Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
#3501 Re: Horde Zla
Ko im jebe mater. Da su po četiri metra. Koliko se očekuje domaćih navijača večeras? 10-15-20 hiljada.
Jel se treba bojati 500-1000 napuhanih dobila?
Osim toga da se prisjetim bližih organima reda. Hotel sunce je od ps Vogošća udaljen cca 300 metara i njima treba sat da se organizuju.
Sretno komšije!
Jel se treba bojati 500-1000 napuhanih dobila?
Osim toga da se prisjetim bližih organima reda. Hotel sunce je od ps Vogošća udaljen cca 300 metara i njima treba sat da se organizuju.
Sretno komšije!
- ovo_malo_duse
- Posts: 3251
- Joined: 01/11/2006 12:59
- Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno
#3502 Re: Horde Zla
Koga zaboli anonimus koja su pravila. Hajte ba na privat pa se naglabajte..
Ako se ostanu u grupi i nebudu nasilni, mozda bace koju flasu, konzervu ili baklju iz mase. Ali iako neorganizovana Murija ce to odrzat na okupu i ispratit nazad.
Ako provale kroz muriju pa bude opsta makljaza popusice duplo. Ili jos gore ako pocnu u malim grupicama bilo gdje u gradu, bit ce ganjanje po gradu onda bog zna, nebi im bio u kozi, nikad neznas u kom cuci PTSP i samo ceka da explodira...
Ako se ostanu u grupi i nebudu nasilni, mozda bace koju flasu, konzervu ili baklju iz mase. Ali iako neorganizovana Murija ce to odrzat na okupu i ispratit nazad.
Ako provale kroz muriju pa bude opsta makljaza popusice duplo. Ili jos gore ako pocnu u malim grupicama bilo gdje u gradu, bit ce ganjanje po gradu onda bog zna, nebi im bio u kozi, nikad neznas u kom cuci PTSP i samo ceka da explodira...
-
Duge
- Posts: 456
- Joined: 10/11/2008 19:55
#3503 Re: Horde Zla
http://www.uefa.org/documentlibrary/regulations/supercali wrote:Zadnje izdanje je 2014Obuca9 wrote:
http://www.uefa.org/newsfiles/551778.pdf
Zadnje izdanje, oktobar 2006. godine.
Haj sad prestani lupati, živ bio, samo se bezveze provaljuješ.
Nadji ti to malo bolje
Evo ti sve regulative koje su na snazi pa ti nadji kad si tako pametan.
- zenny
- Posts: 916
- Joined: 11/03/2005 05:03
- Location: Sarajevo
#3504 Re: Horde Zla
sad pored mene prodjose, ulaz na autoput iz zenice... ogromna kolona, hajd sto je buseva dosta nego kombija bar 15 i privatnih auta. veliki broj specijalaca...
-
poostar
- Posts: 1217
- Joined: 22/01/2008 13:15
- Location: Picin Han
#3505 Re: Horde Zla
Ja bi im konfiskiro steroide da sam murija..vidi jesu nabubrili, rastu iz minute u minutu. 
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#3506 Re: Horde Zla
Ma nema uefa nadleznost ni na stadionu sto se tice sigurnosti i tu su odgovorni policija i sl al ima nadleznost nad takmicenjem u kojem igra u ovom slucaju i sarajevo i lech u tome je poenta tako da u gradu ako pogine navijac uefa moze suspendovati klubstudiorum_tuzlaensis wrote:UEFA nema nadežnost nad belajima van stadiona. Ljudi su imenom i prezimenom odgovorni u državi u koju su došli da se ponašaju po njenim zakonima. Shvati to, gostujući navijač je kao i domaći navijač van stadiona, na policiji je da odradi dio posla za koji izdvajamo milione maraka poreza mjesecno.
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#3507 Re: Horde Zla
Meni je ovo super, bas se fino druzimo. Vise sam danas raje upoznao na ovoj temi, nego u zadnje dvije godine...
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#3508 Re: Horde Zla
Citaj malo na mobitelu sam ne mogu trazitiDuge wrote:http://www.uefa.org/documentlibrary/regulations/supercali wrote:Zadnje izdanje je 2014Obuca9 wrote:
http://www.uefa.org/newsfiles/551778.pdf
Zadnje izdanje, oktobar 2006. godine.
Haj sad prestani lupati, živ bio, samo se bezveze provaljuješ.
Nadji ti to malo bolje
Evo ti sve regulative koje su na snazi pa ti nadji kad si tako pametan.
-
Mustang1
- Posts: 29958
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3509 Re: Horde Zla
GandalfSivi wrote:Meni je ovo super, bas se fino druzimo. Vise sam danas raje upoznao na ovoj temi, nego u zadnje dvije godine...
Nista dok rodjake ne nadjes na temi
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3510 Re: Horde Zla
Fini neki ljudi, taman' da se skrati vrijeme do odlaska na tekmu, pa iftar pa utakmica- ljepota!GandalfSivi wrote:Meni je ovo super, bas se fino druzimo. Vise sam danas raje upoznao na ovoj temi, nego u zadnje dvije godine...
Last edited by Maharadza on 14/07/2015 15:49, edited 1 time in total.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3511 Re: Horde Zla
Administracija, molim vas, de otjerajte ovog @supercalija sa teme.
1. unosi nemir - spominje ubistvo,
2. od svih drugih traži da argumentiraju, a on ne mora ništa
3. spama.
1. unosi nemir - spominje ubistvo,
2. od svih drugih traži da argumentiraju, a on ne mora ništa
3. spama.
-
damirc_sa
- Posts: 431
- Joined: 22/12/2012 15:55
#3512 Re: Horde Zla
Prije pola sata 4 pitara nalupase poljaka u Ferhadiji covjek je bio sam i setao Ferhadijom
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#3513 Re: Horde Zla
4. na mobitelu jeKemal Malovčić wrote:Administracija, molim vas, de otjerajte ovog @supercalija sa teme.
1. unosi nemir - spominje ubistvo,
2. od svih drugih traži da argumentiraju, a on ne mora ništa
3. spama.
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#3514 Re: Horde Zla
Samo gomila mesa, junac na steroidima dobro utovljen. Motorika ocajna.poostar wrote:Ja bi im konfiskiro steroide da sam murija..vidi jesu nabubrili, rastu iz minute u minutu.
Dok on zamahne jednom nash neuhranjeni zirplo ce ga tri puta sastaviti...... naravno podrazumijeva se da nash i brze trci
-
Duge
- Posts: 456
- Joined: 10/11/2008 19:55
#3515 Re: Horde Zla
Pa citam zato sam ti postavio. Zadnja regulativa koja se odnosi na sigurnost je ona iz 2006.supercali wrote:Citaj malo na mobitelu sam ne mogu trazitiDuge wrote:http://www.uefa.org/documentlibrary/regulations/supercali wrote: Zadnje izdanje je 2014
Nadji ti to malo bolje
Evo ti sve regulative koje su na snazi pa ti nadji kad si tako pametan.
Usput, i ja citam na mobitelu. Al' ja srecom znam citati.
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#3516 Re: Horde Zla
Odose oni svi poslije utakmice u Makarsku, falja i dole popusit fasung od Torcide
Elem,
zelim srecu Sarajevu veceras.

Elem,
zelim srecu Sarajevu veceras.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#3517 Re: Horde Zla
Citaj onu iz 2014-e mozda i procitas ono sto citavo vrijeme govorim
-
poostar
- Posts: 1217
- Joined: 22/01/2008 13:15
- Location: Picin Han
#3518 Re: Horde Zla
costacurta wrote:Samo gomila mesa, junac na steroidima dobro utovljen. Motorika ocajna.poostar wrote:Ja bi im konfiskiro steroide da sam murija..vidi jesu nabubrili, rastu iz minute u minutu.
Dok on zamahne jednom nash neuhranjeni zirplo ce ga tri puta sastaviti...... naravno podrazumijeva se da nash i brze trci
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#3519 Re: Horde Zla
4. Ti si coravKemal Malovčić wrote:Administracija, molim vas, de otjerajte ovog @supercalija sa teme.
1. unosi nemir - spominje ubistvo,
2. od svih drugih traži da argumentiraju, a on ne mora ništa
3. spama.
Argument je uefin pravilnik iz 2010-11 a moze se naci i tekst u 2014
-
Duge
- Posts: 456
- Joined: 10/11/2008 19:55
#3520 Re: Horde Zla
Frajeru 10 ljudi govori da je zadnja regulativa za sigurnost ona iz 2006 i on uporno prica o nekim 2011 i 2014. Postavio sam ti listu svih regulativa, nema nista nakon 2006. Brate, znas li citati?
Odustajem
Odustajem
-
Yahweh
- Posts: 244
- Joined: 25/04/2014 21:24
- Location: See the shadow? Well, that's not anyone that you're expecting.
#3521 Re: Horde Zla

Dobra ova benga, samo da ne zaplati od Bau betona.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3522 Re: Horde Zla
ako već radiš onda šuti i ne pametuj ovdje.
Nađi link, postaj ga, citiraj iz dokumenta, i biće ok.
Nađi link, postaj ga, citiraj iz dokumenta, i biće ok.
-
Mustang1
- Posts: 29958
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3523 Re: Horde Zla
Ja bas htio reci da mu je dobar posao. Ima li mjesta da i mene ubaci tu ? 
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3524 Re: Horde Zla
Supercali ako ides u raspravu gledaj da to bude argumentovano u suprotnom se smatra da trolas a i za ostale vazi, smanjite dozivljaje
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3525 Re: Horde Zla
uh što je ovaj fasovo po njonji
vogošća danas.

vogošća danas.

