Ovaj Liverpool ima sve osim kreativnog veznog igraca i mozda malo duzu klupuKing_Kenny wrote:Ma nek kiksaju gdjegod i kakogod... valjda će. Liverpool mora svoje utakmice odraditi kako treba; jedna od njih je večeras.
I da; osim golmana, ove sezone smo konačno i dobili bekove koji znaju ubaciti loptu; godinama to nismo imali.
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#35051 Re: Liverpool FC
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#35052 Re: Liverpool FC
Jel još nekoga strah za večeras? Meni se nešto u stomaku uvalilo 
- drug_profi
- Posts: 65436
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35053 Re: Liverpool FC
Ma nije me strah. Ja sam se pomirio sa tim da je Siti prvi, kao što i jeste. Šta znači liverpulu da sve pobijedi, kad i pored toga ostaju drugi.zomri wrote:Jel još nekoga strah za večeras? Meni se nešto u stomaku uvalilo
Liverpul nema sta izgubiti vise. Pritisak je na Sitiju.
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#35054 Re: Liverpool FC
Dobice Liverpool veceras glat. Nadajmo se samo da ce nas postedit Millnera
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35055 Re: Liverpool FC
Joe Gomez is fit to return to the squad tonight, according to Chris Bascombe.
Ne samo ubaciti loptu, već bilo štaKing_Kenny wrote: I da; osim golmana, ove sezone smo konačno i dobili bekove koji znaju ubaciti loptu; godinama to nismo imali.
Opušteno, samo opuštenozomri wrote:Jel još nekoga strah za večeras? Meni se nešto u stomaku uvalilo
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#35056 Re: Liverpool FC
Ne znam, meni je i dalje draže ostati na efektivnih -1 nego -2 ili -4. Odnosno, bolje večeras preći na vodeću poziciju nego ostati na isto bodova ili se izjednačiti sa Cityjem.
A što se tiče bekova, ostavio bih Clyne-a. Trent nas je koštao golova u svakoj tekmi protiv ozbiljnijih protivnika. Mogao se Clyne koristiti u tim utakmicama kao bolja defanzivna opcija.
A što se tiče bekova, ostavio bih Clyne-a. Trent nas je koštao golova u svakoj tekmi protiv ozbiljnijih protivnika. Mogao se Clyne koristiti u tim utakmicama kao bolja defanzivna opcija.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35057 Re: Liverpool FC
-1 je sasvim prihvatljivo, ok, moglo je biti i u plusu ali Bože moj 
Meni i dalje nije jasno zašto se Clyne tako lako pustio, 100x bolja opcija za tu 'defanzivniju' varijantu umjesto Gomeza kada ga trpa na beka, al haj.
Meni i dalje nije jasno zašto se Clyne tako lako pustio, 100x bolja opcija za tu 'defanzivniju' varijantu umjesto Gomeza kada ga trpa na beka, al haj.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#35058 Re: Liverpool FC
Dvica u hendikepu. Liveprul uzima 2 i vise golova razlike. Donose mi.pare na kladionici u zdnje vrijeme
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35059 Re: Liverpool FC
Nešto kontam, ako već planiraju stopera... 

Btw zanimljiva statistika Hendersona za prošlu sezonu:Due to a release clause in his contract, Alderweireld is available at just £25M. [@GOAL]
Neću ništa rećiForward pass rate in league football last season 17/18
HENDERSON: 64.8%
Pjanic: 64.7%
Casemiro: 64.1%
Kante: 63.8%
Iniesta 62.2%
Thiago: 61.5%
Vidal 59%
Matuidi: 58.9%
De Bruyne: 56.7%
Khedira 55.4%
David Silva: 52.5%
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#35060 Re: Liverpool FC
Mislim da ce Alderwield zavrsiti u Unitedu, dobar je za EPLa pravo. Bolji od Gomeza svakako.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35061 Re: Liverpool FC
I sklon povredama kao Gomez te gazi laganini u 30 te.
Vcrs se nadam bez Hende i Milnera idemo vjerovatno sa Fabinhom i Lallanom
Vcrs se nadam bez Hende i Milnera idemo vjerovatno sa Fabinhom i Lallanom
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35062 Re: Liverpool FC
Porediti ga sa Gomezom je nezahvalno, Joe tek treba da uhvati i uđe u prajm. Ukoliko staklene noge dozvole naravno.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35063 Re: Liverpool FC
Gomez ako ne bude imo problema u buducnosti s povredama ce biti top igrac siguran sam.
Toby je igracina i rado bih ga uzeo za tih 25 miliona kolika mu je klauzula za rotacije umjesto Lovrena/Matipa te bi tako i Virgila mogli odmoriti nekad.
Ali vjerujem da ce trazit preveliku platu i da je to razlog sto necemo ici po njega.
