al zipa moketa kaloše što izbi u neka doba da daje doprinos temi
La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3526 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ja ne znam šta je kome zanimljivo u Leganesu ili Eibaru, bog me ubio ako iko gleda te klubove od ovih forumaša....ali eto bitno je da se nešto šupljira, šta god
al zipa moketa kaloše što izbi u neka doba da daje doprinos temi

al zipa moketa kaloše što izbi u neka doba da daje doprinos temi
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3527 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ja bih rekao da je prije svega zanimljivo navijacima tih ekipa
Zamisli njihove euforije, dolazi Real Madrid ili Barca
E, sad sto vecinu Evrope svrbi lijevi cosak da li su oni u Primeri ili 18. ligi....zato imamo fudbalske romantike ala cyprus.
skenderu je, opet, zanimljivo iz nekih drugih razloga, on prati komplet spanski fudbal (dobro, Barcu malo vise
).
Ja nesto i nemam zivaca za ''derbi'' Leganes - Espanyol.
Zamisli njihove euforije, dolazi Real Madrid ili Barca
E, sad sto vecinu Evrope svrbi lijevi cosak da li su oni u Primeri ili 18. ligi....zato imamo fudbalske romantike ala cyprus.
skenderu je, opet, zanimljivo iz nekih drugih razloga, on prati komplet spanski fudbal (dobro, Barcu malo vise
Ja nesto i nemam zivaca za ''derbi'' Leganes - Espanyol.
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3528 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ko god želi Leganes, Eibar i slicne ojebine - da bogda ih svaki dan gledao na televiziji, i to prisilnoTomahawk11 wrote:Ja bih rekao da je prije svega zanimljivo navijacima tih ekipa![]()
Zamisli njihove euforije, dolazi Real Madrid ili Barca![]()
E, sad sto vecinu Evrope svrbi lijevi cosak da li su oni u Primeri ili 18. ligi....zato imamo fudbalske romantike ala cyprus.
skenderu je, opet, zanimljivo iz nekih drugih razloga, on prati komplet spanski fudbal (dobro, Barcu malo vise).
Ja nesto i nemam zivaca za ''derbi'' Leganes - Espanyol.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3529 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jelde, a gledas BHTPL derbi dana, Rudar-Drina
Mazohizam vol.nema broja

Mazohizam vol.nema broja
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3530 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sevilla i Hannover 96 postigli dogovor o transferu japanca Kyotake
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3531 Re: Spanska liga ( Primera División )

