BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3501 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Svaka mu čast, ali Muslimović jednostavno NE SMIJE dobiti poziv za naredne utakmice pa makar ih sve ispušili, to je stvar principa.
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#3502 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Lik godinu bez kluba i još ima obraza da se cjenka oko plate i diže nos što ne igra u repci. Nevjerovatno.
- Acheron
- Posts: 523
- Joined: 16/10/2011 19:23
#3503 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Acheron wrote:Nigdje on nece.
-
domi89
- Posts: 70
- Joined: 17/03/2010 01:35
#3504 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
EKSKLUZIVNO Zlatan Muslimović poručuje iz Londona: Ne idem u Lazio!
http://reprezentacija.ba/top-vijest/627 ... lazio.html
http://reprezentacija.ba/top-vijest/627 ... lazio.html
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#3505 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Čuj ne idem u Lazio, ono kao nisam tako nisko pao da pređem u Lazio. Moj Zlatane 
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#3506 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
to je sve maslo duplog sporta..Do mjeseca su slali nase igrace, a da ne spominjem predizanje u nebesa i sl
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3507 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Jebite me ako ne zavrsi u nasoj ligi! 
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#3508 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
cuj ne idedomi89 wrote:EKSKLUZIVNO Zlatan Muslimović poručuje iz Londona: Ne idem u Lazio!
http://reprezentacija.ba/top-vijest/627 ... lazio.html
pa gdje ides crni muslimovici, negdje posao a nigdje da zavrsis
Last edited by hypko_nurko on 08/02/2012 02:42, edited 1 time in total.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3509 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ne znam što stalno provlače ovu informaciju da je bio 6 mjeseci u Man Utd-u, nikad nisam čuo za to, tek se u novije vrijeme to spominje.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3510 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Meni osjećaj nešto govori da će zaigrat za Khazar LenkoranBHF_Manijak wrote:Jebite me ako ne zavrsi u nasoj ligi!![]()
- Dupli_skalp
- Posts: 3509
- Joined: 05/08/2008 13:14
- Location: pleme Šavašavaha
#3511 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
misli li pape objavljivati konačno taj spisak?
za 20 dana se igra, a ne za 20 mjeseci.
za 20 dana se igra, a ne za 20 mjeseci.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3512 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Spiskovi se obicno objavljuju 18 - 17 dana prije utakmice.eyesburn wrote:misli li pape objavljivati konačno taj spisak?
za 20 dana se igra, a ne za 20 mjeseci.
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3513 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Edin Višća strijelac izjednačujućeg gola za Buyuksehir protiv Jahićevog Karabuka.
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#3514 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
bravo visca, donese bod bujuksehiru
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#3515 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
receno je da ce spisak biti objavljen u petak..gdje ste poletilieyesburn wrote:misli li pape objavljivati konačno taj spisak?
za 20 dana se igra, a ne za 20 mjeseci.
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#3516 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
ako ne zovne viscu i cocalica fakat ce ispasti debil, susic
Last edited by hypko_nurko on 09/02/2012 17:41, edited 1 time in total.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#3517 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Šta ba 6 mjeseci u Man. Unitedu, ne kontam ?Eborg wrote:Ne znam što stalno provlače ovu informaciju da je bio 6 mjeseci u Man Utd-u, nikad nisam čuo za to, tek se u novije vrijeme to spominje.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3518 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Pa k'o biva Muslimović je kao junior igrao za Man Utd. Vala koliko je meni poznato on je iz IFK Goteborga kao junior prešao u Udinese, nije mogao biti malo tamo-malo ovamo.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#3519 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Svašta će mediji napisatiEborg wrote:Pa k'o biva Muslimović je kao junior igrao za Man Utd. Vala koliko je meni poznato on je iz IFK Goteborga kao junior prešao u Udinese, nije mogao biti malo tamo-malo ovamo.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3520 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Za Buyuksehir strijelac ŠćaVi! 
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#3521 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
dva im penala sudije nije svirao,hypko_nurko wrote:bravo visca, donese bod bujuksehiru
dobar volej visce,
&feature=player_embedded
- Bosanski_kralj
- Posts: 10177
- Joined: 31/03/2007 00:07
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#3523 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
visca asistent kod autogola 
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3524 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
I sta kazu, ode Asmir Avdukic u Iran. Ime ekipe se , kao drzi u tajnosti a razlog je , znaju upuceni samo jedan,stranci tamo ne mogu igrati u prvoj ligi, kao i nas gradski zastupnik s Hadisona, Muhamed Alaim, dakle, Asmir ide u perzijsku 'cvajtu' pa nije lijepo da se zna. Tugo nasa. 
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#3525 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Sad tek vidim kakav smo posao napravili sa Šehićem, pola miliona evra hladno, dok nam golman koji ima prednost u repki nad tim istim Šehićem ide u drugu perzijsku ligu sa transferom manjim i više od duplo
.
