Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
seksi_ideje
- Posts: 1261
- Joined: 29/07/2022 15:43
#35051 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
U Kozarskoj Dubici
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#35052 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
U nekom realnom vremenu nakon izgradnje juga Grbavica ce biti najoptimalnija.
Realno da kažete gdje bi prije repku na grbavici ili Bilinom al,reqlno?
Parking se rijesi
Realno da kažete gdje bi prije repku na grbavici ili Bilinom al,reqlno?
Parking se rijesi
- SmokingMan
- Posts: 22648
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35053 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Najmanje 77.000 gledalaca.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#35054 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Fizički me podsjeća na Džeku, ovakav nogat i krakatdetroit-mercy wrote: ↑02/04/2026 01:23Za ovog malog sam jos prije par godina rekao da je novi Zlatan.
Znam je kad je poceo da pravi prve korake u klubu u kojem su igrala vecinom nasa djeca. Odmah se vidjelo na njemu da je poseban talenat.
- tzipiripi
- Posts: 2473
- Joined: 25/03/2011 09:01
#35055 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Maminja za predsjednika
-
izvrsni direktor
- Posts: 14758
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#35056 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
zasto ne sarajevo:


- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
-
izvrsni direktor
- Posts: 14758
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#35058 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
ali zato u zenici:


sjecam se kad smo svi palili radio, jer se bolje na radiju vidjelo nego na tv-u


sjecam se kad smo svi palili radio, jer se bolje na radiju vidjelo nego na tv-u
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#35059 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ih ovo je čisto, Dodaj malo žute,.narandžaste, ljubicaste , zelenkasteizvrsni direktor wrote: ↑02/04/2026 11:10 ali zato u zenici:
sjecam se kad smo svi palili radio, jer se bolje na radiju vidjelo nego na tv-u
![]()
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52767
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#35060 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
pa i ne treba parking. gradski prevoz odradi posao tu.
sve se to može srediti.
ono što jeste istina, a što je slon za kojeg se na temi svi pretvaraju da ga ne vide, jeste to što je zenica grad sa siromašnijim sadržajima i onda utakmica reprezentacije privlači veliku pažnju i u zenici i u okolnim mjestima.
dakle, donekle jeste tačno da je sarajevska publika razmažena, i ima smisla i zenica, posebno ako se reprezentacija tavori sa igrama i ako ne ide baš dobro, jer će ljudi uprkos tome otići na utakmicu.
ja sam imao kartu da idem preksinoć, al nije mi se dalo - što zbog toga što su drugi već dogovorili sijela, ili bili bolesni, a i zbog sebe, jer bih se rokno da sam otišo, a primimo dvicu na poluvremenu i onda gledam patnju narednih sat vremena. rekli bi vjerovatno da sam razmažen
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38033
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#35061 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ima tu i politike, Zenica je najviše neutralna u ovoj situaciji.
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35062 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Grbavica se može skockat da bude za cca. 20K gledalaca. Da bude rentabilna itd. Problem je saobraćaj, ali se za velike događaje može organizovati parkiranje negdje dalje, pa onda grupni prevoz do stadiona.DaysleepeR wrote: ↑02/04/2026 10:37 Meni kao navijaču FK Sarajevo nimalo nije jasno zašto Grbavica nije u razmatranju.
Valjda je jeftinijie i lakše uložiti pare da se napravi i zapadna tribina da gori, i imaš zaokružen stadion, umjesto da se narednih 5 godina pravi nacionalni stadion u Zenici koji će imati kapacitet malo veći od Bilinog Polja danas.
Ako praviš nacionalni stadion, napravi za 30 hiljada, interesa svakako ima.
Malo je utakmica gdje 20K mjesta ne bi bilo dovoljno.
btw. i ja sam pitar.
-
moimoi
- Posts: 8864
- Joined: 01/07/2006 12:59
#35063 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Gradski prevoz odradi posao opet za razmazene sarajlijeChmoljo wrote: ↑02/04/2026 11:21pa i ne treba parking. gradski prevoz odradi posao tu.
sve se to može srediti.
ono što jeste istina, a što je slon za kojeg se na temi svi pretvaraju da ga ne vide, jeste to što je zenica grad sa siromašnijim sadržajima i onda utakmica reprezentacije privlači veliku pažnju i u zenici i u okolnim mjestima.
dakle, donekle jeste tačno da je sarajevska publika razmažena, i ima smisla i zenica, posebno ako se reprezentacija tavori sa igrama i ako ne ide baš dobro, jer će ljudi uprkos tome otići na utakmicu.
ja sam imao kartu da idem preksinoć, al nije mi se dalo - što zbog toga što su drugi već dogovorili sijela, ili bili bolesni, a i zbog sebe, jer bih se rokno da sam otišo, a primimo dvicu na poluvremenu i onda gledam patnju narednih sat vremena. rekli bi vjerovatno da sam razmažen![]()
Razumim ja da trebaju i drugi gradovi desavanja… al mi je nespojivo sport i teska industrija. Zenica na vrhu sa Sa po zagadjenju.
- JOINT_1921
- Posts: 2446
- Joined: 22/06/2012 16:03
- Location: Grbavica
- Vozim: odlično
#35064 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Brazilski Panini


