Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

User avatar
pici
Posts: 46371
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35076 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

sa stopedeset tisHuca glasova imash polovinu vlasti u pederaciji i trecinu u BiH... to nema ni u crtanim
User avatar
SaraFina
Posts: 24409
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35077 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »



Jedna od tema koja je zanimala novinare jeste i komentar Erdogan u kontekstu izbora Željka Komšića za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine iz reda hrvatskog naroda, na oktobarskim izborima, tema u vezi koje je zvanični Zagreb iznio svoje nezadovoljstvo i prenio je čak i u Europski parlament.

"Poštujemo izbornu volju građana BiH i želim naglasiti značaj zajedništva svih naroda u ovoj zemlji", poručio je Erdogan.


ERDOGAN PORUČIO KOLINDI: "Poštovati izbor Željka Komšića i što prije revidirati Dejtonski sporazum"

Erdogan je govorio na zajedničkoj konferenciji za novinare nakon sastanka s Grabar-Kitarović, koja danas boravi u posjeti Turskoj. Jedna od tema koja je zanimala novinare jeste i komentar Erdogan u kontekstu izbora Željka Komšića za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine iz reda hrvatskog naroda, na oktobarskim izborima, tema u vezi koje je zvanični Zagreb iznio svoje nezadovoljstvo i prenio je čak i u Europski parlament.

"Poštujemo izbornu volju građana BiH i želim naglasiti značaj zajedništva svih naroda u ovoj zemlji", poručio je Erdogan.



Daytonski sporazum obavezno treba revidirati jer postalo je jasno da u dosadašnjem periodu nije uspio donijeti rješenje za budućnost Bosne i Hercegovine, poručio je danas u Ankari predsjednik Republike Turske Recep Tayyip Erdogan, nakon sastanka s hrvatskom predsjednicom Kolindom Grabar-Kitarović.

Erdogan je govorio na zajedničkoj konferenciji za novinare nakon sastanka s Grabar-Kitarović, koja danas boravi u posjeti Turskoj.

Jedna od tema koja je zanimala novinare jeste i komentar Erdogan u kontekstu izbora Željka Komšića za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine iz reda hrvatskog naroda, na oktobarskim izborima, tema u vezi koje je zvanični Zagreb iznio svoje nezadovoljstvo i prenio je čak i u Europski parlament.

"Poštujemo izbornu volju građana BiH i želim naglasiti značaj zajedništva svih naroda u ovoj zemlji", poručio je Erdogan.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#35078 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by megaman4 »

DonieBrasco wrote:Opet ce SDA da pravi vlast sa HDZ i SNSD, moraju jednostavno da prihvate njihove ustupke a bojim se da ce im dati jos mnogo vise, tipa Covici izborni zakon kakav hoce kao i ustav FBiH.
HDZ vise nikoga nece moci ucijenjivati. Ovoga puta vise NE. Covic je sve vise na udaru ne samo od strane Hrvatske, koja se zbog njega mora izvinjavati i pravdati Americi, i zato imaju ogroman problem, jer ispada da i Hrvatska zastupa Ruske interese na Balkanu, a to Ameri nikada nece dopustiti, nego je na udaru i od stranih ambasada.

Isto vazi i za SNSD i Dodika.

Obijica su ruski igraci, i to im se nece oprostiti. Balkan je Americka interesna zona, i ako bude trebalo, napravit ce se republicka vlast bez ruskih igraca, onako kako zapad bude htio.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#35079 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

SaraFina wrote:


Jedna od tema koja je zanimala novinare jeste i komentar Erdogan u kontekstu izbora Željka Komšića za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine iz reda hrvatskog naroda, na oktobarskim izborima, tema u vezi koje je zvanični Zagreb iznio svoje nezadovoljstvo i prenio je čak i u Europski parlament.

"Poštujemo izbornu volju građana BiH i želim naglasiti značaj zajedništva svih naroda u ovoj zemlji", poručio je Erdogan.


