Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35001 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

dijagnoza ...hdz karcinom kojeg treba uklonuti
User avatar
Point.
Posts: 33483
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#35002 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Kaže Čović "političko Sarajevo". Bude to tako kad se družiš sa Dodikom i postaneš južni Srbin.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#35003 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Point. wrote:Kaže Čović "političko Sarajevo". Bude to tako kad se družiš sa Dodikom i postaneš južni Srbin.
Meni najteze padne ona hinjska uvreda kad kaze braca Bosnjaci.....juce ili danas je to opet ponovio i zato bi mu sprcio zenski bataljon
User avatar
Point.
Posts: 33483
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#35004 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

spreca wrote:
Point. wrote:Kaže Čović "političko Sarajevo". Bude to tako kad se družiš sa Dodikom i postaneš južni Srbin.
Meni najteze padne ona hinjska uvreda kad kaze braca Bosnjaci.....juce ili danas je to opet ponovio i zato bi mu sprcio zenski bataljon
Hinje i ljudska ološ će reći bilo šta. Jebem mu pleme pokvareno.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35005 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

spreca wrote:
Point. wrote:Kaže Čović "političko Sarajevo". Bude to tako kad se družiš sa Dodikom i postaneš južni Srbin.
Meni najteze padne ona hinjska uvreda kad kaze braca Bosnjaci.....juce ili danas je to opet ponovio i zato bi mu sprcio zenski bataljon
sada je #stopmrznji :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#35006 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

mO k3 wrote:
spreca wrote:
Point. wrote:Kaže Čović "političko Sarajevo". Bude to tako kad se družiš sa Dodikom i postaneš južni Srbin.
Meni najteze padne ona hinjska uvreda kad kaze braca Bosnjaci.....juce ili danas je to opet ponovio i zato bi mu sprcio zenski bataljon
sada je #stopmrznji :mrgreen:
jos nas naziva braca Bosnjaci....koji hinja je to to picka ne radja
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#35007 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zrakomlat »

spreca wrote:
zrakomlat wrote:U hrvatskom riječniku od stoljeća sedmog :D
tisuca je slavenski izraz :mrgreen:neznam dje srbi nadjose hiljadu

Grcizam. Ili se rekne grčizam :?

Hellas uglavnom :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35008 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Budimo realni da mogu da su brojcano veci sta bi nam radili ...
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#35009 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »


Kaze da je samo prisustvovao svečanoj akademiji! Cega? I to mu nije problem. :lol: Pa to sto slave je odgovorno za progon Hrvata u tzv "rs-u" radi tog sto je on slavio u tome je danas% Hrvata ostalo i naravno krivo je Sarajevo.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#35010 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35011 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

BHCluster wrote:
Kaze da je samo prisustvovao svečanoj akademiji! Cega? I to mu nije problem. :lol: Pa to sto slave je odgovorno za progon Hrvata u tzv "rs-u" radi tog sto je on slavio u tome je danas% Hrvata ostalo i naravno krivo je Sarajevo.
:lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:

to cirilcaru pas ti mater ..... nista nije sporno !!
User avatar
Better Man
Posts: 18732
Joined: 01/10/2006 20:10

#35012 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Better Man »

Čović je još jednom potvrdio da je dokazani mafiozo, fašista, ustaša i četnik. Kako ga drugačije karakterisati nakon svega ovog. A HDZ je zločinačka organizacija, koja je vršila silovanja, klanja i ubijanja s ciljem da pripoji dijelove BiH hrvatskoj, ali im to nije uspjelo i presuđeni su u Hagu.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#35013 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by daddy-kool »

Image
User avatar
SmokingMan
Posts: 22556
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#35014 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SmokingMan »

Image
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#35015 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »


Ovi iz Sarajeva ne prestaju sa mrznjom. :mrgreen:
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35016 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

SmokingMan wrote:Image

LoL
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#35017 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

BHCluster wrote:
Ovi iz Sarajeva ne prestaju sa mrznjom. :mrgreen:
Cirilcar jos uvijek udbas ....
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35018 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

http://m.vijesti.ba/clanak/435405/covic ... rsticevicu

Čović u dva dana uspio biti na dva mjesta gdje je ponižena Hrvatska - u Banja Luci na dan odlikovanja zločinca Slavka Lisice i u Beogradu u vrijeme podnošenja krivične prijave protiv hrvatskog ministra odbrane Krstičevića.