Gaizka Garitano novi trener Deportiva
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3532 Re: Spanska liga ( Primera División )
Iker MUNIAIN optuzen za silovanje. Zatvorska kazna nije iskljucena
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3533 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nikad nisam mog'o shvatiti taj mentalni sklop fudbalera.
Jrane ba mozes fufica po gradu nafatati kakvih hoces, ti si Iker Muniain, poznati fudbaler Athletica i španske reprezentacije, i onda takav debiluk napravis. Od 20 treba u diskoteci mozes pokupiti garant 15, ali jok, daj da neku smandrlja koja nece. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3534 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa ocito da pamet nije jaca strana.
A i sila udari u glavu. Nije zanimljivo ono sto je dostupno i dozvoljeno.
A i sila udari u glavu. Nije zanimljivo ono sto je dostupno i dozvoljeno.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3535 Re: Spanska liga ( Primera División )
Prosirenje vijestiBHF_Manijak wrote:Nikad nisam mog'o shvatiti taj mentalni sklop fudbalera.Jrane ba mozes fufica po gradu nafatati kakvih hoces, ti si Iker Muniain, poznati fudbaler Athletica i španske reprezentacije, i onda takav debiluk napravis. Od 20 treba u diskoteci mozes pokupiti garant 15, ali jok, daj da neku smandrlja koja nece.
Muniain i De Gea
Na pripremama mlade reprezentacije
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3536 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sreca nije presao u Real...a imao bi taman jarana...Benz jedva ceka jednog takvog 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3537 Re: Spanska liga ( Primera División )
Buffffffffffffffffff
Terete ih za sljedeca krivicna djela
- Trgovina ljudima sa ciljem seksualnog iskoristavanja
- Seksualno nasilje (silovanje)
-Pornografija maloljetnika
- Navodjenje na prostituciju
- Pranje para
Ovi su ugasili. Radi se o procesu protiv nekog lika koji je glavni u toj operaciji. Tek je pocelo da izlazi
-
Terete ih za sljedeca krivicna djela
- Trgovina ljudima sa ciljem seksualnog iskoristavanja
- Seksualno nasilje (silovanje)
-Pornografija maloljetnika
- Navodjenje na prostituciju
- Pranje para
Ovi su ugasili. Radi se o procesu protiv nekog lika koji je glavni u toj operaciji. Tek je pocelo da izlazi
-
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3538 Re: Spanska liga ( Primera División )
Toma, ovaj ce u dres Juventusa ali bez reklameTomahawk11 wrote:Sreca nije presao u Real...a imao bi taman jarana...Benz jedva ceka jednog takvog
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3539 Re: Spanska liga ( Primera División )
Aha imaju tamo vec krilo Johnsona...bice strasna ekipaskenderija04 wrote:Toma, ovaj ce u dres Juventusa ali bez reklameTomahawk11 wrote:Sreca nije presao u Real...a imao bi taman jarana...Benz jedva ceka jednog takvog
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3540 Re: Spanska liga ( Primera División )
Au....jesu oni negdje ograjisali.skenderija04 wrote:Buffffffffffffffffff
Terete ih za sljedeca krivicna djela
- Trgovina ljudima sa ciljem seksualnog iskoristavanja
- Seksualno nasilje (silovanje)
-Pornografija maloljetnika
- Navodjenje na prostituciju
- Pranje para
Ovi su ugasili. Radi se o procesu protiv nekog lika koji je glavni u toj operaciji. Tek je pocelo da izlazi
-
Pa sto, blentovine jedne??!
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3541 Re: Spanska liga ( Primera División )
Evo i pojasnjenje izaslo. Oni su prepoznati od strane zasticenog svjedoka kao ucesnici u seksualnom cinu . Kada su od svjedoka 8djevojke) trazili "odredjene stvari" ona je odbila. Onda su je ova dvojica premlatili i zaprijetili da ce "biti jos" ako procuri u javnost
Ove optuzbe su u slucaju kome se sudi. Ova dvojica su "samo" optuzeni za nasilnicko ponasanje, i seksualno zlostavljanje.
Ove optuzbe su u slucaju kome se sudi. Ova dvojica su "samo" optuzeni za nasilnicko ponasanje, i seksualno zlostavljanje.
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#3542 Re: Spanska liga ( Primera División )
skenderija04 wrote:Evo i pojasnjenje izaslo. Oni su prepoznati od strane zasticenog svjedoka kao ucesnici u seksualnom cinu . Kada su od svjedoka 8djevojke) trazili "odredjene stvari" ona je odbila. Onda su je ova dvojica premlatili i zaprijetili da ce "biti jos" ako procuri u javnost
Ove optuzbe su u slucaju kome se sudi. Ova dvojica su "samo" optuzeni za nasilnicko ponasanje, i seksualno zlostavljanje.
dok god neko ne dobije ono sto zasluzuje za kriminalno i nasilnicko ponasanje slicne stvari ce izlaziti svako malo. ovako ih boli briga jer znaju, pouzdano, iz desetine primjera prije njih, da im nista nece biti. u zatvor poslati dvojicu-trojicu pa ce se i ponasanje promijeniti. seljacine primitivne bahate.
edit:
ne reagiram inace na ovakve stvari dok se ne pokazu cinjenice, svakakvih optuzbi ima, osnovanih i neosnovanih, ali svako malo izlaze varijacije na temu seksualnog zlostavljanja, maloljetnice, bahato ponasanje, a onda se zataskavaju , prolaze nekaznjeno ...dokle.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3543 Re: Spanska liga ( Primera División )
I Isco u grupiomar little wrote:skenderija04 wrote:Evo i pojasnjenje izaslo. Oni su prepoznati od strane zasticenog svjedoka kao ucesnici u seksualnom cinu . Kada su od svjedoka 8djevojke) trazili "odredjene stvari" ona je odbila. Onda su je ova dvojica premlatili i zaprijetili da ce "biti jos" ako procuri u javnost
Ove optuzbe su u slucaju kome se sudi. Ova dvojica su "samo" optuzeni za nasilnicko ponasanje, i seksualno zlostavljanje.
dok god neko ne dobije ono sto zasluzuje za kriminalno i nasilnicko ponasanje slicne stvari ce izlaziti svako malo. ovako ih boli briga jer znaju, pouzdano, iz desetine primjera prije njih, da im nista nece biti. u zatvor poslati dvojicu-trojicu pa ce se i ponasanje promijeniti. seljacine primitivne bahate.
U Engleskoj tvrde da De Gea napušta reprezentaciju.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3544 Re: Spanska liga ( Primera División )
Omare, 100% se slažem.
Dok neko ne odlezi finih godina nista se neće promijeniti
Dok neko ne odlezi finih godina nista se neće promijeniti
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3545 Re: Spanska liga ( Primera División )
Javi Martinez takodje.
Ovo je neka opasna orgija bila.
Ovo je neka opasna orgija bila.
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#3546 Re: Spanska liga ( Primera División )
o bokte pa pola reprezentacije 
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3547 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa eno lezi Johnson hudi, pa nikom nista.
Ovo je samo sto se sazna i izadje u javnost, mogu mislit sta svega ima jos zataskanog. 
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3548 Re: Spanska liga ( Primera División )
Old shit izlazi na vidjelo...orgijanja, silovanja nekih kurava od strane nekadašnjih mladih reprezentativaca Španije (Muniain, De Gea, Javi Martinez, Isco i ostala horny raja)....prijetnje zatvorskim kaznama.
Dea Gea izgleda istjeran iz selekcije, nece igrati ovaj Euro
Dea Gea izgleda istjeran iz selekcije, nece igrati ovaj Euro
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3549 Re: Spanska liga ( Primera División )
I baš danas sve izleti? Interesting 
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3550 Re: Spanska liga ( Primera División )
4 godine stara sranja izlete baš pred sami EuroFajcion wrote:I baš danas sve izleti? Interesting
