What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3501 Re: What to wear???

Post by alica.k »

swirl wrote:
alica.k wrote:davno nekad kad je bio DNA sa miss sixtyjem i ostalim bijesnim markama u wisi, ja kupila :D kraljevsko plavi plisani, sa nekakvom masnom na sredini umjesto kopcanja
A jesi li ikad kupila one haltere sto smo nedavno pricale ovdje o njima? :-D
nisam :( zao mi pare tolke dat na haltere.
al jos ih zelim :)
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#3502 Re: What to wear???

Post by thea »

kako to mislis, pa zar ima nesto bolje no kad ti neko sasije do perfekcije kako zelis, uz tvoje tijelo.
po meni nista bolje, to i jeste bit visoke mode, snite se rade do perfekcije, ona se ne moze nikad porediti sa industrijskom proizvonjom koja je pravljena rutinski.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3503 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

thea wrote:kako to mislis, pa zar ima nesto bolje no kad ti neko sasije do perfekcije kako zelis, uz tvoje tijelo.
po meni nista bolje, to i jeste bit visoke mode, snite se rade do perfekcije, ona se ne moze nikad porediti sa industrijskom proizvonjom koja je pravljena rutinski.
završna obrada je drugačija i kvalitetnija kod konfekcije.
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#3504 Re: What to wear???

Post by swirl »

alica.k wrote:
swirl wrote:
alica.k wrote:davno nekad kad je bio DNA sa miss sixtyjem i ostalim bijesnim markama u wisi, ja kupila :D kraljevsko plavi plisani, sa nekakvom masnom na sredini umjesto kopcanja
A jesi li ikad kupila one haltere sto smo nedavno pricale ovdje o njima? :-D
nisam :( zao mi pare tolke dat na haltere.
al jos ih zelim :)
A jesi li gledala, da nisu slucajnooo na snizenju?
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3505 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:
hadzinicasa wrote:e kad smo već kod ovoga - godinama tražim crni ili kraljevsko-plavi plišani sako.

i nema. nigdje. nema.
davno nekad kad je bio DNA sa miss sixtyjem i ostalim bijesnim markama u wisi, ja kupila :D kraljevsko plavi plisani, sa nekakvom masnom na sredini umjesto kopcanja
želim. :|
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3506 Re: What to wear???

Post by alica.k »

swirl wrote:A jesi li gledala, da nisu slucajnooo na snizenju?
nisam nikako :S
al trenutno nisu.

Image

vidi i ovi su slicni.
*mima*

#3507 Re: What to wear???

Post by *mima* »

pa koliko su ti halteri?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3508 Re: What to wear???

Post by alica.k »

*mima* wrote:pa koliko su ti halteri?
58 dolara sa dostavom na journelle stranici, 45 funti (plus 20 dostava) na fleur of england.

pardon, jesu na sale 32 dolara na journelle.
*mima*

#3509 Re: What to wear???

Post by *mima* »

a zar nema kod nas takvih haltera?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3510 Re: What to wear???

Post by alica.k »

*mima* wrote:a zar nema kod nas takvih haltera?
poenta je u ovim skroz sirokim trakicama, ja ih nisam nasla kod nas :(
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3511 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:
*mima* wrote:pa koliko su ti halteri?
58 dolara sa dostavom na journelle stranici, 45 funti (plus 20 dostava) na fleur of england.

pardon, jesu na sale 32 dolara na journelle.
opet puno :)
*mima*

#3512 Re: What to wear???

Post by *mima* »

ma kako akice....ama sve mi se cini da sam ja to vidjala kod nas
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3513 Re: What to wear???

Post by alica.k »

*mima* wrote:ma kako akice....ama sve mi se cini da sam ja to vidjala kod nas
ako vidis reci mi :) ja sam obisla sve ove nase prodavnice donjeg rublja, i nigdje ih ne nadjoh ovako jednostavne sa sirokim trakicama. zapravo, i onih tankih jednostavnih sam samo nasla u la senzi, najobicniji crni.
sve nesto cipka sljokice masnice, nidje veze...

je hadzinice, i jos na 90KM mi ne gine carina :S

Image
ko naleti na slicne, vicite.
Last edited by alica.k on 17/01/2012 13:16, edited 1 time in total.
*mima*

#3514 Re: What to wear???

