Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
CooK
Posts: 3907
Joined: 28/01/2012 19:50

#3526 Re: Reprezentacija BiH

Post by CooK »

21:6 za Holandiju u zadnjih 5 minuta.
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3527 Re: Reprezentacija BiH

Post by Koshpa »

Kraj 89-107 :thumbup: :bih: :bih: :bih:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3528 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Na kraju pobjeda sa simboličnih i slatkih +18.. Eto malo smo urpskali učinak na kraju, ali ko smije biti nezadovoljan nakon ovakve predstave ?! Holandija uopće nije toliko loša selekcija koliko je mi potcjenjujemo i to su pokazali u prvom dijelu, ali onda su naši podigli igru na jedan viši, za Holanđane previsoki, nivo...

Ovo je dobro za samopouzdanje uoči važnog meča protiv Gruzijaca u Sarajevu.

Nažalost, nijedan igrač sa klupe se nije upisao u strijelce što govori o tome da ne možemo baš računati na neki veliki potencijal sa te strane.

Mirza - klasa.
Nihad - fenomenalan.
Zack - standardno odličan.
Perišić - također jako, jako dobar..

Bravo naši.. Idemo dalje.. :thumbup: :bih:
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#3529 Re: Reprezentacija BiH

Post by Vodja uvale »

just principe wrote:
Vodja uvale wrote:
Arteta wrote:Ovi Holandjani i u Kosarci imaju De Jonga :lol:
:lol: :lol: :lol:

Strasni smo svegami!

:lol:


Dobro je ovo sto se tice nas, samo ne mozemo se uvijek osloniti na trojku TWD. Kad dodje neko ozbiljan ko ce potegnuti, nece sigurno Masic ili Sinan :skoljka:
Dovoljno ti je brate samo da se samo sjetis onog proslog kupa u Sloveniji...
Znaci s dolaskom ace petrovica, odlaskom vecine igraca dobili smo to nesto sto nam je stvarno potrebno bilo..
Poslije utakmice s srbijom u sloveniji moje misljenje je sljedece: Mozemo se nosit' sa skoro svakom reprezentacijom na svijetu..Ako nista bar poluvrijeme!
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3530 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

PapeSusic wrote:
hrastov zizak wrote:
Nije sigurno gori od Mitrovica.
Ma Kuzmić vam je drvo poput Sinanovića. Ne možeš ga poredit s Mitrovićem jer je ovaj drugi nikad nije igrao europsku košarku, momak će tek početi europsku karijeru, a nisu ni približno iste pozicije.
Pa citaj sta kazu o njemu NBA - eksperti. Drvo ali drvo koje ce za par godina igrati NBA
Čitao, davno. Piše da nema pojma o košarci, ali da ima fizički potencijal, kao što već godinama govore za slične visoke europske igrače. Šta je ovakvih izabrano u drugoj rundi drafta... Inače, u NBA se i dalje vole kockat s ovim europskim mladim centrima jer ne poznaju ih previše, dok u NCAA znaju za svakog igrača šta može. Ako ipak nekim slučajem zaigra u NBA predviđam mu karijeru Slavka Vranješa :mrgreen:
Što se tiče utakmice, utvrdili smo da nam je klupa trenutno goli kurac. Ako Avdibegović, Naletelić i Mitrović nisu ništa mogli protiv Holandije u ovih par minuta, znači da neće moći ni na EP. Za Mitrovića ko biva ima još nade jer je novi u Europi. Doduše, uz Gordića i Pašalića, ova prva dvojica nam vjerovatno i neće trebati. Ali šuter s klupe definitivno mnogo fali.
Mustang1
Posts: 29967
Joined: 29/12/2010 17:31

#3531 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mustang1 »

