JThomas wrote:ron jeremy je jedno šest puta bolji ofanzivni trener od mike browna, sve se na to svodi. mada nije to još gotovo, ni izbliza...noćas bi trebao biti prenos jelde?
Sad?
Osporavati trenerske sposobnosti Browna je pomalo bezobrazno.
Zaboravlja se da je Ron Jeremy jedan od trenera koji najvise rade na pripremi utakmice,tako sto analizira igru
protivnika i cita njihove akcije.
Zasto se ne postavi pitanje da li je CLE uopce bolja momcad?
Po mom misljenju nije i to sam obrazlozio u prethodnim postovima.
Mislim a su bolji na 4 od 5 pozicija,a klupe obje ekipe su zanemarljive.
Takoder se zaboravlja losa odbrana tranzicije od strane CLE,sto Orlando obilato koristi,izuzev zadnje tekme.
Tu je radio sut za tri.
Steta sto REdick nije ukljucen u rotaciju.Jednostavno je milina gledati njegove suteve.
