Sta sam pogresno rekao? Apsolutno nista. Opet potpisujem post, vezano za tebe.Casual's wrote:Sad bi je dvaput lano da ikako moguclio_dci120 wrote:Pod jedan, da je najveci klosar, ljubite im stope, jer su vas oni spasili da budete na vlasti.Casual's wrote:Odlican rad= primao goste. O jebem te drzavo
Pod dva, kao clan zelenih, ne bi trebao tako lako psovati drzavu, u kojoj ste uspostavili svoj sistem, zahvaljujuci kojem zivite tako kako zivite.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35151 Re: Zeničani
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35152 Re: Zeničani
Tvoja percepcija ne valja druze Reno. Ili sto bi stari rekli padas na foluske 
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#35153 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Ma hajd, sta cu replicirati, kada sam ja gori sto ga ovdje pohvali, gdje se zna da je negativna percepcija po pitanju njega. A i svi predstavnici stranaka, da li prikriveni ili otkriveni.
pa nisi ni imao razloga da ga pohvalis. potpuni je luzer.
stedi svoje rijeci, i ne hvali ikoga do trenutka kada ta osoba postigne stvarne rezultate vrijede spomena.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35154 Re: Zeničani
Ma dobro, svako ima svoje mišljenje i ima pravo iznijeti stavove.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35155 Re: Zeničani
Prvo, nisam na vlasti. Radim kod privatnika i kao freelancer.clio_dci120 wrote: Sta sam pogresno rekao? Apsolutno nista. Opet potpisujem post, vezano za tebe.
Drugo, na ovoj temi samo dvojica znaju ko sam i šta sam, te da li sam član neke stranke.
Zbog čega sam to napisao? Zbog toga što za svaki tvoj post/odgovor ti tu stranke neke ubacuješ. Ima života i izvan stranke.
Uglavnom, Arnel (da je ova država iole normalno) prvo bi trebao imati par godinu radnog staža, ako ništa, bar da je godinu dio neke NVO da bi uopšte bio ministar, dalje je suvišno polemisati makar iscrtavao zlatne linije na cestama.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35156 Re: Zeničani
Pa ovdje otvoreno podrzavas SDA. Eto sad nisi njihov...Na kraju nije to nista lose, ali nemoj se kaciti na postove koji su vezani za politiku, pa se vaditi da nemaš veze sa politikom .Casual's wrote:Prvo, nisam na vlasti. Radim kod privatnika i kao freelancer.clio_dci120 wrote: Sta sam pogresno rekao? Apsolutno nista. Opet potpisujem post, vezano za tebe.
Drugo, na ovoj temi samo dvojica znaju ko sam i šta sam, te da li sam član neke stranke.
Zbog čega sam to napisao? Zbog toga što za svaki tvoj post/odgovor ti tu stranke neke ubacuješ. Ima života i izvan stranke.
Uglavnom, Arnel (da je ova država iole normalno) prvo bi trebao imati par godinu radnog staža, ako ništa, bar da je godinu dio neke NVO da bi uopšte bio ministar, dalje je suvišno polemisati makar iscrtavao zlatne linije na cestama.
Last edited by clio_dci120 on 29/07/2019 19:35, edited 1 time in total.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35157 Re: Zeničani
zar postoji neka razlika između sda i a sda,sbb,ako postoji,moze li mi neko objasniti koja je to?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35158 Re: Zeničani
Dizelas, nea tebi pomoci Halali.
Samo zeleno
Samo zeleno
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35159 Re: Zeničani
Haha, nadam se da za svoje pisanje na forumu imas koristi, da ga znas naplatiti. 
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#35160 Re: Zeničani
https://www.zdk.ba/component/k2/item/77 ... 019-godinuclio_dci120 wrote:Pa citate li vi sto ja napisem?
Prije neki dan objavljeni su rezultati javnog poziva, kojim se desetine hiljada maraka biti raspordjeno kako firmama, tako i nvo sektoru, za rjesavanje nekih gorucih pitanja u vezi ekologije (sanacija deponija, zastita okolisa i sl.).