Post by *mima* »

ama alice....nedje ssam vidjel......sad si me zadeverala.......ja imam takve obicne i ne znam dje sam ih kupila
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3515 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:
*mima* wrote:ma kako akice....ama sve mi se cini da sam ja to vidjala kod nas
ako vidis reci mi :) ja sam obisla sve ove nase prodavnice donjeg rublja, i nigdje ih ne nadjoh ovako jednostavne sa sirokim trakicama. zapravo, i onih tankih jednostavnih sam samo nasla u la senzi, najobicniji crni.
sve nesto cipka sljokice masnice, nidje veze...

je hadzinice, i jos na 90KM mi ne gine carina :S
e jedino ima ona nova radnja u Alti, ili ona preko puta Vojne bolnice, a ima i ona nova pored Extreme Intimo isto....
i Skenderija
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#3516 Re: What to wear???

Post by swirl »

*mima* wrote:a zar nema kod nas takvih haltera?
Nema, samo tanki, ovi su malo deblji.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#3517 Re: What to wear???

Post by thea »

Ja ti takoder preporucujem smoking look uzmes neke svoje crne klasicne pantole, odes kod krojacice da ti sa strane usije traku od svile moze i deblja, za brz i ucinkovit trik, postoje siroke crne trakice, uz duz nogavice se aplicira te sasije sa strane, uz to obuci jednu bijelu pamucnu kusulju muskog kroja, crvene-crne salonke.

inace ovo ti je pravo trendi, cak su zene nosile na crvenom tepihu ove godine.

Image

Uploaded with ImageShack.us
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#3518 Re: What to wear???

Post by shin »

Samo sto ti fali crveni tepih u gradu da ovakav izadjes :-)
pin-up
Posts: 583
Joined: 17/11/2006 10:52

#3519 Re: What to wear???

Post by pin-up »

Kad ste kod haltera, je l' vidio 'ko ovakve majice ili potkošulje negdje kod nas
Image
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3520 Re: What to wear???

Post by alica.k »

pin-up wrote:Kad ste kod haltera, je l' vidio 'ko ovakve majice ili potkošulje negdje kod nas
Image
uuuuuuuuuuuuu najs
odakle to?
pin-up
Posts: 583
Joined: 17/11/2006 10:52

#3521 Re: What to wear???

Post by pin-up »

alica.k wrote: uuuuuuuuuuuuu najs
odakle to?
Od ove :) http://www.kikidm.com/shop/Garter-Tank- ... 6_BLACK_XS

Ovaj sivi sa prve slike je bio jeftiniji na shopbop, ali je sold out.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3522 Re: What to wear???

Post by alica.k »

oj, vidi cijene. ne isplati se.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#3523 Re: What to wear???

Post by thea »

koliko znam da je severina nosila isto prije nekoliko godina, ne znam ko je 1 dizajnirao

http://www.youtube.com/watch?v=Nobv4F90CBU
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#3524 Re: What to wear???

Post by 6.april »

Koja je svrha haltera sem da izgledas sexy?
Meni oni totalno neudobno izgledaju. Žuljaju li one "štipaljice" kada sjediš?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3525 Re: What to wear???

Post by alica.k »

6.april wrote:Koja je svrha haltera sem da izgledas sexy?
Meni oni totalno neudobno izgledaju. Žuljaju li one "štipaljice" kada sjediš?
ne, svrha haltera je da ne nosis najlonke s gacicama.
i nisu neudobne, nekako je samo cudan osjecaj kad do pola nogu imas carape a od pola nemas, a na to se naviknes. ne zuljaju kopce, doduse mene ne zuljaju ove metalne, plasticne ne samo da zuljaju nego znaju i carape poderat (kojih je donedavno jedva i bilo kupit po pristojnoj cijeni kod nas)
Last edited by alica.k on 17/01/2012 15:26, edited 1 time in total.
Post Reply