slažem se sa tobom. prosto nemoguć scenariji. ipak mislim da je ovo igrica dfa da kifla ne bude premijer.Pandakonda wrote: Kako je moguće "podržati" vlast a ne biti u istoj ? Da li stvarno vjeruješ da je Željko toliki dobrica da njegovi samo dižu ruke a ne traže ništa zauzvrat ?
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#35126 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- drug_profi
- Posts: 65433
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35127 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Koliko god su se kleli kod Fejsa da im pozicije nisu bitne, već program, sve se raspada radi pozicija.
Ako šou potraje duže od mjesec dana, birači će biti razočarani, a neki već i jesu.
Evo moj kolega dosadasnji apstinent sad meni prebacuje sto sam ga nagovorio da izadje na izbore.
Ako šou potraje duže od mjesec dana, birači će biti razočarani, a neki već i jesu.
Evo moj kolega dosadasnji apstinent sad meni prebacuje sto sam ga nagovorio da izadje na izbore.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35128 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Da, dobro si upratio... jesam to ostavio kao jednu od mogučnosti. Da ću odluku o glasanju za Predsjedništvo donijeti na dan izbora. nakon što se dokopam neki vjeredostojne ankete. Sebi sam suzio izbor na Falatara, Bečirevića i Komšića.malakh wrote: a i upratio sam kolegu @kmirad da je pisao o toj mogućnosti.
treba se komšić javno zahvaliti glasačima naše stranke što su ga podržali na ovim izborima.
Prva dilema mi je bila da li glasati za Hrvata ili Bošnjaka
Dakle moj prvi izbor je bio Falatar. pod uslovom da mi ta anketa kaže ima imalo šanse. Anketa koje sam se dokopao je pokazala da nema šansi.
Ostali su Bečirović i Komšić, kontra Đaferoviću i Čoviću.
Anketa mi je pokazala da Komšić prolazi.sa mojim ili bez mog glasa.Tu je otpala dilema da li da glasam za bošnjaka ili hrvata.
Glas je otišao Bečiroviću.
Nažalost Bečirović nije prošao.
Sa ostalih listi glasao sam za sve Žene koje sam pronašao na listama Naše stranke.
Nisam zaokružio ni jednog muškarca.
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#35129 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ljudi rekli da hoće i sa SDA ako usvoje Zakon o borcima.malakh wrote:ljudi rekli da neće sa nipom, a neće ni sa sda. ali su ipak izjavili da će podržati vladu sa narodom i pravdom, ali da neće učestvovati u istoj.Radio Sarajevo wrote:DF neće s NiP-om jer su derivat SDA, a sa SDA u vlasti i iz njihovog šupka vire već godinama.
Ko o čemu, kurva o poštenju.
Briljantno DF, briljantno...
![]()
![]()
ne može im se nakon ovoga baš olako fakturisati da su trojanski konj ili produžena ruka sda.Ali, ukoliko u novoj vladi budu predstavnici Naroda i Pravde (NiP), DF će podržati formiranje nove vlade, ali mi nećemo učestvovati u tome, jer su naši stavovi vrlo jasni, a to je da ne želimo koalirati sa Strankom demokratske akcije (SDA), ali ni sa njihovim derivatima"
Prava prostitutka, hoće sa svima, ako se dovoljno plati.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35130 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
drug_profi wrote:Koliko god su se kleli kod Fejsa da im pozicije nisu bitne, već program, sve se raspada radi pozicija.
Ako šou potraje duže od mjesec dana, birači će biti razočarani, a neki već i jesu.
Evo moj kolega dosadasnji apstinent sad meni prebacuje sto sam ga nagovorio da izadje na izbore.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#35131 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
zajvaljujem na postu. samo sam imao namjeru da objasnim kolegi da su i glasači koji su dali glas našoj stranci ujedno dali glas i komšiću.kmirsad wrote: Da, dobro si upratio... jesam to ostavio kao jednu od mogučnosti. Da ću odluku o glasanju za Predsjedništvo donijeti na dan izbora. nakon što se dokopam neki vjeredostojne ankete. Sebi sam suzio izbor na Falatara, Bečirevića i Komšića.
Prva dilema mi je bila da li glasati za Hrvata ili Bošnjaka
Dakle moj prvi izbor je bio Falatar. pod uslovom da mi ta anketa kaže ima imalo šanse. Anketa koje sam se dokopao je pokazala da nema šansi.
Ostali su Bečirović i Komšić, kontra Đaferoviću i Čoviću.
Anketa mi je pokazala da Komšić prolazi.sa mojim ili bez mog glasa.Tu je otpala dilema da li da glasam za bošnjaka ili hrvata.
