Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35001 Re: Liverpool FC
Salah mora prestat silovat go.
Dodaj jebijojmater, ne idi kroz igraca....
Dodaj jebijojmater, ne idi kroz igraca....
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35002 Re: Liverpool FC
@drug nabio 35k-ti post teme, congratulations 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35004 Re: Liverpool FC
U srž, Fabinho mora do kraja biti vitalni dio startnih 11, neću reći da je okrenuo utakmicu svojim ulaskom u nedjelju ali se itekako osjetilo njegovo prisustvo.For the biggest games this season, Jurgen Klopp has almost exclusively turned to his most trusted midfield trio: James Milner, Jordan Henderson and Georginio Wijnaldum.
It has become his safety net, say @TeleFootball
"But Sunday's performance against Tottenham suggests Klopp is going to have to sacrifice the Milner and Henderson axis if his side are going to maintain their title challenge. What was most alarming in the unconvincing win over Spurs was the lack."
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#35005 Re: Liverpool FC
Fabino mora imati mjesto u prvih 11, kad je zdrav. Kod njega ce rijetko lopta ici nazad, ako ima bilo kakve sanse da ide naprijed, dok je kod Hende suprotno.
Nisam od onih koji se vesele tudjoj nesreci, ali sam znao da dobijamo Bayern cim je Hendo morao izici na startu utakmice.
Krivo mi je sto malo vise ne koristi Keitu, Sacira, rezervne bekove vise ne stavlja na klupu uopce, a smatram da je mali Rafa mogao skupiti koju minutu iskustva u nedostatku istih.
Treba nam jos 8 pobjeda i 2 iksa da izdrze igraci, a onda neka odmaraju i saniraju ozljede, i fizicke i psihicke.
Nisam od onih koji se vesele tudjoj nesreci, ali sam znao da dobijamo Bayern cim je Hendo morao izici na startu utakmice.
Krivo mi je sto malo vise ne koristi Keitu, Sacira, rezervne bekove vise ne stavlja na klupu uopce, a smatram da je mali Rafa mogao skupiti koju minutu iskustva u nedostatku istih.
Treba nam jos 8 pobjeda i 2 iksa da izdrze igraci, a onda neka odmaraju i saniraju ozljede, i fizicke i psihicke.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35006 Re: Liverpool FC
Alisson - VVD - Fabinho - trozubac bi trebali biti kičma ekipe oko koje treba graditi ostale.
Sa Keitom i Xherdanom ne znam šta je, hajmo se nadat da ih još uvijek štedi zbog povreda skorašnjih.
Sa Keitom i Xherdanom ne znam šta je, hajmo se nadat da ih još uvijek štedi zbog povreda skorašnjih.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35007 Re: Liverpool FC
Šaćiri ne moze bolje od ovog realno a i ono sto je igrao poslije Uniteda (kad je dao 2 gola) bio je najgori na terenu... Lik jednostavno nema taj karakter koji je potreban bez obzira na talenat. Bit cu presretan ako ga prodamo za duplu cijenu od dovodjenja...
Keita je promasaj, to je valjda jasno.
Keita je promasaj, to je valjda jasno.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35008 Re: Liverpool FC
Po čemu je jasno da je promašaj?
Ne razumijem hejt na tog momka, što je igrao minuta odradio je sasvim korektno, u pojedinim utakmicama među najboljim. Treba mu prilagodbe, nipta sporno, al mislim da fudbal ne funkcioniše po principu o loš je, još je iz Gvineje, stavljaj na olx.ba, za duplu cijenu.
Ne razumijem hejt na tog momka, što je igrao minuta odradio je sasvim korektno, u pojedinim utakmicama među najboljim. Treba mu prilagodbe, nipta sporno, al mislim da fudbal ne funkcioniše po principu o loš je, još je iz Gvineje, stavljaj na olx.ba, za duplu cijenu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35009 Re: Liverpool FC
Medju najboljim ?
Bio je dobar prve dvije utakmice, ostalo je bio medju najgorim na terenu bukvalno.
Protiv Napolia prvih 20 minuta katastrofa, sreca njegova odglumio povredu pa izasao. Protiv Lestera i West Hama (kiksevi) medju najgorim na terenu. Previse komplikuje, melja loptu, ne oslobadja se na vrijeme, katastrofa u odbrani itd. Ako si ovo sto ti je dao ocekivao od igraca placenog 60 miliona onda nije promasaj slazem se.
