UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#3526 Re: Champions league 15/16
Smorne tekme 
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#3527 Re: Champions league 15/16
cekaj, jel onaj bek bio zadnji, carvajal? ako je bio zadnji onda jes crveni, al mislim da je Pepe ili neko bio jos ispred?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3529 Re: Champions league 15/16
Evo ponavlja, onaj pomocni cuci kraj stative, sta je on gledao
Al nije bio veliki ofsajd, sto rece Saian. Guzva, ovo-ono.
Al nije bio veliki ofsajd, sto rece Saian. Guzva, ovo-ono.
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#3530 Re: Champions league 15/16
bio ofsajd ili ne real je vec imao stopostotnu sansu i apsolutno igra skoro viktorije sa atletikom....
sasa vugdalic - "oni su sigurno napaljeni"

sasa vugdalic - "oni su sigurno napaljeni"
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3531 Re: Champions league 15/16
Da mu je nogu amputirao ne bi mu da crveni, finale je jebo te gdje ste još vidjeli da se vade crveni u 10 minuti.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3532 Re: Champions league 15/16
Ma daleko od zadnjeg, pa start bio prije centra. Bio je Pepe sigurno iza.Saian wrote:cekaj, jel onaj bek bio zadnji, carvajal? ako je bio zadnji onda jes crveni, al mislim da je Pepe ili neko bio jos ispred?
Vugdalic i ko vrata
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#3533 Re: Champions league 15/16
Atletiko nimalo dostojan protivnik Realu, steta sto je Bayern ispao, bio bi spektakl.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3534 Re: Champions league 15/16
Gol iz ofsajda od brat-bratu pola metra.
Pa dajte onim našim Valjićima, Jakupovićima, Petrovićima da vam pokažu kako se sudi.. Ovo je smijurija.
Pa dajte onim našim Valjićima, Jakupovićima, Petrovićima da vam pokažu kako se sudi.. Ovo je smijurija.
-
nikimostar
- Posts: 653
- Joined: 09/05/2010 15:42
#3535 Re: Champions league 15/16
I jedni i drugi su napaljeni...
Da ih Simeone popali...
OMG
Da ih Simeone popali...
OMG
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3536 Re: Champions league 15/16
Vugdalicu, jesi to ti?It_is_a_Leclerc wrote:Gol iz ofsajda od brat-bratu pola metra.
Pa dajte onim našim Valjićima, Jakupovićima, Petrovićima da vam pokažu kako se sudi.. Ovo je smijurija.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3537 Re: Champions league 15/16
Nisam kolega Tomahvače.Tomahawk11 wrote:Vugdalicu, jesi to ti?It_is_a_Leclerc wrote:Gol iz ofsajda od brat-bratu pola metra.
Pa dajte onim našim Valjićima, Jakupovićima, Petrovićima da vam pokažu kako se sudi.. Ovo je smijurija.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3538 Re: Champions league 15/16
Drzi ga covjek za dres, kako moze biti pola metra?It_is_a_Leclerc wrote:Nisam kolega Tomahvače.Tomahawk11 wrote:Vugdalicu, jesi to ti?It_is_a_Leclerc wrote:Gol iz ofsajda od brat-bratu pola metra.
Pa dajte onim našim Valjićima, Jakupovićima, Petrovićima da vam pokažu kako se sudi.. Ovo je smijurija.
A ofsajd jeste, sad sta su sudije gledale, ne znam.
-
lordy00
- Posts: 978
- Joined: 16/05/2012 22:25
#3539 Re: Champions league 15/16
Jao Ramosa,drzi se za stomak a mozda je i rukom izbio loptu 
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3540 Re: Champions league 15/16
Ja finala i govana.
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#3541 Re: Champions league 15/16
komentatora i govana.....
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3542 Re: Champions league 15/16
Real je rijetka ekipa koja formu podesi za kraj sezone! Ne volim ih, ali je godinama tako! Umalo Barcu ne uhvatise u Primeri a evo i CL ce opet zgrabiti! Atletiko fakat prevara! E, Griezmanu, sto nam Svabe izgura iz finala! 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3543 Re: Champions league 15/16
Nisam gledao prvih pola sata,ali Atletiko mnogo griješi.Real ima strašnu kontru,tesko da neće realizovati barem jednu.
Opet mislim da Atletiko može do pobjede.
Opet mislim da Atletiko može do pobjede.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3544 Re: Champions league 15/16
Ovo sranje večeras je zapravo pravi pokazatelj ovosezonske Lige prvaka. Ne znam jel bila i jedna dobra zanimljiva odlična tekma...možda ona Bayern i Juve...
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#3545 Re: Champions league 15/16
moze samo ako bude sudijska kompenzacija za neko "mozebitno ofsajd ostecenje"....MOSALJOZE wrote:Nisam gledao prvih pola sata,ali Atletiko mnogo griješi.Real ima strašnu kontru,tesko da neće realizovati barem jednu.
Opet mislim da Atletiko može do pobjede.
samo da kazem gospodi koja se zali na kvalitetu fudbala - da je davno fudbal presto biti sport a više €€€€€€€€€€€€€
Last edited by commendatore on 28/05/2016 21:27, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3546 Re: Champions league 15/16
Ne znam sto je sranje. Real igra odlicno. Atleticu ovo ne odgovara, kad moraju napasti, oni bi vise da se njih napada, pa da cekaju neku kontru.
-
Bavarac94
- Posts: 385
- Joined: 17/01/2013 20:50
#3547 Re: Champions league 15/16
To bi bila itekako dobra tekma.Partijaner wrote:Atletiko nimalo dostojan protivnik Realu, steta sto je Bayern ispao, bio bi spektakl.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#3548 Re: Champions league 15/16
atletiko jednostavno ne Zna sta ce kad ima loptu...cccc
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3549 Re: Champions league 15/16
I zbog ovog mi ne možemo da gledamo pravi spektakl - Zvezde Granda !

-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3550 Re: Champions league 15/16
Real prejak za ove prgavce, pojede ih Luka na sredini.
