Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
CooK
- Posts: 3907
- Joined: 28/01/2012 19:50
#3526 Re: Reprezentacija BiH
21:6 za Holandiju u zadnjih 5 minuta.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3527 Re: Reprezentacija BiH
Kraj 89-107

- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3528 Re: Reprezentacija BiH
Na kraju pobjeda sa simboličnih i slatkih +18.. Eto malo smo urpskali učinak na kraju, ali ko smije biti nezadovoljan nakon ovakve predstave ?! Holandija uopće nije toliko loša selekcija koliko je mi potcjenjujemo i to su pokazali u prvom dijelu, ali onda su naši podigli igru na jedan viši, za Holanđane previsoki, nivo...
Ovo je dobro za samopouzdanje uoči važnog meča protiv Gruzijaca u Sarajevu.
Nažalost, nijedan igrač sa klupe se nije upisao u strijelce što govori o tome da ne možemo baš računati na neki veliki potencijal sa te strane.
Mirza - klasa.
Nihad - fenomenalan.
Zack - standardno odličan.
Perišić - također jako, jako dobar..
Bravo naši.. Idemo dalje..

Ovo je dobro za samopouzdanje uoči važnog meča protiv Gruzijaca u Sarajevu.
Nažalost, nijedan igrač sa klupe se nije upisao u strijelce što govori o tome da ne možemo baš računati na neki veliki potencijal sa te strane.
Mirza - klasa.
Nihad - fenomenalan.
Zack - standardno odličan.
Perišić - također jako, jako dobar..
Bravo naši.. Idemo dalje..
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#3529 Re: Reprezentacija BiH
Dovoljno ti je brate samo da se samo sjetis onog proslog kupa u Sloveniji...just principe wrote:Vodja uvale wrote:Arteta wrote:Ovi Holandjani i u Kosarci imaju De Jonga![]()
![]()
![]()
Strasni smo svegami!
Dobro je ovo sto se tice nas, samo ne mozemo se uvijek osloniti na trojku TWD. Kad dodje neko ozbiljan ko ce potegnuti, nece sigurno Masic ili Sinan
Znaci s dolaskom ace petrovica, odlaskom vecine igraca dobili smo to nesto sto nam je stvarno potrebno bilo..
Poslije utakmice s srbijom u sloveniji moje misljenje je sljedece: Mozemo se nosit' sa skoro svakom reprezentacijom na svijetu..Ako nista bar poluvrijeme!
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3530 Re: Reprezentacija BiH
Čitao, davno. Piše da nema pojma o košarci, ali da ima fizički potencijal, kao što već godinama govore za slične visoke europske igrače. Šta je ovakvih izabrano u drugoj rundi drafta... Inače, u NBA se i dalje vole kockat s ovim europskim mladim centrima jer ne poznaju ih previše, dok u NCAA znaju za svakog igrača šta može. Ako ipak nekim slučajem zaigra u NBA predviđam mu karijeru Slavka VranješaPapeSusic wrote:Pa citaj sta kazu o njemu NBA - eksperti. Drvo ali drvo koje ce za par godina igrati NBAhrastov zizak wrote:Ma Kuzmić vam je drvo poput Sinanovića. Ne možeš ga poredit s Mitrovićem jer je ovaj drugi nikad nije igrao europsku košarku, momak će tek početi europsku karijeru, a nisu ni približno iste pozicije.Nije sigurno gori od Mitrovica.
Što se tiče utakmice, utvrdili smo da nam je klupa trenutno goli kurac. Ako Avdibegović, Naletelić i Mitrović nisu ništa mogli protiv Holandije u ovih par minuta, znači da neće moći ni na EP. Za Mitrovića ko biva ima još nade jer je novi u Europi. Doduše, uz Gordića i Pašalića, ova prva dvojica nam vjerovatno i neće trebati. Ali šuter s klupe definitivno mnogo fali.
-
Mustang1
- Posts: 29967
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3531 Re: Reprezentacija BiH
Mozemo dok ne trebaju uci igraci sa klupe .. Ja fakat ocekujem puno od Nurkica bez obzira na godine ..
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3532 Re: Reprezentacija BiH
Sto se tice klinaca; ne znam ali nekako sam sretniji zbog njih nego zbog seniora
Imao sam los osjecaj prije meca; gledao nakon nekoliko minuta, vidio da Englezi vode, idem vani, kad se vratim vidim da smo pobijedili 
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3533 Re: Reprezentacija BiH
Jel se u Skenderiji gra finale U18?
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3534 Re: Reprezentacija BiH
Snimak juniora 22:25 na BHT..
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#3535 Re: Reprezentacija BiH
kako srbi izgubise

