Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#35026 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by taureg71 »

johnnykola wrote:Pink World Cinema 15.00:

Image

Pink World Cinema 23.00:

Image

predobar film, cuveni rumunjski redatelj, primjer kako "jeftin" film bude predobar... :roll:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35027 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Sad, je li ovo dabl džepardi pozitive ili negative s ovim što okreće okicama, Zevs će ga znati.
Rumunjski film o abortusu je meni ali totalni beton.
Film kao na primjer i Smrt gospodina Lazarescu kojeg bi svako ko dosad
nije imao doticaja (i neka zahvali nebesima na tomu) s našim
zdravstvom i realnim životom trebao pogledati.
I početi učiti kako sretan živjeti u hali s kakama do koljena.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#35028 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by sizifinho »

ko čeka stark trek godinama, gledao je pogrešan film
Tony Stark je u drugim filmovima.
Stark familija je u seriji.
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#35029 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

meni je ok bio novi X men
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35030 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Sing Street (2016)

http://www.imdb.com/title/tt3544112/



malo pozitive i dobre muzike = za promjenu odlican film.
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#35031 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

The Accountant (2016)

http://www.imdb.com/title/tt2140479/



:thumbup: Affleck majstorski odglumio.
John Cleese
Posts: 42920
Joined: 25/05/2010 18:30

#35032 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

Partijaner wrote: Image
Dobar :thumbup:

Vjerujem da bi ti ovaj film mogao biti zanimljiv (ako nisi vec gledao):

Image
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#35034 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Partijaner »

John Cleese wrote:
Partijaner wrote: Image
Dobar :thumbup:

Vjerujem da bi ti ovaj film mogao biti zanimljiv (ako nisi vec gledao):

Image
Nisam, ide na listu, zahvaljujem. :thumbup:
John Cleese
Posts: 42920
Joined: 25/05/2010 18:30

#35035 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

johnnykola wrote:Smrt gospodina Lazarescu
:thumbup:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35036 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Chopper je dobar.
John Cleese
Posts: 42920
Joined: 25/05/2010 18:30

#35037 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

Image

P.S.
Da ne bude zabune - film nije zabavan.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#35038 Re: RE: Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by King_Kenny »

johnnykola wrote:
Banksy wrote:
johnnykola wrote:Neki od vas su ga preporučivali, ali
iz debate sam zaključio da nije baš za svakog, a i dug je.
Večeras na HRT3 u 20.00:

Image
Nisam, a rado bih. Zašto nije za svakog?
Prije svega tri sata. Kažu spor, haman kao književno djelo.
Jedan od najboljih filmova u svjetskoj kinematografiji: sjajna kamera, nevjerovatni dijalozi, simbolika, citatnost svjetske kulture, metafora svijeta...
No, Ceylan je uvijek sjajan :)
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#35039 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

znaci zaobići

tako sam se zajebao sa tri sata crno bijelog novog sf ruskog filma remakea
tesko je biti bog...gledo sam ga 8 dana mislim :lol:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35040 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

HRT1 20.10:

Image

Klasik TV 22.00:

Image

TV1 22.40:

Image

User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51253
Joined: 29/06/2011 23:39

#35042 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dječak sa šibicama »

Image

meni se ovaj bas svidio... posebno rezija, a i prica nije losa.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#35043 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by karanana »

dosta raje preporucivalo train to busan i pogledah ga....nako....standardno rupichasto koreanski. meni nekako njihovi filmovi izgledaju nekakvi kao amaterski. generalno mi ne sjedaju pa mi zato mozda ni ovaj nije nesto. mislim, ok je film, nije odron ali nije sad nesto ni posebno u ovom zanru. mada ideja i koncept nisu losi ali je rupichast i moglo je to nekako bolje.
joj koliko mi je puta na um palo gledajuci film: hold the door, hold the door, hold the door.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#35044 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Partijaner »

User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#35045 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

medvjed23 wrote:nin <3
Stari Trento. :-D
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#35046 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Nepass »

K-PAX :thumbup:
ne znam kako ranije nisam cuo za ovaj film
User avatar
Point.
Posts: 33497
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#35047 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Point. »

Odlican Viggo. Odlican film.

Image

Ako je ko gledo, nek napise utisak o kraju filma. Malo mi je nejasan.
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#35048 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dale cooper »

Point. wrote:Odlican Viggo. Odlican film.

Image

Ako je ko gledo, nek napise utisak o kraju filma. Malo mi je nejasan.
Što ti je nejasan? :zoka:
User avatar
Point.
Posts: 33497
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#35049 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Point. »

Ono na kraju, jel ono zamislja ko sa mrtvom zenom ili je za prave?
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#35050 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dale cooper »

Point. wrote:Ono na kraju, jel ono zamislja ko sa mrtvom zenom ili je za prave?
Jebiga, sad si me doveo u nedoumicu da li sam sagledao cijelu verziju filma. Ovo što sam ja gledao, film
se završava sa Viggom i porodicom u kuhinji njihove nove kuće, gdje doručkuju i gdje se djeca pripremaju
za školu. Dok ih Viggo onako zadovoljno sve gleda i onda se okrene ka prozoru i zamišljeno gleda u daljinu.

Mislim da je na kraju prihvatio neizbježnost toga da se djeca moraju upoznati sa stvarnim svijetom i
načinom kako on funkcioniše, dok istovremeno im on još uvijek može pokušati usaditi prave moralne vrijednosti.
Post Reply