Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35151 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

USLOVLJAVANJE
Čović: Vlada FBiH neće biti formirana sve dok se ne izmijeni Izborni zakon BiH
:lol: :lol: :lol: :lol: prvo sejdica i fincija stan u red :lol: :lol: :lol: :lol:


pravi ercegovac lakta se prekorede :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35152 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

a kome se zuri :)
Polahko , samo polahko :mrgreen:
DonieBrasco
Posts: 20056
Joined: 31/08/2016 16:09

#35153 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by DonieBrasco »

Mozemo se mi zajebavati ali u ovu SDA ne bi me iznenadilo da mu prođe izborni zakon kako on hoce, Dodik ce ga podrzati sigurno, a ovaj nazovi blok ako imalo imaju pameti da to sprijece nekako.

NATO je uslov svih uslova a onda sve ostalo.
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35154 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

jel nam to fadilj stecajni upravnik :lol: :lol: :lol: ... vlada pederacije ili entiteti kome to treba :mrgreen:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#35155 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

jazzer wrote:
On smatra kako bi Šefik Džaferović i Željko Komšić trebali podržati imenovanje SNSD-ovog funkcionera Zorana Tegeltije za predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH jer u ovom mandatu to mjesto pripada nekome iz srpskog naroda.
Ja cu kociti dok mi se ne ispune zahtijevi a vi ''prijatelji Bosnjaci'' nemojte, nego udovoljite Miloradu Dodiku.

Dodikova kuja koja to vise i ne krije da jeste.
On i laje zbog Dodika. Dodiku visi citava armija uhljeba koji kao pilici zjevcu i cekaju svoj hljeb.
Sutra da pitas Covica, VM ili IZ, on bi rekao VM.
DonieBrasco
Posts: 20056
Joined: 31/08/2016 16:09

#35156 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by DonieBrasco »

Prvo NATO a onda mozda Dodiku udovoljiti sa VM, a sto se tice izbornog zakona to treba po mjeri covjeka i svih građana a ne po mjeri HDZ hrvata.
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35157 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

"Jasno je da dva bošnjačka člana Predsjedništva BiH sada uvjetuju Milorada Dodika", rekao je Čović.

Pročitajte više na: https://www.vecernj ... ecernji.ba

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: majoriziran i baja :lol: :lol: :lol: jao kmeČanja... poskokovcvi na Haparatima
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#35158 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by channel10 »

Pa kad i US donese odluku, opet se nece formirati vlada FBIH jer ce je ovi sabani blokirati. Bukvalno idu 4 godine blokada, ali i neka idu. Valjda ce konacno MZ reagovati. Ako ne, nema veze. Idemo dalje.

Niko ne komentarise da je saban rekao da dva bosnjacka politicara u predsjednistvu BIH blokiraju izbor VM :mrgreen:

Covke, samo naprijed, pokazi sta znas :bih:
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35159 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

dva muslimana na jednog srbina... aloooo to je islamska drzava :lol: :lol: :lol: :lol: cega se sve srbi nece dosetiti :lol: :lol: :lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35160 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Plus pobeda Stankovića u nedeljom u dva, i to u udarnom terminu! HR javnost konačno je obavEštena s kakvim se opstruiranjem, majoriziranjem i nepoštivanjem susreće HR narod u BiH :D

Koja šizofrenija vlada, za nEpoVerovati!

Gostovanje u emisiji proglasili pobedom ala braća Srbi :D


https://www.google.com/amp/s/www.jutarn ... 288189/amp


REPORTAŽA

'KOJI ČOVIĆ? PA MI ZA NJEGA NE POSTOJIMO, KAO NI CIJELA BOSANSKA POSAVINA' Magazin u posjetu malobrojnim stanovnicima hrvatskih sela Općine Derventa



Ovi bosanski Hrvati jedino opstriraju nam stožernika i HDZ, te savezništvom sa Dodikom.
Agde se našopali a Yutarnji, nije džaba YUtarnji!
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#35161 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Humljanin »

SaraFina wrote:.....
!
U pravu si. Komšo je izdominirao hrvatsku dalekovidnicu :lol:
Stanković skuplja svoju kosu po studiju :lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35162 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Humljanin wrote:
SaraFina wrote:.....
!
U pravu si. Komšo je izdominirao hrvatsku dalekovidnicu :lol:
Stanković skuplja svoju kosu po studiju :lol:

Bitno da stožernika izdominirao, i opet će. 8 godina akoBogda po pet milja i nešto da bude na trenutnoj poziciji. Onda vjerovatno Lana Prlić :bih: :izet:
Novak20
Posts: 15235
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#35163 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

Humljanin wrote:
SaraFina wrote:.....
!
U pravu si. Komšo je izdominirao hrvatsku dalekovidnicu :lol:
Stanković skuplja svoju kosu po studiju :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

:thumbup:
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35164 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Novak20 wrote:
Humljanin wrote:
SaraFina wrote:.....
!
U pravu si. Komšo je izdominirao hrvatsku dalekovidnicu :lol:
Stanković skuplja svoju kosu po studiju :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

:thumbup:

https://m.youtube.com/watch?v=-jDoL-oTRd8

Za društvo ispod stola i buduću maDžorizaciju! :lol:
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#35165 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Humljanin »

SaraFina wrote: ...
Sarafina, nejmaš vala duha i humora nimalo. De malo ohladi i priznaj kada se tvoj "konj u utrci" osramoti :thumbup:

Nije političko prepucavanje Čovo-Komšo u mojoj i tvojoj kući. Samo se šprdamo. Relax :wink:
Novak20
Posts: 15235
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#35166 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

SaraFina wrote:
Koja šizofrenija vlada, za nEpoVerovati!


