A ministarstva već kibicovana....mrgreen wrote:Očekivano DF : nećemo sa SDA ni SDA derivatima u kantonu, ali hoćemo sa SDA na ostalim nivoima ("pricacemo sa svakim").
Nameće se pitanje: da li Našoj stranci trebaju uopšte pregovori i dogovori sa ovim prozirnim trojanskim konjem ?
Ako se ide u vlast trenutno im je SBB pouzdaniji od DF-a (dokle je došlo sa biranjem manjeg zla).
Mislim, DF će ocigledno sabotirati koaliciju sa NiPom - zašto onda potpisivati neke dokumente sa njima u sklopu lažne građanske složnosti?
Aaaaaa kompenzacioni mandati nedovoljni za sve nastale ambicije....
Komšićevci prave prvi zreo politički potez otkako se samostalno bave politikom......odgovara vam Mustafa Busuladzic - eto vam ga..
