Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

John Cleese
Posts: 42915
Joined: 25/05/2010 18:30

#35201 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

Banksy wrote:Sve sam zaboravila, ali pamtim da je odličan :mrgreen: neki krasni pejzaži, drvored, čempresi, Italija, čini mi se... :thumbup:
I to su emitirali na nekom od ex-YU TV kanala, ne tako davno... bice opet sigurno :D
John Cleese
Posts: 42915
Joined: 25/05/2010 18:30

#35202 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

Image

Dobra drama.

P.S.
18+... Zbog eksplicitnih scena.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35203 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Banksy »

John Cleese wrote:
Banksy wrote:Sve sam zaboravila, ali pamtim da je odličan :mrgreen: neki krasni pejzaži, drvored, čempresi, Italija, čini mi se... :thumbup:
I to su emitirali na nekom od ex-YU TV kanala, ne tako davno... bice opet sigurno :D
Mislim da sam gledala kad se pojavio, davno... Često ne pamtim likove i radnju, ali obično pamtim emociju i estetiku.


Ovo?

HTV3 20:00

Moje ime je Joe
MY NAME IS JOE

Škotski glumac, redatelj i scenarist, Peter Mullen, nosi glavnu ulogu u ovoj dramediji proslavljenog engleskog redatelja Kena Loacha. Mullen je ujedino i osvojio nagradu za najboljeg glumca na festivalu u Cannesu.

http://mojtv.hr/film/8140/moje-ime-je-joe.aspx
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35204 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Banksy »

John Cleese wrote:
Dobra drama.

P.S.
18+... Zbog eksplicitnih scena.
Knjiga je dobra, film mi se nešto i ne gleda...
John Cleese
Posts: 42915
Joined: 25/05/2010 18:30

#35205 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

Banksy wrote:
John Cleese wrote:
Dobra drama.

P.S.
18+... Zbog eksplicitnih scena.
Knjiga je dobra, film mi se nešto i ne gleda...
E necu onda ni ja citati knjigu :| :D :lol:
John Cleese
Posts: 42915
Joined: 25/05/2010 18:30

#35206 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

Banksy wrote:Ovo?

HTV3 20:00

Moje ime je Joe
MY NAME IS JOE
Dobar je Loach :thumbup:

(Bilo je, prije izvjesnog vremena, nesto nalik na ciklus njegovih filmova na nekom od srbijanskih kanala, pa su i taj emitirali, ako se dobro sjecam...)
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#35207 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by medvjed23 »

Banksy wrote:
Sve sam zaboravila, ali pamtim da je odličan :mrgreen: neki krasni pejzaži, drvored, čempresi, Italija, čini mi se... :thumbup:
da, metno sam gore neke sličice.. film sa solidnom pričom i krasnim stilom..
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#35208 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Lincoln-Burrows »

Ima li tko da je pogledao ZG80?
Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#35209 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tyke »

RIZVA wrote:Ja blentavog crtanog :lol:

Image
Meni kao ljubitelju crtica su "kobasice" bile bezveze, jos u kinu sam gledao. "Angry birds" mi je daleko bolji, zanimljiviji i smjesniji crtic.

Maloprije gledao The Magnificent Seven sa Denzelom Washingtonom i Ethan Hawkeom, dobar kaubojski movie, jos bolja glumacka ekipa.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35210 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Prva Plus 22.00:

Image

TV 1000 23.00:

Image
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#35211 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by KB9 »

dobre su kobasice, ruku na kobas.. ovaj, ruku na srce, vise sam ocekivo al sve u svemu dobar je bio na kraju, arap i jevrej su najbolji dio crtanog ubjedljivo :mrgreen:
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#35212 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by taureg71 »

KB9 wrote:dobre su kobasice, ruku na kobas.. ovaj, ruku na srce, vise sam ocekivo al sve u svemu dobar je bio na kraju, arap i jevrej su najbolji dio crtanog ubjedljivo :mrgreen:

ne mogu gledati sa djetetom od 9 god ? kuzim da je malo drugaciji crtani ?? :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#35213 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by KB9 »

taureg71 wrote:
KB9 wrote:dobre su kobasice, ruku na kobas.. ovaj, ruku na srce, vise sam ocekivo al sve u svemu dobar je bio na kraju, arap i jevrej su najbolji dio crtanog ubjedljivo :mrgreen:

ne mogu gledati sa djetetom od 9 god ? kuzim da je malo drugaciji crtani ?? :D
upravo tako
User avatar
Altsa
Posts: 9257
Joined: 19/03/2004 18:31

#35214 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Altsa »

FTV 23:00h

Arme Riddere/Jackpot

Image
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#35215 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by JoseMujica »

Army of One (2016)
R | 1h 32min | Comedy

http://www.imdb.com/title/tt4382824/?ref_=nm_flmg_act_7

Image

nakon dugog posta nešto gledljivo od N. Cagea :thumbup: dobra komedija
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35216 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Joj Kejdza, ko Merlin :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#35217 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by JoseMujica »

samo da su mu šarene tole i šešir kakav :lol: :lol: :lol:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35218 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Pink Sci-Fi & Fantasy 19.00:

Image

Fox Movies 22.30:

Image
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#35219 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

Ekvilibrijum ko dnevnik
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#35220 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by taureg71 »

http://www.imdb.com/title/tt0293007/

sjajan film, tema deja vu, ali je odlicno uradjeno, a nije amerski :izet: :D
John Cleese
Posts: 42915
Joined: 25/05/2010 18:30

#35221 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

johnnykola wrote:Image
:thumbup:
John Cleese
Posts: 42915
Joined: 25/05/2010 18:30

#35222 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

johnnykola wrote:Image
Jesi li gledao ovaj:

Image

:D
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35224 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Black swan wrote:Ekvilibrijum ko dnevnik
ups..pogresan reply.
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35225 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

JoseMujica wrote:Army of One (2016)
R | 1h 32min | Comedy

http://www.imdb.com/title/tt4382824/?ref_=nm_flmg_act_7

Image

nakon dugog posta nešto gledljivo od N. Cagea :thumbup: dobra komedija
pa eto...nije los ima dobrih momenata. a i ime rezisera nije za "bacit" :D
Post Reply