UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#3526 Re: Champions league 15/16

Post by relativno84 »

Smorne tekme :roll:
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#3527 Re: Champions league 15/16

Post by Saian »

cekaj, jel onaj bek bio zadnji, carvajal? ako je bio zadnji onda jes crveni, al mislim da je Pepe ili neko bio jos ispred?
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#3528 Re: Champions league 15/16

Post by klixo »

Pjeni Vugdalic :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3529 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Evo ponavlja, onaj pomocni cuci kraj stative, sta je on gledao :-)
Al nije bio veliki ofsajd, sto rece Saian. Guzva, ovo-ono.
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#3530 Re: Champions league 15/16

Post by commendatore »

bio ofsajd ili ne real je vec imao stopostotnu sansu i apsolutno igra skoro viktorije sa atletikom....

sasa vugdalic - "oni su sigurno napaljeni" :lol: :lol: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3531 Re: Champions league 15/16

Post by AmiĐa_Idriz »

Da mu je nogu amputirao ne bi mu da crveni, finale je jebo te gdje ste još vidjeli da se vade crveni u 10 minuti.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3532 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Saian wrote:cekaj, jel onaj bek bio zadnji, carvajal? ako je bio zadnji onda jes crveni, al mislim da je Pepe ili neko bio jos ispred?
Ma daleko od zadnjeg, pa start bio prije centra. Bio je Pepe sigurno iza.

Vugdalic i ko vrata :lol:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#3533 Re: Champions league 15/16

Post by Partijaner »

Atletiko nimalo dostojan protivnik Realu, steta sto je Bayern ispao, bio bi spektakl.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3534 Re: Champions league 15/16

Post by It_is_a_Leclerc »

Gol iz ofsajda od brat-bratu pola metra.

Pa dajte onim našim Valjićima, Jakupovićima, Petrovićima da vam pokažu kako se sudi.. Ovo je smijurija.
nikimostar
Posts: 653
Joined: 09/05/2010 15:42

#3535 Re: Champions league 15/16

Post by nikimostar »

I jedni i drugi su napaljeni...

Da ih Simeone popali...
:lol:
OMG :roll:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3536 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

It_is_a_Leclerc wrote:Gol iz ofsajda od brat-bratu pola metra.

Pa dajte onim našim Valjićima, Jakupovićima, Petrovićima da vam pokažu kako se sudi.. Ovo je smijurija.
Vugdalicu, jesi to ti?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3537 Re: Champions league 15/16

Post by It_is_a_Leclerc »

Tomahawk11 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Gol iz ofsajda od brat-bratu pola metra.

Pa dajte onim našim Valjićima, Jakupovićima, Petrovićima da vam pokažu kako se sudi.. Ovo je smijurija.
Vugdalicu, jesi to ti?
Nisam kolega Tomahvače.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3538 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

It_is_a_Leclerc wrote:
Tomahawk11 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Gol iz ofsajda od brat-bratu pola metra.

Pa dajte onim našim Valjićima, Jakupovićima, Petrovićima da vam pokažu kako se sudi.. Ovo je smijurija.
Vugdalicu, jesi to ti?
Nisam kolega Tomahvače.
Drzi ga covjek za dres, kako moze biti pola metra?
A ofsajd jeste, sad sta su sudije gledale, ne znam.
lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#3539 Re: Champions league 15/16

Post by lordy00 »

Jao Ramosa,drzi se za stomak a mozda je i rukom izbio loptu :lol:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3540 Re: Champions league 15/16

Post by ExNihilo »

Ja finala i govana.
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#3541 Re: Champions league 15/16

Post by commendatore »

komentatora i govana.....
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3542 Re: Champions league 15/16

Post by shake69 »

Real je rijetka ekipa koja formu podesi za kraj sezone! Ne volim ih, ali je godinama tako! Umalo Barcu ne uhvatise u Primeri a evo i CL ce opet zgrabiti! Atletiko fakat prevara! E, Griezmanu, sto nam Svabe izgura iz finala! :-)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3543 Re: Champions league 15/16

Post by MOSALJOZE »

Nisam gledao prvih pola sata,ali Atletiko mnogo griješi.Real ima strašnu kontru,tesko da neće realizovati barem jednu.

Opet mislim da Atletiko može do pobjede.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3544 Re: Champions league 15/16

Post by AmiĐa_Idriz »

Ovo sranje večeras je zapravo pravi pokazatelj ovosezonske Lige prvaka. Ne znam jel bila i jedna dobra zanimljiva odlična tekma...možda ona Bayern i Juve...
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#3545 Re: Champions league 15/16

Post by commendatore »

MOSALJOZE wrote:Nisam gledao prvih pola sata,ali Atletiko mnogo griješi.Real ima strašnu kontru,tesko da neće realizovati barem jednu.

Opet mislim da Atletiko može do pobjede.
moze samo ako bude sudijska kompenzacija za neko "mozebitno ofsajd ostecenje".... :lol:

samo da kazem gospodi koja se zali na kvalitetu fudbala - da je davno fudbal presto biti sport a više €€€€€€€€€€€€€ :D a samim tim ulozi su puno veci nego 79e :mrgreen:
Last edited by commendatore on 28/05/2016 21:27, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3546 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Ne znam sto je sranje. Real igra odlicno. Atleticu ovo ne odgovara, kad moraju napasti, oni bi vise da se njih napada, pa da cekaju neku kontru.
Bavarac94
Posts: 385
Joined: 17/01/2013 20:50

#3547 Re: Champions league 15/16

Post by Bavarac94 »

Partijaner wrote:Atletiko nimalo dostojan protivnik Realu, steta sto je Bayern ispao, bio bi spektakl.
To bi bila itekako dobra tekma.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#3548 Re: Champions league 15/16

Post by omar little »

atletiko jednostavno ne Zna sta ce kad ima loptu...cccc
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3549 Re: Champions league 15/16

Post by It_is_a_Leclerc »

I zbog ovog mi ne možemo da gledamo pravi spektakl - Zvezde Granda ! :( :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3550 Re: Champions league 15/16

Post by Fudo387 »

Real prejak za ove prgavce, pojede ih Luka na sredini.
Post Reply