Izdajnik.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#35019 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by daddy-kool »

Ne razumijem ovo iščuđavanje potezima HDZ HR I BiH, pa njihovo udruživanje i usklađivanje politike sa velikosrbima nije od juče?
Ti potezi možda zasmetaju manjem dijelu hrvatske javnosti u BiH i HR, ali suštinsko i strateško opredjeljenje jeste na savezništvu sa velikosrbima s ciljem podjele BiH u konačnici. Sve češće i sam Čović ponavlja kako je BiH | samo moguća ako | postoji ravnopravnost naroda, a slične konstrukcije čujemo svakodnevno i od Dodika sa dodacima izvornog Daytona i tjeranja stranaca. Ovo verbalno dovođenje u pitanje egzistencije BiH treba doživljavati kao psihološku pripremu svog naroda na raspad države i sve ono što to nosi: sukobe, nova preseljenje naroda, homogenizaciju političke misli i okupljanje oko stožerne stranke.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22556
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#35020 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SmokingMan »

Moralna gnjida.

Mene još više šokira činjenica kako je samo blago,pa gotovo nezainteresirano reagirao sestrinski HDZ,eto,zajedno su se popišali na normalnog hrvatskog čovjeka,posebno one prognane sa područija RS.a.
User avatar
Thorgerson
Posts: 9904
Joined: 15/04/2015 11:26

#35021 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Thorgerson »

SmokingMan wrote:Moralna gnjida.

Mene još više šokira činjenica kako je samo blago,pa gotovo nezainteresirano reagirao sestrinski HDZ,eto,zajedno su se popišali na normalnog hrvatskog čovjeka,posebno one prognane sa područija RS.a.
Ne kontam zasto te sokira, ako se zna sta je herceg-bosna.

Dakle, hrvati u rs covicu, a ni hdz u hrvatskoj uopste ne trebaju.

Dakle, potrebna je jedna homogena i kompaktna cjelina i zajednica koja se moze kontrolisati.
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35022 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

daddy-kool wrote:Ne razumijem ovo iščuđavanje potezima HDZ HR I BiH, pa njihovo udruživanje i usklađivanje politike sa velikosrbima nije od juče?
Ti potezi možda zasmetaju manjem dijelu hrvatske javnosti u BiH i HR, ali suštinsko i strateško opredjeljenje jeste na savezništvu sa velikosrbima s ciljem podjele BiH u konačnici. Sve češće i sam Čović ponavlja kako je BiH | samo moguća ako | postoji ravnopravnost naroda, a slične konstrukcije čujemo svakodnevno i od Dodika sa dodacima izvornog Daytona i tjeranja stranaca. Ovo verbalno dovođenje u pitanje egzistencije BiH treba doživljavati kao psihološku pripremu svog naroda na raspad države i sve ono što to nosi: sukobe, nova preseljenje naroda, homogenizaciju političke misli i okupljanje oko stožerne stranke.

Hr s Kolindom i Plenkijem otvoreno zagovara neprijateljstvo i podršku Čoviću. U doba Mesića i Josipovića te Kosorke odnosi nisu bili ni približno ovako narušeni.
Još je Josipović imao i ekstra dobre odnose sa Tadićem tada.
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35023 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Thorgerson wrote:
SmokingMan wrote:Moralna gnjida.

Mene još više šokira činjenica kako je samo blago,pa gotovo nezainteresirano reagirao sestrinski HDZ,eto,zajedno su se popišali na normalnog hrvatskog čovjeka,posebno one prognane sa područija RS.a.
Ne kontam zasto te sokira, ako se zna sta je herceg-bosna.

Dakle, hrvati u rs covicu, a ni hdz u hrvatskoj uopste ne trebaju.

Dakle, potrebna je jedna homogena i kompaktna cjelina i zajednica koja se moze kontrolisati.

