
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#35076 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ustav Republike Hrvatske / tezak , jak, na momente gorak, odlican film - svjetske kvalitete. uglavnom sve suprotno od 99% dosadasnjih HR filmova. rajko grlic zakucao majstorski zajedno sa A. Tomicem. Gostovao je nedavno na HRTu u emisiji Nedjeljom u dva pa koga zanima (prica vecinom o filmu ali i drugim interesantnim temama) moze naci snimak... A o Majstoru Glogovcu je glupo trositi rijeci - onakva gluma i onakav ulazak u dubinu lika kojeg igras zaista mogu samo veliki. Preporucujem definitivno.


-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
-
Nocni Monni
- Posts: 367
- Joined: 06/10/2016 18:07
#35079 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Gled'o, dobar je ovaj što sam sinoć gledao, Vuosaari, mrsko mi ga recenzirati na uranku, ali atmosfera je identična svim drugim filmovima skandinavskog podneblja, šarena i prepuna zivotne radosti.Dosadno mii wrote:Oslo, 31. avgustNocni Monni wrote:Neki depresivan skandinavski film?
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#35080 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Nocni Monni wrote:johnnykola wrote:You, the livingNocni Monni wrote:Neki depresivan skandinavski film?
i Songs from the second floor.
Nema dalje.
Ovo mi se skoro skinulo, ne znam koliko odgovara ovome što sam trazio, ali nadam se da jest, i naravno da ću naći odgovarajući prevod inače ću bre da popizdim pred spavanac.![]()
Gledao sam davno od njega Paha Maa aka Frozen Land i Frozen City, ako bude upola sjeban oduševiće me.
hvala, ima titlova, super, skidaaam
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#35081 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Nocni Monni wrote:Gled'o, dobar je ovaj što sam sinoć gledao, Vuosaari, mrsko mi ga recenzirati na uranku, ali atmosfera je identična svim drugim filmovima skandinavskog podneblja, šarena i prepuna zivotne radosti.Dosadno mii wrote:Oslo, 31. avgustNocni Monni wrote:Neki depresivan skandinavski film?
hahahahahaha,
-
Nocni Monni
- Posts: 367
- Joined: 06/10/2016 18:07
#35082 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
http://titlovi.com/titlovi/vuosaari-aka ... ur-149283/ ovi titlovi odgovaraju, jedinom mogućem fajlu za skinuti, onome od gige i nešto, sa dva seedera. Mozda sada i tri jer sam ja skinuo, iako, navika mi je da odmah kliknem na stop seed kada skinem film, bosanska posla.taureg71 wrote:
hvala, ima titlova, super, skidaaam
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#35083 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
nema titala ??? zna li neko ?? na titlovi.com jook
- Donnie Smith
- Posts: 1720
- Joined: 23/06/2012 11:48
#35084 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Gdje si ti gledao ovaj film, nije ni u kina stigaotaureg71 wrote:
nema titala ??? zna li neko ?? na titlovi.com jook![]()
![]()
-
taureg71
- Posts: 1199
- Joined: 02/09/2008 23:02
#35085 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ocito gledao, pa sto mora u kina, hahahaha, vecina prvo "premijeru" dozive na kompovima, hahahah...pa izasao je u maju 2016. nije u okt..

-
Kontas?!
- Posts: 2072
- Joined: 09/04/2012 22:33
#35086 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Zna li neko ima li negdje Lepota poroka online? Sve sam zivo pretrazio...
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#35087 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
PP.Kontas?! wrote:Zna li neko ima li negdje Lepota poroka online? Sve sam zivo pretrazio...
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#35088 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Star Trek Beyond (2016)
PG-13 | 2h 2min | Action, Adventure, Sci-Fi | 22 July 2016 (USA)

http://www.imdb.com/title/tt2660888/
knačno povratak orginalnom Star Treku
PG-13 | 2h 2min | Action, Adventure, Sci-Fi | 22 July 2016 (USA)

http://www.imdb.com/title/tt2660888/
knačno povratak orginalnom Star Treku
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#35089 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
THE MAN FROM U. N. C. L. E.
Zabavan i odlično režiran.
Zabavan i odlično režiran.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#35090 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Na popcornu, engleski subtitle.Donnie Smith wrote:Gdje si ti gledao ovaj film, nije ni u kina stigaotaureg71 wrote:
nema titala ??? zna li neko ?? na titlovi.com jook![]()
![]()
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#35091 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
esmasaric wrote:THE MAN FROM U. N. C. L. E.
Zabavan i odlično režiran.
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#35092 Re: RE: Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Kao sto rekoh.JoseMujica wrote:Star Trek Beyond (2016)
PG-13 | 2h 2min | Action, Adventure, Sci-Fi | 22 July 2016 (USA)
http://www.imdb.com/title/tt2660888/
knačno povratak orginalnom Star Treku [emoji106]
Lutaju mi puno okolo a ne vidim potrebu.
Mislim da se moze prica iskrojiti na temu ratovanja sa romulancima i oko klingonaca za narednih 10 filmova i da ne budu dosadni.
O vulkancima i romulancima da ne pricam.
A oni konstantno uvode neke bezvezne prolazne likove u pricu i vezu oko toga.
Ali ne pljujem po filmu. Dobar je. Samo sto ja cekam ovo vec godinama.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#35093 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Večeras pregledao, aaaaajme koja filmčina.
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#35095 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
CineStar TV 21.00:

CineStar Action&Thriller 21.35:


CineStar Action&Thriller 21.35:

- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#35096 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
čuo sam i pročitao dosta toga o ovom filmu, al tek ga sinoć pogledah
meni je ovo sjajno.. ako izuzmem činjenicu da mi je, nakon onog nedavno preporučenog turskog filma, haman svaki filmski dijalog nekako plitak
no proći će me taj osjećaj za koji dan, kad zaborav učini svoje..
meni je ovo sjajno.. ako izuzmem činjenicu da mi je, nakon onog nedavno preporučenog turskog filma, haman svaki filmski dijalog nekako plitak
- banjaluka078
- Posts: 13201
- Joined: 16/01/2007 23:38
#35097 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
markioni wrote:The Accountant (2016)
http://www.imdb.com/title/tt2140479/
Affleck majstorski odglumio.
+1 , još mi Affleck nije ni blizu liste dragih i podnošljivih glumaca.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
- Filter
- Posts: 8673
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#35099 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
nakon dosta vremena ponovih ovaj http://www.imdb.com/title/tt0115744/?re ... lmg_act_42
meni odlican
meni odlican
- banjaluka078
- Posts: 13201
- Joined: 16/01/2007 23:38




