Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
LSD wrote:jarane,ti si bolestan zaista,ali možeš se izlijeciti za razliku od ovih bezbadežnih slucajeva...napisao si 150 postova na ovoj temi,a niti jedan normalan,nešto pametno da si smislio-ma nikad,samo uvrede,ponižavanje,pljuvanje,vrijeđanje...kao što rece onaj brđanin Fordaš ovo vam je odlican ventil da ispušete svoje svakodnevne frustracije...ofiraš se svakodnevno sopstvenim glupostima,a što je najgore uživaš u tome ko vepar u blatu ...pa zar to nije tragicno?...natjerao si me da te moram javno prozivati,dozvolio si to sam sebi...svojim infantilnim ponašanjem daješ drugima povod i razlog da te ismijavaju...zašto to moraš biti ti? nisi ti toliko glup i ogranicen u usporedbi sa ovim ostalim pacijentima...ali džaba ja pricam izgleda.
P.S. za 51 država
to sto ti i ostali tmovi perceprite nase pisanje ko uvredu, vas je problem. nase pisanje je krajnje konstruktivno i u svrsi razbijanja pravca zvanog zabludizam od kojeg ste svi oboljeli.
nemoj pisati NAŠE...nisi ti glasnogovornik ovih bolesnika...nemoj sam sebe opterecavati tom ulogom,ne treba ti to...govori u svoje ime i nemoj se kriti iza kolektiva...ako sam se tebi licno obratio,onda nemoj mi odgovarati sa MI ili NAŠE...kad ces se poceti osjecati kao individua a ne kao dio krda?? jel to želiš da budeš u istom rangu sa ćirom,fordasem,slucajnim i sl???
želiš isti tretman kao i oni?? razmisli dva puta pa odgovori
Kao sto je neko ranije pitao, ima l' kakvih informacija za Rovcanina?
Dotakao bih se onih kritika upucenih Mrvi i Popovicu.
Mislim da je Popovic korektno obavio posao.
Znaci, dobar je bio u skoku, spustao lopte glavom na krila, dosta je radio za tim, pokrivao prostor i sl.
Nemojmo zaboravit da je Mrva imao dvije dobre asistencije gdje su Svraka i Bucan trebali zabiti.
Takoder je jednom i sam dobro oprobao i par dobrih pokusaja iz slobodnih, dobro je pokrivao
svoju stranu.
Jest da je imao par losih dodavanja, medutim, vjerujem da je bilo do terena.
Taj novi momak, Višća, je danas bio na treningu i nadam se da će potpisati. Nema ugovor sa Hajdukom, jer kada je bio na probi, zadovoljio je, ali mu menadžer nije prihvatio ponuđene uvjete.
elSaik wrote:Taj novi momak, Višća, je danas bio na treningu i nadam se da će potpisati. Nema ugovor sa Hajdukom, jer kada je bio na probi, zadovoljio je, ali mu menadžer nije prihvatio ponuđene uvjete.
Samo da dodam da su i navijaci hajduka bili zadovoljni
joj valjalo bi da potpiše višća, a i amar zna šta radi očigledno pravi ekipu na duge staze, već imamo tri extra talenta višća - 90.godište, čolić - 91 i semir đip 92.g koji će slijedeće sezone 100% igrati za prvi tim, uz to imamo igrače koji ginu za sveti dres jer su željina djeca kao svraka, muharemović, šehić, mehić, cocalić, a ne kao neki zalizani seljaci kao bekrić, a što se tiće mihajlovića vjerovatno neće potpisati
carlsberg wrote:joj valjalo bi da potpiše višća, a i amar zna šta radi očigledno pravi ekipu na duge staze, već imamo tri extra talenta višća - 90.godište, čolić - 91 i semir đip 92.g koji će slijedeće sezone 100% igrati za prvi tim, uz to imamo igrače koji ginu za sveti dres jer su željina djeca kao svraka, muharemović, šehić, mehić, cocalić, a ne kao neki zalizani seljaci kao bekrić, a što se tiće mihajlovića vjerovatno neće potpisati
Alen Topalovic, 1990 godiste. I ovaj je dosao koliko ja znam i kazu da je dobar. Visca nije nista manje "lud" za Zeljom od ovih sto si nabrojao ..
carlsberg wrote:joj valjalo bi da potpiše višća, a i amar zna šta radi očigledno pravi ekipu na duge staze, već imamo tri extra talenta višća - 90.godište, čolić - 91 i semir đip 92.g koji će slijedeće sezone 100% igrati za prvi tim, uz to imamo igrače koji ginu za sveti dres jer su željina djeca kao svraka, muharemović, šehić, mehić, cocalić, a ne kao neki zalizani seljaci kao bekrić, a što se tiće mihajlovića vjerovatno neće potpisati
Alen Topalovic, 1990 godiste. I ovaj je dosao koliko ja znam i kazu da je dobar. Visca nije nista manje "lud" za Zeljom od ovih sto si nabrojao ..
Maloga Viscu hvale na sva zvona a bitno je da voli Zelju,to igra veliku ulogu.
Odakle je Topalovic dosao?