REPORTAŽA

'KOJI ČOVIĆ? PA MI ZA NJEGA NE POSTOJIMO, KAO NI CIJELA BOSANSKA POSAVINA' Magazin u posjetu malobrojnim stanovnicima hrvatskih sela Općine Derventa

Mogu li malo veća slova ?
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#35167 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

SaraFina wrote:
megaman4 wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/covic-v ... /190121080

Eto nam belaja i krize. :-) :roll:

O ovome se govorilo citavo vrijeme da tek cirkus dolazi.


Nek nam je Bog na pomoci. :(

Neće ni on ucjenjivati, pa neka iduće 4 godine sve fercera u tehničkom mandatu. Budžet nije usvojen, ali ne treba samo Bošnjacima. I vozdra.
Samo sto idu na pricu u tzv "rs-u" sve bajno a u tzv "fbih" je problem.
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35168 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Humljanin wrote:
SaraFina wrote: ...
Sarafina, nejmaš vala duha i humora nimalo. De malo ohladi i priznaj kada se tvoj "konj u utrci" osramoti :thumbup:

Nije političko prepucavanje Čovo-Komšo u mojoj i tvojoj kući. Samo se šprdamo. Relax :wink:
Pa i ja se zezam. Ne misliš valjda da bi s vama vodila ozbiljne političke razgovore pobogu?
Što se duha i smisla za humor tiče, opće je poznato koji je narod sa EX YU prostora, u tome najzakinutiji. Bosanski svakako NE. :izet:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35169 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Novak20 wrote:
SaraFina wrote:
Koja šizofrenija vlada, za nEpoVerovati!


REPORTAŽA

'KOJI ČOVIĆ? PA MI ZA NJEGA NE POSTOJIMO, KAO NI CIJELA BOSANSKA POSAVINA' Magazin u posjetu malobrojnim stanovnicima hrvatskih sela Općine Derventa

Mogu li malo veća slova ?
jebga ne moze , take su postavke foruma ... ali ako hoces mozemo ti jos jednom napisati
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#35170 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Humljanin »

Dioptrija Novače, dioptrija... Nemoj osuđivati, možda ćemo i mi biti takvi kada dođemo u njene godine :wink:
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35171 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Novak20 wrote:
SaraFina wrote:
Koja šizofrenija vlada, za nEpoVerovati!


REPORTAŽA

'KOJI ČOVIĆ? PA MI ZA NJEGA NE POSTOJIMO, KAO NI CIJELA BOSANSKA POSAVINA' Magazin u posjetu malobrojnim stanovnicima hrvatskih sela Općine Derventa

Mogu li malo veća slova ?

Što smeta? Vidiš ovo kao budućnost i loša predvidjanja po vas u srednjoj Bosni za godinu dvije? :(

I ja. Po onim enklavama usamljenim :( Tuga.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35172 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Humljanin wrote:Dioptrija Novače, dioptrija... Nemoj osuđivati, možda ćemo i mi biti takvi kada dođemo u njene godine :wink:
hah hah hah , to pokusavate biti smijesni??
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#35173 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand »

Čović: Vlada FBiH neće biti formirana sve dok se ne izmijeni Izborni zakon BiH
:thumbup:

samo sabura
:nargila:
Last edited by tandmand on 21/01/2019 15:14, edited 1 time in total.
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#35174 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Humljanin »

SaraFina wrote: Pa i ja se zezam. Ne misliš valjda da bi s vama vodila ozbiljne političke razgovore pobogu?
Što se duha i smisla za humor tiče, opće je poznato koji je narod sa EX YU prostora, u tome najzakinutiji. Bosanski svakako NE. :izet:
Hahahaha :lol:
Ne znam za narode, ali vidim ovdje tko vidim tko je zakinut za humor.

Baj d vej, pogledaj intervju Feđe Isovića i njegovog mišljenja o poznatom "bosanskom humoru". Mit.
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35175 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Humljanin wrote:Dioptrija Novače, dioptrija... Nemoj osuđivati, možda ćemo i mi biti takvi kada dođemo u njene godine :wink:

Vi Ercegovci ćete zadnji potonuti i doživjeti sudbinu Dervenčana i Posavaca...Novak u srednjoj Bosni u idućih 4 godine nažalost :(
Post Reply