FK Željezničar
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3526 Re: FK Zeljeznicar
SRAM da bude manijake! Otisli su u Lukavicu organizovano i jos navijali za svoj klub. FUJ, i treba da ih se kazni .. 
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3527 Re: FK Zeljeznicar
Koliko sam mmogao pročitati Ćiri između redova sinoć što je govorio na TVSa, Coca i Čolić bi mogli uskoro igrati za A repku.CR9 wrote:Benjamin Colic pozvan u mladu reprezentaciju u-21 i poslije jucerasnjeg treninga Tulic rekao da postoji mogucnost da u narednoj utakmici Colic pocne u prvih 11.![]()
Svaka Cast jer momak je zaista pokazao da je dobar igrac i da ima potencijala sam se treba raditi sa njim i ne pustati ga odmah cim neko ponudi koju hiljadu....
- odvijac
- Posts: 226
- Joined: 27/09/2008 15:32
#3528 Re: FK Zeljeznicar
eh pa mi smo pi.cke prave,sljedeci put otici,nalupati ih pravo,pa neka onda kukaju i kenj.aju na nas,a ne ovako da se mi zalimo na policiju!!!na kraju opet smo najgori,a drugi put neka imaju razloga da nas kude,ha ja!!
-
Dr.Belajsuz
- Posts: 151
- Joined: 02/07/2009 11:50
#3529 Re: FK Zeljeznicar
Cocalić je pofin stoper. Uz to, znajuci ga, znam da je dobar i covjek.elSaik wrote:Koliko sam mmogao pročitati Ćiri između redova sinoć što je govorio na TVSa, Coca i Čolić bi mogli uskoro igrati za A repku.CR9 wrote:Benjamin Colic pozvan u mladu reprezentaciju u-21 i poslije jucerasnjeg treninga Tulic rekao da postoji mogucnost da u narednoj utakmici Colic pocne u prvih 11.![]()
Svaka Cast jer momak je zaista pokazao da je dobar igrac i da ima potencijala sam se treba raditi sa njim i ne pustati ga odmah cim neko ponudi koju hiljadu....
Čolić u reprezentaciji? Ma dajte, pa bilo bi smiješno. Mali se bori, grize, ali nije taj kvalitet.
Inače, nije tema, ali ulazak u repku automatski znači i odlazak za siću. Samo da se proda igrač.
Realno, Ćior pojma nema o igračima kojima raspolaže. Recimo da zna kakav je Cocalić ili neko iz Sarajeva i sl. Ćiro pojma nema ko je Vule Trivunović ili Sead Ramović. Tulić haman isti.
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#3530 Re: FK Zeljeznicar
Ova kazna zbog nesportskog ponasanja jel?Jel zna neko na sta se konkretno misli?Mozda na prebijene momke koji su zakasnili za kolonom a stoka ih udarala eto nako malo i jer je bila brojnija i pod punom ratnom spremom.Plavih_11 wrote:SLAVIJI 3.000, A ŽELJI 2.000 KM Kazne
FK Slavija – novčana kazna u iznosu od 3.000 KM zbog zbog propusta u organizaciji i nesportskog ponašanja navijača na utakmici Slavija – Željezničar
FK Željezničar – novčana kazna u iznosu od 2.000 KM zbog nesportskog ponašanja navijača na utakmici Slavija – Željezničar
Pokrenut je postupak protiv Bojana Regoje, kapitena FK Slavija, po prijavi Komiteta za takmičenje NS/FS BiH, a odluku će komisija donijeti na sljedećoj sjednici nakon provođenja dokaznog postupka.
Sport.Sport BA
Trebali smo im jeb.. mater,zapalit onu selendru pa da znamo radi cega je kazna.Ovako nas skoro pa poistovjecuju sa bagrom (u milju maraka znaci u 5 deka haman),kojoj je fudbal poligon za iskazivanje mrznje prema svemu sto je razlicito i sto ne pripada istoj etnickoj grupi.Sad ozbiljno,vjerovatno se mislilo na par prozivanja s tribina gdje je situacija krajnje napeta i gdje se odgovori htio ti ili ne jer stoka to radi cijelo vrijeme.Mada to ubuduce nikako ne bi trebalo da dozvolimo sebi,da se spustamo na njihov seoski i krajnje primitivni nivo al hbg raja ko raja
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3531 Re: FK Zeljeznicar
Definiši između redova. Potovo jer je to ćiro o kome pričamo.elSaik wrote:Koliko sam mmogao pročitati Ćiri između redova sinoć što je govorio na TVSa, Coca i Čolić bi mogli uskoro igrati za A repku.CR9 wrote:Benjamin Colic pozvan u mladu reprezentaciju u-21 i poslije jucerasnjeg treninga Tulic rekao da postoji mogucnost da u narednoj utakmici Colic pocne u prvih 11.![]()
Svaka Cast jer momak je zaista pokazao da je dobar igrac i da ima potencijala sam se treba raditi sa njim i ne pustati ga odmah cim neko ponudi koju hiljadu....
