad nije pitao a morao je, ako ga niko drugi ne upita tesko nama.
I na kraju, KAKVA JE ONO VADIONA-PRICA O NAJVECOJ POBJEDI OD 1945.g. I KAKVA JE OVO PRICA O 17% "DIONICA"???
I na kraju, KAKVA JE ONO VADIONA-PRICA O NAJVECOJ POBJEDI OD 1945.g. I KAKVA JE OVO PRICA O 17% "DIONICA"???