ERDOGAN PORUČIO KOLINDI: "Poštovati izbor Željka Komšića i što prije revidirati Dejtonski sporazum"
Opet sultan na Bosforu zadovoljen. :izet:
User avatar
SaraFina
Posts: 24409
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35080 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Maraschino wrote:
SaraFina wrote:


Jedna od tema koja je zanimala novinare jeste i komentar Erdogan u kontekstu izbora Željka Komšića za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine iz reda hrvatskog naroda, na oktobarskim izborima, tema u vezi koje je zvanični Zagreb iznio svoje nezadovoljstvo i prenio je čak i u Europski parlament.

"Poštujemo izbornu volju građana BiH i želim naglasiti značaj zajedništva svih naroda u ovoj zemlji", poručio je Erdogan.


ERDOGAN PORUČIO KOLINDI: "Poštovati izbor Željka Komšića i što prije revidirati Dejtonski sporazum"
Opet sultan na Bosforu zadovoljen. :izet:

Bezveze ide i blamira se kokoš. Hebo Tayipa, on joj ne može dati ništa naše. Ni kanal na HR. A ne entitet.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#35081 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

SaraFina wrote:
Bezveze ide i blamira se kokoš. Hebo Tayipa, on joj ne može dati ništa naše. Ni kanal na HR. A ne entitet.
Ide se njemu kao on ima utjecaj na Bosnjake/Bosance pa da malo popuste UZPovcima.
Nastoji se i ta zadnja nit koja nas povezuje(Izetbegovic) izgurati iz price tako da im je propalo lobiranje u Istanbulu.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#35082 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by megaman4 »

@Sarafina

Sto im vise Hrvatska pomaze, sve ih je manje u BiH. Dobro im je Mesic rekao: vas je glavni grad Sarajevo a ne Zagreb. Dok to oni shvate, bit ce kasno.
User avatar
SaraFina
Posts: 24409
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35083 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Maraschino wrote:
SaraFina wrote:
Bezveze ide i blamira se kokoš. Hebo Tayipa, on joj ne može dati ništa naše. Ni kanal na HR. A ne entitet.
Ide se njemu kao on ima utjecaj na Bosnjake/Bosance pa da malo popuste UZPovcima.
Nastoji se i ta zadnja nit koja nas povezuje(Izetbegovic) izgurati iz price tako da im je propalo lobiranje u Istanbulu.

Da je kod Donalda bila izlišno joj je. Ono što zamišlja velikohrvatska klika može samo ratom dobiti.
To je i budali jasno. Pametnije bi joj bilo da se bavi HR i problemima koje ima.
Dreždi ko kokoš i onaj mlitavi Plenković, umislili da su neka sila u EU, a ne na dnu hranidbenog lanca siromašniji od Bugara i Rumuna.
User avatar
SaraFina
Posts: 24409
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35084 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Maraschino wrote:
SaraFina wrote:
Bezveze ide i blamira se kokoš. Hebo Tayipa, on joj ne može dati ništa naše. Ni kanal na HR. A ne entitet.
Ide se njemu kao on ima utjecaj na Bosnjake/Bosance pa da malo popuste UZPovcima.
Nastoji se i ta zadnja nit koja nas povezuje(Izetbegovic) izgurati iz price tako da im je propalo lobiranje u Istanbulu.

Da je kod Donalda bila izlišno joj je. Ono što zamišlja velikohrvatska klika može samo ratom dobiti.
To je i budali jasno. Pametnije bi joj bilo da se bavi HR i problemima koje ima.
Dreždi ko kokoš i onaj mlitavi Plenković, umislili da su neka sila u EU, a ne na dnu hranidbenog lanca siromašniji od Bugara i Rumuna.
User avatar
SaraFina
Posts: 24409
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35085 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Maraschino wrote:
SaraFina wrote:
Bezveze ide i blamira se kokoš. Hebo Tayipa, on joj ne može dati ništa naše. Ni kanal na HR. A ne entitet.
Ide se njemu kao on ima utjecaj na Bosnjake/Bosance pa da malo popuste UZPovcima.
Nastoji se i ta zadnja nit koja nas povezuje(Izetbegovic) izgurati iz price tako da im je propalo lobiranje u Istanbulu.

