Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#3501 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

Krenuli Crnogorci da osvoje Kinu.
Dosli oni kod kineskog cara i kazu:
-Dosli smo da vas sravnimo s zemljom.
Pita njih car:
-A koliko vas ima?
-Pola miliona!!!
-Ahaa...a iz koje ste ulice? :lol:
User avatar
Vitamin C
Posts: 921
Joined: 13/05/2009 09:50
Location: Na prozoru, u ogledalu, pred vratima

#3502 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Vitamin C »

Kako se zove najbolji reprezentativac Crne Gore?












Adabayor. :D
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3503 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Stopiraju dvojica prijatelja. Zaustave se dvije
djevojke, povezu ih, usput stanu u šumi i predloze im
seks. Da bi se zaštitile od trudnoce inzistirale su da
prijatelji stave prezervative. I bi seks.
Nekoliko mjeseci kasnije rade njih dvojica u polju.
Upeklo sunce, posao tezak, muhe dosadjuju, unervozio
se jedan i rece drugom:
- Druze moj, ja cu onaj balon skinut' pa nek' ona
zatrudni, ne mogu vise!++ :lol: :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3504 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pici »

Ide dvometras ulicom, a njemu u susret žena koja vodi djecaka. U mimohodu dvometraš se sagnu:
"Vama, gospodjo svaka cast, a tebi mali jeb*m majku!"
"Zasto to cinite?!", zbunjeno ce gospodja.
"Pa, znate, gospodjo, kada se djeci j*be majka, mnogo brze rastu."
"A, je li!? Vama je sigurno cijelo Sarajevo jeb*lo mater pa ste toliki odrasli."
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#3507 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Magarece_godine »

Ušla dva miša u videoteku i počela da jedu filmsku traku.Pita prvi miš drugog:
- Jel' dobar film ?
- Dobar, dobar samo je knjiga bolja.
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#3508 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Magarece_godine »

Došao Ratko Mladić kući, dočekuje ga majka, on se grli i ljubi s njom i pita je: - Dje si stara majko, kako si, JE LI ME TRAŽIO KO?
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3509

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 28/05/2015 16:53, edited 2 times in total.
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3510 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

dzemmo wrote:Image
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ne znam odakle ti ovo, ali je fenomenalno. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3511 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by shalla »

Izgleda da joj je netko hakirao acc ali u svakom slučaju dobra zayebancija...

Image
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3512

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 28/05/2015 16:54, edited 2 times in total.
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#3513 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by suspect_zero »

Čuvaju amerikanac, francuz, bosanac djecu u parku.
Odjednom amer poce da vice na svog malog..."Džon nemoj da trčiš,sjebaćeš nove tole a znaš da su skupe".
zatim i francuz...''Žorž nemoj da trčiš,poderaćeš džemper carlo colucci a i skup je bio"
malo kasnije,dere se Bosanac...." Ekreme, Ekrrremmmeeee, nemoj trčat izgladnićeš!!"




Doso Mujo kod Sulje u Njemacku da vidi kako je ovaj napredovao i uspio. Objasnjava Suljo:
-Evo, vidis ovu zemlju-to ti je sve moje, basta, vocnjak,sve ovo gore...Ove dvije kuce, terasa, bazen...
"Ciji su ono Mercedesi???" pita Mujo
"pa ciji ce biti moji...Ah! Eno mi i supruga na terasi..."
Mujo probljedio od zavisti, kako je moguce, sve ovo plus prelijepa zena... ???!
U tom na terasu izlazi crni visoki muskarac...
"Suljo, a ko je ono zivota ti?!??"
"E, to sam ti ja..."





Dosao Mujo s posla nema Fate, zove je na mobitel Fata nedostupna, ustao sutradan otisao na posao, vratio se Fate nema, zove je na mobitel, Fata nedostupna, i tako 10 dana, 10. dan zove Fata i Mujo njoj,
" Pa gdje si bona?"
Fata kaze "Evo me u Zvorniku na Savi"
" Fato bona, kakva Sava u Zvorniku, tamo ti je Drina"
" Ne znam ja moj Mujo, evo tebi Sava pa ti sa njim vidi "
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3514 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pirmin »

dzemmo wrote:

:lol: :lol: :lol: :lol: oplakah, Mejdana mi :lol: :lol:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3515 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

suspect_zero wrote:Čuvaju amerikanac, francuz, bosanac djecu u parku.
Odjednom amer poce da vice na svog malog..."Džon nemoj da trčiš,sjebaćeš nove tole a znaš da su skupe".
zatim i francuz...''Žorž nemoj da trčiš,poderaćeš džemper carlo colucci a i skup je bio"
malo kasnije,dere se Bosanac...." Ekreme, Ekrrremmmeeee, nemoj trčat izgladnićeš!!"




