Motaj kablove i razlaz. BukvalnoBobi wrote:Samo da vas obavjestim da shisha bar našeg cijenjenog shisha experta i ministra na Talića brdu više ne radi..ispraznili su ga, ni sam nisam primjetio kojom brzinom...to za par sati .
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#35126 Re: Zeničani
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35127 Re: Zeničani
Pr'nuli u šišu 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35128 Re: Zeničani
Ako sam dobro cuo, isrpaznjen je da ne kvari prodaju stanova preko puta. Rano ste se ponadali da je ministar bankrotiro`. 
Tu vise nece biti kafic, bilo ko da je u pitanju.
Tu vise nece biti kafic, bilo ko da je u pitanju.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#35129 Re: Zeničani
Vjerovatno si dobro cuo ali tvoja sposobnost dojis budalasta objasnjenja je zabavna.clio_dci120 wrote:Ako sam dobro cuo, isrpaznjen je da ne kvari prodaju stanova preko puta. Rano ste se ponadali da je ministar bankrotiro`.
Tu vise nece biti kafic, bilo ko da je u pitanju.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35130 Re: Zeničani
osim @jimmya i @freamona,je li na ovoj temi se pojavljivao jos neki lik sa nickom iz serije the wire?
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#35131 Re: Zeničani
Pa fudin stan bukvalno odmah iznad shishe bio...garant ga htio prodat pa nece niko chim osjete milomirise koji dolaze kroz prozorclio_dci120 wrote:Ako sam dobro cuo, isrpaznjen je da ne kvari prodaju stanova preko puta. Rano ste se ponadali da je ministar bankrotiro`.
Tu vise nece biti kafic, bilo ko da je u pitanju.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35132 Re: Zeničani
Ma nema veze sa Fudom. Kao sto sam vec napisao, u pitanju je prodaja stanova u novoj zgradi preko puta.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35133 Re: Zeničani
jel to Pirse jaci od Rame

-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#35134 Re: Zeničani
Ispada takokamen spoticanja wrote:jel to Pirse jaci od Rame![]()
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35135 Re: Zeničani
Nema tu ko je jaci, ko nije..Dzentlmenski se sve dogovori.
Last edited by clio_dci120 on 29/07/2019 16:52, edited 2 times in total.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35136 Re: Zeničani
:" ljubazno te molim,napusti prostorije"clio_dci120 wrote:Nema tu ko je jaci, ko nije..Dzentlmenski se sve dogovori.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35137 Re: Zeničani
Ma tako sam cuo od izvodjaca radova.kamen spoticanja wrote::" ljubazno te molim,napusti prostorije"clio_dci120 wrote:Nema tu ko je jaci, ko nije..Dzentlmenski se sve dogovori.
Sta mislite, da ce se ganjati pistoljima? Hehe...
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#35138 Re: Zeničani
To oni pricaju za naivce
..skonto magistar da ima vise troskova nego prihoda...trebalo mu dvi godine 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35139 Re: Zeničani
Nije magistar, nego doktor. Ako mislis na seniora.
S tim, salu na stranu, mali Arnel je svima zacepio usta, kao ministar odlicno radi, a cak i mimo svog resora prima posjete, u zadnje vrijeme je haman vise od Fude primao ceremonijalno goste, koji su zasluzili javno pohvale zbog uspjega u razlicitim sferama zivota. Svi su ga ismijavali, a njegovo ministarstvo najozbiljnije radi.
S tim, salu na stranu, mali Arnel je svima zacepio usta, kao ministar odlicno radi, a cak i mimo svog resora prima posjete, u zadnje vrijeme je haman vise od Fude primao ceremonijalno goste, koji su zasluzili javno pohvale zbog uspjega u razlicitim sferama zivota. Svi su ga ismijavali, a njegovo ministarstvo najozbiljnije radi.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#35140 Re: Zeničani
Primao goste...clio dragi
...pohvale od ministra...to sve neki ozbiljan rad, nemoj molim te više
.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35141 Re: Zeničani
Odlican rad= primao goste. O jebem te drzavo
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#35142 Re: Zeničani
njegovo je da gradi ggm majstore ili da nadje lokaciju i pocne sa gradnjom tehnoloskog parka itd..clio_dci120 wrote:Nije magistar, nego doktor. Ako mislis na seniora.
