bh.tornjak wrote:Covic kaze da treba postovati Ustav:
Čović: Ime Republike Srpske je zapisano u Ustavu BiH, iza ovakvih pitanja stoje drugi ciljevi
a u Ustavu neJma treceg.....steta
postujmo Ustav Covicu
Srbuje covic
bh.tornjak wrote:Covic kaze da treba postovati Ustav:
Čović: Ime Republike Srpske je zapisano u Ustavu BiH, iza ovakvih pitanja stoje drugi ciljevi
a u Ustavu neJma treceg.....steta
postujmo Ustav Covicu
Do poslednjeg juznog srbina....mentalitet juznih i istocnih je prakticno isti i ze'ru nije nalik na mentalitet onih iz HRmO k3 wrote:bh.tornjak wrote:Covic kaze da treba postovati Ustav:
Čović: Ime Republike Srpske je zapisano u Ustavu BiH, iza ovakvih pitanja stoje drugi ciljevi
a u Ustavu neJma treceg.....steta
postujmo Ustav Covicu![]()
![]()
Srbuje covic

Kamenjarac je to ...nemozes mu vjerovati ni kad ga kamenom zviznesmO k3 wrote:Medjusobne ravnopravnosti ?![]()
![]()
Ćirilicar nema plana vise , odlazak na sramnu proslavu ga je zamalo koštalo političke karijere ...
JThomas wrote:a šta kaže podružnica za sarajevo, zenicu i tuzlu, stranka demokratske akcije...

Ovo ti ne vjerujem , ali jebat ga ovima iz HDZea je sve može stati u obrazBetter Man wrote:Koji Cirkus. Tražio Dragan Čović od međunarodne zajednice da Željka Komšića proglase personom non grata. Ovi naravno odbili.
Pretpostavljam da Dejton treba mijenjati.Dejtonska BiH po HNS-u je neostvarena država u dubokoj ustavnoj, institucionalnoj i političkoj krizi.
Vizionar 1985 wrote:Kompromisom. Ali ne bi ni to htjeli. Jer zele ekskluzivne entitete a nama sta ostane. Cak i tu zele distrikte.
pa armada stranackih lezi hljebova nema sanse da nahrani ,Humljanin wrote:Rasuo se već. Teško da može gore. Sada je pitanje šta će se dogoditi kada se otvore granice prema Njemačkoj kao što je i najavljeno. Hoće li ostati itko da hrani budžet?
HNS odbacio kvalifikaciju Udruženog zločinačkog poduhvata za tzv. Herceg-Bosnu