Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#3526 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ugasi ga pa upali, ili samo istekaj iz struje pa ustekaj opet 
-
Mustang1
- Posts: 29951
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3527 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
"NE ZNAM kako * "
Iz struje a imas i nazad prekidac
Iz struje a imas i nazad prekidac
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#3528 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Samo ga iskljuci iz struje i opet ukljuci, onda bi se sam trebo upalit i trebalo bi se vratit na normalu to sto si pritisla 
-
Mustang1
- Posts: 29951
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3530 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Sta ce se sve iskljucit ziva bila .. Nemas vise kablova od mene vjeruj
Nadjes koji kabal ide iz resivera i iskljucis ga iz uticnice .. A imas nazad iza resivera prekidac obicni i samo kliknes dva puta tamo ga vamo ga
i to je to 
-
Mustang1
- Posts: 29951
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3531 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kad iskljucis sacekaj par sekundi pa onda upali nemoj odmah turat
Ne znam sta si mogla prEtisnuti .. Tipicno zenski 
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3532 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Uzmi daljinski od TV-a i prebaci na njemu na digitalni signal
Last edited by Reglan on 06/02/2013 17:50, edited 1 time in total.
-
Mustang1
- Posts: 29951
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3533 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
NE TREBA *
iskljuci nazad kabal od kablovske i ponovo ukljuci .. Kad ti nesto od tehnike ne radi prvo sto radis je iskljucis pa ukljucis opet .. Pa onda iskljucis sve kablove pa ukljucis pa onda opet probas .. Ako ne moze onda cackaj jebaji ga ti si razvalila
iskljuci nazad kabal od kablovske i ponovo ukljuci .. Kad ti nesto od tehnike ne radi prvo sto radis je iskljucis pa ukljucis opet .. Pa onda iskljucis sve kablove pa ukljucis pa onda opet probas .. Ako ne moze onda cackaj jebaji ga ti si razvalila
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#3534 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Joj da nisi pritisnula ono dugme sto ti pokaze meni da biras digtal analog hdmi i tv-1? Meni se to znalo desit slucajno odem na nesto drugo osim tv-1 pa nema signala nikako
edit: evo arshavin ti rece
edit: evo arshavin ti rece
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#3535 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
bubalo ne ispravljaj je jebla te negacija i glagol

-
Mustang1
- Posts: 29951
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3536 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pokusavam da je uputim na pravi put 
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3537 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
prvo nam reci koji TV imas
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#3538 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Trebalo bi ti biti na vrhu lijevo ako je slicno ko kod menem@m@ wrote:ok cek da nadjemarshavin wrote:Uzmi daljinski od TV-a i prebaci na njemu na digitalni signal
-
Mustang1
- Posts: 29951
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3539 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
vox tanki
Odustajem .. Pomazite joj ako mozete

- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3540 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
jel ti lampica na resiveru zelene boje ili crvenem@m@ wrote:nekakav vox tanki, ama bila slika ko mlijeko al nesto sam na ovaom drugom daljinskom pritisla i nema signala nikako
nisam nasla da prebacim digitalno
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3541 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ajde svako dugme na daljinskom od tv-a pritisni 2 puta dok ti ne prebaci na digitalnum@m@ wrote:slupat cu ganema na vrhu lijevo podesava ekran, zoom
lampica zelena
a da probam ponovo instalirati kanale?
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#3542 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nista ne instaliraj jos
ja ipak mislim da si prebacila sa digitalnog signala na nesto drugo
- HaHaHa2
- Posts: 933
- Joined: 03/04/2008 00:21
- Location: Sarajevo
#3543 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
pa daj uslikaj taj daljinski da vidimo koju puljku moras barnuti 
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3544 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Joj zene,zene...
daj nam sliku daljinskog od tv-a
daj nam sliku daljinskog od tv-a
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3545 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
DAJ NAM SLIKU DALJINSKOG MOLIM TEm@m@ wrote:rekli su mi da daljinski stari koristim samo za upaliti tv a ovaj njihov za sve ostalo
ne nadjoh jos
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#3546 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
daj ti sliku tog starog daljinskog
ne deri se na nju
majke mi cete mi dohakat

ne deri se na nju
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#3547 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Aha, sta bude kad pritisnes to "tv" dugme na vrhu
Ako to nije daljinski za risiver, ako jest, kakav ti je drugi daljinski, jel 'vaki?

Ako to nije daljinski za risiver, ako jest, kakav ti je drugi daljinski, jel 'vaki?

Last edited by harell on 06/02/2013 18:10, edited 2 times in total.
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3548 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Odustajem ocami mog.
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3549 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
rek'o sam sliku daljinskog od TV-a a ne od resivera.m@m@ wrote:nemoj odustati eto slike
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3550 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Slusaj ti mene ljepoto.m@m@ wrote:nisam nasla ni slicanhajd nema veze nazvat cu ih sutra a veceras buljiti u zid
Ako ti je zelena lampica na resiveru,gore pored sata onda je ok.
Sad,uzmi daljinski od TV-a i pritisni svako dugme 2 puta.Mora ti prebaciti na digitalnu,znaci mora!!!
