Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#35151 Re: Liverpool FC

Post by manijak1 »

Zaslužio asistent :D da ga zabije .
Haj amidža , govori .... :D .....ne moraš pretjerivat .
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8314
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#35152 Re: Liverpool FC

Post by Idemedosumom »

Nisam u toku, kakve su šanse da City zijani koju tekmu do kraja sezone?
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#35153 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Nikakve :(
User avatar
Logovan
Posts: 102806
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#35154 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Jest ih pročepilo na kraju. :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35155 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Southampton - Liverpool 1:3

Keita
Salah
Henderson

1. Pobjeda Liverpoola

- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:

1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b

Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:

FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b

*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#35156 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Firmino 5
Henderson 3
Van Dijk 1


Jupiiiiiii :sretan: :sretan: :sretan: :tooo: :tooo:
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#35157 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

kakav je ovo boost za ekipu.

Keita- Salah - Henderson

skinuli blokade.....

Pa iz 1:0 u 1:3.

Sad opet mislim da je ovo šampionska ekipa.

A ocijena nema...
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#35158 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

1.Firmino
2.Henderson
3.Salah

Ima flopova, al necemo dns :thumbup:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#35159 Re: Liverpool FC

Post by manijak1 »

Sallah 5 (oprosti Firmino )
Keitha 3
Henderson 1 (+1 :D )
Forza Palace :oops:
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#35160 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

U normalnoj sezoni još dvije ili tri pobjede bile bi više nego dovoljne... ali ovaj Siti zadao je težak zadatak. Pa ipak Liverpool ih prati u stopu.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2155
Joined: 13/07/2016 11:10

#35161 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

Bobby 5b - za 2 i 3 go podjednako zaslužan
Henderson 3b - Da Klopp nije kne izmjene napravio bilo bi guravo. Strasan impact.
Salah 1b - Muda do Kaira onako kontru odraditi.

Klopp sa izmjenama mangupski, i ostavljanjem Fabihna iako je ispadao ko budala pola utakmice. :thumbup:
Kiksat ce City, mark my words, LP, liga, kupovi, usrat ce se pritiska!
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#35162 Re: Liverpool FC

Post by jasko_ba »

Patnja za gledati, ali zasluzeno na kraju. :thumbup:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35163 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Pobjeda sezone.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#35164 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Image

FT 1:3
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#35165 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Jebli vas vasi boostovi vise, dosad ste ih nakukavali ove sezone jedno 5 puta, pa sljedeca utakmica opet kar'na. :oops: Evo nakon Tottenahama, a ono corak.

Salahu sam se vec bio spremio da jebem porodicno stabilo od do za ponovnu sebicnost, ali nafaka ga posluzi. Mislim da bi sis'o neko s tribine da ga bije ili bi ga Klopp namar'o. Gol ga vadi, inace i ovu utakmicu je uzasan bio.

Da se ne lazemo bezveze, utakmica je do 1:2 uzasna bila sa strane pretendenta na titulu. Ovo cisto da budem party breaker. :mrgreen:
Ono sto me najvise brine jeste sto je odbrana od granitne postala jaaaako nesigurno. To ne cijenim na osnovu primljenih golova, primalo se i na pocetku, ali to bude jedan sut/sansa i kapak. Sad je takav razvoj situacije da ih samo cekas kad ce ga primiti. :roll:

Eto docekali smo zeljeni vezni red, ali Boga mi tanko i od njih. Ne znam vise sta da kazem. Ponada se covjek, a njih nigdje, bukvalno, 75-80 minuta... Niti destrukcija niti kreacija.

Od ove trojice naprijed, najvise mi se svidja iskreno Mane. Mozda ne napravi nista, nema veceras gola ili asistencije, ali trci, probija, ubacuje se... Kod Salaha nekad pomislim da sam sebi smeta, da ne zna kud ce kad ima loptu u nogama i da se samo onako glupavo zabije u covjeka.

