Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
sole2mio
- Posts: 1019
- Joined: 11/04/2014 22:08
#3526 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Bez jakog zelje nema ni jakog Sarajeva 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3527 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ma bice 1-0 za Zrinjski u 89 minuti
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3528 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
velika hvala gospodinu ćeli na klupi radnika. samo -2 za njima zaostajemo 
- jeza u ledja
- Posts: 50734
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3530 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
jos da u sb zavrsi vako
- Nasa Stvar
- Posts: 315
- Joined: 16/07/2015 04:07
- Location: Ilidza
#3531 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Bravo za Bijeljince,jos da Sloboda izdrzi ovako i ekstra kolo !!
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3532 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
liga postaje zqnimljiva i nepredvidljiva 
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3534 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
volio bih da ih sloboda uzme, neka idu na 2. mjesto ioanko nemaju ekipu koja moze dugo da izdrzi u samom vrhu do kraja prvenstva, a sirokom/zrinjskom svaki bod otkinut zlata vrijedi
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3535 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sta rece?todd_smith wrote:ma bice 1-0 za Zrinjski u 89 minuti
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3536 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
namjerno da ureknemLogovan wrote:Sta rece?todd_smith wrote:ma bice 1-0 za Zrinjski u 89 minuti
- jeza u ledja
- Posts: 50734
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3537 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
jao krstanovica kako je glup frajer.
ganja pirica i ne da mu da izbije loptu, valjda da zadrzi vrijeme sta li
ganja pirica i ne da mu da izbije loptu, valjda da zadrzi vrijeme sta li
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3538 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
kolo iz snova za nas! bravo ŠEFE



-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#3539 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Debili sa ss.ba nam upisali 2 gola manje. Cini mi se pisali da smo radnik dobili samo 0:1 umjesto 0:3.
Ja dobre nedelje. Prava bajramska
Ja dobre nedelje. Prava bajramska
- jeza u ledja
- Posts: 50734
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3540 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ja kaem prije par sedmica da -7 ovako rano nije nikakav problem i da se za cas moze promjeniti
isto tako boga pitaj do kraja sta ce biti
isto tako boga pitaj do kraja sta ce biti
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3541 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Gol razlika 9..8...3...14...pronadji uljeza

- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#3542 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ibrak premirao radnik 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3543 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Dobro je ovo ..poceli su kidat bodove u gostima jacim ekipama...
Bice svega do kraja....
Bice svega do kraja....
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3544 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Odlicno kolo. Bas su nam se poklopili rezultati. Vitez danas odlican. Odigrali hrabro i fasovali ali mogli su dati barem 2-3 gola.
Sljedeca stanica - sumarak skriveni. Nece biti lako, oni se moraju cupati na nama. Provjerene grediceve vedete protiv nasih upitnika... Bice svega. Ja zadovoljan i bodom
Sljedeca stanica - sumarak skriveni. Nece biti lako, oni se moraju cupati na nama. Provjerene grediceve vedete protiv nasih upitnika... Bice svega. Ja zadovoljan i bodom
- Mister Yes
- Posts: 5730
- Joined: 05/02/2013 12:35
- Location: In a world of magnets and miracles
#3545 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sve ok, ali šta znači "da nije bilo Delaca"?todd_smith wrote: to meni sega, raja konta mi uzeli 4-0 i sad Barca, a da nije bilo Delaca ljudi bi nam 3-4 komada u prvom samo uvalili ko od sale
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3546 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
da ga nije bilo ne bi uzeli jer dok je bilo 1-0, lik je skidao 2-3 zicera...eto sta znaci da nije bilo DelacaMister Yes wrote:Sve ok, ali šta znači "da nije bilo Delaca"?todd_smith wrote: to meni sega, raja konta mi uzeli 4-0 i sad Barca, a da nije bilo Delaca ljudi bi nam 3-4 komada u prvom samo uvalili ko od saleNi prošle godine ne bi osvojili titulu "da nije bilo Delaca". Pa šta? Jesmo li manje šampioni zbog toga? Naravno da ne. Golman je dio ekipe i to jedan od najvažnijih dijelova.
i normalno da ne bi osvojili titulu da nije njega bilo, raja svrsava na gol Stojceva protiv Slavije a niko da se sjeti sta je samo skinuo u 93. minuti te utakmice
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#3547 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Fini rezultati danas..da sam ih sam slutio, ne bi bolje
...Ako većinom budemo serendali kako ćemo rastopiti komšije, kakvi god da su, neće na dobro, ako malo pamet u glavu i ne budemo se qrčili, mogli bi ih u bunar gurnuti do kraja iz kojeg se zadugo neće iščupati...Naravno da rezultat u derbiju ne zavisi od piskaranja po forumu i priče po kafanama, ali istorija pokazuje da kad god smo nešto najavljivali nije bilo dobro...Zato ću mudro začepiti labrnju
, i nadati se dobrom derbiju i rezultatu po nas....
Mi danas nismo bili baš sjajni koliko rezultat pokazuje, nije to toliko do odbrane, koliko sredine nekako nije bilo, i koliko su njihovi igrači na sredini imali uvijek igrača više i onda sa lakoćom kretali naprijed i gurali na stranu i zavrtali u peterac i stvarali te šanse
..Mislim da je lako bilo vidjeti u čemu je problem, i nadati se da će novi trener poraditi na tome....
Mi danas nismo bili baš sjajni koliko rezultat pokazuje, nije to toliko do odbrane, koliko sredine nekako nije bilo, i koliko su njihovi igrači na sredini imali uvijek igrača više i onda sa lakoćom kretali naprijed i gurali na stranu i zavrtali u peterac i stvarali te šanse
- Mister Yes
- Posts: 5730
- Joined: 05/02/2013 12:35
- Location: In a world of magnets and miracles
#3548 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ma ja, ali ti si to nekako rekao kao "raja konta da smo bili dobri a da nije bilo Delaca zabili bi nam 3-4 komada". Mi jesmo danas bili odlični između ostalog i zahvaljujući Delaću.todd_smith wrote: da ga nije bilo ne bi uzeli jer dok je bilo 1-0, lik je skidao 2-3 zicera...eto sta znaci da nije bilo Delaca
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3549 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Kakvo kolo

polako to dolazi na svoje mjesto
polako to dolazi na svoje mjesto
Last edited by 1946--1987 on 27/09/2015 21:54, edited 1 time in total.
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
#3550 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Zeljina mladost -Tanovi placenici 0:6