-
ikota
- Posts: 273
- Joined: 30/07/2012 19:15
#3536 Re: Reprezentacija BiH
kakavdanakneiskustvu wrote:just principe wrote:kako srbi izgubise![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
a onako izviždaše himnu crne gore
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3537 Re: Reprezentacija BiH
Šeha više nego dobar, najefikasniji kod Montenigersa 
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3538 Re: Reprezentacija BiH
Jao vam fazona...
- jasko_ba
- Posts: 8478
- Joined: 13/11/2006 17:47
#3539 Re: Reprezentacija BiH
kako udje, da ne povjerujes
bravo crnogorci
bravo crnogorci
-
ikota
- Posts: 273
- Joined: 30/07/2012 19:15
#3540 Re: Reprezentacija BiH
bez kosti s centra,ja se mal kikirikijem ne udavi 
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3541 Re: Reprezentacija BiH
Pa možda bi galamio da mu platu daje RTCG
Dakle nismo slučajno mi bili u egalu sa Srbijom do Acine tehničke, u blagom su padu izgleda.. Dobro jeste iznenađenja poraz Srbije, ali pobjeda Estonije protiv Izraela
Dakle nismo slučajno mi bili u egalu sa Srbijom do Acine tehničke, u blagom su padu izgleda.. Dobro jeste iznenađenja poraz Srbije, ali pobjeda Estonije protiv Izraela
- Svicko
- Posts: 314
- Joined: 19/09/2007 15:30
#3542 Re: Reprezentacija BiH
A na kojem je to kanalu komentarisao Edin Avdić?
Vjerovatno na Sport Areni, jer sam gledao na RTC tamo sigurno nije bio on, a niti na RTCG.
Vjerovatno na Sport Areni, jer sam gledao na RTC tamo sigurno nije bio on, a niti na RTCG.
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#3543 Re: Reprezentacija BiH
kakavdanakneiskustvu wrote:zanimljivo da edin avdić nije galamio,slavio poslije ove trojke kao što je galamio i slavio kad je kecman dao trojku u zadnjoj sekundi protiv cibone prije par godina
gdje si njega slusao, na Areni mozda ? Avdic se prodao i zbog toga se mora derati kad treba a kad je suprotna situacija onda suti kao zaliven
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#3545 Re: Reprezentacija BiH
jasko_ba wrote:
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3546 Re: Reprezentacija BiH
Strasni ovi ceski juniori. Pobijedili Finsku 85-63
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3547 Re: Reprezentacija BiH
Juniori sa Markovicem

-
SovinMali
- Posts: 47
- Joined: 18/08/2012 22:15
#3548 Re: Reprezentacija BiH

Oj tuge , pa ni za finale nema direktnog prijenosa , ali nam je za uzvrat Belmin K. na celu sportskoh programa obezbjedio da pratimo Alpska jezera u udarnom terminu .
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3549 Re: Reprezentacija BiH
Dominacija opet.
Čuj snimak finala
Ajme meni Srbije, ali nije ovo tema u vezi njih, ali nekako mi tihi na klipu komentatori.
Zack, Mirza, Nihad jako dobri. Još da je Elmedin bio raspoloženije
Sljedeća je Gruzija mislim, pošto su najavili da je ako Bog da u utorak prenose, tako da se nadam novoj pobijedi ako Bog da .

Čuj snimak finala
Ajme meni Srbije, ali nije ovo tema u vezi njih, ali nekako mi tihi na klipu komentatori.
Zack, Mirza, Nihad jako dobri. Još da je Elmedin bio raspoloženije
Sljedeća je Gruzija mislim, pošto su najavili da je ako Bog da u utorak prenose, tako da se nadam novoj pobijedi ako Bog da .
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3550 Re: Reprezentacija BiH
kako je to doživio crnogorski komentator
