Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#35151 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

Partijaner wrote:
Donnie Smith wrote:The Infiltrator (2016)

Ne kontam šta su ga onako nahvalili, pa ovo se može gledati jedva 10 minuta. Toliko o preporukama :lol:
Permanentno brisanje.
Promasila si temu. :mrgreen:
Pa dobro, može se reći da jesam, ali ovdje su ga hvalili :D
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#35152 Re: RE: Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by zdruzdjo »

markioni wrote:Inferno pegla teska.
Vjerujem.
Meni licno i knjiga je na fazon da vincijevog koda. A to mi je vec vidjeno.
Trci tamo po gradu trci vamo po gradu i sa razlicitih mjesta sabiraj kockice da nesto rjesis.
Ama Dene promjeni covjece malo. Pa vidjeli smo tu "osnovu" vec dva puta.
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#35153 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

markioni wrote:Tony (2009)
http://www.imdb.com/title/tt1120945/

Image

tony lud samo tako...sirov i realan film :-D
Je li puno strašan? Boli me želudac od "puno strašnih filmova", pa da ga ne skidam ako jeste? :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35154 Re: RE: Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

zdruzdjo wrote:
markioni wrote:Inferno pegla teska.
Vjerujem.
Meni licno i knjiga je na fazon da vincijevog koda. A to mi je vec vidjeno.
Trci tamo po gradu trci vamo po gradu i sa razlicitih mjesta sabiraj kockice da nesto rjesis.
Ama Dene promjeni covjece malo. Pa vidjeli smo tu "osnovu" vec dva puta.
Nesto poput Solace.
Anthony Hopkins - unaprijed znas profil licnosti koju on glumi :zzzz:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35155 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Donnie Smith wrote:
markioni wrote:Tony (2009)
http://www.imdb.com/title/tt1120945/

Image

tony lud samo tako...sirov i realan film :-D
Je li puno strašan? Boli me želudac od "puno strašnih filmova", pa da ga ne skidam ako jeste? :D
Jesi gledala http://www.imdb.com/title/tt2024544/

Meni je ovaj puno strasan :(
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#35156 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

Nisam, a po tvom opisu i neću. U svaki film/knjigu se uživim, kao da sam dio radnje, i onda odbolujem svaku mučnu scenu. Do 30. sam gledala i one glupe horore, moglo je proći, tipa Slagalica, sad me Đango nasikira. :D
Imam još danas fore da ležim i samo se filmovima prepustim, počinjem evo jedan po tvojoj preporuci, 3, 4 - sad :D
Valjda ne bude krvi do koljena :D
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#35157 Re: RE: Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by sizifinho »

zdruzdjo wrote:
markioni wrote:Inferno pegla teska.
Vjerujem.
Meni licno i knjiga je na fazon da vincijevog koda. A to mi je vec vidjeno.
Trci tamo po gradu trci vamo po gradu i sa razlicitih mjesta sabiraj kockice da nesto rjesis.
Ama Dene promjeni covjece malo. Pa vidjeli smo tu "osnovu" vec dva puta.
druze moj, da je bogdom dva puta

da vinci
andjeli i demoni
izgubljeni simbol
inferno
moze se tu staviti i digitalna tvrdjava...

jedini drugaciji je velika obmana
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35158 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Donnie Smith wrote:Nisam, a po tvom opisu i neću. U svaki film/knjigu se uživim, kao da sam dio radnje, i onda odbolujem svaku mučnu scenu. Do 30. sam gledala i one glupe horore, moglo je proći, tipa Slagalica, sad me Đango nasikira. :D
Imam još danas fore da ležim i samo se filmovima prepustim, počinjem evo jedan po tvojoj preporuci, 3, 4 - sad :D
Valjda ne bude krvi do koljena :D
Nije horor.
Al ima bas mucnih scena, pogotovo kad skontas da je to bas bilo tako :roll:
Hm, ako je od ona zadnja dva....jedan ima nako, a drugi....jok :D
User avatar
Lost_Found
Posts: 999
Joined: 31/08/2014 19:09
Location: Sarajevo

#35159 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Lost_Found »

Image

http://www.imdb.com/title/tt4513674/?ref_=nm_flmg_wr_3

Allen napravio izrazito lijep pitak film sa malom pricom, i odlicno pogodjenom atmosferom, gledanje filma bas uzivancija.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#35160 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by zdruzdjo »

Mislio sam vise na filmove. Da vinci cod, pa andjeli i demoni.
A knjige mu se ponavljaju. Ne vjerujem da cu nastavljati citanje vise ako on nastavi ovako.
Isprano postaje.
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#35161 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

Tomahawk11 wrote:
Donnie Smith wrote:Nisam, a po tvom opisu i neću. U svaki film/knjigu se uživim, kao da sam dio radnje, i onda odbolujem svaku mučnu scenu. Do 30. sam gledala i one glupe horore, moglo je proći, tipa Slagalica, sad me Đango nasikira. :D
Imam još danas fore da ležim i samo se filmovima prepustim, počinjem evo jedan po tvojoj preporuci, 3, 4 - sad :D
Valjda ne bude krvi do koljena :D
Nije horor.
Al ima bas mucnih scena, pogotovo kad skontas da je to bas bilo tako :roll:
Hm, ako je od ona zadnja dva....jedan ima nako, a drugi....jok :D
Blood diamond. Krvi do plafona. Ali nakon druge minute skontam da sam ga gledala. Dobar film. Ne bi mi mrsko da ga opet pogledam. :-D
The Pursuit of Happyness sam gledala takođe ranije, dvaput mu čak davala šansu, nije mi lego. Ništa od treće sreće.
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35162 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Donnie Smith wrote:
markioni wrote:Tony (2009)
http://www.imdb.com/title/tt1120945/