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#3532 Re: FK Zeljeznicar
Slavija se oparila nakon tekme s nama pa im nece bit problem i ostavit sta na kafu bijednicima bijednim iz saveza koji ovakve kazne lupaju a veze ni sami nemaju zasto,ko veli hajd podjednako pa sve ovce nek su na broju..Racunica znaci nas oko 2 milje x 7 km karta na kraju to ga dodje oko 14 milja,ne navijaca
,nego maraka.Solidna cifra..Sta ces ima se 
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3533 Re: FK Zeljeznicar
@P_B - Pa reče lik, nakon što je bilo nekoliko poziva od strane gledalaca u kojima mu je bilo sugerisano da pozove Cocalića, da su mu već neki njegovi izvori napominjali da u Želji ima dobrih, mlađih igrača kojima je ove sezone pružena prilika, te da će dvojica-trojica sigurno biti pozvana. Naravno ne protiv Armenije i Turske, ali u prijateljskim utakmicama koje budu slijedile nakon te dvije, da bi se vidjelo jesu li reprezentativnog kvaliteta.
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3534 Re: FK Zeljeznicar
Toga me i bilo strah moj Saiče.elSaik wrote:@P_B - Pa reče lik, nakon što je bilo nekoliko poziva od strane gledalaca u kojima mu je bilo sugerisano da pozove Cocalića, da su mu već neki njegovi izvori napominjali da u Želji ima dobrih, mlađih igrača kojima je ove sezone pružena prilika, te da će dvojica-trojica sigurno biti pozvana. Naravno ne protiv Armenije i Turske, ali u prijateljskim utakmicama koje budu slijedile nakon te dvije, da bi se vidjelo jesu li reprezentativnog kvaliteta.
Novi slučaj Štilić.
- Roy
- Posts: 100
- Joined: 16/08/2009 00:27
#3535 Re: FK Zeljeznicar
nabijem ih na milokliz, i njih i kaznu
to sto su skandirali Ratku Mladicu, zalsuzuje dozivotni ban cetnicke hajducije
lakapo s tim colicem. jeste talentovan ali mora jos radit na sebi. cesto ispada, a u napadu ne ucestvuje nikako. takodjer, mora raditi na centrasutu, koji je vazna znacajka za sve moderne bekove. (npr. d. alves
i sl )
to sto su skandirali Ratku Mladicu, zalsuzuje dozivotni ban cetnicke hajducije
lakapo s tim colicem. jeste talentovan ali mora jos radit na sebi. cesto ispada, a u napadu ne ucestvuje nikako. takodjer, mora raditi na centrasutu, koji je vazna znacajka za sve moderne bekove. (npr. d. alves
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3536 Re: FK Zeljeznicar
Mladost - Željezničar 0:2
Strijelci su bili Mehić i Višća
Gušo( Amar je stvarno nenadj*biv
), Simić, Farić, Mulalić, Kerla, Muharemović, Kovačević, Selimović, Stanić, Mujkanović i Mehić.
Ušli Pjanic, Batinić i Višća
Višća zabio golčinu s 20m kako kažu
Strijelci su bili Mehić i Višća
Gušo( Amar je stvarno nenadj*biv
Ušli Pjanic, Batinić i Višća
Višća zabio golčinu s 20m kako kažu
Last edited by Petit_Beurre on 03/09/2009 20:56, edited 1 time in total.
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3537 Re: FK Zeljeznicar
Mnogo mi liči na Cafua dok je igrao za Romu. Samo mu žvaka faliRoy wrote:nabijem ih na milokliz, i njih i kaznu
to sto su skandirali Ratku Mladicu, zalsuzuje dozivotni ban cetnicke hajducije![]()
lakapo s tim colicem. jeste talentovan ali mora jos radit na sebi. cesto ispada, a u napadu ne ucestvuje nikako. takodjer, mora raditi na centrasutu, koji je vazna znacajka za sve moderne bekove. (npr. d. alves![]()
i sl )
Sorry za dupli
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3538 Re: FK Zeljeznicar
hoćemo gušu, hoćemo gušu, hoćemo gušu...

