kmirsad wrote:seln wrote:kmirsad wrote:Hipotetička situacija : Ns kaže, neka DF postavi mandatara, mi ćemo podržati koaliciju... SDP, DF, NiP-... ali nečemo učestvovati u Vladi KS... eto našu podršku imate... jebite se kako znate.
Dobro ba mirso, hoces li konacno shvatiti: ljevica NEMA vecinu u KS!
Moze ponuditi DF NS, NS SDP, SDP NP, Mujo Sulji.... NE-MA-JU vecinu!!!!!
Pravljenje koalicije pod tim okolnostima je road to hell. Nece sastaviti ni godinu, a profitirace SDA.
Ne moze se pustiti da SDA jos cetiri godine upropastava drzavu?
Pa neka je onda narod ne bira.
Ljevica bi sa 12 mandata pravila vlast, a treba joj 19.
Imam novu ideologiju
Položiti oružje,
Diči ruke, spustiti gače.
Ukinuti stranke. Ukinuti izbore. samo SDA.
Okačiti nisko revolvere. Ko preživi nek vlada. Telekomom, Elektroprivredom, Autoputevima, vodom, spaljivanjem opasnog otpada u kotlovima Termoelektrana...
Pobi sve i vrati se sam.
Živjela anarhija, pravedna korupcija, pljaćka i nepotizam.
Jebote, tebe kad ponese, ti se stvarno razvedes sa logikom...
Mozemo li se sloziti oko toga da je Trump veca stetocine od SDA?
On djeluje u medjunarodnim okvirima, vec je solidno sjebao ekonomiju, svjetski mir, demokratiju kao takvu...
jebemliga, trebalo bi ga smijeniti. Zasto ga demokrate ne smijene?
Ah, da... nemaju dovoljnu vecinu.
Tebi to moze biti uz nos, ali ljevica ima tek trecinu glasova u KS.
SDA sama ima skoro koliko i ljevica.
SDA1 i SDA2 (Kifla) imaju skoro polovinu glasova.
Zasto nisu ukinuli SDA 1996, 1998, 2002, 2006, 2014..
aaaaa, nisu imali dovoljno glasovaaaaa.
I ja bih rado unistio SDA, da im ni spomen ne ostane..
ali narod im je dao najvise glasova. Isto kao Trumpu.