Dosli oni kod kineskog cara i kazu:
-Dosli smo da vas sravnimo s zemljom.
Pita njih car:
-A koliko vas ima?
-Pola miliona!!!
-Ahaa...a iz koje ste ulice?
Moderator: Chloe
dzemmo wrote:
dzemmo wrote:
suspect_zero wrote:Čuvaju amerikanac, francuz, bosanac djecu u parku.
Odjednom amer poce da vice na svog malog..."Džon nemoj da trčiš,sjebaćeš nove tole a znaš da su skupe".
zatim i francuz...''Žorž nemoj da trčiš,poderaćeš džemper carlo colucci a i skup je bio"
malo kasnije,dere se Bosanac...." Ekreme, Ekrrremmmeeee, nemoj trčat izgladnićeš!!"
Doso Mujo kod Sulje u Njemacku da vidi kako je ovaj napredovao i uspio. Objasnjava Suljo:
-Evo, vidis ovu zemlju-to ti je sve moje, basta, vocnjak,sve ovo gore...Ove dvije kuce, terasa, bazen...
"Ciji su ono Mercedesi???" pita Mujo
"pa ciji ce biti moji...Ah! Eno mi i supruga na terasi..."
Mujo probljedio od zavisti, kako je moguce, sve ovo plus prelijepa zena... ???!
U tom na terasu izlazi crni visoki muskarac...
"Suljo, a ko je ono zivota ti?!??"
"E, to sam ti ja..."
Dosao Mujo s posla nema Fate, zove je na mobitel Fata nedostupna, ustao sutradan otisao na posao, vratio se Fate nema, zove je na mobitel, Fata nedostupna, i tako 10 dana, 10. dan zove Fata i Mujo njoj,
" Pa gdje si bona?"
Fata kaze "Evo me u Zvorniku na Savi"
" Fato bona, kakva Sava u Zvorniku, tamo ti je Drina"
" Ne znam ja moj Mujo, evo tebi Sava pa ti sa njim vidi "
sirocco wrote:ne znam kako stojite s vicevima o zemuncima al evo jedan
ulazi baba u haustor i vidi nekog malog kako sjedi na stepenicaama , pa mu rece:
- sta to radis sine ?
- simpu vutra , baba !
- mojne na tonbe , nahladices se

kad se tako zarazno smijes evo jos jedanPalaSa Marsa wrote:sirocco wrote:ne znam kako stojite s vicevima o zemuncima al evo jedan
ulazi baba u haustor i vidi nekog malog kako sjedi na stepenicaama , pa mu rece:
- sta to radis sine ?
- simpu vutra , baba !
- mojne na tonbe , nahladices se![]()
sirocco wrote:pitali nekog prolaznika u beogradu
-" kako ste vi docekali NATO-ove napade "
a ovaj odgovara
-" pa , skromno , u krugu porodice "
i ja, Mejdana mipirmin wrote:dzemmo wrote:
![]()
![]()
![]()
oplakah, Mejdana mi
![]()

dzemmo wrote: