FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#3501 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

The 51st State wrote:
LSD wrote:jarane,ti si bolestan zaista,ali možeš se izlijeciti za razliku od ovih bezbadežnih slucajeva...napisao si 150 postova na ovoj temi,a niti jedan normalan,nešto pametno da si smislio-ma nikad,samo uvrede,ponižavanje,pljuvanje,vrijeđanje...kao što rece onaj brđanin Fordaš ovo vam je odlican ventil da ispušete svoje svakodnevne frustracije...ofiraš se svakodnevno sopstvenim glupostima,a što je najgore uživaš u tome ko vepar u blatu :( :-? ...pa zar to nije tragicno?...natjerao si me da te moram javno prozivati,dozvolio si to sam sebi...svojim infantilnim ponašanjem daješ drugima povod i razlog da te ismijavaju...zašto to moraš biti ti? nisi ti toliko glup i ogranicen u usporedbi sa ovim ostalim pacijentima...ali džaba ja pricam izgleda.
P.S. za 51 država
to sto ti i ostali tmovi perceprite nase pisanje ko uvredu, vas je problem. nase pisanje je krajnje konstruktivno i u svrsi razbijanja pravca zvanog zabludizam od kojeg ste svi oboljeli.
nemoj pisati NAŠE...nisi ti glasnogovornik ovih bolesnika...nemoj sam sebe opterecavati tom ulogom,ne treba ti to...govori u svoje ime i nemoj se kriti iza kolektiva...ako sam se tebi licno obratio,onda nemoj mi odgovarati sa MI ili NAŠE...kad ces se poceti osjecati kao individua a ne kao dio krda?? jel to želiš da budeš u istom rangu sa ćirom,fordasem,slucajnim i sl???
želiš isti tretman kao i oni?? razmisli dva puta pa odgovori :-D :)
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3502 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

Jel ono za Edina Višću bomba ili je fkt momak pred potpisom :o :o :? :? :?
nemojte da me srce fata

EDIT: Po mojim saznanjima ima važeći ugovor sa Hajdukom, tako da je i ovo bomba, vjerovatno. :cry:
User avatar
dino84
Posts: 658
Joined: 07/03/2007 04:02

#3503 Re: FK Zeljeznicar

Post by dino84 »

Nije bomba,momak potpisuje za Zelju.Jos da Mihajlovic potpise i to bi bilo to sto se tice kadra za polusezonu.

I fakat stavite na ignore ovih par infuzijasa jer ce se zatvoriti tema opet,samo ih skinite sa dnevnog reda.
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3504 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

dino84 wrote:Nije bomba,momak potpisuje za Zelju.Jos da Mihajlovic potpise i to bi bilo to sto se tice kadra za polusezonu.

I fakat stavite na ignore ovih par infuzijasa jer ce se zatvoriti tema opet,samo ih skinite sa dnevnog reda.
Imenjače imaš kolač! :thumbup: :dance: :mrgreen:
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#3505 Re: FK Zeljeznicar

Post by hidrant »

Kao sto je neko ranije pitao, ima l' kakvih informacija za Rovcanina?

Dotakao bih se onih kritika upucenih Mrvi i Popovicu.
Mislim da je Popovic korektno obavio posao.
Znaci, dobar je bio u skoku, spustao lopte glavom na krila, dosta je radio za tim, pokrivao prostor i sl.
Nemojmo zaboravit da je Mrva imao dvije dobre asistencije gdje su Svraka i Bucan trebali zabiti.
Takoder je jednom i sam dobro oprobao i par dobrih pokusaja iz slobodnih, dobro je pokrivao
svoju stranu.
Jest da je imao par losih dodavanja, medutim, vjerujem da je bilo do terena.
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3506 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Taj novi momak, Višća, je danas bio na treningu i nadam se da će potpisati. Nema ugovor sa Hajdukom, jer kada je bio na probi, zadovoljio je, ali mu menadžer nije prihvatio ponuđene uvjete.
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#3507 Re: FK Zeljeznicar

Post by al_akhisari »

elSaik wrote:Taj novi momak, Višća, je danas bio na treningu i nadam se da će potpisati. Nema ugovor sa Hajdukom, jer kada je bio na probi, zadovoljio je, ali mu menadžer nije prihvatio ponuđene uvjete.
Samo da dodam da su i navijaci hajduka bili zadovoljni :thumbup:
User avatar
carlsberg
Posts: 60
Joined: 02/09/2009 01:45

#3508 Re: FK Zeljeznicar

Post by carlsberg »

joj valjalo bi da potpiše višća, a i amar zna šta radi očigledno pravi ekipu na duge staze, već imamo tri extra talenta višća - 90.godište, čolić - 91 i semir đip 92.g koji će slijedeće sezone 100% igrati za prvi tim, uz to imamo igrače koji ginu za sveti dres jer su željina djeca kao svraka, muharemović, šehić, mehić, cocalić, a ne kao neki zalizani seljaci kao bekrić, a što se tiće mihajlovića vjerovatno neće potpisati
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3509 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

carlsberg wrote:joj valjalo bi da potpiše višća, a i amar zna šta radi očigledno pravi ekipu na duge staze, već imamo tri extra talenta višća - 90.godište, čolić - 91 i semir đip 92.g koji će slijedeće sezone 100% igrati za prvi tim, uz to imamo igrače koji ginu za sveti dres jer su željina djeca kao svraka, muharemović, šehić, mehić, cocalić, a ne kao neki zalizani seljaci kao bekrić, a što se tiće mihajlovića vjerovatno neće potpisati
Alen Topalovic, 1990 godiste. I ovaj je dosao koliko ja znam i kazu da je dobar. Visca nije nista manje "lud" za Zeljom od ovih sto si nabrojao .. :thumbup:
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#3510 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

