Sta ovo rade prosvjetni radnici koji ne razlikuiu č od ć? Je li moguce da su ovoliko ofirni
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35176 Re: Zeničani
https://www.zenicablog.com/kilo-dokumen ... oli-u-zdk/
Sta ovo rade prosvjetni radnici koji ne razlikuiu č od ć? Je li moguce da su ovoliko ofirni
Sta ovo rade prosvjetni radnici koji ne razlikuiu č od ć? Je li moguce da su ovoliko ofirni
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35177 Re: Zeničani
Bas si pravi zajebant._BataZiv_0809 wrote:Dobro pitanje. Mozda neko od forumasa zna?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35178 Re: Zeničani
Posalji privatnu poruku nicku moet perignon, mislim da sam negdje procitao da je on sekretar udruzenja nargila barova.Bolonjeze wrote:Što su Isaci ili Rame zatvorili pušionicu gore na Talića brdu?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35179 Re: Zeničani
Ko je onaj lik sa onom plavkom sto ga je carsija objavila (sa Gucci kaosom). Da nije nas Moet, on mi djeluje kao ljevicar.
I ko je ona plavka sa tim likom, bas je dobra, nisam tu koku vidjao u Carpe Diemu. Mislim da bi je i Bata poderao kao cigance napolitanku.
Ako je kakava sdpovka, ima da sam od sutra komunista.
I ko je ona plavka sa tim likom, bas je dobra, nisam tu koku vidjao u Carpe Diemu. Mislim da bi je i Bata poderao kao cigance napolitanku.
Ako je kakava sdpovka, ima da sam od sutra komunista.
- gentoo
- Posts: 4594
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#35180 Re: Zeničani
Maja Suput ?
Bavite se glupim temama (Maja, shishe..) umjesto da upregnete te stranacke Viber grupe i saznate ko koga ceka na penal kad su vinjete u pitanju
Bavite se glupim temama (Maja, shishe..) umjesto da upregnete te stranacke Viber grupe i saznate ko koga ceka na penal kad su vinjete u pitanju
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#35181 Re: Zeničani
Prijem zahtjeva za vinjete obustavljen
, javio krolj STOP 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35182 Re: Zeničani
Ma ya Maja Suput i zagondžija joj. Ne znam otkud im oni kao inspiracija/ilustracija za ovaj pamflet. Tačno je da je odrasla na svili i kadifi a da kurcem nije mrdnula, ali barem radi, barem neko plati da mu pjeva na svadbi.
Bolji primjer bi bio Fuad Backovic, ali jbga on je blizak rezimu
Bolji primjer bi bio Fuad Backovic, ali jbga on je blizak rezimu
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35183 Re: Zeničani
E jbga, vidim ja nepoznata mi, vrtim u glavi film svih onih iz Carpe Diema i Libertasa, pa nikako skontati ko je macka.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35184 Re: Zeničani
Daj mi broj da te ubacim u sdaovu i sdpeovu , a mogu te i za Ramom direkt spojiti.gentoo wrote:Maja Suput ?![]()
Bavite se glupim temama (Maja, shishe..) umjesto da upregnete te stranacke Viber grupe i saznate ko koga ceka na penal kad su vinjete u pitanju
- gentoo
- Posts: 4594
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#35185 Re: Zeničani
Bobi wrote:Prijem zahtjeva za vinjete obustavljen, javio krolj STOP
jel to provjereno ili zajebancija opet ?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35186 Re: Zeničani
bar 10 % vozaca redovno,jer nema gdje drugo parkira vozila pred zgradama na trotoaru,u raznim dijelovima grada,ne znam što bi takvi se zajebavali oko vinjeta
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#35187 Re: Zeničani
zvao, bio...provjerenogentoo wrote:Bobi wrote:Prijem zahtjeva za vinjete obustavljen, javio krolj STOP
jel to provjereno ili zajebancija opet ?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35188 Re: Zeničani
Ovo im je najjaci potez za ovog mandata


-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35189 Re: Zeničani
Pa jel iko kupio vinjetu 
Dok pocnu dirat nas u zoni 8, vec ce se ovi iz centra naplacat kazni, ako nekad i krene sa vinjetama
Dok pocnu dirat nas u zoni 8, vec ce se ovi iz centra naplacat kazni, ako nekad i krene sa vinjetama
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#35191 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Ko je onaj lik sa onom plavkom sto ga je carsija objavila (sa Gucci kaosom). Da nije nas Moet, on mi djeluje kao ljevicar.
I ko je ona plavka sa tim likom, bas je dobra, nisam tu koku vidjao u Carpe Diemu. Mislim da bi je i Bata poderao kao cigance napolitanku.
Ako je kakava sdpovka, ima da sam od sutra komunista.
'ajde, inace Gucci nose samo ljevicari, ili metrosexualci?
carsija zenica je jedna obicna shupa od stranice kojoj se, kao i Salivenima, opseg rezona i bilo kakvog promisljanja moze mjeriti u centrimetrima. tuzno je kako su to suzeni vidici. osobno me sramota kad se tamo sjati rulja, pa navijaju i daju komentare.
kako bi se taj polusvijet sa Carsije ili Salivena snasao u gradovima poput New Yorka ili Berlina, kad rezonuju ljevicara po Gucci remenu ili uspjeh po fudbalskoj tekmi.
i ne nosim Gucci krpe.
inace u Alipasinoj ulici u Sarajevu prema Hotonju, neko zavrsava kucu koja je sva u znakovima Versace-a. vrlo interesantan koncept doma.
bacite pogled katkad.
https://twitter.com/i/web/status/1130821150647488512
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35193 Re: Zeničani
Da nije onaj albanac senci ili seki versace? Ne bi cudilo da se dogmizao u Sarajevo.
Ili su neki cigani garant.
Ili su neki cigani garant.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35194 Re: Zeničani
Razumijem i zlatnu kuću i lavove na kapiji i bling-bling nakit donekle, al versaće kuću nikako da svarim 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35195 Re: Zeničani
Ja kad zataknem znak "Renola"
i A SDA znate cija je kuca 
I stavit cu sljasteci znak DCI
I stavit cu sljasteci znak DCI
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35196 Re: Zeničani
Da nije neko u zadnje vrijeme isao na Smetove, kakva je sada situacija? Moze li se upustiti gore ici, autom naravno, a da se sta ne odvali? Je li put koliko toliko ok?
-
Bolonjeze
- Posts: 324
- Joined: 08/01/2018 19:19
#35197 Re: Zeničani
Pa ja sam jednom išao u aprilu i bilo je katastrofa, zadnji put sam išao prošle sedmice i pokrpili su 75% rupa čak su neke dionice od 30 metara asfaltirali skroz. I dalje ima mjesta na kojima ima rupa ali je puno bolja situacija nego eto u aprilu kada sam išao zadnji put.clio_dci120 wrote:Da nije neko u zadnje vrijeme isao na Smetove, kakva je sada situacija? Moze li se upustiti gore ici, autom naravno, a da se sta ne odvali? Je li put koliko toliko ok?
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#35198 Re: Zeničani
Pocelo je..
Mozda i nije neko od ovih ali sada kada su svi na slobodi sve cesce ce da se puca 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35199 Re: Zeničani
Dosta je bagre ove godine izaslo ili izlazi. Mislio sam da ce i ranije pravi zenica samer fest poceti..
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#35200 Re: Zeničani
Ja nisam ocekivao pucanja, ocekivao sam odmah da se bombama obracunaju. Ali eto mozda su podesili nisanske sprave 

