La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#3526 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Ja ne znam šta je kome zanimljivo u Leganesu ili Eibaru, bog me ubio ako iko gleda te klubove od ovih forumaša....ali eto bitno je da se nešto šupljira, šta god :mrgreen:

al zipa moketa kaloše što izbi u neka doba da daje doprinos temi :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3527 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Ja bih rekao da je prije svega zanimljivo navijacima tih ekipa :D
Zamisli njihove euforije, dolazi Real Madrid ili Barca 8-)
E, sad sto vecinu Evrope svrbi lijevi cosak da li su oni u Primeri ili 18. ligi....zato imamo fudbalske romantike ala cyprus.
skenderu je, opet, zanimljivo iz nekih drugih razloga, on prati komplet spanski fudbal (dobro, Barcu malo vise :D ).
Ja nesto i nemam zivaca za ''derbi'' Leganes - Espanyol.
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#3528 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Tomahawk11 wrote:Ja bih rekao da je prije svega zanimljivo navijacima tih ekipa :D
Zamisli njihove euforije, dolazi Real Madrid ili Barca 8-)
E, sad sto vecinu Evrope svrbi lijevi cosak da li su oni u Primeri ili 18. ligi....zato imamo fudbalske romantike ala cyprus.
skenderu je, opet, zanimljivo iz nekih drugih razloga, on prati komplet spanski fudbal (dobro, Barcu malo vise :D ).
Ja nesto i nemam zivaca za ''derbi'' Leganes - Espanyol.
Ko god želi Leganes, Eibar i slicne ojebine - da bogda ih svaki dan gledao na televiziji, i to prisilno :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3529 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Jelde, a gledas BHTPL derbi dana, Rudar-Drina :D :D
Mazohizam vol.nema broja :lol: :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3530 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

Sevilla i Hannover 96 postigli dogovor o transferu japanca Kyotake
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3531 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

Image

Gaizka Garitano novi trener Deportiva
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3532 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

Iker MUNIAIN optuzen za silovanje. Zatvorska kazna nije iskljucena
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3533 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by BHF_Manijak »

Nikad nisam mog'o shvatiti taj mentalni sklop fudbalera. :mrgreen: Jrane ba mozes fufica po gradu nafatati kakvih hoces, ti si Iker Muniain, poznati fudbaler Athletica i španske reprezentacije, i onda takav debiluk napravis. Od 20 treba u diskoteci mozes pokupiti garant 15, ali jok, daj da neku smandrlja koja nece. :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3534 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Pa ocito da pamet nije jaca strana.
A i sila udari u glavu. Nije zanimljivo ono sto je dostupno i dozvoljeno.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3535 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

BHF_Manijak wrote:Nikad nisam mog'o shvatiti taj mentalni sklop fudbalera. :mrgreen: Jrane ba mozes fufica po gradu nafatati kakvih hoces, ti si Iker Muniain, poznati fudbaler Athletica i španske reprezentacije, i onda takav debiluk napravis. Od 20 treba u diskoteci mozes pokupiti garant 15, ali jok, daj da neku smandrlja koja nece. :mrgreen:
Prosirenje vijesti :D

Muniain i De Gea :shock: :shock: :shock:

Na pripremama mlade reprezentacije
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3536 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Sreca nije presao u Real...a imao bi taman jarana...Benz jedva ceka jednog takvog :-)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3537 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

Buffffffffffffffffff

Terete ih za sljedeca krivicna djela

- Trgovina ljudima sa ciljem seksualnog iskoristavanja
- Seksualno nasilje (silovanje)
-Pornografija maloljetnika
- Navodjenje na prostituciju
- Pranje para


Ovi su ugasili. Radi se o procesu protiv nekog lika koji je glavni u toj operaciji. Tek je pocelo da izlazi
-
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3538 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote:Sreca nije presao u Real...a imao bi taman jarana...Benz jedva ceka jednog takvog :-)
Toma, ovaj ce u dres Juventusa ali bez reklame :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3539 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:
Tomahawk11 wrote:Sreca nije presao u Real...a imao bi taman jarana...Benz jedva ceka jednog takvog :-)
Toma, ovaj ce u dres Juventusa ali bez reklame :D
Aha imaju tamo vec krilo Johnsona...bice strasna ekipa :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3540 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:Buffffffffffffffffff