Da je kod Donalda bila izlišno joj je. Ono što zamišlja velikohrvatska klika može samo ratom dobiti.
To je i budali jasno. Pametnije bi joj bilo da se bavi HR i problemima koje ima.
Dreždi ko kokoš i onaj mlitavi Plenković, umislili da su neka sila u EU, a ne na dnu hranidbenog lanca siromašniji od Bugara i Rumuna.
User avatar
SaraFina
Posts: 24409
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35086 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Maraschino wrote:
SaraFina wrote:
Bezveze ide i blamira se kokoš. Hebo Tayipa, on joj ne može dati ništa naše. Ni kanal na HR. A ne entitet.
Ide se njemu kao on ima utjecaj na Bosnjake/Bosance pa da malo popuste UZPovcima.
Nastoji se i ta zadnja nit koja nas povezuje(Izetbegovic) izgurati iz price tako da im je propalo lobiranje u Istanbulu.

Da je kod Donalda bila izlišno joj je. Ono što zamišlja velikohrvatska klika može samo ratom dobiti.
To je i budali jasno. Pametnije bi joj bilo da se bavi HR i problemima koje ima.
Dreždi ko kokoš i onaj mlitavi Plenković, umislili da su neka sila u EU, a ne na dnu hranidbenog lanca siromašniji od Bugara i Rumuna.
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#35087 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zrakomlat »

Dobro bona, skontali smo, ne moraš 4 puta pisati :D

Nego, čitam izlazi zločinac Valentin Ćorić. Dvojica štovalaca lika i djela uzp 111 objave na fb slike kao dobro došao, srcad i tako to al večeras nema objava. Skinulo ih.

Jel fb briše ili je takav naputak od središnjice, ko za onog stočara zblidinja.
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#35088 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

zrakomlat wrote:Dobro bona, skontali smo, ne moraš 4 puta pisati :D

Nego, čitam izlazi zločinac Valentin Ćorić. Dvojica štovalaca lika i djela uzp 111 objave na fb slike kao dobro došao, srcad i tako to al večeras nema objava. Skinulo ih.

Jel fb briše ili je takav naputak od središnjice, ko za onog stočara zblidinja.
Čovjek je presuđeni ratni zločinac, prijevremeno pušten na uslovnu slobodu.

Samo prijavljuj. Nisu se ni Zelenikini postovi, ni silni repostovi, sami obrisali.
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#35089 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

megaman4 wrote:
DonieBrasco wrote:Opet ce SDA da pravi vlast sa HDZ i SNSD, moraju jednostavno da prihvate njihove ustupke a bojim se da ce im dati jos mnogo vise, tipa Covici izborni zakon kakav hoce kao i ustav FBiH.
HDZ vise nikoga nece moci ucijenjivati. Ovoga puta vise NE...
Potcjenjuješ SDA.
User avatar
SaraFina
Posts: 24409
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35090 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Skužajte za duple postove. Nije do mene :(


https://www.klix.ba/vijesti/udruzenje-l ... /190116060


Udruženje logoraša Stoca traži od domaćeg pravosuđa da istraži gdje je nestala imovina protjeranih Bošnjaka. Logoraši, kako navode u saopćenju, ispituju mogućnost pokretanja tužbe protiv Općine Stolac, koja je kako navode sudjelovala u zločinu.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#35091 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

SaraFina wrote:

Bezveze ide i blamira se kokoš. Hebo Tayipa, on joj ne može dati ništa naše. Ni kanal na HR. A ne entitet.
Ne blammira se ona....ona Bosnjacima i probosnjackoj strani gura palac u oko i potura kako se ono kaze svinju....ona ne odustaje od toga da smo radikalni islamisti i da smo pod uticajem Turske i to ovakvim posjetama hoce skrenuti svjetsku javnost kao eto da moli Erdogana da utice na nas itd....nisu ove posjete bas tako bezazlene, a pogotovo sada kad su Tursko Americki odnosi u padu i zahladjenju...
User avatar
SaraFina
Posts: 24409
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35092 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

spreca wrote:
SaraFina wrote:

Bezveze ide i blamira se kokoš. Hebo Tayipa, on joj ne može dati ništa naše. Ni kanal na HR. A ne entitet.
Ne blammira se ona....ona Bosnjacima i probosnjackoj strani gura palac u oko i potura kako se ono kaze svinju....ona ne odustaje od toga da smo radikalni islamisti i da smo pod uticajem Turske i to ovakvim posjetama hoce skrenuti svjetsku javnost kao eto da moli Erdogana da utice na nas itd....nisu ove posjete bas tako bezazlene, a pogotovo sada kad su Tursko Americki odnosi u padu i zahladjenju...