Ne mogu je zaokružiti. Niti imaju potencijala je kontrolisati.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#35024 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by daddy-kool »

SaraFina wrote:
daddy-kool wrote:Ne razumijem ovo iščuđavanje potezima HDZ HR I BiH, pa njihovo udruživanje i usklađivanje politike sa velikosrbima nije od juče?
Ti potezi možda zasmetaju manjem dijelu hrvatske javnosti u BiH i HR, ali suštinsko i strateško opredjeljenje jeste na savezništvu sa velikosrbima s ciljem podjele BiH u konačnici. Sve češće i sam Čović ponavlja kako je BiH | samo moguća ako | postoji ravnopravnost naroda, a slične konstrukcije čujemo svakodnevno i od Dodika sa dodacima izvornog Daytona i tjeranja stranaca. Ovo verbalno dovođenje u pitanje egzistencije BiH treba doživljavati kao psihološku pripremu svog naroda na raspad države i sve ono što to nosi: sukobe, nova preseljenje naroda, homogenizaciju političke misli i okupljanje oko stožerne stranke.

Hr s Kolindom i Plenkijem otvoreno zagovara neprijateljstvo i podršku Čoviću. U doba Mesića i Josipovića te Kosorke odnosi nisu bili ni približno ovako narušeni.
Još je Josipović imao i ekstra dobre odnose sa Tadićem tada.
Izuzimajući Mesića koji je po meni outlier, skoro da bi se moglo govoriti o dvije politike prema BiH: jedna prije punopravnog članstva u EU i drugoj poslije. Zaboravila si Milanovića koji se ništa nije drugačije ponašao od sadašnjeg Plenkovića. :roll:
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#35025 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

daddy-kool wrote:
SaraFina wrote:
daddy-kool wrote:Ne razumijem ovo iščuđavanje potezima HDZ HR I BiH, pa njihovo udruživanje i usklađivanje politike sa velikosrbima nije od juče?
Ti potezi možda zasmetaju manjem dijelu hrvatske javnosti u BiH i HR, ali suštinsko i strateško opredjeljenje jeste na savezništvu sa velikosrbima s ciljem podjele BiH u konačnici. Sve češće i sam Čović ponavlja kako je BiH | samo moguća ako | postoji ravnopravnost naroda, a slične konstrukcije čujemo svakodnevno i od Dodika sa dodacima izvornog Daytona i tjeranja stranaca. Ovo verbalno dovođenje u pitanje egzistencije BiH treba doživljavati kao psihološku pripremu svog naroda na raspad države i sve ono što to nosi: sukobe, nova preseljenje naroda, homogenizaciju političke misli i okupljanje oko stožerne stranke.

Hr s Kolindom i Plenkijem otvoreno zagovara neprijateljstvo i podršku Čoviću. U doba Mesića i Josipovića te Kosorke odnosi nisu bili ni približno ovako narušeni.
Još je Josipović imao i ekstra dobre odnose sa Tadićem tada.
Izuzimajući Mesića koji je po meni outlier, skoro da bi se moglo govoriti o dvije politike prema BiH: jedna prije punopravnog članstva u EU i drugoj poslije. Zaboravila si Milanovića koji se ništa nije drugačije ponašao od sadašnjeg Plenkovića. :roll:

Da i Zoki je bio poput Plenkija.
Ja mislim da politika HR mijenja se prema BiH,
I s pogoršanjem gospodarskih i demografskih prilika. Evidentno je da su u gabuli. Narod masovno odlazi. Slavonija je pustinja bukvalno, a tu nema Bošnjaka da ih "ugrožavaju".
Jednostavno imaju nesposobnu kliku na čelu države, koja nije u stanju pokrenuti nikakve pozitivne trendove u gospodarstvu (doći do EU fondova) pa udaraju po susjednoj BiH u navodnoj brizi za Hrvate i njihov opstanak.
Moraš nečim zamazati oči javnosti, zbiti redove nacionalno da radiš u toku mandata jer su ti rezultati ravni 0. Pa tu malo zategnu odnose sa Srbima, a onda ospu po BiH. Pa obzirom da nemaju gospodarstvenih planova i rezultata te sve se urušava poput Agrokora, makar će po Briselu, Sorboni i EU općenito prosipati floskuletine o brizi za Hrvatima u BiH.
A što su one iz HR pustili u Njemačku, Irsku i Skandinaviju nikom ništa.
Država je prazna ljuštura i bez turizma bili bi evropsko mrtvorodjenče.
Post Reply