West Ham are ready to battle Bournemouth for the signing of Liverpool defender Nathaniel Clyne this summer.
The Reds will allow the England international to leave at the end of this season, and hope to secure a fee of around £15 million ($19.6m).
The Cherries are keen to conclude a permanent deal once the transfer window re-opens, but will now face stiff competition from West Ham, who are keen to strengthen their full-back areas this summer, writes @neiljonesgoal
Clyne has enjoyed his time at Bournemouth, where he has struck up a strong relationship with manager Eddie Howe. However, the lure of London – Clyne was born and raised in Stockwell – could swing the balance West Ham’s way.
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35226 Re: Liverpool FC
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#35228 Re: Liverpool FC
Pored Abramoviča , stradat će i Porto .
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#35230 Re: Liverpool FC
U nedelju najteza utakmica proljetnog dijela. Prije Southamptona nisam imao nikakve bojazni da ce Liverpool pobjediti ali ovaj put uopste nisam siguran. Znaju zatvorit utakmicu, jos uvijek se tu osjeti Murinjov potpis a ovamo imas Hazarda. Chelsea je veliki tim jos ovu sezonu ali dovoljno da Liverpoolu uzme (jos jednu) titulu
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#35231 Re: Liverpool FC
sreca u nesreci na Anfieldu se igra
Ali eto Chelsea je jos od Benitezove ere jedina ekipa koja je trn u oku kad su se god sastali, em u ligi em u kupovima
Ali eto Chelsea je jos od Benitezove ere jedina ekipa koja je trn u oku kad su se god sastali, em u ligi em u kupovima
- lanemblack27
- Posts: 58
- Joined: 22/12/2016 15:13
#35232 Re: Liverpool FC
Zadnja pobjeda na Anfieldu protiv Chelzija 2012 godine. Ali nadati se da će pobjeditistakasa wrote:U nedelju najteza utakmica proljetnog dijela. Prije Southamptona nisam imao nikakve bojazni da ce Liverpool pobjediti ali ovaj put uopste nisam siguran. Znaju zatvorit utakmicu, jos uvijek se tu osjeti Murinjov potpis a ovamo imas Hazarda. Chelsea je veliki tim jos ovu sezonu ali dovoljno da Liverpoolu uzme (jos jednu) titulu
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35233 Re: Liverpool FC
Kanite se Murinjovih smecara, valja nam Porto veceras pobijediti.
Ja bih bio zadovoljan i sa 1:0.
Ja bih bio zadovoljan i sa 1:0.
-
omar little
- Posts: 17389
- Joined: 14/03/2008 21:14
#35234 Re: Liverpool FC
stovano pucanstvo teme, nek je sa srecom danas.
da ne baksuziram nista vise.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#35235 Re: Liverpool FC
no_sekirli wrote:Kanite se Murinjovih smecara, valja nam Porto veceras pobijediti.
Ja bih bio zadovoljan i sa 1:0.
znaju se pravila teme, samo se o idućoj utakmici i to sa najvećim oprezom, da ne kažem bojazni, smije pričati.
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#35236 Re: Liverpool FC
Veceras 1:1 a u uzvratu 2:1 za Liverpool
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35237 Re: Liverpool FC
Veceras lagano. Vaznija tekma je u nedjelju. Veceras x, u nedjelju 1
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35238 Re: Liverpool FC
Večeras je prinuđen promjeniti standardni CL dream team u veznom redu s obzirom da Robbo propušta dakle Milner LB (jer Moreno nije fudbaler logy)tako da vjerovatno Hendo - Gini - Fab večeras.

dabomezomri wrote:no_sekirli wrote:Kanite se Murinjovih smecara, valja nam Porto veceras pobijediti.
Ja bih bio zadovoljan i sa 1:0.![]()
znaju se pravila teme, samo se o idućoj utakmici i to sa najvećim oprezom, da ne kažem bojazni, smije pričati.
Također sutraomar little wrote:stovano pucanstvo teme, nek je sa srecom danas.da ne baksuziram nista vise.
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35239 Re: Liverpool FC
Lajkam tvoj prijedlog srednjeg reda.
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35241 Re: Liverpool FC
Amidza, jesi l' to uranio na tekmu ili si skupljac lopti pa ovako iz cose gledasAmiĐa_Idriz wrote:
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35242 Re: Liverpool FC
Ma obišao da vidim jel sve u redu 

Not bad
Not bad
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35243 Re: Liverpool FC
Lovren? Keita?
Posteda prije vikenda ili...
Posteda prije vikenda ili...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35244 Re: Liverpool FC
Wijnaldum je mislim najviše imao minuta od svih veznjaka ove sezone, odmor neophodan.
Matip isto dosta minuta u zadnje vrijeme a znamo da fizički i nije na nekom nivou. A i bitno je da Lovren upadne opet u ritam.
Gomez na klupi
Matip isto dosta minuta u zadnje vrijeme a znamo da fizički i nije na nekom nivou. A i bitno je da Lovren upadne opet u ritam.
Gomez na klupi
- SmokingMan
- Posts: 22564
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35245 Re: Liverpool FC
Dobar sastav,ako kašika večeras upadne u med,eto nešto mirnijeg revanša.

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35246 Re: Liverpool FC
Jürgen Klopp has explained why he has elected to restore Dejan Lovren to Liverpool’s starting line-up.
“Dejan has been training for about three or four weeks already. Joel played so many games, so it’s just to use fresh legs and the energy of Dejan.“
Klopp: “Joe actually should have played a couple of minutes today in an internal friendly game behind closed doors, but Alberto was not ready for the bench and we don’t have a lot of left-back options left, so that’s why Joe is in.”
Klopp: “Hendo starts [in midfield] and it’s all good with Gini, but of course [with] the intensity of the last couple of games and [he has had] a little bit of a stiff back in the last few days, so that’s the situation.”
- SmokingMan
- Posts: 22564
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35247 Re: Liverpool FC
Amidja daj link.leba ti. 
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35249 Re: Liverpool FC
http://www.welovebuzz.us/2019/04/how-to ... 5.html?m=1SmokingMan wrote:Amidja daj link.leba ti.
Ako ne bude radio javljal da rovimo dalje