Ma te njene trule priče o radikalnom islamu u BiH su za psihijatrije. To je jasno i EU i svijetu. Što se Turske tiče, oni ni sa Erdoganom ne zastupaju takodjer liniju radikalnog islama, pa da mogu biti pokrovitelji tako nečega u BiH. U Turskoj se pored Aja Sofije, plave džamije i Top Kapija služi alkohol. Turizam i za estesku hirurgiju cvjeta (kosu Švabe, Englezi, Skandinavci masovno presadjuju, a žene rade zahvate grudi, lica i općenito tijela)
Homoseksualce je normalno vidjeti u javnom prijevozu u Istanbulu i sl.
Američko - Turski odnosi kakvi god bili, hladni ili ne, uvijek će Turska ja biti značajniji strateški partner od jedne Banana državice HR.
Pa samo onaj Bosfor kad pogleda čovjek i brodove i budali je jasno da se tu radi o sili. A ne prdimahovini.
Novak20
Posts: 15239
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#35093 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

horkesh wrote:
zrakomlat wrote:Dobro bona, skontali smo, ne moraš 4 puta pisati :D

Nego, čitam izlazi zločinac Valentin Ćorić. Dvojica štovalaca lika i djela uzp 111 objave na fb slike kao dobro došao, srcad i tako to al večeras nema objava. Skinulo ih.

Jel fb briše ili je takav naputak od središnjice, ko za onog stočara zblidinja.
Čovjek je presuđeni ratni zločinac, prijevremeno pušten na uslovnu slobodu.

Samo prijavljuj. Nisu se ni Zelenikini postovi, ni silni repostovi, sami obrisali.
Prijavi li netko ovoga nesretnika da se ukloni sa FB ?

Očito nije lažni profil podmetnut od strane velikosrpske politike sa HDZ-ovim specijalitetima dok se Mektić njime bavi. :D

https://www.dnevnik.ba/teme/za-dzihad-u ... udzahedina
Kontroverzni video na svom “Facebook” profilu objavio je izvjesni Vahidin Delić i za samo nekoliko dana imao je više od 75.000 pregleda.

U videu koji je za samo nekoliko dana imao i oko 700 dijeljenja nepoznata osoba ističe da se kada bude objavljen poziv na džihad neće odazvati samo “10.000 muhadžida-svetih ratnika iz BiH, već i svi iz Europe”, piše današnji “Glas Srpske”.

U ovom klipu se veliča i zloglasni odred “El mudžahedin”, a ono što posebno zabrinjava jesu komentari na video.

“Kad bude vakat došao i brat ide”, “Alah te nagradio i ja idem u te redove”, “Na Alahovom putu za vjeru islam ne žalimo svoje živote dati samo da bi Alahova riječ bila gornja, a nevjernička donja”, “I ja se odmah odazivam pozivu braćo, ali i moje troje djece”, “Ima nas mašalah ako zatreba”, samo su neki od komentara koji su objavljivani na tom “Facebook” profilu.
User avatar
SaraFina
Posts: 24409
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35094 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Jaoooo evo dušebrižnika! Da kritikuje.

Gdje si bio Novače kad Zelenika opisivao Bošnjake kao narod sa genetskim poremećajima?
User avatar
SaraFina
Posts: 24409
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35095 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Tomislav Zelenika: Što hoćete vi, dragi moji Hrvati?

Muslimani, Bošnjaci su vaša najveća i najopasnija prijetnja. Oni su ti koji žive za to da vas ne bude. Ni vas ni Srba niti bilo koga drugoga u ovoj zemlji osim njih samih. Zar vas da ne bude, na vašoj ćaćevini i djedovini? Vi ste za njih prljavi ćafiri i nevjernici, a znamo što njima njihova vjera nalaže da čine s takvima. Ne zavaravajte se. Ne vjerujte njihovim obmanama i lažima. Oni su nasljedno predodređeni da izdaju, prevare i zabiju nož u leđa. Isto su napravili i prije 500 godina, i prije 150 i prije 70 i prije 30. Samo labilni, slabi, duhom siromašni, prevrtljivi i podmukli su mogli prije 500 godina izdati svoju vjeru i preuzeti agresorovu kako bi im bilo bolje i lakše živjeti. Kakvi su potomci mogli doći od takvi ljudi?








