Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#35176 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

https://www.zenicablog.com/kilo-dokumen ... oli-u-zdk/

Sta ovo rade prosvjetni radnici koji ne razlikuiu č od ć? Je li moguce da su ovoliko ofirni :-)
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35177 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

_BataZiv_0809 wrote:Dobro pitanje. Mozda neko od forumasa zna?
Bas si pravi zajebant. :D :thumbup:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35178 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Bolonjeze wrote:Što su Isaci ili Rame zatvorili pušionicu gore na Talića brdu?
Posalji privatnu poruku nicku moet perignon, mislim da sam negdje procitao da je on sekretar udruzenja nargila barova.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35179 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ko je onaj lik sa onom plavkom sto ga je carsija objavila (sa Gucci kaosom). Da nije nas Moet, on mi djeluje kao ljevicar.

I ko je ona plavka sa tim likom, bas je dobra, nisam tu koku vidjao u Carpe Diemu. Mislim da bi je i Bata poderao kao cigance napolitanku.

Ako je kakava sdpovka, ima da sam od sutra komunista.
User avatar
gentoo
Posts: 4594
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#35180 Re: Zeničani

Post by gentoo »

Maja Suput ? :-?

Bavite se glupim temama (Maja, shishe..) umjesto da upregnete te stranacke Viber grupe i saznate ko koga ceka na penal kad su vinjete u pitanju
Bobi
Forum administrator
Posts: 38021
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#35181 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Prijem zahtjeva za vinjete obustavljen :mrgreen: , javio krolj STOP :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#35182 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ma ya Maja Suput i zagondžija joj. Ne znam otkud im oni kao inspiracija/ilustracija za ovaj pamflet. Tačno je da je odrasla na svili i kadifi a da kurcem nije mrdnula, ali barem radi, barem neko plati da mu pjeva na svadbi.

Bolji primjer bi bio Fuad Backovic, ali jbga on je blizak rezimu :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35183 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

E jbga, vidim ja nepoznata mi, vrtim u glavi film svih onih iz Carpe Diema i Libertasa, pa nikako skontati ko je macka.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35184 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

gentoo wrote:Maja Suput ? :-?

Bavite se glupim temama (Maja, shishe..) umjesto da upregnete te stranacke Viber grupe i saznate ko koga ceka na penal kad su vinjete u pitanju
Daj mi broj da te ubacim u sdaovu i sdpeovu , a mogu te i za Ramom direkt spojiti. :D
User avatar
gentoo
Posts: 4594
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#35185 Re: Zeničani

Post by gentoo »

Bobi wrote:Prijem zahtjeva za vinjete obustavljen :mrgreen: , javio krolj STOP :mrgreen:

jel to provjereno ili zajebancija opet ? :zoka:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66026
Joined: 03/08/2010 19:04

#35186 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

bar 10 % vozaca redovno,jer nema gdje drugo parkira vozila pred zgradama na trotoaru,u raznim dijelovima grada,ne znam što bi takvi se zajebavali oko vinjeta
Bobi
Forum administrator
Posts: 38021
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#35187 Re: Zeničani

Post by Bobi »

gentoo wrote:
Bobi wrote:Prijem zahtjeva za vinjete obustavljen :mrgreen: , javio krolj STOP :mrgreen:

jel to provjereno ili zajebancija opet ? :zoka:
zvao, bio...provjereno
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#35188 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Ovo im je najjaci potez za ovog mandata

Image
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#35189 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Pa jel iko kupio vinjetu :mrgreen:
Dok pocnu dirat nas u zoni 8, vec ce se ovi iz centra naplacat kazni, ako nekad i krene sa vinjetama :mrgreen:
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#35191 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

clio_dci120 wrote:Ko je onaj lik sa onom plavkom sto ga je carsija objavila (sa Gucci kaosom). Da nije nas Moet, on mi djeluje kao ljevicar.

I ko je ona plavka sa tim likom, bas je dobra, nisam tu koku vidjao u Carpe Diemu. Mislim da bi je i Bata poderao kao cigance napolitanku.

Ako je kakava sdpovka, ima da sam od sutra komunista.

'ajde, inace Gucci nose samo ljevicari, ili metrosexualci? :)

carsija zenica je jedna obicna shupa od stranice kojoj se, kao i Salivenima, opseg rezona i bilo kakvog promisljanja moze mjeriti u centrimetrima. tuzno je kako su to suzeni vidici. osobno me sramota kad se tamo sjati rulja, pa navijaju i daju komentare.
kako bi se taj polusvijet sa Carsije ili Salivena snasao u gradovima poput New Yorka ili Berlina, kad rezonuju ljevicara po Gucci remenu ili uspjeh po fudbalskoj tekmi.

i ne nosim Gucci krpe. :) nemam nista protiv, ali not my cup of tea.

inace u Alipasinoj ulici u Sarajevu prema Hotonju, neko zavrsava kucu koja je sva u znakovima Versace-a. vrlo interesantan koncept doma. :) cisto sumnjam da bi takvu kucu ljevicar konstruisao, ali ko zna.
bacite pogled katkad.


https://twitter.com/i/web/status/1130821150647488512
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#35192 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Sa lica mjesta :D

Image
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35193 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Da nije onaj albanac senci ili seki versace? Ne bi cudilo da se dogmizao u Sarajevo.
Ili su neki cigani garant.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#35194 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Razumijem i zlatnu kuću i lavove na kapiji i bling-bling nakit donekle, al versaće kuću nikako da svarim :-)
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35195 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ja kad zataknem znak "Renola" :lol: i A SDA znate cija je kuca :lol:
I stavit cu sljasteci znak DCI :lol:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35196 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Da nije neko u zadnje vrijeme isao na Smetove, kakva je sada situacija? Moze li se upustiti gore ici, autom naravno, a da se sta ne odvali? Je li put koliko toliko ok?
Bolonjeze
Posts: 324
Joined: 08/01/2018 19:19

#35197 Re: Zeničani

Post by Bolonjeze »

clio_dci120 wrote:Da nije neko u zadnje vrijeme isao na Smetove, kakva je sada situacija? Moze li se upustiti gore ici, autom naravno, a da se sta ne odvali? Je li put koliko toliko ok?
Pa ja sam jednom išao u aprilu i bilo je katastrofa, zadnji put sam išao prošle sedmice i pokrpili su 75% rupa čak su neke dionice od 30 metara asfaltirali skroz. I dalje ima mjesta na kojima ima rupa ali je puno bolja situacija nego eto u aprilu kada sam išao zadnji put. :run:
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#35198 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Pocelo je.. :D Mozda i nije neko od ovih ali sada kada su svi na slobodi sve cesce ce da se puca :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#35199 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Dosta je bagre ove godine izaslo ili izlazi. Mislio sam da ce i ranije pravi zenica samer fest poceti..
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#35200 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Ja nisam ocekivao pucanja, ocekivao sam odmah da se bombama obracunaju. Ali eto mozda su podesili nisanske sprave :D
Post Reply