DOsta veceras pogubljenih, valjda pritisak sta li... Trent neprepoznatljiv, srecom eto dobro ubaci za 1:1. Robertson isto tanak prema naprijed. Matip jednom dobro povukao i fkt ima muda. Neko rece prespor za DMC, ali ja bih Gomeza nazad i njega jednu probao naprijed gurnuti.

Firmino 5
Henderson 3 (iako je tek 15-tak minuta igr'o!)
Salah 1
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35166 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Decko iznad mene objasnio sve od A do Ž. :thumbup: :thumbup:

Salah kritičan i danas, i u ovoj kontri bio sebican do zla Boga, sreca njegova da ga je zabio samo cu to reci, nadam se da ce sad vise paznje obratiti na saigrace i na to kako je pobjeda bitnija od njegovog ucinka. Hendo :thumbup: Da i glasam :

Hendo 5
Firmino 3
VVD 1
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35167 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Klopp ili ubode majstorski sa izmjenom ili totalno sjebe stvar, a to sam i očekivao iskreno kada sam vidio ko ulazi ali mi se pošteno nakenjao u usta i neka je. Apsolutni bingo su bili Hendo i Hamez, njihovim ulaskom smo ih i stisli do kraja.

Što se tiče igre, meni je bar to više postalo nebitno. Ulazi se u ključni dio sezone, sredstva se više ne biraju, bitno je ugrabiti 3 boda.

Karakter ekipe je došao do savršenstva rekao bih, čak i kad se igra loše, kad je pritisak moranja pobjede prisutan, na protivničkom terenu, kada gubiš na kraju opet uzmeš tri boda. To je definitivno odlika ekipe u drugom dijelu sezone i mislim da je to nešto što nam je falilo u prethodnim trkama za titulu, jer ovakvim utakmicama se definitivno malo i kvrcka moral konkurentu. Naravno, ništa značajno s obzirom da sa druge strane stoji savršena ekipa, ali nije na odmet.

Raduje što su Keita i pogotovo Salah zabili, za nadati se da će ovi golovi malo skinuti pritisak sa leđa i pomoći im da uđu u najboljem mogućem modu u kraj sezone.
User avatar
Point.
Posts: 33491
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#35168 Re: Liverpool FC

Post by Point. »

YNWA! Forza Liverpool!
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#35169 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Salah 5p (samo zbog gola)
Firmino 3p
VVD 1p

A sad portugalska nejac da nastrada. :izet:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35170 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Sta mislite hocel se ici 100 % u ligi prvaka ? Ja mislim da ce se igraci malo stedjeti i sl. iako ce tamo igrati bez veceg pritiska vjerujem. Mislim da bi Barca mogla opasno nastradati u polufinalu ako bude tog duela.... od nas naravno. Jedno 5-1 ukupno
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#35171 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Finale LP: Liverpool - MCFC
Al bi to bila godina giganata.
User avatar
Edin H.
Posts: 53595
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#35172 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Iskreno ne vidim ko bi ih mogao zaustaviti na putu do finala ako ih opet ne izvuku da igraju jedni protiv drugih. :oops:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35173 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

drug_profi wrote:Finale LP: Liverpool - MCFC
Al bi to bila godina giganata.
Ne volim Guardiolu al mora mu se priznat da dobro igra finala i da ne bi imali velike sanse, daj nam luzerski Juventus da im nabijemo 8 poraz u finalima i da ih vratimo na vjecna lovista...
doboj71
Posts: 607
Joined: 21/07/2011 05:20

#35174 Re: Liverpool FC

Post by doboj71 »

Postao sam ljubitelj crvene boje.Samo da united bod otkine cityju, .
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#35175 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ima Siti sutra polufinale FA kupa, pa onda jos i ta finalna utakmica nekad pred sam kraj prvenstva... Imaju oni igraca za quadruple uspjeh, ali nece im biti lako. Liverpul je zapravo cudo. Ne vjerujem da iko moze ovoj sitijveoj masineriji parirati, osim Liverpula.
Post Reply