- hidrant
- Posts: 857
- Joined: 24/05/2009 00:29
- Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac
#3539 Re: FK Zeljeznicar
Roy wrote:nabijem ih na milokliz, i njih i kaznu
to sto su skandirali Ratku Mladicu, zalsuzuje dozivotni ban cetnicke hajducije![]()
lakapo s tim colicem. jeste talentovan ali mora jos radit na sebi. cesto ispada, a u napadu ne ucestvuje nikako. takodjer, mora raditi na centrasutu, koji je vazna znacajka za sve moderne bekove. (npr. d. alves![]()
i sl )
Dzurbuzovic kaze da mali ima ponajbolju dubinsku loptu u ligi.
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#3540 Re: FK Zeljeznicar
Treba dovesti ovog Viscu i po mogucnosti onog Mihajlovica . Tada se moze reci da imamo STVARNO dobru ekipu .... Kad se doda uz to jos AMAR, AMAR, OSIM, OSIM - idemo ka zacrtanim ciljevima ...... 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3541 Re: FK Zeljeznicar
Tu su oni ali ih treba prevariti da potpisu ..veljaca wrote:Treba dovesti ovog Viscu i po mogucnosti onog Mihajlovica . Tada se moze reci da imamo STVARNO dobru ekipu .... Kad se doda uz to jos AMAR, AMAR, OSIM, OSIM - idemo ka zacrtanim ciljevima ......
- carlsberg
- Posts: 60
- Joined: 02/09/2009 01:45
#3542 Re: FK Zeljeznicar
mi smo njih doveli, sad je sve do amara hoće li ga zadovoljiti, ako zadovolje potpisat će, al višća će tražiti posebne uslove,pa će to biti možda problem, a pravu ekipu trebamo imati tek na polusezoni kad su obećali 2-3 prava pojaćanja, kako god i sad je dobro konačno se nadam bod(ovima) sa gostovanjaPlavih_11 wrote:Tu su oni ali ih treba prevariti da potpisu ..veljaca wrote:Treba dovesti ovog Viscu i po mogucnosti onog Mihajlovica . Tada se moze reci da imamo STVARNO dobru ekipu .... Kad se doda uz to jos AMAR, AMAR, OSIM, OSIM - idemo ka zacrtanim ciljevima ......
P.S travnik 0-1 ŽELJO
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3543 Re: FK Zeljeznicar
Naredni protivnik nam je jedna od 2-3 najnekvalitetnije ekipe lige, tako da sve izuzev sigurne pobjede bih smatrao neuspjehom. Trebamo nadoknaditi ova dva izgubljena boda u Lukavici, tako da nam je ovo izvrsna prilika za to. 
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#3544 Re: FK Zeljeznicar
Gdje da se potpisemelSaik wrote:Naredni protivnik nam je jedna od 2-3 najnekvalitetnije ekipe lige, tako da sve izuzev sigurne pobjede bih smatrao neuspjehom. Trebamo nadoknaditi ova dva izgubljena boda u Lukavici, tako da nam je ovo izvrsna prilika za to.
Tri boda i nista drugo
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3545 Re: FK Zeljeznicar
Da ne bude ona poslovica sa visokim letom .. 
-
peti novembar
- Posts: 15
- Joined: 04/09/2009 15:18
#3546 Re: FK Zeljeznicar
Lijepi Travniče spremi se da ugostiš "sarajevske mangupe". Očekujem pobjedu uz korektnu igru ( 0:1) .
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3547 Re: FK Zeljeznicar
Ko leti vrijedi, ko ne leti ne vrijedi?Plavih_11 wrote:Da ne bude ona poslovica sa visokim letom ..
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#3548 Re: FK Zeljeznicar
Amar je tu da ne dozvoli nastavak te poslovice...Poznavajuci starog lisca,nema govora o tome...Plavih_11 wrote:Da ne bude ona poslovica sa visokim letom ..
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3549 Re: FK Zeljeznicar
elSaik wrote:Ko leti vrijedi, ko ne leti ne vrijedi?Plavih_11 wrote:Da ne bude ona poslovica sa visokim letom ..
- slucajan
- Posts: 603
- Joined: 10/04/2008 10:08
- Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...
#3550 Re: FK Zeljeznicar
I pad je let... 