Doso Mujo kod Sulje u Njemacku da vidi kako je ovaj napredovao i uspio. Objasnjava Suljo:
-Evo, vidis ovu zemlju-to ti je sve moje, basta, vocnjak,sve ovo gore...Ove dvije kuce, terasa, bazen...
"Ciji su ono Mercedesi???" pita Mujo
"pa ciji ce biti moji...Ah! Eno mi i supruga na terasi..."
Mujo probljedio od zavisti, kako je moguce, sve ovo plus prelijepa zena... ???!
U tom na terasu izlazi crni visoki muskarac...
"Suljo, a ko je ono zivota ti?!??"
"E, to sam ti ja..."





Dosao Mujo s posla nema Fate, zove je na mobitel Fata nedostupna, ustao sutradan otisao na posao, vratio se Fate nema, zove je na mobitel, Fata nedostupna, i tako 10 dana, 10. dan zove Fata i Mujo njoj,
" Pa gdje si bona?"
Fata kaze "Evo me u Zvorniku na Savi"
" Fato bona, kakva Sava u Zvorniku, tamo ti je Drina"
" Ne znam ja moj Mujo, evo tebi Sava pa ti sa njim vidi "
:lol: :lol: :lol: :thumbup: :thumbup:
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3516 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

ne znam kako stojite s vicevima o zemuncima al evo jedan

ulazi baba u haustor i vidi nekog malog kako sjedi na stepenicaama , pa mu rece:
- sta to radis sine ?
- simpu vutra , baba !
- mojne na tonbe , nahladices se :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3517 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

sirocco wrote:ne znam kako stojite s vicevima o zemuncima al evo jedan

ulazi baba u haustor i vidi nekog malog kako sjedi na stepenicaama , pa mu rece:
- sta to radis sine ?
- simpu vutra , baba !
- mojne na tonbe , nahladices se :D
ImageImage :thumbup:
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3518 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

PalaSa Marsa wrote:
sirocco wrote:ne znam kako stojite s vicevima o zemuncima al evo jedan

ulazi baba u haustor i vidi nekog malog kako sjedi na stepenicaama , pa mu rece:
- sta to radis sine ?
- simpu vutra , baba !
- mojne na tonbe , nahladices se :D
ImageImage :thumbup:
kad se tako zarazno smijes evo jos jedan

kako zemunci pjevaju cecine pjesme?
-" znam za jedan grad , pored je beograd "

ustvari evo jos jedan

uci zemunac malog matematiku:
vidis mrljavi , imas 5 jabuka i neko ti uzme 2
u tom mali prekida oca
cekaj matori ko mi bre uzme!!!

:D :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3519 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

MA ovaj s' babom je beton. :thumbup:
User avatar
topcam
Posts: 5471
Joined: 08/07/2007 12:49
Vozim: uzbrdo

#3520 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by topcam »



Policajac pokazuje djeci, zbog cega je kaciga potrebna.
:skoljka: :dance: :run: :lol:
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3521 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

pitali nekog prolaznika u beogradu
-" kako ste vi docekali NATO-ove napade "
a ovaj odgovara
-" pa , skromno , u krugu porodice " :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3522 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

sirocco wrote:pitali nekog prolaznika u beogradu
-" kako ste vi docekali NATO-ove napade "
a ovaj odgovara
-" pa , skromno , u krugu porodice " :D
:-) :lol: :lol: :lol: lol
User avatar
potočanka
Posts: 70840
Joined: 09/11/2008 20:38
Location: vjerna ŽEKIPA

#3523 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by potočanka »

pirmin wrote:
dzemmo wrote:

:lol: :lol: :lol: :lol: oplakah, Mejdana mi :lol: :lol:
i ja, Mejdana mi :thumbup: :lol: :lol:
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3524 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Lijep popust zbog muhe :D
Image
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3525 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by -danTe- »

dzemmo wrote:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Post Reply