Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#3526 Re: Crna hronika BH cesta

Post by nepass1 »

ne kontam ovo kupovanje vozackih bez polaganja, jesu li to strani drzavljani ili imaju neke F diagnoze? koji debil moras biti da,ne mozes poloziti? a vjerovatno nije bilo jeftinije od placanja autoskole?
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3527 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Biznis. Obecali im ljudi brzo i efikasno da sve zavrse,ovako bi se peglali sa obukom i ovim i onim,a kretenoidima nije do toga. Seljacka politika. Sve odreda sprcat u zatvor pa neka tamo vozaju tutu
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#3528 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Gledaj signalizacije, ali džaba.
Raskrsnica jeste "niđe veze" i crna tačka, ali na videu se vidi da Audi ulazi u raskrsnicu bez ikakvog usporavanja. :evil:

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191024044
https://www.facebook.com/PolicijaZausta ... 775882562/

Image
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#3529 Re: Crna hronika BH cesta

Post by escobar__ »

Nije do raskrsnice već do bivola za volanom.

STOP na kolovozu, STOP znak i retardirano tele se bahati i ugrozi živote drugih ljudi. Te majmune maloumne bih zatvorio na jedno pet godina, a doživotno uzeo dozvolu.

Svakome se u saobraćaju desi da pogriješi ali da u raskrsnicu ulijećeš ovakvim brzinama to se dešava samo bolesnim likovima.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3530 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Na Avazu pise da je neka trudnica vozila Audija 4 a poginuli bio u Fordu...
Al je vidljivo da se Audi(ako dobro vidim) uopce nije zaustavio na STOP...jebe se nasem narodu samo nek su bogovići na cesti
Jutros idem na posaL nekakva hamšija ne popusta telefon,vozi raspalu skodu feliciju crvenu,i da stvar bude gora naprijed joj izviruje jedva djetetova glava tj.kosa od djeteta...drvila je zamnom u koloni dugo,od Carsije do Pofalica telefon nije pustala,prava sjebana budala
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#3531 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

I jos u komentarima na videu je neko brani, kako je vozacica imala iskustvo i puno polozenih kategorija...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3532 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Poserem joj se u iskustvo.
Tacnije ima veliko neiskustvo,obicna bahata idiotara. Dodala gas tamo gdje ga treba oduzeti.Brane je nekakve raspale glupace,da njihovo dijete pogazi pitala bi ja njih kako je brane...fujjjj
preludezalude
Posts: 7011
Joined: 07/03/2012 00:09

#3533 Re: Crna hronika BH cesta

Post by preludezalude »

Siguran sam da ubica nece ni dana odlezati.
User avatar
Laplace
Posts: 14700
Joined: 19/11/2012 18:37

#3534 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

Optimist wrote:I jos u komentarima na videu je neko brani, kako je vozacica imala iskustvo i puno polozenih kategorija...
Dosta komentara kritikuje to što na raskrsnici nema znaka Stop, iako je neko na najmanje dva mjesta stavio link ka slici na kojoj se jasno vide i natpis Stop na cesti i zaustavna linija i vertikalni znak Stop.

Sve i da nema znaka, pa i da nije očito da Audi izlazi na put sa prvenstvom prolaza, prije raskrsnice (naročito ovakve) se uspori.
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#3535 Re: Crna hronika BH cesta

Post by escobar__ »

Kod ulaska u raskrsnicu se usporava čak i onda kad imaš prvenstvo prolaza - ne voziš k'o idiot što je ova spodoba i uradila. Gamad ubija na ulici, a još veći retardi im nalaze opravdanja.
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#3536 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Laplace wrote:
Optimist wrote:I jos u komentarima na videu je neko brani, kako je vozacica imala iskustvo i puno polozenih kategorija...
Dosta komentara kritikuje to što na raskrsnici nema znaka Stop, iako je neko na najmanje dva mjesta stavio link ka slici na kojoj se jasno vide i natpis Stop na cesti i zaustavna linija i vertikalni znak Stop.

