Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35151 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Casual's wrote:
clio_dci120 wrote:
Casual's wrote:Odlican rad= primao goste. O jebem te drzavo
Pod jedan, da je najveci klosar, ljubite im stope, jer su vas oni spasili da budete na vlasti.

Pod dva, kao clan zelenih, ne bi trebao tako lako psovati drzavu, u kojoj ste uspostavili svoj sistem, zahvaljujuci kojem zivite tako kako zivite.
Sad bi je dvaput lano da ikako mogu
Sta sam pogresno rekao? Apsolutno nista. Opet potpisujem post, vezano za tebe.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#35152 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Tvoja percepcija ne valja druze Reno. Ili sto bi stari rekli padas na foluske :D
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#35153 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

clio_dci120 wrote:Ma hajd, sta cu replicirati, kada sam ja gori sto ga ovdje pohvali, gdje se zna da je negativna percepcija po pitanju njega. A i svi predstavnici stranaka, da li prikriveni ili otkriveni.

pa nisi ni imao razloga da ga pohvalis. potpuni je luzer.
stedi svoje rijeci, i ne hvali ikoga do trenutka kada ta osoba postigne stvarne rezultate vrijede spomena.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35154 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ma dobro, svako ima svoje mišljenje i ima pravo iznijeti stavove.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#35155 Re: Zeničani

Post by Casual's »

clio_dci120 wrote: Sta sam pogresno rekao? Apsolutno nista. Opet potpisujem post, vezano za tebe.
Prvo, nisam na vlasti. Radim kod privatnika i kao freelancer.
Drugo, na ovoj temi samo dvojica znaju ko sam i šta sam, te da li sam član neke stranke.

Zbog čega sam to napisao? Zbog toga što za svaki tvoj post/odgovor ti tu stranke neke ubacuješ. Ima života i izvan stranke.

Uglavnom, Arnel (da je ova država iole normalno) prvo bi trebao imati par godinu radnog staža, ako ništa, bar da je godinu dio neke NVO da bi uopšte bio ministar, dalje je suvišno polemisati makar iscrtavao zlatne linije na cestama.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35156 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Casual's wrote:
clio_dci120 wrote: Sta sam pogresno rekao? Apsolutno nista. Opet potpisujem post, vezano za tebe.
Prvo, nisam na vlasti. Radim kod privatnika i kao freelancer.
Drugo, na ovoj temi samo dvojica znaju ko sam i šta sam, te da li sam član neke stranke.

Zbog čega sam to napisao? Zbog toga što za svaki tvoj post/odgovor ti tu stranke neke ubacuješ. Ima života i izvan stranke.

Uglavnom, Arnel (da je ova država iole normalno) prvo bi trebao imati par godinu radnog staža, ako ništa, bar da je godinu dio neke NVO da bi uopšte bio ministar, dalje je suvišno polemisati makar iscrtavao zlatne linije na cestama.
Pa ovdje otvoreno podrzavas SDA. Eto sad nisi njihov...Na kraju nije to nista lose, ali nemoj se kaciti na postove koji su vezani za politiku, pa se vaditi da nemaš veze sa politikom .
Last edited by clio_dci120 on 29/07/2019 19:35, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#35157 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

zar postoji neka razlika između sda i a sda,sbb,ako postoji,moze li mi neko objasniti koja je to?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#35158 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Dizelas, nea tebi pomoci Halali.

Samo zeleno
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35159 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Haha, nadam se da za svoje pisanje na forumu imas koristi, da ga znas naplatiti. ;-)
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#35160 Re: Zeničani

Post by notsure »

clio_dci120 wrote:Pa citate li vi sto ja napisem?
Prije neki dan objavljeni su rezultati javnog poziva, kojim se desetine hiljada maraka biti raspordjeno kako firmama, tako i nvo sektoru, za rjesavanje nekih gorucih pitanja u vezi ekologije (sanacija deponija, zastita okolisa i sl.).

