Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
nuki_cika
Posts: 1155
Joined: 06/07/2010 16:19

#3501 Re: Hayat

Post by nuki_cika »

Joj čime se vi zamarete evo već cijelu sedmicu.
Pa cura je zaslužila pobjedu.od početka je imala konstantno dobre nastupe,a vas niko nije tjerao da glasa
I ja sam gledao i bio za anidu,ali nisam poslao ni jedan glas :D
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#3502 Hayat

Post by opa22 »

Super ova serija na Hayatu


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#3503 Re: Hayat

Post by karanana »

koja serija?
sad ide neki film sa onim turcima iz sheherzade.
valja li?
User avatar
plain vanilla
Posts: 70317
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3504 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

malo turskih serija, sad ce svake subote biti i turski film :-) :roll:
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#3505 Hayat

Post by opa22 »

Wtf ovo film? Ja mislio ta neka serija sa sehijem i onurom sto su najavljivali al vidim nigdje Sehke

Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
plain vanilla
Posts: 70317
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3506 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

opa22 wrote:Wtf ovo film? Ja mislio ta neka serija sa sehijem i onurom sto su najavljivali al vidim nigdje Sehke

Sent from my iPhone using Tapatalk
to je film
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3507 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

porokase se GumuŠ i onaj iz Šeherzade :-) :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#3508 Re: Hayat

Post by karanana »

ovaj glam blam ispuho.
a bio je gledljiv ranije.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3509 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

"boy, boy, boy, ti si belaj boy, ti ne mozes biti, mali, nikad moj" :lol:
User avatar
suncokret_1984
Posts: 536
Joined: 02/04/2010 09:21

#3510 Re: Hayat

Post by suncokret_1984 »

karanana wrote:ovaj glam blam ispuho.
a bio je gledljiv ranije.
ja sam odustala na pola emisije, i isto kontam pa nekad se moglo gledat :)
a sinoc mi je onaj turski film bio :shock: kontam u sebi na sta izgubih 2 sata :roll:
sarajevsko_pivo
Posts: 4187
Joined: 27/07/2009 16:22

#3511 Re: Hayat

Post by sarajevsko_pivo »

Meni je Hayat sve bolji!

Samo jos da kupe licencu za neku show, recimo ''BiH got talent''!
User avatar
moonlight7
Posts: 4290
Joined: 04/08/2010 11:39

#3512 Re: Hayat

Post by moonlight7 »

Kako se zvao onaj film od sinoć?
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3513 Re: Hayat

Post by sheilak »

ja sam se jucer ismijala na kraju njihovog Dnevnika. Uglavnom, ide prilog o nekom starijem gospodinu i njegovom monologu o bivsim i sadasnjim vremenima, nakon toga bez uvoda Cerimagic o najnovijoj cijeni lopata :D

vrlo pajtonovski. :lol:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3514 Re: Hayat

Post by -LIBERO- »

Pitanje za ove upucenije u ovu tematiku :D

Ova dva nova muzicka kanala tv Hayat, da l' ce to piciti samo muzika..spotovi i sl. il ce biti neki dodatni sadrzaj i sl. ?

Ima li neko sa insajderskim :D informacijama, posto i mi na HS-u dobismo ova dva nova kanala pa rekoh da vidim kod upucenijih forumasa sta je zapravo ovo.

Hvala :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3515 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Samo muzika na oba kanala
User avatar
Vila_Zubić
Posts: 43
Joined: 20/11/2011 14:23

#3516 Re: Hayat

Post by Vila_Zubić »

moonlight7 wrote:Kako se zvao onaj film od sinoć?
Aci ask - Gorka ljubav :)
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#3517 Re: Hayat

Post by Chisum »

-LIBERO- wrote:Pitanje za ove upucenije u ovu tematiku :D

Ova dva nova muzicka kanala tv Hayat, da l' ce to piciti samo muzika..spotovi i sl. il ce biti neki dodatni sadrzaj i sl. ?

Ima li neko sa insajderskim :D informacijama, posto i mi na HS-u dobismo ova dva nova kanala pa rekoh da vidim kod upucenijih forumasa sta je zapravo ovo.