Sve i da nema znaka, pa i da nije očito da Audi izlazi na put sa prvenstvom prolaza, prije raskrsnice (naročito ovakve) se uspori.
Ljudi ne znaju šta znak STOP zapravo predstavlja.
Klasični primjeri su debilne raskrsnice u Fetaha Bećirbegovića.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3537 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

Naslovnica wrote:Gledaj signalizacije, ali džaba.
Raskrsnica jeste "niđe veze" i crna tačka, ali na videu se vidi da Audi ulazi u raskrsnicu bez ikakvog usporavanja. :evil:

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191024044
https://www.facebook.com/PolicijaZausta ... 775882562/

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5E1A38E2
:shock: :shock: :shock:

Pa uspori kretenu jedan, debilu, jebo ti vozačku svoju i znanje. :zid: :zid:
User avatar
Laplace
Posts: 14700
Joined: 19/11/2012 18:37

#3538 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

Logovan wrote:
Naslovnica wrote:Gledaj signalizacije, ali džaba.
Raskrsnica jeste "niđe veze" i crna tačka, ali na videu se vidi da Audi ulazi u raskrsnicu bez ikakvog usporavanja. :evil:

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /191024044
https://www.facebook.com/PolicijaZausta ... 775882562/

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5E1A38E2
:shock: :shock: :shock:

Pa uspori kretenu jedan, debilu, jebo ti vozačku svoju i znanje. :zid: :zid:
Još mi je nejasno kako to da vozač Audija vidi da je na liniji sudara i niti da uspori niti da učini išta da spriječi ili ublaži sudar. Makar da je nagazio na kočnicu. Taman da je i imao prednost, nekakva prva reakcija bi bila da se pokuša izbjeći kontakt sa drugim vozilom.

Vozač Fieste teško da je mogao šta da uradi, možda da trzne volanom udesno ali teško da je mogao izbjeći sudar. Naročito zato što nije očekivao da mu sa sporedne ulice neko tako naleti.

Edit: Uz to, Audi je imao Fiestu pred sobom, dok je Fiesta Audija mogla vidjeti sa strane, možda joj je čak bio u mrtvom uglu ili blizu tome.
Last edited by Laplace on 24/10/2019 18:48, edited 1 time in total.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3539 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

joj marve debilne i retardirane :twisted:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3540 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Sve moderni auti, nisu harambatije sa kraja 80 i opet ljudi ginu ko muhe, ovaj sa fiestom, ona zena u kliju....
Pojas je za picke
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#3541 Re: Crna hronika BH cesta

Post by seoBIH »

Čak pišu da je audi prestigao kombi koji je stao na znak stop.
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#3542 Re: Crna hronika BH cesta

Post by UmaX »

I eto ne pogide ko je trebo nego ni kriv ni duzan.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#3543 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Norm »

...nemojte tako, mozda zena ne zna latinicu...
emmir1
Posts: 4940
Joined: 07/06/2013 15:28

#3544 Re: Crna hronika BH cesta

Post by emmir1 »

Ova cesta stvara privid kao da nastavljaš da voziš pravo u svom smjeru.

U redu ima STOP.

To je u redu za 99 posto ljudi.

Ali ovdje po meni treba jača svjetlosna signalizacija za one koje su manje oprezni.

Đaba sada govorit idioti i ovakvi i onakvi.

Postavi za takve signalizaciju kako treba
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3545 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

takoe,trebalo bi promijeniti zoobs i uvesti nove znakove i clanove za idiote i malo manje idiote, takodjer i za neoprezne :thumbup:
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#3546 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Sva signalizacija i saobracajna pravila se projektuju i postavljaju za ispod prosjecno inteligentne ljude, kako bi i oni mogli razumjeti saobracajne propise i ucestvovati u voznji. I logicno je da ce se opet naci hajvan koji to nista nece rezonovati niti gledati.
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#3547 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Debilima ni semafori nisu relevantni.
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#3548 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

Nem toga, posjedovanjem VD se podrazumjeva da znas sve, nema izgovora.
emmir1
Posts: 4940
Joined: 07/06/2013 15:28

#3549 Re: Crna hronika BH cesta

Post by emmir1 »

mk ultra wrote:Nem toga, posjedovanjem VD se podrazumjeva da znas sve, nema izgovora.

Glupo rezenovanje.

Radi se o ljudskim životima i činjenica da neko ima vozačku apsolutno ništa ne znači.

Činjenicu koju tu treba primjeniti jeste da mnogo neopreznih ima sa volanom i postavljat signalizaciju na posebno ovakva mjesta koja nisu klasična raskrsnica.

Ova rasksnica je crna tačka.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3550 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

mk ultra wrote:Nem toga, posjedovanjem VD se podrazumjeva da znas sve, nema izgovora.
tako je,testovi su isti svuda i za sve ,ko drugacije misli zivi u zabludi,jer to nisu pisali laici i glupani,niti su znanje nasli na forumu...
Post Reply