Btw ovaj rezultat Uniteda vcrs nam nikako ne ide na ruku.
Protiv Napolia prvih 20 minuta katastrofa, sreca njegova odglumio povredu pa izasao. Protiv Lestera i West Hama (kiksevi) medju najgorim na terenu. Previse komplikuje, melja loptu, ne oslobadja se na vrijeme, katastrofa u odbrani itd. Ako si ovo sto ti je dao ocekivao od igraca placenog 60 miliona onda nije promasaj slazem se.
Btw ovaj rezultat Uniteda vcrs nam nikako ne ide na ruku.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35010 Re: Liverpool FC
Protiv Burnleya je bio najbolji na terenu, naravno da ova sezona još uvijek ne pokazuje njegov puni potencijal, iduće sezone će sigurno biti još bolji.
To kada je bio loš bila je loša čitava ekipa.
A ovo sa Napolijem neću ni da komentarišem.
To kada je bio loš bila je loša čitava ekipa.
A ovo sa Napolijem neću ni da komentarišem.
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#35011 Re: Liverpool FC
Ma ne mozes govoriti za frajera je li promasaj ili ne, jer nije dovoljno ni igrao u kontinuitetu da tvrdis je li top ili flop.
Ne mozes reci jer je forsirao k'o mazga slagirante poput Hendersona i Milnera, jedan je udaren u glavu, drugog godine stigle.
Wijnalduma hajde i mogu progutati, mada je i njemu forma setala gore-dole, a za moj ukus frajer je prespor. Medjutim u odnosu na ovu gore dvojicu je tv u boji.
O Lallani da ne pricam...
Nije ni mene Keita impresionirao, u odnosu na ono naravno sta sam ocekivao od njega, ali treba ga sacekati svakako. O Oxu nemam nikakva ocekivanja nakon povrede iskreno, previse je osjetljiva povreda da se nadam da ce opet neki top nivo biti.
Pored rezerve na bekovima, Liverpool vapi za jednim, pa cak i dvojicom, top pojacanja u veznom redu... Kante neki, Veratti...
Opet kazem naucna je fantastika kako su ovi pored Citya i dalje u utrci za prvaka. Sane, Mahrez, Fernandinho, Danilo, Stones, na klupit protiv Fulhama.
Ti cekas da ti nesretni Lallana ili Origi unesu preokret.
Ne mozes reci jer je forsirao k'o mazga slagirante poput Hendersona i Milnera, jedan je udaren u glavu, drugog godine stigle.
Wijnalduma hajde i mogu progutati, mada je i njemu forma setala gore-dole, a za moj ukus frajer je prespor. Medjutim u odnosu na ovu gore dvojicu je tv u boji.
O Lallani da ne pricam...
Nije ni mene Keita impresionirao, u odnosu na ono naravno sta sam ocekivao od njega, ali treba ga sacekati svakako. O Oxu nemam nikakva ocekivanja nakon povrede iskreno, previse je osjetljiva povreda da se nadam da ce opet neki top nivo biti.
Pored rezerve na bekovima, Liverpool vapi za jednim, pa cak i dvojicom, top pojacanja u veznom redu... Kante neki, Veratti...
Opet kazem naucna je fantastika kako su ovi pored Citya i dalje u utrci za prvaka. Sane, Mahrez, Fernandinho, Danilo, Stones, na klupit protiv Fulhama.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35012 Re: Liverpool FC
Sa Kanteom bi već osvojili Prem 
Od Keite se očekivalo nešto slično sa još boljom tehnikom u nogama ali očito se nije najbolje prilagodio prvenstveno na fizičke zahtjeve lige, njega je to u poprilično mlakol Bundesici mučilo a kamoli ovdje.
Biće on vrlo dobar vremenom, samo strpljenja.
Od Keite se očekivalo nešto slično sa još boljom tehnikom u nogama ali očito se nije najbolje prilagodio prvenstveno na fizičke zahtjeve lige, njega je to u poprilično mlakol Bundesici mučilo a kamoli ovdje.