- SmokingMan
- Posts: 22648
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35065 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Fun fact: iste godine kada smo otišli na SP u Brazilu počeo sam raditi, 12 godina kasnije; opet smo se plasirali na SP organizovano na američkom kontinentu, i ostao sam bez posla kojeg sam radio 12 godina. 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52767
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#35066 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
to kad živiš tamo
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52767
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#35067 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
grbavica i hoće biti 20 hiljada. sa novim jugom će kapacitet biti oko 15000.drug_profi wrote: ↑02/04/2026 11:32Grbavica se može skockat da bude za cca. 20K gledalaca. Da bude rentabilna itd. Problem je saobraćaj, ali se za velike događaje može organizovati parkiranje negdje dalje, pa onda grupni prevoz do stadiona.DaysleepeR wrote: ↑02/04/2026 10:37 Meni kao navijaču FK Sarajevo nimalo nije jasno zašto Grbavica nije u razmatranju.
Valjda je jeftinijie i lakše uložiti pare da se napravi i zapadna tribina da gori, i imaš zaokružen stadion, umjesto da se narednih 5 godina pravi nacionalni stadion u Zenici koji će imati kapacitet malo veći od Bilinog Polja danas.
Ako praviš nacionalni stadion, napravi za 30 hiljada, interesa svakako ima.
Malo je utakmica gdje 20K mjesta ne bi bilo dovoljno.
btw. i ja sam pitar.
sa novim zapadom ide to na 20. i da kažem ono što sam i na drugoj temi, prije će vico izgraditi zapad na grbavici, nego neki naš dobri prepošteni...
- SmokingMan
- Posts: 22648
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35068 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Zašto bi zanemarivao Ajjjj Borac zarad Železničara?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#35069 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ma svako iole realan će rec da repku treba prebacit u Sarajrvo, zbog svega a prije svega jer je reprezentativnije, da se ne lazemo, rijetko ko ne osjeti bar malo susramlja 
-
moimoi
- Posts: 8864
- Joined: 01/07/2006 12:59
#35070 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Govorim i o slici koja se u svijet salje. Novinari lesinari, strani navijaci etc. Ne zelim zenicane uvrijediti al jbiga.. nije bas lijep grad niti turisticki interesantan.. Vise je onako za neke rock underground scene
- DaysleepeR
- Posts: 21071
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#35071 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Reprezentativne utakmice se ne igraju svakako kada su magle.
Hrasnica bi bila najbolja lokacija za novi stadion, ravnica, ima širine, sada će biti i tramvaj.
Ako može francuski u Saint Dennisu gdje je najgori kriminal i užas, može i naš u Hrasnici.
Taman blizu Lukavica ako se predomisle pa počnu navijati za nas
Hrasnica bi bila najbolja lokacija za novi stadion, ravnica, ima širine, sada će biti i tramvaj.
Ako može francuski u Saint Dennisu gdje je najgori kriminal i užas, može i naš u Hrasnici.
Taman blizu Lukavica ako se predomisle pa počnu navijati za nas
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#35072 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Et isto mislimo samo se svak na svoj način izrazimomoimoi wrote: ↑02/04/2026 11:44Govorim i o slici koja se u svijet salje. Novinari lesinari, strani navijaci etc. Ne zelim zenicane uvrijediti al jbiga.. nije bas lijep grad niti turisticki interesantan.. Vise je onako za neke rock underground scene![]()
- hrasno38
- Posts: 34080
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#35073 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ovi sto pricaju da utakmice reprezentacije u Sarajevu nisu kao posjecene a to najvise apostrofiraju likovi iz Zenice i Tuzle. A ko to boga vam gleda utakmice reprezentacije u Zenici?? Najmanje ima zenicana. Kazu tuzlaci kako se najbolje navija u Tuzli a neki dan poluprazna dvorana kad je igrala rukometna reprezentacija. Godinama su Kosevo i Skenderija bili krcati kad su igrale reprezentacije, kad je Bosna igrala GY ligu, kad su rukometasi Bosne igrali ligu prvaka itd itd. I uvijek je u Sarajevu krcato kad se igraju utakmice sa nekakvim znacajem u kojima jos uvijek igra rezultat. Sto lazete da je BP uvijek puno?? Kad se igraju utakmice bez takmicarskog znacaja bude isto poluprazno.
Ono bilo bi idelano da se sredi i BP i Tusanj, Grbvavica ce do ljeta, Velezov stadion je pri kraju, steta sto za Koevo nema nekakvo dobro rjesenje jer ono ima idealan kapacitet samo ga treba natkriti i srediti iznutra.
U svakom slucaju mozemo mi nabrajati sva mjesta redom u BiH ali nacionalni stadioni se nalaze u ili oko glavnih gradova tacniej u prigradskim naseljima.
Ono bilo bi idelano da se sredi i BP i Tusanj, Grbvavica ce do ljeta, Velezov stadion je pri kraju, steta sto za Koevo nema nekakvo dobro rjesenje jer ono ima idealan kapacitet samo ga treba natkriti i srediti iznutra.
U svakom slucaju mozemo mi nabrajati sva mjesta redom u BiH ali nacionalni stadioni se nalaze u ili oko glavnih gradova tacniej u prigradskim naseljima.
- DaysleepeR
- Posts: 21071
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#35074 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Momak na story objavio da smo se kvalifikovali, on je već završena priča za nas.JanuaryJones wrote: ↑02/04/2026 11:02Fizički me podsjeća na Džeku, ovakav nogat i krakatdetroit-mercy wrote: ↑02/04/2026 01:23Za ovog malog sam jos prije par godina rekao da je novi Zlatan.
Znam je kad je poceo da pravi prve korake u klubu u kojem su igrala vecinom nasa djeca. Odmah se vidjelo na njemu da je poseban talenat.![]()
- SmokingMan
- Posts: 22648
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#35075 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Treba se igrati na Grbavici kada se kompletiraju radovi, dole je svakako atmosfera bolja.