Glas je otišao Bečiroviću.
Nažalost Bečirović nije prošao.
Sa ostalih listi glasao sam za sve Žene koje sam pronašao na listama Naše stranke.
Nisam zaokružio ni jednog muškarca.
a i ti, kao jedan od najodanijih simpatizera naše stranke, na forumu, si ozbiljno razmišljao da glasaš za komšića.
to samo ukazuje na činjenicu da međusobne ideološke ili bilo kakve druge razlike između naše stranke i dfa, ne postoje i da je to prirodna koalicija. naravno, uz sdp.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35132 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nema na čemu malakh. Ipak smatram važnim podcrtati, da mi je prvi izbor bio Falatar. I danas bi bio.malakh wrote:zajvaljujem na postu. samo sam imao namjeru da objasnim kolegi da su i glasači koji su dali glas našoj stranci ujedno dali glas i komšiću.kmirsad wrote: Da, dobro si upratio... jesam to ostavio kao jednu od mogučnosti. Da ću odluku o glasanju za Predsjedništvo donijeti na dan izbora. nakon što se dokopam neki vjeredostojne ankete. Sebi sam suzio izbor na Falatara, Bečirevića i Komšića.
Prva dilema mi je bila da li glasati za Hrvata ili Bošnjaka
Dakle moj prvi izbor je bio Falatar. pod uslovom da mi ta anketa kaže ima imalo šanse. Anketa koje sam se dokopao je pokazala da nema šansi.
Ostali su Bečirović i Komšić, kontra Đaferoviću i Čoviću.
Anketa mi je pokazala da Komšić prolazi.sa mojim ili bez mog glasa.Tu je otpala dilema da li da glasam za bošnjaka ili hrvata.
Glas je otišao Bečiroviću.
Nažalost Bečirović nije prošao.
Sa ostalih listi glasao sam za sve Žene koje sam pronašao na listama Naše stranke.
Nisam zaokružio ni jednog muškarca.
a i ti, kao jedan od najodanijih simpatizera naše stranke, na forumu, si ozbiljno razmišljao da glasaš za komšića.
to samo ukazuje na činjenicu da međusobne ideološke ili bilo kakve druge razlike između naše stranke i dfa, ne postoje i da je to prirodna koalicija. naravno, uz sdp.
Volio bih da se moglo glasti ne... ZA... nego... PROTIV... uz mogučnost da zaokružim sve za koje sam... PROTIV.
Falatar bi tada dobio mnogo veče šanse da prođe.
Takvo glasanje bi bilo najmjerodavnije...
Last edited by kmirsad on 26/10/2018 09:06, edited 1 time in total.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#35133 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa sto odmah ne kazes.pemanapemani wrote:
Željko je kriv jer je upropastio da ljevica ima zajedničkog kandidata za člana Predsjedništva.
Za temelje građanske države je bilo ključno izbaciti HDZ iz vlasti, a član Predsjedništva je bio na drugom mjestu.
Trebalo je omogućiti da HDZ 1990 ima odeređen broj zastupnika u Domovima naroda, a ostatak Hrvata iz pro BiH stranaka.
Nemam iluziju da bi Hrvati većinski glasali za građanski model uređenja države. Trebalo je naći način da Hrvati u manjem broju glasaju za građansko, a da ostatak poguraju Bošnjaci i tako osiguraju kontrolni paket u Domovima naroda, tj. 1/3 zastupnika u Klubovima Hrvata.
Kandidatura Komšića je bila besplatna kampanja za HDZ, jer je njima Komšić kao crvena krpa biku. Na nekog drugog Hrvata oni nemaju adekvatan populistički odgovor, kao na Komšića. On je to znao i opet se kanadidovao.
Činjenice pokazuju da je Komšić odigrao za HDZ, svjesno ili nesvjesno.
Zeljko je kriv za pojavu nacionalizma kod srba i hrvata polovinom osamdesetih, za agresiju na BiH, za Dejton....
Samo da te podsjetim: vec je jednom bila vlada bez HDZ... i?
jebena ljevica ne moze da se dogovori oko zajednickog nastupa u jebenom KS, a ti sanjas o pobjedi na nivou FBiH i drzave, koja bi sigurno uspjela, samo da nema Zeljka. Neka Covic sa Dodikom veselo jos cetiri godine krcmi drzavu, to bi doprinjelo razvoju gradjanske svijesti kod hrvata.
