Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35076 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sadio Mané and Andy Robertson have been nominated for the Premier League's March Player of the Month award.

VOTE HERE: https://t.co/j54Y22lGm2
Također, Klopp je nominovan za trenera mjeseca :thumbup: :bih:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#35077 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

stakasa wrote:
King_Kenny wrote:Ma nek kiksaju gdjegod i kakogod... valjda će. Liverpool mora svoje utakmice odraditi kako treba; jedna od njih je večeras. :thumbup:

I da; osim golmana, ove sezone smo konačno i dobili bekove koji znaju ubaciti loptu; godinama to nismo imali.
Ovaj Liverpool ima sve osim kreativnog veznog igraca i mozda malo duzu klupu
Sve jasno, nego imam traume prethodnih sezona kad su bekovi ili izbjegavali centrirati ili su pokušaji bili katastrofalni.
TAA će biti sve bolji.
Robertson fantastičan.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35078 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pred Trentom je dosta toga još za popraviti ali je već sada sasvim dobar, tako da će on sigurno biti sve bolji i bolji kako godine prolaze. Budućnost je ispred njega.

Nadam se da će i Lewis od iduće sezone uletiti u prvi tim (spominje se da bi mogao) te da će kupiti minute i uz Robertsona stasati u finog igrača. To bi bilo lijepo, imati po jednog beka na obje strane iz sopstvenog pogona.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#35079 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

TAA me podsjeca na Ashley Cola svojim stilom igre u napadu, samo sto je Cole bio zvijer u odbrani.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#35080 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Uvijek odlični Mihovil Topić o našem gigantu, sinu vjetra Andyju Robertsonu

https://telesport.telegram.hr/kolumne/t ... tson-glad/
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35081 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Ubjedljivo najdrazi igrac.

Inace prebacite na SK 3 i uzivajte braco.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#35082 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

zomri wrote:Uvijek odlični Mihovil Topić o našem gigantu, sinu vjetra Andyju Robertsonu

https://telesport.telegram.hr/kolumne/t ... tson-glad/
Odličan!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35083 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

As always :mrgreen:

Dobro je sve dok Prelević na Mozzartu ne objavi nešto, čim on nešto izbaci odma je kiks u idućem kolu :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35084 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35085 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kaže Collymore Fab - Nab - Gini večeras :kiss:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35086 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

AmiĐa_Idriz wrote:Kaže Collymore Fab - Nab - Gini večeras :kiss:
Image

:thumbup:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#35087 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Idemo dobiti ovo aBd. Mislim da je vrijeme i da Salah proradi.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35088 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Izgleda da je Lallana bio planiran umjesto Keite al je zadobio neku manju povredu. Šok da :mrgreen:

Velika noć za Keitu, idemo momčino :thumbup:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22579
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#35089 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Dobra sredina,izgleda mi nekako više kompaktnija nego u nekoj drugoj varijanti.Ofanziva,nego šta.... :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35090 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Virgil kapiten, u tom scenariju su bile same pobjede :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35091 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kad smo već kod Virgila

Image
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#35092 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

AmiĐa_Idriz wrote:Kad smo već kod Virgila

Image
Klasa, ali lakse je beka predriblat btw :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35093 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Naravno, i ovo je dobro sa Trentom i Robbom, prosjek u PL je veći čak od ovog.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#35094 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Hajmo Reds,
Veceras Hamo dva gola, mora ga otcepit’a on i voli ove lijeve ekipe. :thumbup:
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#35095 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Dajte mi link plss :-D
User avatar
Edin H.
Posts: 53600
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#35096 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Zasto Salah nije super-sub? :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35097 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Vala i nije počelo obećavajuće :-)
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#35098 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Edin H. wrote:Zasto Salah nije super-sub? :oops:
Zato sto Klopp nije Manchini :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#35099 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

E super.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#35100 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Keita već dva puta zabrljao.
Post Reply