Opozicija 0% odgovornosti,nastavljas prigovarati i tipkati po fb i twitteru i na narednim izborima dobijes tacno onoliko glasova koliko ti treba da nastavis bit opozicija..
Naravno principijelnost kao argument je na visokom nivou sve dok se dizu ruke za vlast koju cine nip ,asda..
U osnovi taj fakat da stranka sdp zahvaljujuci
" briljantnoj" taktici par ljudi izigrava fikus kojeg zaljevaju ns i nip u Sk i sto je jos smjesnije asda u usk je u stvari u skladu sa brojem glasova koje su dobili.
Projekt BH blok kojim se glumi neka nepostojeca kategorija a u kojem nije stranka kojoj su Bosnjaci dali 300k glasova se ne moze zvati tako.
BH blok ljevice da ok,ali samo BH blok u kojemu se lazno svojata imenom BiH nije realnost i ne pokazuje stvarno stanje .
BH blok bi trebala biti kompozicija sastavljena od svih stranaka kkje zive za BiH.
I kojima je NATO pitanje zivota ili smrti.
Sve drugo nije bitno.
Pa ako treba da nemamo vlast,nek je nemamo.
Jer NATO je za Bosnjake odgovor na visestoljetno izivljavanje svih onih koji su u BiH dolazili da se namiruju sa teritorijem ili da svoje ludjacke genocidne planove provode u komsijskim kucama.