-
criticos
- Posts: 646
- Joined: 15/01/2018 16:00
#35134 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Poznavajući dosadašnji rad Komšića, njegovo uslovaljavanje da NS kandidira premijera KS je čista zavala NS. Nisu dovoljni garanti da ćeš podržavati nešto bez učešća u vlasti, već je garant tvoje samo učešće. Podrška sa distance je nešto najpodlije što zagovara DF, a izgovori su na štetu građana. Već vidim premijera iz NS kojem su vezane ruke, ruke za većinu odluka izostaju u zraku i pada vlada. NS može ključ u bravu, a onda Komšić utrčava sa SBB i SDA da formira kriznu vladu spasa, jer to ne rade radi vlasti i idu protiv principa, ali narod je na prvom mjestu. Taj manevar vidim u izbornoj 2020 za lokalne izbore. Komšiću, tko te ne zna, na ranu bi te previo, stari SDA igraču!
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#35135 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Moguce je. Glasas za izbor vlade, glasas za odluke, ali ne ucestvujes kao clan vlade.malakh wrote:slažem se sa tobom. prosto nemoguć scenariji. ipak mislim da je ovo igrica dfa da kifla ne bude premijer.Pandakonda wrote: Kako je moguće "podržati" vlast a ne biti u istoj ? Da li stvarno vjeruješ da je Željko toliki dobrica da njegovi samo dižu ruke a ne traže ništa zauzvrat ?
To se zove prlamentarizam. poznato sirom svijeta.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35136 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Hipotetička situacija : Ns kaže, neka DF postavi mandatara, mi ćemo podržati koaliciju... SDP, DF, NiP-... ali nečemo učestvovati u Vladi KS... eto našu podršku imate... jebite se kako znate.
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#35137 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Gdje sam napisao da je Željko kriv za pojavu nacionalizma kod Hrvata i Srba? Nemoj mi stavljati u usta ono što nisam rekao.seln wrote:Pa sto odmah ne kazes.pemanapemani wrote:
Željko je kriv jer je upropastio da ljevica ima zajedničkog kandidata za člana Predsjedništva.
Za temelje građanske države je bilo ključno izbaciti HDZ iz vlasti, a član Predsjedništva je bio na drugom mjestu.
Trebalo je omogućiti da HDZ 1990 ima odeređen broj zastupnika u Domovima naroda, a ostatak Hrvata iz pro BiH stranaka.
Nemam iluziju da bi Hrvati većinski glasali za građanski model uređenja države. Trebalo je naći način da Hrvati u manjem broju glasaju za građansko, a da ostatak poguraju Bošnjaci i tako osiguraju kontrolni paket u Domovima naroda, tj. 1/3 zastupnika u Klubovima Hrvata.
Kandidatura Komšića je bila besplatna kampanja za HDZ, jer je njima Komšić kao crvena krpa biku. Na nekog drugog Hrvata oni nemaju adekvatan populistički odgovor, kao na Komšića. On je to znao i opet se kanadidovao.
Činjenice pokazuju da je Komšić odigrao za HDZ, svjesno ili nesvjesno.
Zeljko je kriv za pojavu nacionalizma kod srba i hrvata polovinom osamdesetih, za agresiju na BiH, za Dejton....![]()
Samo da te podsjetim: vec je jednom bila vlada bez HDZ... i?
jebena ljevica ne moze da se dogovori oko zajednickog nastupa u jebenom KS, a ti sanjas o pobjedi na nivou FBiH i drzave, koja bi sigurno uspjela, samo da nema Zeljka. Neka Covic sa Dodikom veselo jos cetiri godine krcmi drzavu, to bi doprinjelo razvoju gradjanske svijesti kod hrvata.
Vlada bez HDZ je bila daleke 2001. godine i trajala dvije godine. Jebena ljevica se i ne može dogovoriti zbog ljudi kao što je Komšić, koji je trojanski konj SDA, ali i HDZ. Koalirao sa HDZ, koalirao sa SDA, izašao iz koalicije, ali ih podržavao na nivou kantona, sjebao izbor gradonačelnika Sarajeva, samovoljno se kandidovao za Predsjedništvo u jeku pregovora o ujedinjenju ljevice...
Zašto nije mogao neki drugi Hrvat biti zajednički kandidat ljevice? Je li to lijena ubleha Bogom dana? Frajer u prime time terminu na tv nazove Parlament BiH šupljom pričom i demagoškom ustanovom i onda mi se predstavlja kao neki kurčev patriot i Bosanac. Obično lijeno govno, koje u zadnjih 20 i kusur godina nije ništa teže od kašike podiglo.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#35138 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Dobro ba mirso, hoces li konacno shvatiti: ljevica NEMA vecinu u KS!kmirsad wrote:Hipotetička situacija : Ns kaže, neka DF postavi mandatara, mi ćemo podržati koaliciju... SDP, DF, NiP-... ali nečemo učestvovati u Vladi KS... eto našu podršku imate... jebite se kako znate.
