Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35226 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

bh.tornjak wrote:Covic kaze da treba postovati Ustav:


Čović: Ime Republike Srpske je zapisano u Ustavu BiH, iza ovakvih pitanja stoje drugi ciljevi


a u Ustavu neJma treceg.....steta

postujmo Ustav Covicu
:lol: :thumbup:
Srbuje covic :)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#35227 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

mO k3 wrote:
bh.tornjak wrote:Covic kaze da treba postovati Ustav:


Čović: Ime Republike Srpske je zapisano u Ustavu BiH, iza ovakvih pitanja stoje drugi ciljevi


a u Ustavu neJma treceg.....steta

postujmo Ustav Covicu
:lol: :thumbup:
Srbuje covic :)
Do poslednjeg juznog srbina....mentalitet juznih i istocnih je prakticno isti i ze'ru nije nalik na mentalitet onih iz HR
User avatar
vatrogasac
Posts: 10074
Joined: 24/04/2006 21:33

#35228 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by vatrogasac »

Sad samo Bosna i Hercegovina, nigdje Herceg Bosna.

Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35229 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Medjusobne ravnopravnosti ? :) :mrgreen:
Ćirilicar nema plana vise , odlazak na sramnu proslavu ga je zamalo koštalo političke karijere ...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#35230 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

mO k3 wrote:Medjusobne ravnopravnosti ? :) :mrgreen:
Ćirilicar nema plana vise , odlazak na sramnu proslavu ga je zamalo koštalo političke karijere ...
Kamenjarac je to ...nemozes mu vjerovati ni kad ga kamenom zviznes :mrgreen: .....makar ce repom maknuti :lol:
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#35231 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand »

Image
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#35232 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maharadza »

^ I ovu dušmansku MZ isto nabijem na obrezanog Hašima! :izet:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#35233 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by JThomas »

a šta kaže podružnica za sarajevo, zenicu i tuzlu, stranka demokratske akcije...
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#35234 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand »

JThomas wrote:a šta kaže podružnica za sarajevo, zenicu i tuzlu, stranka demokratske akcije...
Image
Valentin Inzko
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#35236 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Better Man »

Koji Cirkus. Tražio Dragan Čović od međunarodne zajednice da Željka Komšića proglase personom non grata. Ovi naravno odbili.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#35237 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

:lol: :lol:
User avatar
Point.
Posts: 33472
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#35238 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Nemoj pričati da je istina? :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35239 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Better Man wrote:Koji Cirkus. Tražio Dragan Čović od međunarodne zajednice da Željka Komšića proglase personom non grata. Ovi naravno odbili.
Ovo ti ne vjerujem , ali jebat ga ovima iz HDZea je sve može stati u obraz
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#35240 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

skutore treba nazvati Non grate nacija i zatraziti im stolicu u OUN
User avatar
moa
Posts: 3700
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#35241 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by moa »

HNS: Odbacujemo presudu iz Haga i UZP
User avatar
Point.
Posts: 33472
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#35242 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Opet neku deklaraciju usvajaju. Južni deklarači.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#35243 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Dejtonska BiH po HNS-u je neostvarena država u dubokoj ustavnoj, institucionalnoj i političkoj krizi.
Pretpostavljam da Dejton treba mijenjati.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35244 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

I kako ga promjenuti ?
Bosnjaci zele BiH po svim parametrima modernog drustva , znaci gradjansku drzvau ,ali to ne pase drugim narodima , dogovora znaci nema
User avatar
Sanjarko
Posts: 28395
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#35245 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Sanjarko »

Kompromisom. Ali ne bi ni to htjeli. Jer zele ekskluzivne entitete a nama sta ostane. Cak i tu zele distrikte.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35246 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Vizionar 1985 wrote:Kompromisom. Ali ne bi ni to htjeli. Jer zele ekskluzivne entitete a nama sta ostane. Cak i tu zele distrikte.
:thumbup:

Budimo iskreni pat pozicija .... ni tamo ni vamo , jedino ovdje sto ce kao prvo najmanji narod da se polako raspe
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#35247 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Humljanin »

Rasuo se već. Teško da može gore. Sada je pitanje šta će se dogoditi kada se otvore granice prema Njemačkoj kao što je i najavljeno. Hoće li ostati itko da hrani budžet?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35248 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Humljanin wrote:Rasuo se već. Teško da može gore. Sada je pitanje šta će se dogoditi kada se otvore granice prema Njemačkoj kao što je i najavljeno. Hoće li ostati itko da hrani budžet?
pa armada stranackih lezi hljebova nema sanse da nahrani ,
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#35249 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by House »

HNS odbacio kvalifikaciju Udruženog zločinačkog poduhvata za tzv. Herceg-Bosnu

još jedan autogol čovića 8) :lol:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#35250 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by channel10 »

Hoće na crnu listu i on i stranka mu :mrgreen:
Post Reply