Andaluzijski pas wrote:ovaj tapetar je najjači
ne bi da strahuje za bodove
već bi da dvadeset godina skuplja za nou campa
i gledanja utakmice sa trebom
i ostalim kinezima i japancima
uz fotoaparate i izjedanje bureka
(to bi ponio od kuće)
to ti je ba fudbal
a i trava je zelenija nego na koševu, grbavici ili bilinom
i igra messi
Karta do Barcelone.... 300 eura povratna(provjeri na Wegolo ili neku drugu niskobudžetnu avio kompaniju). Smještaj u La Rambli(glavnoj ulici) možeš naći za 30,40 eura. Klopa jeftina i dobra, bio i probao. Nou Kamp- neponovljiv- bio i vidio. Vidjeti Mesija, Ibrahimovića, Iniestu, kako igraju- neprocjenjivo!
E, al zato gledati fudbalere svog kluba kako se vuku po terenu, korumpiranu upravu i jadnu ligu- to je san svakog fudbalskog sladokusca... Da, i na kraju gledati neko nedoraslo derle kako drota udara letvom po glavi- e to mi je inspiracija... Odoh sad s vaše teme i ne vraćam se, vidim da sam nepoželjan

a vi i dalje kukajte što su svi nepravedni prema FK Sarajevo i što nam je prvo pretkolo Evropske lige top tema zadnjih dvadeset godina
