Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#3501 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Sto se tice udobnosti samo ASICS 
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
#3502 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jel bilo kakvih muskih modela kad si uzimao?Tomahawk11 wrote:Uzeo ove
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3503 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Bile ove, ali za broj manje i broj veće.pecpec wrote:Jel bilo kakvih muskih modela kad si uzimao?Tomahawk11 wrote:Uzeo ove
https://www.sportvision.ba/patike/52802 ... -advantage
I uzmem ove, eto svi kažu, ženske.
Ne reče mi ona u radnji, boli nju briga, samo da proda
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
#3504 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Meni su obadva modela zenska.Ili to mozda sad prave tako za ove urbane frajere ko deen 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3505 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jbg, nisam alfa.
Meni mogu proći.
A što su ženski?
Meni mogu proći.
A što su ženski?
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
#3506 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pa takav model odmah u oko upada,ko ima oci jelte
za to.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3507 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kakav model? Ovo je model muških patika.
Ko pravi ženske patike br. 46?
Ko pravi ženske patike br. 46?
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
#3508 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pa kazem ja tebi to su modeli za ovu urbanu gerilu tipa deen,bozo vreco i slicno.Ako jos imas bradu ko jala brat odlicno ce se uklapati,jos kakve tole mazni od vehabija i citava ce se carsija okretat za tobom 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3509 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ništa to, samo na nogama uslikajte.
Ovo su najudobnije patike u koje se moja noga uvukla.
https://imgur.com/a/EuEVa
Ovo su najudobnije patike u koje se moja noga uvukla.
https://imgur.com/a/EuEVa
Last edited by cendlerbing on 11/04/2018 16:24, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3510 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nemam bradu ko Jala brat, ne nosim ni tole ko vehabije.pecpec wrote:Pa kazem ja tebi to su modeli za ovu urbanu gerilu tipa deen,bozo vreco i slicno.Ako jos imas bradu ko jala brat odlicno ce se uklapati,jos kakve tole mazni od vehabija i citava ce se carsija okretat za tobom
Imam normalnu bradu. I nosim normalne tole.
Nisam nikakva urbana gerila niti se furam na aktuelnu modu.
Nosim ono što mi se svidi.
Da li se tebi ili nekom drugom ne sviša, boli me briga.
Vjerovatno se ni meni ne sviđa ono što je tebi ok.
Šta sad, nosiš šta ti je ćejf.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3511 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zaboravio si da je pecpecu drugo forumsko ime trol.
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
#3512 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
gur gur pali se ko golf kec
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3513 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nisam.
A nisam se ni upalio uopšte
A vidi, trola zna biti i zanimljiva kad je to nekad.
Kad trolaš non stop
A nisam se ni upalio uopšte
A vidi, trola zna biti i zanimljiva kad je to nekad.
Kad trolaš non stop
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
#3514 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pokvari ova mala dernek 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3515 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Odvedeš ga na fuzbal tamo i.....cap 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3516 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nisi ti to nešto skonto, nije bilo nikakvog derneka 
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
#3517 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
jarane primio si se ko saucesce tetke mi 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3518 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pa, privatni možda...samo on konta foru i samo njemu smiješno. 
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
#3519 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
mala,aj u cosakcendlerbing wrote:Pa, privatni možda...samo on konta foru i samo njemu smiješno.
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#3520 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
cendlerbing wrote:Ništa to, samo na nogama uslikajte.![]()
Ovo su najudobnije patike u koje se moja noga uvukla.
https://imgur.com/a/EuEVa
ja na nogama i uslik’o
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3521 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Idi trolaj negdje drugo, začatao si mi patike 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3522 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
vidjela sam, svaka čast, tako trebaDeNiro wrote:cendlerbing wrote:Ništa to, samo na nogama uslikajte.![]()
Ovo su najudobnije patike u koje se moja noga uvukla.
https://imgur.com/a/EuEVa
ja na nogama i uslik’o
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3523 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jarane, ako ti to kažešpecpec wrote:jarane primio si se ko saucesce tetke mi
Ko sam ja da ti kvarim sreću.
- pecpec
- Posts: 1494
- Joined: 31/05/2017 14:54
- Location: tu
#3524 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ne trolam malo lozim tomicu
pa patike su ti svakako ruzne bolje da se ne vide.
pa patike su ti svakako ruzne bolje da se ne vide.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3525 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
kak'a je ovo teretana, treba l' jupola 

