FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3526 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

SRAM da bude manijake! Otisli su u Lukavicu organizovano i jos navijali za svoj klub. FUJ, i treba da ih se kazni .. 8-)
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3527 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

CR9 wrote:Benjamin Colic pozvan u mladu reprezentaciju u-21 i poslije jucerasnjeg treninga Tulic rekao da postoji mogucnost da u narednoj utakmici Colic pocne u prvih 11. :D :D Svaka Cast jer momak je zaista pokazao da je dobar igrac i da ima potencijala sam se treba raditi sa njim i ne pustati ga odmah cim neko ponudi koju hiljadu....
Koliko sam mmogao pročitati Ćiri između redova sinoć što je govorio na TVSa, Coca i Čolić bi mogli uskoro igrati za A repku. ;-)
User avatar
odvijac
Posts: 226
Joined: 27/09/2008 15:32

#3528 Re: FK Zeljeznicar

Post by odvijac »

eh pa mi smo pi.cke prave,sljedeci put otici,nalupati ih pravo,pa neka onda kukaju i kenj.aju na nas,a ne ovako da se mi zalimo na policiju!!!na kraju opet smo najgori,a drugi put neka imaju razloga da nas kude,ha ja!!
Dr.Belajsuz
Posts: 151
Joined: 02/07/2009 11:50

#3529 Re: FK Zeljeznicar

Post by Dr.Belajsuz »

elSaik wrote:
CR9 wrote:Benjamin Colic pozvan u mladu reprezentaciju u-21 i poslije jucerasnjeg treninga Tulic rekao da postoji mogucnost da u narednoj utakmici Colic pocne u prvih 11. :D :D Svaka Cast jer momak je zaista pokazao da je dobar igrac i da ima potencijala sam se treba raditi sa njim i ne pustati ga odmah cim neko ponudi koju hiljadu....
Koliko sam mmogao pročitati Ćiri između redova sinoć što je govorio na TVSa, Coca i Čolić bi mogli uskoro igrati za A repku. ;-)
Cocalić je pofin stoper. Uz to, znajuci ga, znam da je dobar i covjek.
Čolić u reprezentaciji? Ma dajte, pa bilo bi smiješno. Mali se bori, grize, ali nije taj kvalitet.

Inače, nije tema, ali ulazak u repku automatski znači i odlazak za siću. Samo da se proda igrač.
Realno, Ćior pojma nema o igračima kojima raspolaže. Recimo da zna kakav je Cocalić ili neko iz Sarajeva i sl. Ćiro pojma nema ko je Vule Trivunović ili Sead Ramović. Tulić haman isti.
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#3530 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

Plavih_11 wrote:SLAVIJI 3.000, A ŽELJI 2.000 KM Kazne
FK Slavija – novčana kazna u iznosu od 3.000 KM zbog zbog propusta u organizaciji i nesportskog ponašanja navijača na utakmici Slavija – Željezničar
FK Željezničar – novčana kazna u iznosu od 2.000 KM zbog nesportskog ponašanja navijača na utakmici Slavija – Željezničar
Pokrenut je postupak protiv Bojana Regoje, kapitena FK Slavija, po prijavi Komiteta za takmičenje NS/FS BiH, a odluku će komisija donijeti na sljedećoj sjednici nakon provođenja dokaznog postupka.


Sport.Sport BA
Ova kazna zbog nesportskog ponasanja jel?Jel zna neko na sta se konkretno misli?Mozda na prebijene momke koji su zakasnili za kolonom a stoka ih udarala eto nako malo i jer je bila brojnija i pod punom ratnom spremom.
Trebali smo im jeb.. mater,zapalit onu selendru pa da znamo radi cega je kazna.Ovako nas skoro pa poistovjecuju sa bagrom (u milju maraka znaci u 5 deka haman),kojoj je fudbal poligon za iskazivanje mrznje prema svemu sto je razlicito i sto ne pripada istoj etnickoj grupi.Sad ozbiljno,vjerovatno se mislilo na par prozivanja s tribina gdje je situacija krajnje napeta i gdje se odgovori htio ti ili ne jer stoka to radi cijelo vrijeme.Mada to ubuduce nikako ne bi trebalo da dozvolimo sebi,da se spustamo na njihov seoski i krajnje primitivni nivo al hbg raja ko raja :D al treba o tome povesti vise racuna definitivno.Kazne skoro pa jednake :roll:
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3531 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