I kazu da su stranke koje se obrate ministarstvu vrlo zadovoljne brzinom komunikacije i slicno. I ja sam prvi govorio da ce to biti promasaj (njegovo imenovanje), ali ipak nije tako. Treba realno sagledati, pa reci...

Naravno da ima jos dosta posla za uraditi, ali vec ga radi odlicno.
https://www.zdk.ba/component/k2/item/77 ... 019-godinu

HA HA najviše para dobio tekvando klub ISAK... jarane - projekat "namarisaćemo ko bude bacao smeće" :) grohotom se smijem
Još bolji je Melihov projekat "estradni radnici čiste korito Babine rijeke"....s pjesmom
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35161 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Za Meliha se slažem, kao i NVO 3P - uposlenici kantona, koji uzimaju pare za projekte od samog kantona. Grubi sukob interesa.
Ne znam za sto ovi Fudimi nikada nisu ispitali malo udruzenje SAZ i 3P.
A jos Melih radi na poslovima vodjenja registra Udruzenje pri min. Pravde .
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#35162 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Kakvo je to ime Melih (grob te ebo) :run:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#35163 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kakavdanakneiskustvu wrote:osim @jimmya i @freamona,je li na ovoj temi se pojavljivao jos neki lik sa nickom iz serije the wire?
Omar Little
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#35164 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

channel10 wrote:Kakvo je to ime Melih (grob te ebo) :run:
Melih Karan :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#35165 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Jimmy McNulty wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:osim @jimmya i @freamona,je li na ovoj temi se pojavljivao jos neki lik sa nickom iz serije the wire?
Omar Little

:thumbup:
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#35166 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

clio_dci120 wrote:Nije magistar, nego doktor. Ako mislis na seniora.

S tim, salu na stranu1, mali Arnel je svima zacepio usta2, kao ministar odlicno radi3, a cak i mimo svog resora prima posjete4, u zadnje vrijeme je haman vise od Fude primao ceremonijalno goste5, koji su zasluzili javno pohvale zbog uspjega u razlicitim sferama zivota6. Svi su ga ismijavali, a njegovo ministarstvo najozbiljnije radi7.
Je li moguće da u jednoj jedinoj rečenici napipšeš 7 ovakvih nebuloza?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35167 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Samo Ramo! Na svim nivoima! :bih: :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35168 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

channel10 wrote:Kakvo je to ime Melih (grob te ebo) :run:
Eh, kako se ono kaze, lik klepa li klepa, a pola carsije nikad culo za njega. Glavni krcmar javnih poziva. Usko povezan sa Mostovima prijateljstva i nekoliko NVO organizacija.

Ono sto je sporno sto kao uposlenik kantona vodi svoje udruzenje i jos nekoliko njih, uzima novac od javnih poziva koje i kanton raspisuje, a uz to radi na registraciji i vodjenju registra udruženja. Teski sukob interesa. Naravno, clan SDA.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28455
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#35169 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

Ima ovo ime i u zenskoj verziji. Nikad cuo za njega.
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#35170 Re: Zeničani

Post by notsure »

Melih je Hamko Begagić nevladinog sektora ;)
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#35171 Re: Zeničani

Post by Casual's »

notsure wrote:Melih je Hamko Begagić nevladinog sektora ;)
Podsjeti me na

Image :mrgreen:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#35172 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

notsure wrote:Melih je Hamko Begagić nevladinog sektora ;)
Haha, dobar si ;) Najbolji opis :thumbup: :thumbup:
Bolonjeze
Posts: 324
Joined: 08/01/2018 19:19

#35173 Re: Zeničani

Post by Bolonjeze »

Što su Isaci ili Rame zatvorili pušionicu gore na Talića brdu?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#35174 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Dobro pitanje. Mozda neko od forumasa zna?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#35175 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

pa jucer smo konstatovali da je jaci Pirse od Rame
pratite malo temu ebo vas mish :D
Post Reply