Prethodni članak | Sljedeći članak »Napisano 11.01.2019. 23:38

Facebook je, izgleda, odlučio trenirati strogoću na statusu Tomislava Zelenike koji je nakon šest minuta maknut... Duži status Tomislava Zelenike koji se Facebooku učinio spornim objavljujemo u cijelosti i bez uredničkih intervencija: 

Što hoćete vi, dragi moji Hrvati?

Želite li vi živjeti i boriti se za prošlost ili za budućnost. Je li vam važnije nešto što se dogodilo prije 70 godina ili ono što se treba dogoditi sutra? Odlučite se, ali brzo, vremena više nemamo. 

Je li vrijednije poput Bošnjaka goniti inat sa Srbima zbog prošloga rata ili graditi savezništvo s njima kako bi osigurali mir i opstanak sebi i svome narodu za budućnost? Oboje ne možete nikako. Želite li da svi pocrkamo, da nas Bošnjaci proždru samo zato što se mi nismo mogli odvojiti od nečega nepovratno uništenoga u prošlome ratu? Sami ih u tome ne možemo spriječiti. 

Pogledajte Njemačku i Francusku. Pa povijest nije zapamtila većih krvnih neprijatelja. Ili pak Amerikance i Engleze. Više je ljudi poginulo u međusobnim sukobima navedenih nego što je vas ikada bilo, i jednih i drugih. Bilo je i kod njih zločina, genocida, protjerivanja, trovanja, zlostavljanja i gore vrste. Pomirili su se, pomažu jedni drugima, surađuju, izgrađuju se i napreduju. Jesu li snaga i razvitak tih zemalja vama uzor? Ili su vam pak uzor zakrvljena čobanska plemena Afrike i Bliskoga istoka? Pripadate li kulturi krvne osvete? Kojem kulturnom krugu pripadate? Jeste li čobanska plemena? Možda ste bili. Bili su i Nijemci, više nisu. Mislim da je vrijeme da i vi evoluirate. Ako ništa, učite iz njihovih grešaka, besplatne su, a ne iz svojih, skupo vas koštaju.

Muslimani, Bošnjaci su vaša najveća i najopasnija prijetnja. Oni su ti koji žive za to da vas ne bude. Ni vas ni Srba niti bilo koga drugoga u ovoj zemlji osim njih samih. Zar vas da ne bude, na vašoj ćaćevini i djedovini? Vi ste za njih prljavi ćafiri i nevjernici, a znamo što njima njihova vjera nalaže da čine s takvima. Ne zavaravajte se. Ne vjerujte njihovim obmanama i lažima. Oni su nasljedno predodređeni da izdaju, prevare i zabiju nož u leđa. Isto su napravili i prije 500 godina, i prije 150 i prije 70 i prije 30. Samo labilni, slabi, duhom siromašni, prevrtljivi i podmukli su mogli prije 500 godina izdati svoju vjeru i preuzeti agresorovu kako bi im bilo bolje i lakše živjeti. Kakvi su potomci mogli doći od takvi ljudi? Kako se od njih mislite obraniti i opstati danas kada ih ima dva milijuna? Vas 400 000 protiv 2 000 000 njih? Šta ste vi, Spartanci? Suprotstavit ćete se sami? Možda i jeste, ne sporim. Kao narod nemate puno vrlina ali među onim rijetkima koje imate je hrabrost. Ali ipak, Spartanci su kod Termopila bitku izgubili bez obzira na hrabrost. Učite od povijesti, a ne živite u njoj. Historia est magistra vitae. Ali vi ste jako loši učenici. Istina, vi niste u fizičkome sukobu i ratu ali jeste u političkome. To ne mijenja ništa na ovoj stvari. Shvatite ovu povijesnu lekciju kao metaforu onoga što danas proživljavate. Malo vas je, ne smijete sebi dozvoliti dva neprijatelja, previše vam je i jedan. Treba vam saveznik. Tko je on?

Međunarodna zajednica i EU možda? 