elSaik wrote:
CR9 wrote:Benjamin Colic pozvan u mladu reprezentaciju u-21 i poslije jucerasnjeg treninga Tulic rekao da postoji mogucnost da u narednoj utakmici Colic pocne u prvih 11. :D :D Svaka Cast jer momak je zaista pokazao da je dobar igrac i da ima potencijala sam se treba raditi sa njim i ne pustati ga odmah cim neko ponudi koju hiljadu....
Koliko sam mmogao pročitati Ćiri između redova sinoć što je govorio na TVSa, Coca i Čolić bi mogli uskoro igrati za A repku. ;-)
Definiši između redova. Potovo jer je to ćiro o kome pričamo.
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#3532 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

Slavija se oparila nakon tekme s nama pa im nece bit problem i ostavit sta na kafu bijednicima bijednim iz saveza koji ovakve kazne lupaju a veze ni sami nemaju zasto,ko veli hajd podjednako pa sve ovce nek su na broju..Racunica znaci nas oko 2 milje x 7 km karta na kraju to ga dodje oko 14 milja,ne navijaca :D ,nego maraka.Solidna cifra..Sta ces ima se :D
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3533 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

@P_B - Pa reče lik, nakon što je bilo nekoliko poziva od strane gledalaca u kojima mu je bilo sugerisano da pozove Cocalića, da su mu već neki njegovi izvori napominjali da u Želji ima dobrih, mlađih igrača kojima je ove sezone pružena prilika, te da će dvojica-trojica sigurno biti pozvana. Naravno ne protiv Armenije i Turske, ali u prijateljskim utakmicama koje budu slijedile nakon te dvije, da bi se vidjelo jesu li reprezentativnog kvaliteta.
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3534 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

elSaik wrote:@P_B - Pa reče lik, nakon što je bilo nekoliko poziva od strane gledalaca u kojima mu je bilo sugerisano da pozove Cocalića, da su mu već neki njegovi izvori napominjali da u Želji ima dobrih, mlađih igrača kojima je ove sezone pružena prilika, te da će dvojica-trojica sigurno biti pozvana. Naravno ne protiv Armenije i Turske, ali u prijateljskim utakmicama koje budu slijedile nakon te dvije, da bi se vidjelo jesu li reprezentativnog kvaliteta.
Toga me i bilo strah moj Saiče.

Novi slučaj Štilić.
User avatar
Roy
Posts: 100
Joined: 16/08/2009 00:27

#3535 Re: FK Zeljeznicar

Post by Roy »

nabijem ih na milokliz, i njih i kaznu

to sto su skandirali Ratku Mladicu, zalsuzuje dozivotni ban cetnicke hajducije :x

lakapo s tim colicem. jeste talentovan ali mora jos radit na sebi. cesto ispada, a u napadu ne ucestvuje nikako. takodjer, mora raditi na centrasutu, koji je vazna znacajka za sve moderne bekove. (npr. d. alves :oops: :D i sl )
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3536 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

Mladost - Željezničar 0:2

Strijelci su bili Mehić i Višća


Gušo( Amar je stvarno nenadj*biv :mrgreen: ), Simić, Farić, Mulalić, Kerla, Muharemović, Kovačević, Selimović, Stanić, Mujkanović i Mehić.
Ušli Pjanic, Batinić i Višća

Višća zabio golčinu s 20m kako kažu :thumbup:
Last edited by Petit_Beurre on 03/09/2009 20:56, edited 1 time in total.
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3537 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

Roy wrote:nabijem ih na milokliz, i njih i kaznu

to sto su skandirali Ratku Mladicu, zalsuzuje dozivotni ban cetnicke hajducije :x

lakapo s tim colicem. jeste talentovan ali mora jos radit na sebi. cesto ispada, a u napadu ne ucestvuje nikako. takodjer, mora raditi na centrasutu, koji je vazna znacajka za sve moderne bekove. (npr. d. alves :oops: :D i sl )
Mnogo mi liči na Cafua dok je igrao za Romu. Samo mu žvaka fali :oops: :mrgreen:

Sorry za dupli
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3538 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

hoćemo gušu, hoćemo gušu, hoćemo gušu... :D :D :D :bih:
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#3539 Re: FK Zeljeznicar

Post by hidrant »

