Također, Klopp je nominovan za trenera mjesecaSadio Mané and Andy Robertson have been nominated for the Premier League's March Player of the Month award.
VOTE HERE: https://t.co/j54Y22lGm2
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35076 Re: Liverpool FC
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#35077 Re: Liverpool FC
Sve jasno, nego imam traume prethodnih sezona kad su bekovi ili izbjegavali centrirati ili su pokušaji bili katastrofalni.stakasa wrote:Ovaj Liverpool ima sve osim kreativnog veznog igraca i mozda malo duzu klupuKing_Kenny wrote:Ma nek kiksaju gdjegod i kakogod... valjda će. Liverpool mora svoje utakmice odraditi kako treba; jedna od njih je večeras.
I da; osim golmana, ove sezone smo konačno i dobili bekove koji znaju ubaciti loptu; godinama to nismo imali.
TAA će biti sve bolji.
Robertson fantastičan.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35078 Re: Liverpool FC
Pred Trentom je dosta toga još za popraviti ali je već sada sasvim dobar, tako da će on sigurno biti sve bolji i bolji kako godine prolaze. Budućnost je ispred njega.
Nadam se da će i Lewis od iduće sezone uletiti u prvi tim (spominje se da bi mogao) te da će kupiti minute i uz Robertsona stasati u finog igrača. To bi bilo lijepo, imati po jednog beka na obje strane iz sopstvenog pogona.
Nadam se da će i Lewis od iduće sezone uletiti u prvi tim (spominje se da bi mogao) te da će kupiti minute i uz Robertsona stasati u finog igrača. To bi bilo lijepo, imati po jednog beka na obje strane iz sopstvenog pogona.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#35079 Re: Liverpool FC
TAA me podsjeca na Ashley Cola svojim stilom igre u napadu, samo sto je Cole bio zvijer u odbrani.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#35080 Re: Liverpool FC
Uvijek odlični Mihovil Topić o našem gigantu, sinu vjetra Andyju Robertsonu
https://telesport.telegram.hr/kolumne/t ... tson-glad/
https://telesport.telegram.hr/kolumne/t ... tson-glad/
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35081 Re: Liverpool FC
Ubjedljivo najdrazi igrac.
Inace prebacite na SK 3 i uzivajte braco.
Inace prebacite na SK 3 i uzivajte braco.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#35082 Re: Liverpool FC
Odličan!zomri wrote:Uvijek odlični Mihovil Topić o našem gigantu, sinu vjetra Andyju Robertsonu
https://telesport.telegram.hr/kolumne/t ... tson-glad/
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35083 Re: Liverpool FC
As always 
Dobro je sve dok Prelević na Mozzartu ne objavi nešto, čim on nešto izbaci odma je kiks u idućem kolu
Dobro je sve dok Prelević na Mozzartu ne objavi nešto, čim on nešto izbaci odma je kiks u idućem kolu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35085 Re: Liverpool FC
Kaže Collymore Fab - Nab - Gini večeras 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35086 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:Kaže Collymore Fab - Nab - Gini večeras
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35087 Re: Liverpool FC
Idemo dobiti ovo aBd. Mislim da je vrijeme i da Salah proradi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35088 Re: Liverpool FC
Izgleda da je Lallana bio planiran umjesto Keite al je zadobio neku manju povredu. Šok da 
Velika noć za Keitu, idemo momčino
Velika noć za Keitu, idemo momčino
- SmokingMan
- Posts: 22579
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35089 Re: Liverpool FC
Dobra sredina,izgleda mi nekako više kompaktnija nego u nekoj drugoj varijanti.Ofanziva,nego šta.... 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35090 Re: Liverpool FC
Virgil kapiten, u tom scenariju su bile same pobjede 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35091 Re: Liverpool FC
Kad smo već kod Virgila


- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#35092 Re: Liverpool FC
Klasa, ali lakse je beka predriblat btwAmiĐa_Idriz wrote:Kad smo već kod Virgila
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35093 Re: Liverpool FC
Naravno, i ovo je dobro sa Trentom i Robbom, prosjek u PL je veći čak od ovog.
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#35094 Re: Liverpool FC
Hajmo Reds,
Veceras Hamo dva gola, mora ga otcepit’a on i voli ove lijeve ekipe.
Veceras Hamo dva gola, mora ga otcepit’a on i voli ove lijeve ekipe.
- Edin H.
- Posts: 53600
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#35096 Re: Liverpool FC
Zasto Salah nije super-sub? 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35097 Re: Liverpool FC
Vala i nije počelo obećavajuće 
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#35098 Re: Liverpool FC
Zato sto Klopp nije ManchiniEdin H. wrote:Zasto Salah nije super-sub?
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#35100 Re: Liverpool FC
Keita već dva puta zabrljao.