Biće on vrlo dobar vremenom, samo strpljenja.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35013 Re: Liverpool FC
Toliko je dobar Keita da se nije mogao izboriti za prvih 11 poput igraca kakve imamo....
Dat mu jos sljedecu sezonu, a onda molit Boga da ga neko htjedne uzeti iako bih ga ja odmah prodao i uzeo Ndombelea koji je za njega Seedorf realno
Dat mu jos sljedecu sezonu, a onda molit Boga da ga neko htjedne uzeti iako bih ga ja odmah prodao i uzeo Ndombelea koji je za njega Seedorf realno
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35014 Re: Liverpool FC
Ovaj će haman i ovo ljeto ostatiJurgen Klopp's trust in Divock Origi has grown significantly this season.
Last summer Liverpool were willing to off-load him, but it's been telling in recent weeks that Klopp has turned to him ahead of both Shaqiri and Sturridge, writes @JamesPearceEcho
“The manager knows exactly what he's going to get. Origi takes the fight to opponents when he's got the ball and works tirelessly to shut down space when he hasn't. He carried out orders perfectly at Fulham & home to Spurs as on both occasions Liverpool grabbed late winners.”
Mada realno kakav je status u početku imao u ekipi, od stidljive i maltene slučajne pojave na klupi do prvog izbora sa iste, očito da dobro radi i na treninzima a sigurno da daje određeni i bonus sa krila kada uđe sa klupe. Ako nema problem u tome, toj epizodnoj ulozi kakvu sad ima, što se mene tiče neka ga i iduće sezone, Sturridge će svakako ići. Mada stvarno bi volio vidjeti i Wilsona u rosteru za sljedeću sezonu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35015 Re: Liverpool FC
Ostavit njega a prodat Saciria za 30 ak miliona.
- lanemblack27
- Posts: 58
- Joined: 22/12/2016 15:13
#35016 Re: Liverpool FC
Raspored nam je bolji, City ima 8 utakmica u aprilu, 3 sa Tottenhamom, i sa Utd u gostima, plus CP u gostima.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35017 Re: Liverpool FC
Prognoza : City-Cardiff 0:0
78 % posjeda lopte Citya i nekih 25 udaraca ka golu Etheridgea ali Cardiff uzima bod koji ce im puno znaciti u borbi za opstanak. Ne iskljucujem i neki krompir Niassea. City bez Aguera je u napadu gori od Uniteda.
Come on Cardiff !!!
78 % posjeda lopte Citya i nekih 25 udaraca ka golu Etheridgea ali Cardiff uzima bod koji ce im puno znaciti u borbi za opstanak. Ne iskljucujem i neki krompir Niassea. City bez Aguera je u napadu gori od Uniteda.
Come on Cardiff !!!
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#35018 Re: Liverpool FC
Ma masinerija... U United se uzdat, jer od kokoskih nikakve koristi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35019 Re: Liverpool FC
Ma kakav United, jedino neki umor da ih uhvati. Teško.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#35020 Re: Liverpool FC
United nema šanse, godinama ih redovno šamaraju na njihovom smetljistu a i sad ce realno kad ih vodi ova prevara...
Palace
Tottenham
Leicester
Ovim redom se uzdam najvise
Palace
Tottenham
Leicester
Ovim redom se uzdam najvise
- lanemblack27
- Posts: 58
- Joined: 22/12/2016 15:13
#35022 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:
Bitno je da mi pobjedimo ovih 6,
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35023 Re: Liverpool FC
Biće teško ali ne i nemoguće. Bitno je da ne obraćaju pažnju na City i njihove utakmice, guraj svoje pa šta bude.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#35024 Re: Liverpool FC
Neće siti imati sve pobjede do kraja.
Pitanje je samo hoce li Liverpul.
Sezona se svodi na onaj inč za koji lopta nije prešla crtu na Etihadu.
Pitanje je samo hoce li Liverpul.
Sezona se svodi na onaj inč za koji lopta nije prešla crtu na Etihadu.
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#35025 Re: Liverpool FC
Vise se svodi na remije sa WH i Lesteromdrug_profi wrote:Neće siti imati sve pobjede do kraja.
Pitanje je samo hoce li Liverpul.
Sezona se svodi na onaj inč za koji lopta nije prešla crtu na Etihadu.