Mozemo dok ne trebaju uci igraci sa klupe .. Ja fakat ocekujem puno od Nurkica bez obzira na godine ..
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3532 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Sto se tice klinaca; ne znam ali nekako sam sretniji zbog njih nego zbog seniora :-D Imao sam los osjecaj prije meca; gledao nakon nekoliko minuta, vidio da Englezi vode, idem vani, kad se vratim vidim da smo pobijedili :-D
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#3533 Re: Reprezentacija BiH

Post by amoninan »

Jel se u Skenderiji gra finale U18?
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3534 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Snimak juniora 22:25 na BHT..
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3535 Re: Reprezentacija BiH

Post by just principe »

kako srbi izgubise :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ikota
Posts: 273
Joined: 30/07/2012 19:15

#3536 Re: Reprezentacija BiH

Post by ikota »

kakavdanakneiskustvu wrote:
just principe wrote:kako srbi izgubise :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:


a onako izviždaše himnu crne gore
:thumbup:
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#3537 Re: Reprezentacija BiH

Post by amoninan »

Šeha više nego dobar, najefikasniji kod Montenigersa :thumbup:
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3538 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

Jao vam fazona...
User avatar
jasko_ba
Posts: 8478
Joined: 13/11/2006 17:47

#3539 Re: Reprezentacija BiH

Post by jasko_ba »

kako udje, da ne povjerujes
bravo crnogorci :dance:
ikota
Posts: 273
Joined: 30/07/2012 19:15

#3540 Re: Reprezentacija BiH

Post by ikota »

bez kosti s centra,ja se mal kikirikijem ne udavi :o
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#3541 Re: Reprezentacija BiH

Post by amoninan »

Pa možda bi galamio da mu platu daje RTCG

Dakle nismo slučajno mi bili u egalu sa Srbijom do Acine tehničke, u blagom su padu izgleda.. Dobro jeste iznenađenja poraz Srbije, ali pobjeda Estonije protiv Izraela :shock:
User avatar
Svicko
Posts: 314
Joined: 19/09/2007 15:30

#3542 Re: Reprezentacija BiH

Post by Svicko »

A na kojem je to kanalu komentarisao Edin Avdić?

Vjerovatno na Sport Areni, jer sam gledao na RTC tamo sigurno nije bio on, a niti na RTCG. :)
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3543 Re: Reprezentacija BiH

Post by just principe »

kakavdanakneiskustvu wrote:zanimljivo da edin avdić nije galamio,slavio poslije ove trojke kao što je galamio i slavio kad je kecman dao trojku u zadnjoj sekundi protiv cibone prije par godina

gdje si njega slusao, na Areni mozda ? Avdic se prodao i zbog toga se mora derati kad treba a kad je suprotna situacija onda suti kao zaliven
User avatar
jasko_ba
Posts: 8478
Joined: 13/11/2006 17:47

#3544 Re: Reprezentacija BiH

Post by jasko_ba »

User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#3545 Re: Reprezentacija BiH

Post by rajv0sa »

jasko_ba wrote:
:shock: :thumbup:
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3546 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Strasni ovi ceski juniori. Pobijedili Finsku 85-63
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3547 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Juniori sa Markovicem

Image
SovinMali
Posts: 47
Joined: 18/08/2012 22:15

#3548 Re: Reprezentacija BiH

Post by SovinMali »

Image

Oj tuge , pa ni za finale nema direktnog prijenosa , ali nam je za uzvrat Belmin K. na celu sportskoh programa obezbjedio da pratimo Alpska jezera u udarnom terminu .
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3549 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Dominacija opet.

Čuj snimak finala :lol: :lol: :lol:

Ajme meni Srbije, ali nije ovo tema u vezi njih, ali nekako mi tihi na klipu komentatori.

Zack, Mirza, Nihad jako dobri. Još da je Elmedin bio raspoloženije :D

Sljedeća je Gruzija mislim, pošto su najavili da je ako Bog da u utorak prenose, tako da se nadam novoj pobijedi ako Bog da . :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3550 Re: Reprezentacija BiH

Post by Baltazar_khan »

kako je to doživio crnogorski komentator :mrgreen:

Post Reply