Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3526 Re: Horde Zla
Sanjat cu uefinu stranicu i njene regulative

- Bosanski_kralj
- Posts: 10197
- Joined: 31/03/2007 00:07
#3527 Re: Horde Zla
A i desna noga mu je u defektu.Baltazar_khan wrote:uh što je ovaj fasovo po njonji![]()
vogošća danas.
Kod nas kad se neko zakači sa ovakvim nabildanim tipovima, obično im se prijeti riječima "ako ti dođem tamo, ispirću te"
-
mislis?
- Posts: 62
- Joined: 08/08/2013 17:22
#3528 Re: Horde Zla
Opet bolje i ovo nego da je prosla izvidnica pa da se njih 100 pokupilo i doslo u grad...Kako god nek se sve izdesavalo koliko toliko na ulici nego u centru grada. Moglo je puno bolje jer ako je i TM i HZ tu onda su trebali skupa da se dogovore par dana prije sta i kako..nije to nikakva bruka kad ti dolazi ovako velik zalogaj...cak bi se i vece grupe i ozbiljnije u to upustile... Jos bi jaci udar bio da su svi stali i odma kod hotela im nanjeli vecu stetu i onesposobili 20 30 ljudi..ovako...(bice popravni ferecvaros) I tek sad vidite sta znaci skupiti se 50 ljudi i navuci fantokme sto je nana isplela i slikati se da ispadnes zajeban na internetu a sta kad te covjek ganja dok ti gori baklja ili ide na cjevcugu... Ovo je prva test poslije rata da ti dodje neko koga mozes nazvati HULIGANOM!!!! I OPET PONAVLJAM BIT SVEGA JE NEMA NISTA LOSE U TOME NE GLEDATI SE PREKO NISANA KAD TO TREBA JER CE SUTRA DOCI DELIJE GROBARI...ILI OPET NEKI POLJACI I TREBA DA STANEMO RAME UZ RAME..AKO JE TESKO 10 LJUDI SA OBJE STRANE SKUPITI I DA SE DOGOVORE KAKO STA DA SE SPREME (naoruzaju) ONDA NE ZNA!!! Sarajevo je nas grad HORDI I MANIJAKA I NEDAMO NA NJEGA!!!!!!!!!!!
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3529 Re: Horde Zla
vala nakon ovih, ostali su male mace 
-
Rob_Atl
- Posts: 6008
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#3530 Re: Horde Zla
Na stranu nerede i to, al jebo te pa svaka slika gdje su uslikani ovi poljaci svi su nabildani, njima je haman da budes clan grupe moras biti i clan neke teretane 
-
krater
- Posts: 6991
- Joined: 27/09/2012 07:00
#3531 Re: Horde Zla
Dobro se jede u poljskoj, dobar im standard pravo 
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3532 Re: Horde Zla
Supercali zadnje izdanje uefa safety and security je bilo 2006 koje je jos na snazi
- vicious
- Posts: 7668
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3533 Re: Horde Zla
Ma ubi frajer, ali ne popušta.
NEMA nikakvih pravilnika o bezbjednosti poslije onog iz 2006.
Imaju disciplinski pravilnici u kojima stoji da je savez odn. klub organizator odgovoran za dešavanja U I OKO STADIONA. Tačka.
NEMA nikakvih pravilnika o bezbjednosti poslije onog iz 2006.
Imaju disciplinski pravilnici u kojima stoji da je savez odn. klub organizator odgovoran za dešavanja U I OKO STADIONA. Tačka.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3534 Re: Horde Zla
Znas sta, listanju je dosao kraj haj ti na 7 dana odmora zbog trolanja
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3535 Re: Horde Zla
Ima na obje strane krvavih glava i za mene je to sasvim dovoljno.
Dodaj na to da se sve izdešavalo u Vogosci.
Samo zamislite da su ovi upali u grad i ganjanje kod slatkog gore dole..
Ah kakve bi to scene bile.
Dodaj na to da se sve izdešavalo u Vogosci.
Samo zamislite da su ovi upali u grad i ganjanje kod slatkog gore dole..
Ah kakve bi to scene bile.
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3537 Re: Horde Zla
I hoce li ove pustati u grad prije utakmice ili ih direktno sprovode na utakmicu?
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3538 Re: Horde Zla
OooooooDasi wrote:
a divi 'malog' isti puzigaca
Last edited by omega369 on 14/07/2015 17:11, edited 1 time in total.
- forum_selektor
- Posts: 691
- Joined: 15/11/2009 14:27
- Location: Villa Ravijojla
#3539 Re: Horde Zla
sprem'te se, vel'ka ce borba da bude.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#3540 Re: Horde Zla
bordo gandalf wrote:Znas sta, listanju je dosao kraj haj ti na 7 dana odmora zbog trolanja
U Nyon ga posalji,u UEFA-u ga posalji,neka cita,nemoj u Banovice.
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#3541 Re: Horde Zla
Izgleda da je policija citala moj postjalijas74 wrote:Ciglane i to onaj semafor gdje je ulaz u Zetru.
Zetra je jedini nacin da ih uvedu na stadion bezbjedno samo sto nasa murija to ne konta.

- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3542 Re: Horde Zla
Banned user for reason “Uporno trolanje i nakon upozorenja.”-7 dana-
» supercali
» supercali
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#3543 Re: Horde Zla
Na izlazu su s autoputa, pretres...
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3544 Re: Horde Zla
Svaki dan ih gledam, strasno maloumne glave.
Nose taj kompleks nize vrijednosti od kad ih Svabe pregazise kao plitak potok. Otud ova opsesija steroidima.
Sretno Saraj`vo!

Nose taj kompleks nize vrijednosti od kad ih Svabe pregazise kao plitak potok. Otud ova opsesija steroidima.
Sretno Saraj`vo!

-
mislis?
- Posts: 62
- Joined: 08/08/2013 17:22
#3545 Re: Horde Zla
http://images.tapatalk-cdn.com/15/07/14 ... 553ebb.jpg
Ovo neka blaza varijanta za koreo i to a ono su im bili teska kategorija za tucu
Ovo neka blaza varijanta za koreo i to a ono su im bili teska kategorija za tucu
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3546 Re: Horde Zla
Pametno odradili Poljaci sve, pa i to da se čekira hotel u Vogosci..
Dosli bi u grad sigurno, al' vidjeli kako je prosla izvidnica pa odlucili da ne mrdaju.
Prva ekipa za sranje im je bila sinoc, ovo ostalo na siguricu ide.
Kao i Viole.
Dosli bi u grad sigurno, al' vidjeli kako je prosla izvidnica pa odlucili da ne mrdaju.
Prva ekipa za sranje im je bila sinoc, ovo ostalo na siguricu ide.
Kao i Viole.
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#3547 Re: Horde Zla
Ono im je bila prva ( udarna ) ekipa - terrormachine tkzv, plus pojačani kurtonima koji podržavaju cracoviu. Mislim da većina ima zabranu prisustva domaćim tekmama. Zajebani jesu al daleeeko od onoga šta se priča, jbg imaš trideset i nešto godina u guzici, ne izlaziš iz teretane od 18 te godine i to ti je sav smisao života, i opet vrhunac ti je da napraviš nekakav belaj u 2 ujutro i to 10 km od stadiona. ne do bog nikome.mislis? wrote:http://images.tapatalk-cdn.com/15/07/14 ... 553ebb.jpg
Ovo neka blaza varijanta za koreo i to a ono su im bili teska kategorija za tucu
- Leons
- Posts: 1037
- Joined: 16/08/2013 23:52
#3548 Re: Horde Zla
Al najjaca su djeca sa sportspirt.ba foruma
kazu lako im se kurcit sad kad nema zijada turkovica i mirze hatica.

-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#3549 Re: Horde Zla
Momci, haram vam to ime ako im ne razvalite picke.