Hvala :D

Kazu, bice nesto na fazon Headbangers Ball-a :lol:


P.S. Znaci, godinama pazim, kad shaltam kanale, da ne naletim na ovaj seljakluk zvani Hayat, a od danas cu morati paziti - puta tri.... Hvala vam Svrakici, gdje culi i gdje ne culi....

Jebo one starinske igricu kakva je ovo igra, dok prodjes kroz nase kanale... od Hayata, Behara, Pinkova, BN-ova, OBN-ova, KISS-ova,Vogosci i ostalih... Nema sanse da ne ugazis u barem jedno govno. Napeto.
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#3518 Re: Hayat

Post by Trebam te »

ZNBT je definitivno propao program a i Hayat totalno nezbiljna TV kuca, mislim nisu procijenili koliko ce ih kostati namjestaljka Anidi da pobijedi. :D

I nedeljom navece emisija Dzubox je vise od cirkusa, mama nekad gleda pa onako okom preletim cisto forme radi...

Odron i to je to, 8-) :run:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3519 Re: Hayat

Post by Not My Idea »

najdrazi su mi ovi koji ne gledaju, samo im ukucani gledaju pa oni uhvate krajickom oka..il dok saltaju kanale. :oops:
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#3520 Re: Hayat

Post by Trebam te »

Chuckie wrote:Jedan od komentara sa fejsa: Aj jest ovaj Šoljanin dosadan, kao guzni svrab :D
:lol: :lol: :D
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#3521 Re: Hayat

Post by Trebam te »

Not My Idea wrote:najdrazi su mi ovi koji ne gledaju, samo im ukucani gledaju pa oni uhvate krajickom oka..il dok saltaju kanale. :oops:
I meni jojjj :D problem Hayat ne gledati :-) :lol:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#3522 Re: Hayat

Post by alibaba_i_30_godina »

Chisum wrote:
-LIBERO- wrote:Pitanje za ove upucenije u ovu tematiku :D

Ova dva nova muzicka kanala tv Hayat, da l' ce to piciti samo muzika..spotovi i sl. il ce biti neki dodatni sadrzaj i sl. ?

Ima li neko sa insajderskim :D informacijama, posto i mi na HS-u dobismo ova dva nova kanala pa rekoh da vidim kod upucenijih forumasa sta je zapravo ovo.

Hvala :D

Kazu, bice nesto na fazon Headbangers Ball-a :lol:


P.S. Znaci, godinama pazim, kad shaltam kanale, da ne naletim na ovaj seljakluk zvani Hayat, a od danas cu morati paziti - puta tri.... Hvala vam Svrakici, gdje culi i gdje ne culi....

Jebo one starinske igricu kakva je ovo igra, dok prodjes kroz nase kanale... od Hayata, Behara, Pinkova, BN-ova, OBN-ova, KISS-ova,Vogosci i ostalih... Nema sanse da ne ugazis u barem jedno govno. Napeto.
Ne znam stvarno sta toliko imate protiv ovog Hayata ... znam da imaju losu programsku semu, ali uporedjujuci sa drugim domacim kanalima, Hayat je odlican!

Sto se tice ovih muzickih, na jednom ce biti samo domaca muzika, dok na ovom drugom strana ... a gledao sam vec ovaj drugi sa stranom muzikom i odabir muzike nije los.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#3523 Re: Hayat

Post by alibaba_i_30_godina »

Not My Idea wrote:najdrazi su mi ovi koji ne gledaju, samo im ukucani gledaju pa oni uhvate krajickom oka..il dok saltaju kanale. :oops:
:thumbup:
pianist
Posts: 223
Joined: 04/03/2008 22:11

#3524 Re: Hayat

Post by pianist »

Evo i Pink ukida Zvezde Granda, jos jedna sezona i fajront, raja slabo glasa, nije vise zanimljivo...mislim da ce se to isto i ovdje desit, za par godina
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#3525 Re: Hayat

Post by Irm@ »

sheilak wrote:ja sam se jucer ismijala na kraju njihovog Dnevnika. Uglavnom, ide prilog o nekom starijem gospodinu i njegovom monologu o bivsim i sadasnjim vremenima, nakon toga bez uvoda Cerimagic o najnovijoj cijeni lopata :D

vrlo pajtonovski. :lol:
cerimagic mi je :shock: :shock: kao sto Hare trazi Aidu na Dnevniku :-D tako ja ovog ne mogu smisliti.. :twisted:
Post Reply