I stvarno zna li neko nesto detaljnije vezano za oporavak Rovcanina?
carlsberg wrote:joj valjalo bi da potpiše višća, a i amar zna šta radi očigledno pravi ekipu na duge staze, već imamo tri extra talenta višća - 90.godište, čolić - 91 i semir đip 92.g koji će slijedeće sezone 100% igrati za prvi tim, uz to imamo igrače koji ginu za sveti dres jer su željina djeca kao svraka, muharemović, šehić, mehić, cocalić, a ne kao neki zalizani seljaci kao bekrić, a što se tiće mihajlovića vjerovatno neće potpisati
Otkud tebi da će Đip igrati 100%? Zar on nije trebao sa Čolićem u prvu ekipu? Navodno nije htio potpisati ugovor na duži period kao što je Čolić uradio. Nešto se i Dinamo spominjao. Ovo što pišem sam saznao na tm.org foruma, ništa što znam sa sigurnošću, pa ako znaš šta provjereno - reci.
carlsberg wrote:joj valjalo bi da potpiše višća, a i amar zna šta radi očigledno pravi ekipu na duge staze, već imamo tri extra talenta višća - 90.godište, čolić - 91 i semir đip 92.g koji će slijedeće sezone 100% igrati za prvi tim, uz to imamo igrače koji ginu za sveti dres jer su željina djeca kao svraka, muharemović, šehić, mehić, cocalić, a ne kao neki zalizani seljaci kao bekrić, a što se tiće mihajlovića vjerovatno neće potpisati
Otkud tebi da će Đip igrati 100%? Zar on nije trebao sa Čolićem u prvu ekipu? Navodno nije htio potpisati ugovor na duži period kao što je Čolić uradio. Nešto se i Dinamo spominjao. Ovo što pišem sam saznao na tm.org foruma, ništa što znam sa sigurnošću, pa ako znaš šta provjereno - reci.
PS Šta igra taj Topalović?
ne znam za to da nije htio potpisati, pratio sam pripreme prije početka sezone i znam da je amar bio prezadovoljan i htio je da i čolić i đip potpišu, i ja sam mislio da su obojica potpisala samo je đip još mlad da igra za prvi tim, a ako je to tačno treba ga dobro išamarati dok je još u rajvosa, jebo ga i dinamo i njegov menager koji mu je to savjetovo sigurno, a što se tiče ove generacije juniora treba dobro pratiti rijada.p i to je veliki talent
carlsberg wrote:joj valjalo bi da potpiše višća, a i amar zna šta radi očigledno pravi ekipu na duge staze, već imamo tri extra talenta višća - 90.godište, čolić - 91 i semir đip 92.g koji će slijedeće sezone 100% igrati za prvi tim, uz to imamo igrače koji ginu za sveti dres jer su željina djeca kao svraka, muharemović, šehić, mehić, cocalić, a ne kao neki zalizani seljaci kao bekrić, a što se tiće mihajlovića vjerovatno neće potpisati
Otkud tebi da će Đip igrati 100%? Zar on nije trebao sa Čolićem u prvu ekipu? Navodno nije htio potpisati ugovor na duži period kao što je Čolić uradio. Nešto se i Dinamo spominjao. Ovo što pišem sam saznao na tm.org foruma, ništa što znam sa sigurnošću, pa ako znaš šta provjereno - reci.
PS Šta igra taj Topalović?
Prije pocetka sezone, na onoj utakmici prvog tima i juniora, sjedio sam sa Semirovim starim (Djip) i onako malo pricao o malom. Tacno je da je bila neka opcija sa Dinamom ali stari je odustao (kako on kaze) sad za sad od toga. Sa Zeljom nece nista da potpisuje jer je uzasno ljut i razocaran u sve koji su povezani sa juniorskim pogonom. Sacekace jos godinu dana da napuni 18 (valjda) i onda ce ganjati nesto vani.
po pitanju kadra, ne bi trebalo biti sumnje u izobr Amara..
mene interesuje jedna stvar samo...što se ne može ulaziti na Jug sa zapadne strane, nego su otvoreni ulazi samo sa istoka, mala dva bočna...
razumljivo je što se ne može sa istoka, zbog gostujućih navijača, ali zašto se ne može sa zapadne?
haj, kad se ulazi na Jug i nije tako loše, brzo se uđe, ali kad se izlazi, to je pravi stampedo...žali Bože manje djece i slično....
kad smo vec kod igrackog kadra,mene pravo zanima kakva je to veza ili menadjer zasluzen za dovodjenje igraca preko drine.da se razumijemo nemam nista protiv,cisto iz znatizelje
odvijac wrote:kad smo vec kod igrackog kadra,mene pravo zanima kakva je to veza ili menadjer zasluzen za dovodjenje igraca preko drine.da se razumijemo nemam nista protiv,cisto iz znatizelje
Nije isti frajer. Radovanovica je dove jedan menadjer (znam ga licno) a ove ostale drugi. navodno su Culum i Mihajlovic od istog covjeka ali to ne mogu sa sigurnoscu tvrditi.
Benjamin Colic pozvan u mladu reprezentaciju u-21 i poslije jucerasnjeg treninga Tulic rekao da postoji mogucnost da u narednoj utakmici Colic pocne u prvih 11. Svaka Cast jer momak je zaista pokazao da je dobar igrac i da ima potencijala sam se treba raditi sa njim i ne pustati ga odmah cim neko ponudi koju hiljadu....
SLAVIJI 3.000, A ŽELJI 2.000 KM Kazne
FK Slavija – novčana kazna u iznosu od 3.000 KM zbog zbog propusta u organizaciji i nesportskog ponašanja navijača na utakmici Slavija – Željezničar
FK Željezničar – novčana kazna u iznosu od 2.000 KM zbog nesportskog ponašanja navijača na utakmici Slavija – Željezničar
Pokrenut je postupak protiv Bojana Regoje, kapitena FK Slavija, po prijavi Komiteta za takmičenje NS/FS BiH, a odluku će komisija donijeti na sljedećoj sjednici nakon provođenja dokaznog postupka.