S tim, salu na stranu, mali Arnel je svima zacepio usta, kao ministar odlicno radi, a cak i mimo svog resora prima posjete, u zadnje vrijeme je haman vise od Fude primao ceremonijalno goste, koji su zasluzili javno pohvale zbog uspjega u razlicitim sferama zivota. Svi su ga ismijavali, a njegovo ministarstvo najozbiljnije radi.
da stimulise poslovne zone i infrastrukturu a to sto si napisao nije njegov posao iako je pohvalno ako to radi pored vec gore navedenih obaveza.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35143 Re: Zeničani
Pa citate li vi sto ja napisem?
Napisao sam, mimo svog resora, primao je posjete. Ne spada u njegove redovne radne zadatke, sto je pohvalno da nadje vremena i za te stvari.
Evo, konkretni uspjesi su rjesavanje mrtvog cvora izmedju SDA i Fude. Rijeseno je pitanje prostornog plana, a samim time indirektno je Arnel rijesio i zastoj po pitanju obnove KBZ. Zar nisam upravu?
Prije neki dan objavljeni su rezultati javnog poziva, kojim se desetine hiljada maraka biti raspordjeno kako firmama, tako i nvo sektoru, za rjesavanje nekih gorucih pitanja u vezi ekologije (sanacija deponija, zastita okolisa i sl.).
I kazu da su stranke koje se obrate ministarstvu vrlo zadovoljne brzinom komunikacije i slicno. I ja sam prvi govorio da ce to biti promasaj (njegovo imenovanje), ali ipak nije tako. Treba realno sagledati, pa reci...
Naravno da ima jos dosta posla za uraditi, ali vec ga radi odlicno.
I btw, kritika pali, pa ste primjetili da on vise kao buraz i stari ne parkira auta po trotoaru i pjesackom. Zna prihvatiti kritiku, kako u svome radu, tako i i po pitanju svoje licnosti. Ima tu jos dosta da se izgraduje, ali meni je bolji od vecine izlizanih dugogodisnjih faca u kantonu.
Napisao sam, mimo svog resora, primao je posjete. Ne spada u njegove redovne radne zadatke, sto je pohvalno da nadje vremena i za te stvari.
Evo, konkretni uspjesi su rjesavanje mrtvog cvora izmedju SDA i Fude. Rijeseno je pitanje prostornog plana, a samim time indirektno je Arnel rijesio i zastoj po pitanju obnove KBZ. Zar nisam upravu?
Prije neki dan objavljeni su rezultati javnog poziva, kojim se desetine hiljada maraka biti raspordjeno kako firmama, tako i nvo sektoru, za rjesavanje nekih gorucih pitanja u vezi ekologije (sanacija deponija, zastita okolisa i sl.).
I kazu da su stranke koje se obrate ministarstvu vrlo zadovoljne brzinom komunikacije i slicno. I ja sam prvi govorio da ce to biti promasaj (njegovo imenovanje), ali ipak nije tako. Treba realno sagledati, pa reci...
Naravno da ima jos dosta posla za uraditi, ali vec ga radi odlicno.