I kazu da su stranke koje se obrate ministarstvu vrlo zadovoljne brzinom komunikacije i slicno. I ja sam prvi govorio da ce to biti promasaj (njegovo imenovanje), ali ipak nije tako. Treba realno sagledati, pa reci...
Naravno da ima jos dosta posla za uraditi, ali vec ga radi odlicno.
HA HA najviše para dobio tekvando klub ISAK... jarane - projekat "namarisaćemo ko bude bacao smeće"
Još bolji je Melihov projekat "estradni radnici čiste korito Babine rijeke"....s pjesmom
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35161 Re: Zeničani
Za Meliha se slažem, kao i NVO 3P - uposlenici kantona, koji uzimaju pare za projekte od samog kantona. Grubi sukob interesa.
Ne znam za sto ovi Fudimi nikada nisu ispitali malo udruzenje SAZ i 3P.
A jos Melih radi na poslovima vodjenja registra Udruzenje pri min. Pravde .
Ne znam za sto ovi Fudimi nikada nisu ispitali malo udruzenje SAZ i 3P.
A jos Melih radi na poslovima vodjenja registra Udruzenje pri min. Pravde .
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#35162 Re: Zeničani
Kakvo je to ime Melih (grob te ebo) 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35163 Re: Zeničani
Omar Littlekakavdanakneiskustvu wrote:osim @jimmya i @freamona,je li na ovoj temi se pojavljivao jos neki lik sa nickom iz serije the wire?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35164 Re: Zeničani
Melih Karanchannel10 wrote:Kakvo je to ime Melih (grob te ebo)
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35165 Re: Zeničani
Jimmy McNulty wrote:Omar Littlekakavdanakneiskustvu wrote:osim @jimmya i @freamona,je li na ovoj temi se pojavljivao jos neki lik sa nickom iz serije the wire?
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#35166 Re: Zeničani
Je li moguće da u jednoj jedinoj rečenici napipšeš 7 ovakvih nebuloza?clio_dci120 wrote:Nije magistar, nego doktor. Ako mislis na seniora.
S tim, salu na stranu1, mali Arnel je svima zacepio usta2, kao ministar odlicno radi3, a cak i mimo svog resora prima posjete4, u zadnje vrijeme je haman vise od Fude primao ceremonijalno goste5, koji su zasluzili javno pohvale zbog uspjega u razlicitim sferama zivota6. Svi su ga ismijavali, a njegovo ministarstvo najozbiljnije radi7.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35167 Re: Zeničani
Samo Ramo! Na svim nivoima!

-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35168 Re: Zeničani
Eh, kako se ono kaze, lik klepa li klepa, a pola carsije nikad culo za njega. Glavni krcmar javnih poziva. Usko povezan sa Mostovima prijateljstva i nekoliko NVO organizacija.channel10 wrote:Kakvo je to ime Melih (grob te ebo)
Ono sto je sporno sto kao uposlenik kantona vodi svoje udruzenje i jos nekoliko njih, uzima novac od javnih poziva koje i kanton raspisuje, a uz to radi na registraciji i vodjenju registra udruženja. Teski sukob interesa. Naravno, clan SDA.
- Sanjarko
- Posts: 28455
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#35169 Re: Zeničani
Ima ovo ime i u zenskoj verziji. Nikad cuo za njega.
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#35170 Re: Zeničani
Melih je Hamko Begagić nevladinog sektora 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35171 Re: Zeničani
Podsjeti me nanotsure wrote:Melih je Hamko Begagić nevladinog sektora
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35172 Re: Zeničani
Haha, dobar sinotsure wrote:Melih je Hamko Begagić nevladinog sektora
-
Bolonjeze
- Posts: 324
- Joined: 08/01/2018 19:19
#35173 Re: Zeničani
Što su Isaci ili Rame zatvorili pušionicu gore na Talića brdu?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35174 Re: Zeničani
Dobro pitanje. Mozda neko od forumasa zna?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35175 Re: Zeničani
pa jucer smo konstatovali da je jaci Pirse od Rame
pratite malo temu ebo vas mish
pratite malo temu ebo vas mish