Moze ponuditi DF NS, NS SDP, SDP NP, Mujo Sulji.... NE-MA-JU vecinu!!!!!
Pravljenje koalicije pod tim okolnostima je road to hell. Nece sastaviti ni godinu, a profitirace SDA.
Ne moze se pustiti da SDA jos cetiri godine upropastava drzavu?
Pa neka je onda narod ne bira.
Ljevica bi sa 12 mandata pravila vlast, a treba joj 19.
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#35139 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Jel zaista istina da NS ne želi premijersku funkciju koju bi joj spremno prepustili i SDP i DF? i zbog čega?
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#35140 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Aaaa, sad shvatam... Zeljko 2001. bio trojanac SDA i zato je propala vlast ljevice.pemanapemani wrote:
Gdje sam napisao da je Željko kriv za pojavu nacionalizma kod Hrvata i Srba? Nemoj mi stavljati u usta ono što nisam rekao.
Vlada bez HDZ je bila daleke 2001. godine i trajala dvije godine. Jebena ljevica se i ne može dogovoriti zbog ljudi kao što je Komšić, koji je trojanski konj SDA, ali i HDZ. Koalirao sa HDZ, koalirao sa SDA, izašao iz koalicije, ali ih podržavao na nivou kantona, sjebao izbor gradonačelnika Sarajeva, samovoljno se kandidovao za Predsjedništvo u jeku pregovora o ujedinjenju ljevice...
Zašto nije mogao neki drugi Hrvat biti zajednički kandidat ljevice? Je li to lijena ubleha Bogom dana? Frajer u prime time terminu na tv nazove Parlament BiH šupljom pričom i demagoškom ustanovom i onda mi se predstavlja kao neki kurčev patriot i Bosanac. Obično lijeno govno, koje u zadnjih 20 i kusur godina nije ništa teže od kašike podiglo.
Ja bogami mislio da je ta ista ljevica tada bila u vlasti sa SDA, a kasnije sa Fahrom.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#35141 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
DF bi teska srca napravio koaliciju sa SDA, zrtvovali bi se za drzavu.kmirsad wrote:Hipotetička situacija : Ns kaže, neka DF postavi mandatara, mi ćemo podržati koaliciju... SDP, DF, NiP-... ali nečemo učestvovati u Vladi KS... eto našu podršku imate... jebite se kako znate.
- Capsicum
- Posts: 2545
- Joined: 23/04/2013 14:15
#35142 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Misliš kao što se NS sad žrtvuje za bivšeg SDA premijera?madner wrote:DF bi teska srca napravio koaliciju sa SDA, zrtvovali bi se za drzavu.kmirsad wrote:Hipotetička situacija : Ns kaže, neka DF postavi mandatara, mi ćemo podržati koaliciju... SDP, DF, NiP-... ali nečemo učestvovati u Vladi KS... eto našu podršku imate... jebite se kako znate.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#35143 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Mislim da je NS 3 koplja postenija.
Dok DF ne smije da kaze da navijaju za koaliciju sa SDA i da rade sve kako ne bi doslo do koalicije protiv SDA, NS ima istu liniju kao i prije izbora.
Bijedno, zbog TZ ugroziti interese KSa.
Dok DF ne smije da kaze da navijaju za koaliciju sa SDA i da rade sve kako ne bi doslo do koalicije protiv SDA, NS ima istu liniju kao i prije izbora.
Bijedno, zbog TZ ugroziti interese KSa.
- Capsicum
- Posts: 2545
- Joined: 23/04/2013 14:15
#35144 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ne fantaziraj. Lijepo su iz DF-a rekli da će podržati i vladu sa bivšim SDA premijerom, ali neće u njoj učestvovati.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35145 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Imam novu ideologijuseln wrote:Dobro ba mirso, hoces li konacno shvatiti: ljevica NEMA vecinu u KS!kmirsad wrote:Hipotetička situacija : Ns kaže, neka DF postavi mandatara, mi ćemo podržati koaliciju... SDP, DF, NiP-... ali nečemo učestvovati u Vladi KS... eto našu podršku imate... jebite se kako znate.
Moze ponuditi DF NS, NS SDP, SDP NP, Mujo Sulji.... NE-MA-JU vecinu!!!!!
Pravljenje koalicije pod tim okolnostima je road to hell. Nece sastaviti ni godinu, a profitirace SDA.
Ne moze se pustiti da SDA jos cetiri godine upropastava drzavu?
Pa neka je onda narod ne bira.
