I to su emitirali na nekom od ex-YU TV kanala, ne tako davno... bice opet sigurnoBanksy wrote:Sve sam zaboravila, ali pamtim da je odličanneki krasni pejzaži, drvored, čempresi, Italija, čini mi se...
![]()
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
-
John Cleese
- Posts: 42915
- Joined: 25/05/2010 18:30
#35201 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
-
John Cleese
- Posts: 42915
- Joined: 25/05/2010 18:30
#35202 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Dobra drama.
P.S.
18+... Zbog eksplicitnih scena.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#35203 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Mislim da sam gledala kad se pojavio, davno... Često ne pamtim likove i radnju, ali obično pamtim emociju i estetiku.John Cleese wrote:I to su emitirali na nekom od ex-YU TV kanala, ne tako davno... bice opet sigurnoBanksy wrote:Sve sam zaboravila, ali pamtim da je odličanneki krasni pejzaži, drvored, čempresi, Italija, čini mi se...
![]()
Ovo?
HTV3 20:00
Moje ime je Joe
MY NAME IS JOE
Škotski glumac, redatelj i scenarist, Peter Mullen, nosi glavnu ulogu u ovoj dramediji proslavljenog engleskog redatelja Kena Loacha. Mullen je ujedino i osvojio nagradu za najboljeg glumca na festivalu u Cannesu.
http://mojtv.hr/film/8140/moje-ime-je-joe.aspx
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#35204 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Knjiga je dobra, film mi se nešto i ne gleda...John Cleese wrote:
Dobra drama.
P.S.
18+... Zbog eksplicitnih scena.
-
John Cleese
- Posts: 42915
- Joined: 25/05/2010 18:30
#35205 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
E necu onda ni ja citati knjiguBanksy wrote:Knjiga je dobra, film mi se nešto i ne gleda...John Cleese wrote:
Dobra drama.
P.S.
18+... Zbog eksplicitnih scena.
-
John Cleese
- Posts: 42915
- Joined: 25/05/2010 18:30
#35206 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Dobar je LoachBanksy wrote:Ovo?
HTV3 20:00
Moje ime je Joe
MY NAME IS JOE
(Bilo je, prije izvjesnog vremena, nesto nalik na ciklus njegovih filmova na nekom od srbijanskih kanala, pa su i taj emitirali, ako se dobro sjecam...)
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#35207 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
da, metno sam gore neke sličice.. film sa solidnom pričom i krasnim stilom..Banksy wrote:
Sve sam zaboravila, ali pamtim da je odličanneki krasni pejzaži, drvored, čempresi, Italija, čini mi se...
- Lincoln-Burrows
- Posts: 7583
- Joined: 22/01/2008 18:17
#35208 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ima li tko da je pogledao ZG80?
-
Tyke
- Posts: 3175
- Joined: 23/02/2012 05:44
#35209 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Meni kao ljubitelju crtica su "kobasice" bile bezveze, jos u kinu sam gledao. "Angry birds" mi je daleko bolji, zanimljiviji i smjesniji crtic.RIZVA wrote:Ja blentavog crtanog![]()
Maloprije gledao The Magnificent Seven sa Denzelom Washingtonom i Ethan Hawkeom, dobar kaubojski movie, jos bolja glumacka ekipa.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#35210 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Prva Plus 22.00:

TV 1000 23.00:


TV 1000 23.00:

- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#35211 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
dobre su kobasice, ruku na kobas.. ovaj, ruku na srce, vise sam ocekivo al sve u svemu dobar je bio na kraju, arap i jevrej su najbolji dio crtanog ubjedljivo 
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#35212 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
KB9 wrote:dobre su kobasice, ruku na kobas.. ovaj, ruku na srce, vise sam ocekivo al sve u svemu dobar je bio na kraju, arap i jevrej su najbolji dio crtanog ubjedljivo
ne mogu gledati sa djetetom od 9 god ? kuzim da je malo drugaciji crtani ??
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#35213 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
upravo takotaureg71 wrote:KB9 wrote:dobre su kobasice, ruku na kobas.. ovaj, ruku na srce, vise sam ocekivo al sve u svemu dobar je bio na kraju, arap i jevrej su najbolji dio crtanog ubjedljivo
ne mogu gledati sa djetetom od 9 god ? kuzim da je malo drugaciji crtani ??
- Altsa
- Posts: 9257
- Joined: 19/03/2004 18:31
#35214 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
FTV 23:00h
Arme Riddere/Jackpot

Arme Riddere/Jackpot

- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#35215 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Army of One (2016)
R | 1h 32min | Comedy
http://www.imdb.com/title/tt4382824/?ref_=nm_flmg_act_7

nakon dugog posta nešto gledljivo od N. Cagea
dobra komedija
R | 1h 32min | Comedy
http://www.imdb.com/title/tt4382824/?ref_=nm_flmg_act_7

nakon dugog posta nešto gledljivo od N. Cagea
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#35216 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Joj Kejdza, ko Merlin

- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#35217 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
samo da su mu šarene tole i šešir kakav

- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#35218 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Pink Sci-Fi & Fantasy 19.00:

Fox Movies 22.30:


Fox Movies 22.30:

- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#35219 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ekvilibrijum ko dnevnik
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#35220 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
http://www.imdb.com/title/tt0293007/
sjajan film, tema deja vu, ali je odlicno uradjeno, a nije amerski

sjajan film, tema deja vu, ali je odlicno uradjeno, a nije amerski
-
John Cleese
- Posts: 42915
- Joined: 25/05/2010 18:30
#35221 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
johnnykola wrote:
-
John Cleese
- Posts: 42915
- Joined: 25/05/2010 18:30
#35222 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Jesi li gledao ovaj:johnnykola wrote:

-
John Cleese
- Posts: 42915
- Joined: 25/05/2010 18:30
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#35224 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ups..pogresan reply.Black swan wrote:Ekvilibrijum ko dnevnik
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#35225 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
pa eto...nije los ima dobrih momenata. a i ime rezisera nije za "bacit"JoseMujica wrote:Army of One (2016)
R | 1h 32min | Comedy
http://www.imdb.com/title/tt4382824/?ref_=nm_flmg_act_7
nakon dugog posta nešto gledljivo od N. Cageadobra komedija


