nikad_vise wrote:Komsic je na posljednjim izborima dobio glas od mene prvenstveno da ono smece Covic ne udje na poziciju predsjednika.Sto se tice tog glasa,nece ga vise nikada dobit.Covjek je jednostavno nedorastao bilo kakvom politickom djelovanju cak i za nize nivoe,a kamo li za predsjednika.Citam ovaj njegov intervju na klix-u,toliko plitko,povrsno i nedoraslo od jednog politicara koji se kao "namece" da bude alternativa ovim dosadasnjim kriminalcima.
Covjek je jednostavno glup,i osim price o "patriotizmu",nema apsulutno nista za ponudit.NS je od DF-a bar 100 puta ozbiljnija stranka koja ima neku viziju,princip i stav o mnogim pitanjima.Ovoj naivcina nije u stanju vidjeti ni kad ga svojim laznim hlavospjevima SDA i ostali smecari pokusavaju uvuci u svoje blato vec drugi put.Pazi price on lafo prava ljevica..Ako HDZ progura izborni zakon po svojoj volji,ovaj naivcina i glupan ce ostati bez svoje pozicije koju mu mi poklanjamo cisto radi kvislinga Covica,a njegova "lazna" ljevica DF ce zajedno sa SBB-om na smetliste historije.
Za sledece izbore ocekujem jacanje NS-a,Platforme za progres,NiP..Sve ove stranke imaju potencijal i vec su sad na pocetku svog osnivanja ozbiljnije stranke nego sto je DF ikada bio.Komsic je jedan obican populista,koji je dosao na vlast cisto iz inata Covicu,i ja sam ga licno iz tih razloga podrzao.Da je bila greska nije,al da bi mu vise ikada dao glas,nebi cak ni da bude opcija da ponovo biram izmedju njega i Covica.
Tvoje vidjenje stvari, postujem.
A jesil dao Komsicu glas da pobijedi Covica i da se kasnije skloni ili da nastavi borbu za neku drugaciju BiH. Ta drugacija BiH ne moze doci za jedan mandat, sad se sije sjeme gradjanske drzave, a mladje generacije ce biti izdanci.
Sto se tice toga jel DF ljevica, najbolje ce ti kazati rezultat onog sto je DF uradio za radnike preko potpredsjednika FBiH Milana Dunovica, apelacijama i rusenjem zakona koji su isli na stetu radnika. I sigurno je da je vise uradio, iako postoji svega 5 godina i to u opoziciji, nego SDP. NS necu ni da brojim u lijevi spektar, jer sami kazu da nisu ljevica, a i pokazali su na glasanju o ZOR.
I nemoj da zaboravis da NS postoji 10 godina, a DF 5, jer se ovdje pise o NS kao o politickom novorodjencetu koje eto ima potencijala i vremenom ce pokazati sta moze. Dakle, NS djeluje vec 10 godina i jasno je pokazao koji su dometi i ciljevi i ne znam kako mislite da hoce ili mogu ici preko toga. Posebno s kadrovima koje imaju. Jel stvarno mislis da bi neko smio prepustiti drzavu Sabini, Falataru i Pedji, evo i da ne postoje DF i SDP.
Njihov nivo je kanton i to treba postovati.