Ljevica bi sa 12 mandata pravila vlast, a treba joj 19.
Položiti oružje,
Diči ruke, spustiti gače.
Ukinuti stranke. Ukinuti izbore. samo SDA.
Okačiti nisko revolvere. Ko preživi nek vlada. Telekomom, Elektroprivredom, Autoputevima, vodom, spaljivanjem opasnog otpada u kotlovima Termoelektrana...
Pobi sve i vrati se sam.
Živjela anarhija, pravedna korupcija, pljaćka i nepotizam.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#35146 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
madner wrote:DF bi teska srca napravio koaliciju sa SDA, zrtvovali bi se za drzavu.kmirsad wrote:Hipotetička situacija : Ns kaže, neka DF postavi mandatara, mi ćemo podržati koaliciju... SDP, DF, NiP-... ali nečemo učestvovati u Vladi KS... eto našu podršku imate... jebite se kako znate.
-
zippoo87
- Posts: 19661
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#35147 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
samo bih potcrtao da kada glasas za clana Predsjednistva,ti glasas za covjeka,kandidata a ne za stranku,tako da ti ova konstatacija bas i ne stoji...glasovi koje je dobio Komsic nisu glasovi DFa,nego licno Zeljka Komsicamalakh wrote:zajvaljujem na postu. samo sam imao namjeru da objasnim kolegi da su i glasači koji su dali glas našoj stranci ujedno dali glas i komšiću.kmirsad wrote: Da, dobro si upratio... jesam to ostavio kao jednu od mogučnosti. Da ću odluku o glasanju za Predsjedništvo donijeti na dan izbora. nakon što se dokopam neki vjeredostojne ankete. Sebi sam suzio izbor na Falatara, Bečirevića i Komšića.
Prva dilema mi je bila da li glasati za Hrvata ili Bošnjaka
Dakle moj prvi izbor je bio Falatar. pod uslovom da mi ta anketa kaže ima imalo šanse. Anketa koje sam se dokopao je pokazala da nema šansi.
Ostali su Bečirović i Komšić, kontra Đaferoviću i Čoviću.
Anketa mi je pokazala da Komšić prolazi.sa mojim ili bez mog glasa.Tu je otpala dilema da li da glasam za bošnjaka ili hrvata.
Glas je otišao Bečiroviću.
Nažalost Bečirović nije prošao.
Sa ostalih listi glasao sam za sve Žene koje sam pronašao na listama Naše stranke.
Nisam zaokružio ni jednog muškarca.
a i ti, kao jedan od najodanijih simpatizera naše stranke, na forumu, si ozbiljno razmišljao da glasaš za komšića.
to samo ukazuje na činjenicu da međusobne ideološke ili bilo kakve druge razlike između naše stranke i dfa, ne postoje i da je to prirodna koalicija. naravno, uz sdp.
DF bi mozda i mogla biti ozbiljnija stranka,kada bi otjerali Komsica...sve stranke koje su d.j.l. su ili propale ili propadaju
izgleda da je svakoj stranci lijevog spektra najveci teret upravo vlastiti predsjednici
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#35148 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sve zbog TZ, SDA nema problem da da sto DF trazi.Capsicum wrote:Ne fantaziraj. Lijepo su iz DF-a rekli da će podržati i vladu sa bivšim SDA premijerom, ali neće u njoj učestvovati.
- Capsicum
- Posts: 2545
- Joined: 23/04/2013 14:15
#35149 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Znači nije problem u tome hoće li DF podržati tu koaliciju sa kiflom, već što neće da u njoj učestvuju?madner wrote:Sve zbog TZ, SDA nema problem da da sto DF trazi.Capsicum wrote:Ne fantaziraj. Lijepo su iz DF-a rekli da će podržati i vladu sa bivšim SDA premijerom, ali neće u njoj učestvovati.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#35150 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Problem je sto DF nema principe.Capsicum wrote:Znači nije problem u tome hoće li DF podržati tu koaliciju sa kiflom, već što neće da u njoj učestvuju?madner wrote:Sve zbog TZ, SDA nema problem da da sto DF trazi.Capsicum wrote:Ne fantaziraj. Lijepo su iz DF-a rekli da će podržati i vladu sa bivšim SDA premijerom, ali neće u njoj učestvovati.
Problem je sto licna sujeta upravlja odlukama.
Problem je sto bi radije vidili SDA vladu nego pokusali uraditi nesto zbog straha da ce ta koalicija biti uspjesna.
Problem je sto SDA preko DF skuplja glasove.
Da je drugacije bili bi dio ove price, ZK ne bi razmisljao kako da sukne Kifli nego kako da uradi nesto za KS.