I btw, kritika pali, pa ste primjetili da on vise kao buraz i stari ne parkira auta po trotoaru i pjesackom. Zna prihvatiti kritiku, kako u svome radu, tako i i po pitanju svoje licnosti. Ima tu jos dosta da se izgraduje, ali meni je bolji od vecine izlizanih dugogodisnjih faca u kantonu.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35145 Re: Zeničani
Pod jedan, da je najveci klosar, ljubite im stope, jer su vas oni spasili da budete na vlasti.Casual's wrote:Odlican rad= primao goste. O jebem te drzavo
Pod dva, kao clan zelenih, ne bi trebao tako lako psovati drzavu, u kojoj ste uspostavili svoj sistem, zahvaljujuci kojem zivite tako kako zivite.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#35146 Re: Zeničani
Sad bi je dvaput lano da ikako moguclio_dci120 wrote:Pod jedan, da je najveci klosar, ljubite im stope, jer su vas oni spasili da budete na vlasti.Casual's wrote:Odlican rad= primao goste. O jebem te drzavo
Pod dva, kao clan zelenih, ne bi trebao tako lako psovati drzavu, u kojoj ste uspostavili svoj sistem, zahvaljujuci kojem zivite tako kako zivite.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#35147 Re: Zeničani
clio, Arnel jedino moze da ugoscava i da se slika sa gostima. bilo bi zabavno slusati taj dijalog izmedju Arnela i sagovornika.
nije on jos nista uradio, osim da je celnim ljudima JP Ceste Federacije u maju rekao: ocekuje da cete ispostovati rokove, da do pocetka septembra
zavrsite grube radove na tunelu Vranduk.
to je sve od njega nama.
i sta se desilo? eno, nagurale JP Ceste do, navodno, kraja oktobra. samo cekam neku obavijest da ce ipak probiti rokove na januar.
hajde, druze, Arnel bas nista nije uradio. osim da mu cale prijeti naokolo onima iz INPUTA da prekinu sa projektom osvjestavanja mladih
da ne duvaju shugave nargile.
ne moze Arnel izrasti u bolju osobu pored takve skrame od oca. geni su to.
EDIT: i obrati paznju, taj frajer kao da ne zna sto je rokovnik, notes, teka, sveska, mali blok, blok za crtanje, hartija. bilo sto gdje bi k'o fol mogao
da zapisuje detalje sastanka, ili u slucaju brainstrominga.
nista, tip samo smartphone ispred sebe i kao da ceka da se giba cim prije.
treba mu neko reci da je cool ako ima nalivpero montblanc, graf von faber ili pelikan nalivpero, olovku. reci mu da su to skupe olovke,
pa mozda se upali.
ako nece to, treba mu neko objasnit' da barem tablet ponese pa nek igra igrica, ozbiljnije ce izgledati.
nije on jos nista uradio, osim da je celnim ljudima JP Ceste Federacije u maju rekao: ocekuje da cete ispostovati rokove, da do pocetka septembra
zavrsite grube radove na tunelu Vranduk.
to je sve od njega nama.
i sta se desilo? eno, nagurale JP Ceste do, navodno, kraja oktobra. samo cekam neku obavijest da ce ipak probiti rokove na januar.
hajde, druze, Arnel bas nista nije uradio. osim da mu cale prijeti naokolo onima iz INPUTA da prekinu sa projektom osvjestavanja mladih
da ne duvaju shugave nargile.
ne moze Arnel izrasti u bolju osobu pored takve skrame od oca. geni su to.
EDIT: i obrati paznju, taj frajer kao da ne zna sto je rokovnik, notes, teka, sveska, mali blok, blok za crtanje, hartija. bilo sto gdje bi k'o fol mogao
da zapisuje detalje sastanka, ili u slucaju brainstrominga.
nista, tip samo smartphone ispred sebe i kao da ceka da se giba cim prije.
treba mu neko reci da je cool ako ima nalivpero montblanc, graf von faber ili pelikan nalivpero, olovku. reci mu da su to skupe olovke,
pa mozda se upali.
ako nece to, treba mu neko objasnit' da barem tablet ponese pa nek igra igrica, ozbiljnije ce izgledati.
Last edited by moet-perignon on 29/07/2019 18:44, edited 1 time in total.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83507
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#35148 Re: Zeničani
Ja sam moro djecu u drugu sobu poslat 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#35150 Re: Zeničani
Ma hajd, sta cu replicirati, kada sam ja gori sto ga ovdje pohvali, gdje se zna da je negativna percepcija po pitanju njega. A i svi predstavnici stranaka, da li prikriveni ili otkriveni.