Toby je igracina i rado bih ga uzeo za tih 25 miliona kolika mu je klauzula za rotacije umjesto Lovrena/Matipa te bi tako i Virgila mogli odmoriti nekad.
Ali vjerujem da ce trazit preveliku platu i da je to razlog sto necemo ici po njega.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#35064 Re: Liverpool FC
Robertson - Alderwield - VVD - TAAGerro wrote:Gomez ako ne bude imo problema u buducnosti s povredama ce biti top igrac siguran sam.
Toby je igracina i rado bih ga uzeo za tih 25 miliona kolika mu je klauzula za rotacije umjesto Lovrena/Matipa te bi tako i Virgila mogli odmoriti nekad.![]()
Ali vjerujem da ce trazit preveliku platu i da je to razlog sto necemo ici po njega.
je zadnja postava iz snova za Liverpool sa obzirom na zadnjih 6-7 godina.
Sa obzirom da je United vec par sezona zapeo oko Vertongena, mislim da bi se trebali iz Liverpoola aktivirati, jebo 25m danas, kada skontas koliko je samo VVD popravio Liverpool sada se 75m cini kao sasvim okej cifra, ovaj bi mogao samo pomoci jos vise. I u zraku je prijetnja, ima liderske kvalitete. Tottenham bi bio glup da ga puste.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35065 Re: Liverpool FC
Samo ne znam koliko se uklapa u tu starosnu filozofiju Amerikanaca, a sigurno da bi tražio i dobru platu, što možda i ne bi bio problem ukoliko se oslobodi koje mjesto u platnom spisku.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35066 Re: Liverpool FC
Pa Tottenham se tu nista ne pita, covjek ima klauzulu. Vjerujem da ce dosta zavisiti i od toga hoce li se Lovren prodavati.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35067 Re: Liverpool FC
Vidjećemo, može se Lovren utopiti vrlo lako.
Pitanje je isto šta će sa Matipom biti, na početku sezone su govorili da ide na ljeto, biće zanimljivo vidjeti jel kupio Kloppa u ovoj polusezoni kako se instalirao u prvu postavu.
Pitanje je isto šta će sa Matipom biti, na početku sezone su govorili da ide na ljeto, biće zanimljivo vidjeti jel kupio Kloppa u ovoj polusezoni kako se instalirao u prvu postavu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35068 Re: Liverpool FC
Ma mislim da Matip sigurno ostaje. Tesko ces naci boljeg cetvrtog stopera.AmiĐa_Idriz wrote:Vidjećemo, može se Lovren utopiti vrlo lako.
Pitanje je isto šta će sa Matipom biti, na početku sezone su govorili da ide na ljeto, biće zanimljivo vidjeti jel kupio Kloppa u ovoj polusezoni kako se instalirao u prvu postavu.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#35069 Re: Liverpool FC
Matip moze i kao def vezni, sumnjam prosto da ce ici igdje. Liverpool svakako nema taj luksuz siroke klupe da se rijesi igraca kao sto je on.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35070 Re: Liverpool FC
Ima l' ko iz filijale za upratiti večeras?
Sudeći po trendu zadnjih godina, ovo bi mogla biti čisto prijateljska tekma
Sudeći po trendu zadnjih godina, ovo bi mogla biti čisto prijateljska tekma
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35071 Re: Liverpool FC
Kakav Matip i DM lik sporiji od mene jbt
JWP ima za upratiti iz filijale i to je jedino vrijedno pomena.
JWP ima za upratiti iz filijale i to je jedino vrijedno pomena.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35072 Re: Liverpool FC
Bogam sumnjam da je sa njima prijateljska, Virgil je bio kap koja je prelila čašu 
Hejtaju nas ljudi pošteno
Hejtaju nas ljudi pošteno
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35073 Re: Liverpool FC
Šta nas imaju hejtat, sve dobro šta proizvedu imaju kome prodatiAmiĐa_Idriz wrote:Bogam sumnjam da je sa njima prijateljska, Virgil je bio kap koja je prelila čašu
Hejtaju nas ljudi pošteno
Zar postoji zdravija ekonomska logika?
Isto kao što mi ne mrzimo Barcu, kupiš za 10, prodaš za 140, i to pokvarenu robu
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#35074 Re: Liverpool FC
GOSP.BUVAČ NOVI TRENER SCHALKEA 04!!!!
USKORO OPŠIRNIJE...
USKORO OPŠIRNIJE...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35075 Re: Liverpool FC
Kako će mu veella i vicious oprostiti odlazak u ljutog rivalazomri wrote:GOSP.BUVAČ NOVI TRENER SCHALKEA 04!!!!
USKORO OPŠIRNIJE...
Mora da je do sad tražio nekog pr-a koji će za njega održavati pressice i biti u komunikaciji sa novinarima