Image

tony lud samo tako...sirov i realan film :-D
Je li puno strašan? Boli me želudac od "puno strašnih filmova", pa da ga ne skidam ako jeste? :D
hahha nije horor taj zanr skoro i ne gledam...a ovo u krevetu nije duh ako si mislila neg "drugar" :D pogledaj trailer uglavnom... :)
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#35163 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

markioni wrote:
Donnie Smith wrote:
markioni wrote:Tony (2009)
http://www.imdb.com/title/tt1120945/

Image

tony lud samo tako...sirov i realan film :-D
Je li puno strašan? Boli me želudac od "puno strašnih filmova", pa da ga ne skidam ako jeste? :D
hahha nije horor taj zanr skoro i ne gledam...a ovo u krevetu nije duh ako si mislila neg "drugar" :D pogledaj trailer uglavnom... :)
Tony (2009)
1h 16min | Drama, Horror, Thriller | 18 June 2009 (UK)
To mu stoji u opisu :D
User avatar
Point.
Posts: 33493
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#35164 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Point. »

nKrkan wrote:Bola gdje sad skidate filmove kad su svi torrents sajtovi pogašeni?
Ako moderacija misili da ne treba stavljati nek obrise post, ali na ovoj https://yts.ag/ imas filmova kakvih ti dusa zeli, sve naravno u jako dobroj verziji i 90% sa nasim prevodima.
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35165 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

@ Donnie Smith

ma ok to ubace po defaultu cim ima iceg bolesnog ... lik seriski ubica voli chop chop malo nakoso zrtve al ono..nije horor :)
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35166 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

nKrkan wrote:Bola gdje sad skidate filmove kad su svi torrents sajtovi pogašeni?
PP
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35167 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

danas naletih ..mozda nekog interesuje

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#35168 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Sta je pogaseno :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#35169 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

Možeš misliti kakav je film, kad je besplatan. Ali neka idu klinci, i djevojčice za rukice :D
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35170 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Donnie Smith wrote:Možeš misliti kakav je film, kad je besplatan. Ali neka idu klinci, i djevojčice za rukice :D
ma ne casti nas purivatra ne brini...to se radi u suradnji sa ambasadom ili strancima (iz zemlje iz koje dolaze filmovi naravno) ...kao sto su bili dani ceskog filma u uniticu poodavno (bili odlicni filmovi) . ja sam od ova 3 gledao 2 a za preporuku je naravno THE 100-YEAR-OLD MAN WHO CLIMBED OUT THE WINDOW AND DISAPPEARED ...pogledaj ako nisi obavezno :)
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#35171 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

markioni wrote:
Donnie Smith wrote:Možeš misliti kakav je film, kad je besplatan. Ali neka idu klinci, i djevojčice za rukice :D
ma ne casti nas purivatra ne brini...to se radi u suradnji sa ambasadom ili strancima (iz zemlje iz koje dolaze filmovi naravno) ...kao sto su bili dani ceskog filma u uniticu poodavno (bili odlicni filmovi) . ja sam od ova 3 gledao 2 a za preporuku je naravno THE 100-YEAR-OLD MAN WHO CLIMBED OUT THE WINDOW AND DISAPPEARED ...pogledaj ako nisi obavezno :)
Ma znam, šalim se. Ja imam odbojnost recimo prema festivalskim filmovima, pa vazda nađem neki za svoj ukus. :thumbup:
Tog stogodišnjaka nisam gledala, ali preporuke uvijek cijenim i radujem im se. Ne upali svaka, ali svaka dobro dođe :D
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35172 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Donnie Smith wrote:
markioni wrote:
Donnie Smith wrote:Možeš misliti kakav je film, kad je besplatan. Ali neka idu klinci, i djevojčice za rukice :D
ma ne casti nas purivatra ne brini...to se radi u suradnji sa ambasadom ili strancima (iz zemlje iz koje dolaze filmovi naravno) ...kao sto su bili dani ceskog filma u uniticu poodavno (bili odlicni filmovi) . ja sam od ova 3 gledao 2 a za preporuku je naravno THE 100-YEAR-OLD MAN WHO CLIMBED OUT THE WINDOW AND DISAPPEARED ...pogledaj ako nisi obavezno :)
Ma znam, šalim se. Ja imam odbojnost recimo prema festivalskim filmovima, pa vazda nađem neki za svoj ukus. :thumbup:
Tog stogodišnjaka nisam gledala, ali preporuke uvijek cijenim i radujem im se. Ne upali svaka, ali svaka dobro dođe :D
probaj nes se zeznut ja sam 90% siguran :D ima i knjiga ( It became the best selling book in Sweden in 2010 and by July 2012 had sold three million copies worldwide)...ako treba poslat cu ti link na pp. poz.
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#35173 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

Link čega ćeš poslati? Film sam evo skinula, doći će na red krajem sedmice. :D
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35174 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Donnie Smith wrote:Link čega ćeš poslati? Film sam evo skinula, doći će na red krajem sedmice. :D
filma :) ok ;-) poz.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#35175 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Artest »

Image


Vrijedi gledanja samo zbog ljupke Kate. :kakoste:


Image

Iznenadjujuce dobar. Drzi paznju sve vrijeme.
Post Reply