nisamswirl wrote:A jesi li ikad kupila one haltere sto smo nedavno pricale ovdje o njima?alica.k wrote:davno nekad kad je bio DNA sa miss sixtyjem i ostalim bijesnim markama u wisi, ja kupilakraljevsko plavi plisani, sa nekakvom masnom na sredini umjesto kopcanja
al jos ih zelim




