Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#3501 Re: Horde Zla

Post by sparky »

Ko im jebe mater. Da su po četiri metra. Koliko se očekuje domaćih navijača večeras? 10-15-20 hiljada.
Jel se treba bojati 500-1000 napuhanih dobila?
Osim toga da se prisjetim bližih organima reda. Hotel sunce je od ps Vogošća udaljen cca 300 metara i njima treba sat da se organizuju.
Sretno komšije!
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 3251
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#3502 Re: Horde Zla

Post by ovo_malo_duse »

Koga zaboli anonimus koja su pravila. Hajte ba na privat pa se naglabajte..

Ako se ostanu u grupi i nebudu nasilni, mozda bace koju flasu, konzervu ili baklju iz mase. Ali iako neorganizovana Murija ce to odrzat na okupu i ispratit nazad.

Ako provale kroz muriju pa bude opsta makljaza popusice duplo. Ili jos gore ako pocnu u malim grupicama bilo gdje u gradu, bit ce ganjanje po gradu onda bog zna, nebi im bio u kozi, nikad neznas u kom cuci PTSP i samo ceka da explodira...
Duge
Posts: 456
Joined: 10/11/2008 19:55

#3503 Re: Horde Zla

Post by Duge »

supercali wrote:
Obuca9 wrote:
http://www.uefa.org/newsfiles/551778.pdf

Zadnje izdanje, oktobar 2006. godine.

Haj sad prestani lupati, živ bio, samo se bezveze provaljuješ.
Zadnje izdanje je 2014
Nadji ti to malo bolje
http://www.uefa.org/documentlibrary/regulations/

Evo ti sve regulative koje su na snazi pa ti nadji kad si tako pametan.
User avatar
zenny
Posts: 916
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#3504 Re: Horde Zla

Post by zenny »

sad pored mene prodjose, ulaz na autoput iz zenice... ogromna kolona, hajd sto je buseva dosta nego kombija bar 15 i privatnih auta. veliki broj specijalaca...
poostar
Posts: 1217
Joined: 22/01/2008 13:15
Location: Picin Han

#3505 Re: Horde Zla

Post by poostar »

Ja bi im konfiskiro steroide da sam murija..vidi jesu nabubrili, rastu iz minute u minutu. :run:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3506 Re: Horde Zla

Post by supercali »

studiorum_tuzlaensis wrote:UEFA nema nadežnost nad belajima van stadiona. Ljudi su imenom i prezimenom odgovorni u državi u koju su došli da se ponašaju po njenim zakonima. Shvati to, gostujući navijač je kao i domaći navijač van stadiona, na policiji je da odradi dio posla za koji izdvajamo milione maraka poreza mjesecno.
Ma nema uefa nadleznost ni na stadionu sto se tice sigurnosti i tu su odgovorni policija i sl al ima nadleznost nad takmicenjem u kojem igra u ovom slucaju i sarajevo i lech u tome je poenta tako da u gradu ako pogine navijac uefa moze suspendovati klub
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3507 Re: Horde Zla

Post by GandalfSivi »

Meni je ovo super, bas se fino druzimo. Vise sam danas raje upoznao na ovoj temi, nego u zadnje dvije godine...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3508 Re: Horde Zla

Post by supercali »

Duge wrote:
supercali wrote:
Obuca9 wrote:
http://www.uefa.org/newsfiles/551778.pdf

Zadnje izdanje, oktobar 2006. godine.

Haj sad prestani lupati, živ bio, samo se bezveze provaljuješ.
Zadnje izdanje je 2014
Nadji ti to malo bolje
http://www.uefa.org/documentlibrary/regulations/

Evo ti sve regulative koje su na snazi pa ti nadji kad si tako pametan.
Citaj malo na mobitelu sam ne mogu traziti
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#3509 Re: Horde Zla

Post by Mustang1 »

GandalfSivi wrote:Meni je ovo super, bas se fino druzimo. Vise sam danas raje upoznao na ovoj temi, nego u zadnje dvije godine...
:lol: :lol: :lol:
Nista dok rodjake ne nadjes na temi :oops:
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#3510 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

GandalfSivi wrote:Meni je ovo super, bas se fino druzimo. Vise sam danas raje upoznao na ovoj temi, nego u zadnje dvije godine...
Fini neki ljudi, taman' da se skrati vrijeme do odlaska na tekmu, pa iftar pa utakmica- ljepota! 8-)
Last edited by Maharadza on 14/07/2015 15:49, edited 1 time in total.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3511 Re: Horde Zla

Post by Kemal Malovčić »

Administracija, molim vas, de otjerajte ovog @supercalija sa teme.