Roy wrote:nabijem ih na milokliz, i njih i kaznu

to sto su skandirali Ratku Mladicu, zalsuzuje dozivotni ban cetnicke hajducije :x

lakapo s tim colicem. jeste talentovan ali mora jos radit na sebi. cesto ispada, a u napadu ne ucestvuje nikako. takodjer, mora raditi na centrasutu, koji je vazna znacajka za sve moderne bekove. (npr. d. alves :oops: :D i sl )


Dzurbuzovic kaze da mali ima ponajbolju dubinsku loptu u ligi.
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#3540 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

Treba dovesti ovog Viscu i po mogucnosti onog Mihajlovica . Tada se moze reci da imamo STVARNO dobru ekipu .... Kad se doda uz to jos AMAR, AMAR, OSIM, OSIM - idemo ka zacrtanim ciljevima ...... :thumbup:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3541 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

veljaca wrote:Treba dovesti ovog Viscu i po mogucnosti onog Mihajlovica . Tada se moze reci da imamo STVARNO dobru ekipu .... Kad se doda uz to jos AMAR, AMAR, OSIM, OSIM - idemo ka zacrtanim ciljevima ...... :thumbup:
Tu su oni ali ih treba prevariti da potpisu .. :D
User avatar
carlsberg
Posts: 60
Joined: 02/09/2009 01:45

#3542 Re: FK Zeljeznicar

Post by carlsberg »

Plavih_11 wrote:
veljaca wrote:Treba dovesti ovog Viscu i po mogucnosti onog Mihajlovica . Tada se moze reci da imamo STVARNO dobru ekipu .... Kad se doda uz to jos AMAR, AMAR, OSIM, OSIM - idemo ka zacrtanim ciljevima ...... :thumbup:
Tu su oni ali ih treba prevariti da potpisu .. :D
mi smo njih doveli, sad je sve do amara hoće li ga zadovoljiti, ako zadovolje potpisat će, al višća će tražiti posebne uslove,pa će to biti možda problem, a pravu ekipu trebamo imati tek na polusezoni kad su obećali 2-3 prava pojaćanja, kako god i sad je dobro konačno se nadam bod(ovima) sa gostovanja

P.S travnik 0-1 ŽELJO
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3543 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Naredni protivnik nam je jedna od 2-3 najnekvalitetnije ekipe lige, tako da sve izuzev sigurne pobjede bih smatrao neuspjehom. Trebamo nadoknaditi ova dva izgubljena boda u Lukavici, tako da nam je ovo izvrsna prilika za to. :thumbup:
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#3544 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

elSaik wrote:Naredni protivnik nam je jedna od 2-3 najnekvalitetnije ekipe lige, tako da sve izuzev sigurne pobjede bih smatrao neuspjehom. Trebamo nadoknaditi ova dva izgubljena boda u Lukavici, tako da nam je ovo izvrsna prilika za to. :thumbup:
Gdje da se potpisem :D
Tri boda i nista drugo :thumbup: Uz zalaganje kakvo je bilo u lukavici i uz malo pametniju i smireniju igru u odsutnim momentima koja nam je tamo nedostajala,ne sumnjam u pobjedu i puni plijen.Amar ce osvjeziti ekipu u ovoj pauzi koja nam je dosla ko kec na deset,tako da ocekujem i na psiholoskom planu puno vise nego sto je to bio slucaj na zadnjem gostovanju.Oni nama krv i znoj mi njima dobro znanu podrsku...
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3545 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

Da ne bude ona poslovica sa visokim letom .. :roll:
peti novembar
Posts: 15
Joined: 04/09/2009 15:18

#3546 Re: FK Zeljeznicar

Post by peti novembar »

Lijepi Travniče spremi se da ugostiš "sarajevske mangupe". Očekujem pobjedu uz korektnu igru ( 0:1) .
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3547 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Plavih_11 wrote:Da ne bude ona poslovica sa visokim letom .. :roll:
Ko leti vrijedi, ko ne leti ne vrijedi? :-?
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#3548 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

Plavih_11 wrote:Da ne bude ona poslovica sa visokim letom .. :roll:
Amar je tu da ne dozvoli nastavak te poslovice...Poznavajuci starog lisca,nema govora o tome...
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3549 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

elSaik wrote:
Plavih_11 wrote:Da ne bude ona poslovica sa visokim letom .. :roll:
Ko leti vrijedi, ko ne leti ne vrijedi? :-?
:thumbup:
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#3550 Re: FK Zeljeznicar

Post by slucajan »

I pad je let... :run:
Post Reply