takoeTomahawk11 wrote:Jarane, ako ti to kažešpecpec wrote:jarane primio si se ko saucesce tetke mi![]()
Ko sam ja da ti kvarim sreću.
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
#3526 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3527 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zato ću ja svoje da prebacim, vidiš da mu oči ispadošecendlerbing wrote:Idi trolaj negdje drugo, začatao si mi patike
Uzeo ove

- necko_hz
- Posts: 4054
- Joined: 18/04/2009 12:36
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
#3529 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
pa ti fino rece da ti je jos neko reko da su zenske,sad ti ja krivTomahawk11 wrote:Zato ću ja svoje da prebacim, vidiš da mu oči ispadošecendlerbing wrote:Idi trolaj negdje drugo, začatao si mi patike![]()
Uzeo ove
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3530 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
em su adidas, pupu, samo najki
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3531 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Sarah rekla, ali je i rekla da me zezalapecpec wrote: pa ti fino rece da ti je jos neko reko da su zenske,sad ti ja kriv
Jasno da je bila zezancija, ko što je i s tobom, a ti pomislio da sam se upalio kad sam napisao prvi ozbiljni post.
Da vidimo tvoje, muške
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
#3532 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nemam ja tena hodam u japankamaTomahawk11 wrote:Sarah rekla, ali je i rekla da me zezalapecpec wrote: pa ti fino rece da ti je jos neko reko da su zenske,sad ti ja kriv![]()
Jasno da je bila zezancija, ko što je i s tobom, a ti pomislio da sam se upalio kad sam napisao prvi ozbiljni post.
Da vidimo tvoje, muške
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3533 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nema najki ništa da mi se sviđa, sve što je valjalo sam isfuroVelkoski wrote:em su adidas, pupu, samo najki
Nek naprave nešto novo, a da to nisu ove za trčanje
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3534 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Najbolje bospecpec wrote: Nemam ja tena hodam u japankama
Blago tebi, to znači da si negdje u toplim krajevima
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
#3535 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Kako nisam sve puno arapa
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3536 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Onda ti je malo rano za japanke.
Jedino ako si na termama
Jedino ako si na termama
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3537 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

eo pravog modela za nas curice
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3539 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ja ne bi u njima krocio ni u gym.Velkoski wrote:
eo pravog modela za nas curice
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3540 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
zašto mrziš Kyrgiosa

- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3541 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ma ne mrzim, samo ga ne limvo.Velkoski wrote:zašto mrziš Kyrgiosa![]()
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3542 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Treba. I jake muške ruke.Velkoski wrote:kak'a je ovo teretana, treba l' jupola
- hopi
- Posts: 7260
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#3543 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
zna li neko gdje bi mogao nabatiti ove tene gazelle
znači isključivo u ovoj boji, tamno zelena - green suede
bio sam u prodavnicama tena po SA, i u adidasu, ima ovih tena, ali ove boje ne
pik ima boja - ali nema broja
ili mi je onda najbolja opcija naručiti s interneta, kada puste preko 50KM
https://stuartslondon_com.secure-cdn.visualsoft.co.uk/images/adidas-originals-gazelle-green-suede-shoes-bb5490-p23845-90293_image.jpg
znači isključivo u ovoj boji, tamno zelena - green suede
bio sam u prodavnicama tena po SA, i u adidasu, ima ovih tena, ali ove boje ne
pik ima boja - ali nema broja
ili mi je onda najbolja opcija naručiti s interneta, kada puste preko 50KM
https://stuartslondon_com.secure-cdn.visualsoft.co.uk/images/adidas-originals-gazelle-green-suede-shoes-bb5490-p23845-90293_image.jpg
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3544 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Covjek sa ukusomTomahawk11 wrote:Zato ću ja svoje da prebacim, vidiš da mu oči ispadošecendlerbing wrote:Idi trolaj negdje drugo, začatao si mi patike![]()
Uzeo ove
imam zelene
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3545 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ah da imam i ove




- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3546 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Obavezno crveni kajs uz ovoTomahawk11 wrote:Zato ću ja svoje da prebacim, vidiš da mu oči ispadošecendlerbing wrote:Idi trolaj negdje drugo, začatao si mi patike![]()
Uzeo ove
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#3547 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
prelijepa zelena bojahopi wrote:zna li neko gdje bi mogao nabatiti ove tene gazelle
znači isključivo u ovoj boji, tamno zelena - green suede
bio sam u prodavnicama tena po SA, i u adidasu, ima ovih tena, ali ove boje ne
pik ima boja - ali nema broja
ili mi je onda najbolja opcija naručiti s interneta, kada puste preko 50KM
https://stuartslondon_com.secure-cdn.visualsoft.co.uk/images/adidas-originals-gazelle-green-suede-shoes-bb5490-p23845-90293_image.jpg
- hopi
- Posts: 7260
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#3548 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
boja je super, još bolja uživopizarro wrote:prelijepa zelena bojahopi wrote:zna li neko gdje bi mogao nabatiti ove tene gazelle
znači isključivo u ovoj boji, tamno zelena - green suede
bio sam u prodavnicama tena po SA, i u adidasu, ima ovih tena, ali ove boje ne
pik ima boja - ali nema broja
ili mi je onda najbolja opcija naručiti s interneta, kada puste preko 50KM
https://stuartslondon_com.secure-cdn.visualsoft.co.uk/images/adidas-originals-gazelle-green-suede-shoes-bb5490-p23845-90293_image.jpg
a već imam ovakve gazele i stvarno su super tene, udobne lagane, kvalitetne, ne znoje se, i sada bi iste samo ove boje ali ne mogu naći
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3549 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ne znsm, meni su gazzele jedino gazelle u onoj plavoj boji. Ovo ne znam s cim bi upario, jedino na kakvom SDA skupu mozda.... 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3550 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Mozda dobro ferceraju, ali sto su tvrde i neudobne, to si zaboravio napisati