Terete ih za sljedeca krivicna djela

- Trgovina ljudima sa ciljem seksualnog iskoristavanja
- Seksualno nasilje (silovanje)
-Pornografija maloljetnika
- Navodjenje na prostituciju
- Pranje para


Ovi su ugasili. Radi se o procesu protiv nekog lika koji je glavni u toj operaciji. Tek je pocelo da izlazi
-
Au....jesu oni negdje ograjisali.
Pa sto, blentovine jedne??! :-)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3541 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

Evo i pojasnjenje izaslo. Oni su prepoznati od strane zasticenog svjedoka kao ucesnici u seksualnom cinu . Kada su od svjedoka 8djevojke) trazili "odredjene stvari" ona je odbila. Onda su je ova dvojica premlatili i zaprijetili da ce "biti jos" ako procuri u javnost

Ove optuzbe su u slucaju kome se sudi. Ova dvojica su "samo" optuzeni za nasilnicko ponasanje, i seksualno zlostavljanje.
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#3542 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by omar little »

skenderija04 wrote:Evo i pojasnjenje izaslo. Oni su prepoznati od strane zasticenog svjedoka kao ucesnici u seksualnom cinu . Kada su od svjedoka 8djevojke) trazili "odredjene stvari" ona je odbila. Onda su je ova dvojica premlatili i zaprijetili da ce "biti jos" ako procuri u javnost

Ove optuzbe su u slucaju kome se sudi. Ova dvojica su "samo" optuzeni za nasilnicko ponasanje, i seksualno zlostavljanje.

dok god neko ne dobije ono sto zasluzuje za kriminalno i nasilnicko ponasanje slicne stvari ce izlaziti svako malo. ovako ih boli briga jer znaju, pouzdano, iz desetine primjera prije njih, da im nista nece biti. u zatvor poslati dvojicu-trojicu pa ce se i ponasanje promijeniti. seljacine primitivne bahate.

edit:

ne reagiram inace na ovakve stvari dok se ne pokazu cinjenice, svakakvih optuzbi ima, osnovanih i neosnovanih, ali svako malo izlaze varijacije na temu seksualnog zlostavljanja, maloljetnice, bahato ponasanje, a onda se zataskavaju , prolaze nekaznjeno ...dokle.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3543 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

omar little wrote:
skenderija04 wrote:Evo i pojasnjenje izaslo. Oni su prepoznati od strane zasticenog svjedoka kao ucesnici u seksualnom cinu . Kada su od svjedoka 8djevojke) trazili "odredjene stvari" ona je odbila. Onda su je ova dvojica premlatili i zaprijetili da ce "biti jos" ako procuri u javnost

Ove optuzbe su u slucaju kome se sudi. Ova dvojica su "samo" optuzeni za nasilnicko ponasanje, i seksualno zlostavljanje.

dok god neko ne dobije ono sto zasluzuje za kriminalno i nasilnicko ponasanje slicne stvari ce izlaziti svako malo. ovako ih boli briga jer znaju, pouzdano, iz desetine primjera prije njih, da im nista nece biti. u zatvor poslati dvojicu-trojicu pa ce se i ponasanje promijeniti. seljacine primitivne bahate.
I Isco u grupi :(

U Engleskoj tvrde da De Gea napušta reprezentaciju.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3544 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

Omare, 100% se slažem.

Dok neko ne odlezi finih godina nista se neće promijeniti
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3545 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

Javi Martinez takodje.

Ovo je neka opasna orgija bila.
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#3546 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by omar little »

o bokte pa pola reprezentacije :-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3547 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by BHF_Manijak »

Pa eno lezi Johnson hudi, pa nikom nista. :mrgreen: Ovo je samo sto se sazna i izadje u javnost, mogu mislit sta svega ima jos zataskanog. :mrgreen:
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#3548 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Old shit izlazi na vidjelo...orgijanja, silovanja nekih kurava od strane nekadašnjih mladih reprezentativaca Španije (Muniain, De Gea, Javi Martinez, Isco i ostala horny raja)....prijetnje zatvorskim kaznama.

Dea Gea izgleda istjeran iz selekcije, nece igrati ovaj Euro :roll:
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3549 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Fajcion »

I baš danas sve izleti? Interesting :izet:
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#3550 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Fajcion wrote:I baš danas sve izleti? Interesting :izet:
4 godine stara sranja izlete baš pred sami Euro ;-) normalno da je slucajno :mrgreen:
Post Reply