1. unosi nemir - spominje ubistvo,
2. od svih drugih traži da argumentiraju, a on ne mora ništa
3. spama.
damirc_sa
Posts: 431
Joined: 22/12/2012 15:55

#3512 Re: Horde Zla

Post by damirc_sa »

Prije pola sata 4 pitara nalupase poljaka u Ferhadiji covjek je bio sam i setao Ferhadijom
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#3513 Re: Horde Zla

Post by mousstapha »

Kemal Malovčić wrote:Administracija, molim vas, de otjerajte ovog @supercalija sa teme.

1. unosi nemir - spominje ubistvo,
2. od svih drugih traži da argumentiraju, a on ne mora ništa
3. spama.
4. na mobitelu je :D
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#3514 Re: Horde Zla

Post by costacurta »

poostar wrote:Ja bi im konfiskiro steroide da sam murija..vidi jesu nabubrili, rastu iz minute u minutu. :run:
Samo gomila mesa, junac na steroidima dobro utovljen. Motorika ocajna.
Dok on zamahne jednom nash neuhranjeni zirplo ce ga tri puta sastaviti...... naravno podrazumijeva se da nash i brze trci :D
Duge
Posts: 456
Joined: 10/11/2008 19:55

#3515 Re: Horde Zla

Post by Duge »

supercali wrote:
Duge wrote:
supercali wrote: Zadnje izdanje je 2014
Nadji ti to malo bolje
http://www.uefa.org/documentlibrary/regulations/

Evo ti sve regulative koje su na snazi pa ti nadji kad si tako pametan.
Citaj malo na mobitelu sam ne mogu traziti
Pa citam zato sam ti postavio. Zadnja regulativa koja se odnosi na sigurnost je ona iz 2006.

Usput, i ja citam na mobitelu. Al' ja srecom znam citati.
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#3516 Re: Horde Zla

Post by costacurta »

Odose oni svi poslije utakmice u Makarsku, falja i dole popusit fasung od Torcide :D :izet:
Elem,
zelim srecu Sarajevu veceras. :thumbup: :bih:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3517 Re: Horde Zla

Post by supercali »

Citaj onu iz 2014-e mozda i procitas ono sto citavo vrijeme govorim
poostar
Posts: 1217
Joined: 22/01/2008 13:15
Location: Picin Han

#3518 Re: Horde Zla

Post by poostar »

costacurta wrote:
poostar wrote:Ja bi im konfiskiro steroide da sam murija..vidi jesu nabubrili, rastu iz minute u minutu. :run:
Samo gomila mesa, junac na steroidima dobro utovljen. Motorika ocajna.
Dok on zamahne jednom nash neuhranjeni zirplo ce ga tri puta sastaviti...... naravno podrazumijeva se da nash i brze trci :D
:mrgreen: sve se bojim da ce to brzo trcanje biti izuzetno korisno veceras..kako god..pamet u glavu ljudi..nije ovo sve vrijedno ako padne mrtva glava..nasa ili ova "evropska"
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3519 Re: Horde Zla

Post by supercali »

Kemal Malovčić wrote:Administracija, molim vas, de otjerajte ovog @supercalija sa teme.

1. unosi nemir - spominje ubistvo,
2. od svih drugih traži da argumentiraju, a on ne mora ništa
3. spama.
4. Ti si corav
Argument je uefin pravilnik iz 2010-11 a moze se naci i tekst u 2014
Duge
Posts: 456
Joined: 10/11/2008 19:55

#3520 Re: Horde Zla

Post by Duge »

Frajeru 10 ljudi govori da je zadnja regulativa za sigurnost ona iz 2006 i on uporno prica o nekim 2011 i 2014. Postavio sam ti listu svih regulativa, nema nista nakon 2006. Brate, znas li citati?

Odustajem
Yahweh
Posts: 244
Joined: 25/04/2014 21:24
Location: See the shadow? Well, that's not anyone that you're expecting.

#3521 Re: Horde Zla

Post by Yahweh »

Image

Dobra ova benga, samo da ne zaplati od Bau betona.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3522 Re: Horde Zla

Post by Kemal Malovčić »

ako već radiš onda šuti i ne pametuj ovdje.

Nađi link, postaj ga, citiraj iz dokumenta, i biće ok.
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#3523 Re: Horde Zla

Post by Mustang1 »

Ja bas htio reci da mu je dobar posao. Ima li mjesta da i mene ubaci tu ? :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3524 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

Supercali ako ides u raspravu gledaj da to bude argumentovano u suprotnom se smatra da trolas a i za ostale vazi, smanjite dozivljaje
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3525 Re: Horde Zla

Post by Baltazar_khan »

uh što je ovaj fasovo po njonji :oops:

vogošća danas.

Image
Post Reply