Oni vam svaki dan dokazuju, a i jutros su pokazali da im nije stalo do vas. Zapravo ne zanimate ih uopće. Oni žive u svome svijetu. Njihove su brige određivanje što kome visi ili ne visi među nogama, tko ima pravo s kime spavati, tko što reći ili se zvati. Njihova je briga dovlačenje gore spomenutih plemena u vašu Europu. Plemena koja su najsličnija vašim neprijateljima i koja oni podržavaju. Oni su idioti izgubljeni u vremenu i prostoru, ludi i otuđeni od naroda koje predstavljaju.

Mislite da bi vam SAD trebao biti saveznik? 

Imaju Amerikanci i svojih problema. Za njih je ovo šupak svijeta, bezvrijedni komad nekog brda punog čobana tamo na istoku. Briga njih za 400 000 malih Hrvata. Ne zanimate ih. Da ih zanimate, predsjednik Trump bi odavno nabio nogom onu švraku što sjedi u ambasadi u Sarajevu, opasana debelim zidinama sa stražama i snajperskim gnijezdima. U trećerazredne diplomate šutnute u šupak svijeta koji glume šerife se ne trebate uzdati. Oni su svoja lica davno pokazali. Možda bi vam predsjednik Trump mogao i želio pomoći ali on za vas nije niti čuo niti će čuti. 400 000 stanovnika ima jedna obična New Yorška četvrt. Tko ste vi njemu, što li mu trebate. Ima čovjek i većih problema. 

Mislite da bi RH trebala biti taj saveznik?

Da, trebala bi ali nije, a izgleda da neće ni biti. Što je ona napravila za vas u zadnjih 30 godina? Izdala vas par puta kada vam je njezina pomoć bila najpotrebnija? Srednja Bosna, Herceg Bosna, Posavina, Hercegovačka banka, Alijansa, nametnuti amandmani, Platforma, izbori Komšića. Tada su svaki put trebali biti uz vas i sve to spriječiti ali nisu. RH je postala trećerazredna provincija ove nakarade koja se zove EU. Hrvatsku za guzicu štipa pokondirena pijandura čije sfere interesa sam

Baci komentar Novak, ne bilo ti zapovidjeno.
User avatar
Point.
Posts: 33489
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#35096 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

#stop mržnji
Novak20
Posts: 15239
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#35097 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

SaraFina wrote:Jaoooo evo dušebrižnika! Da kritikuje.

Gdje si bio Novače kad Zelenika opisivao Bošnjake kao narod sa genetskim poremećajima?

Koliko vidim, nisam s tobom raspravljao u prethodnom postu. Nemam pojma tko je Zelenika, mislio sam da se ovo odnosi na Dijanu Zeleniku kada spominješ samo prezime.

A bio sam na skijanju. Tek me sad izvukoše iz austrijskog kijameta tako da pojma nemam šta ko piše za 6 min. objave na FB :lol:
Novak20
Posts: 15239
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#35098 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Novak20 »

SaraFina wrote:
Tomislav Zelenika: Što hoćete vi, dragi moji Hrvati?



Baci komentar Novak, ne bilo ti zapovidjeno.
T.Z. je očito neka budaletina.

Nažalost, ima na internetu još puno takvih samo ih snage reda iz nekog razloga poštede.
User avatar
SaraFina
Posts: 24409
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35099 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Novak20 wrote:
SaraFina wrote:Jaoooo evo dušebrižnika! Da kritikuje.

Gdje si bio Novače kad Zelenika opisivao Bošnjake kao narod sa genetskim poremećajima?

Koliko vidim, nisam s tobom raspravljao u prethodnom postu. Nemam pojma tko je Zelenika, mislio sam da se ovo odnosi na Dijanu Zeleniku kada spominješ samo prezime.

A bio sam na skijanju. Tek me sad izvukoše iz austrijskog kijameta tako da pojma nemam šta ko piše za 6 min. objave na FB :lol:

Pa kako se "obavijest"i tako brzo o Bošnji i EL-Mudžahidu, a o ovom paćeniku Zeleniki dušo mila, ne znaš ništa? Nedamo te nikom naivnog i dobrodušnog :kiss:
User avatar
geralt
Posts: 6445
Joined: 14/09/2017 12:45

#35100 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by geralt »

Gdje je bila tvoja reakcija kad je 512 MB na ovom forumu pisao o "UZP djeci"?
Post Reply