Plavih_11 wrote:
carlsberg wrote:joj valjalo bi da potpiše višća, a i amar zna šta radi očigledno pravi ekipu na duge staze, već imamo tri extra talenta višća - 90.godište, čolić - 91 i semir đip 92.g koji će slijedeće sezone 100% igrati za prvi tim, uz to imamo igrače koji ginu za sveti dres jer su željina djeca kao svraka, muharemović, šehić, mehić, cocalić, a ne kao neki zalizani seljaci kao bekrić, a što se tiće mihajlovića vjerovatno neće potpisati
Alen Topalovic, 1990 godiste. I ovaj je dosao koliko ja znam i kazu da je dobar. Visca nije nista manje "lud" za Zeljom od ovih sto si nabrojao .. :thumbup:
Maloga Viscu hvale na sva zvona a bitno je da voli Zelju,to igra veliku ulogu.
Odakle je Topalovic dosao?
I stvarno zna li neko nesto detaljnije vezano za oporavak Rovcanina?
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3511 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

Topalović je valjda iz Fojnice onaj momak?
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3512 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

carlsberg wrote:joj valjalo bi da potpiše višća, a i amar zna šta radi očigledno pravi ekipu na duge staze, već imamo tri extra talenta višća - 90.godište, čolić - 91 i semir đip 92.g koji će slijedeće sezone 100% igrati za prvi tim, uz to imamo igrače koji ginu za sveti dres jer su željina djeca kao svraka, muharemović, šehić, mehić, cocalić, a ne kao neki zalizani seljaci kao bekrić, a što se tiće mihajlovića vjerovatno neće potpisati
Otkud tebi da će Đip igrati 100%? Zar on nije trebao sa Čolićem u prvu ekipu? Navodno nije htio potpisati ugovor na duži period kao što je Čolić uradio. Nešto se i Dinamo spominjao. Ovo što pišem sam saznao na tm.org foruma, ništa što znam sa sigurnošću, pa ako znaš šta provjereno - reci. ;-)

PS Šta igra taj Topalović?
User avatar
carlsberg
Posts: 60
Joined: 02/09/2009 01:45

#3513 Re: FK Zeljeznicar

Post by carlsberg »

elSaik wrote:
carlsberg wrote:joj valjalo bi da potpiše višća, a i amar zna šta radi očigledno pravi ekipu na duge staze, već imamo tri extra talenta višća - 90.godište, čolić - 91 i semir đip 92.g koji će slijedeće sezone 100% igrati za prvi tim, uz to imamo igrače koji ginu za sveti dres jer su željina djeca kao svraka, muharemović, šehić, mehić, cocalić, a ne kao neki zalizani seljaci kao bekrić, a što se tiće mihajlovića vjerovatno neće potpisati
Otkud tebi da će Đip igrati 100%? Zar on nije trebao sa Čolićem u prvu ekipu? Navodno nije htio potpisati ugovor na duži period kao što je Čolić uradio. Nešto se i Dinamo spominjao. Ovo što pišem sam saznao na tm.org foruma, ništa što znam sa sigurnošću, pa ako znaš šta provjereno - reci. ;-)

PS Šta igra taj Topalović?
ne znam za to da nije htio potpisati, pratio sam pripreme prije početka sezone i znam da je amar bio prezadovoljan i htio je da i čolić i đip potpišu, i ja sam mislio da su obojica potpisala samo je đip još mlad da igra za prvi tim, a ako je to tačno treba ga dobro išamarati dok je još u rajvosa, jebo ga i dinamo i njegov menager koji mu je to savjetovo sigurno, a što se tiče ove generacije juniora treba dobro pratiti rijada.p i to je veliki talent
MT87TM
Posts: 30
Joined: 02/09/2009 01:06

#3514 Re: FK Zeljeznicar

Post by MT87TM »

čolić je igracina mislim da ga osim nece pustiti odmah cim dodje malo bolja ponuda osim ce praviti jaku ekipu nikog nece prodati
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3515 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

elSaik wrote:
carlsberg wrote:joj valjalo bi da potpiše višća, a i amar zna šta radi očigledno pravi ekipu na duge staze, već imamo tri extra talenta višća - 90.godište, čolić - 91 i semir đip 92.g koji će slijedeće sezone 100% igrati za prvi tim, uz to imamo igrače koji ginu za sveti dres jer su željina djeca kao svraka, muharemović, šehić, mehić, cocalić, a ne kao neki zalizani seljaci kao bekrić, a što se tiće mihajlovića vjerovatno neće potpisati
Otkud tebi da će Đip igrati 100%? Zar on nije trebao sa Čolićem u prvu ekipu? Navodno nije htio potpisati ugovor na duži period kao što je Čolić uradio. Nešto se i Dinamo spominjao. Ovo što pišem sam saznao na tm.org foruma, ništa što znam sa sigurnošću, pa ako znaš šta provjereno - reci. ;-)

PS Šta igra taj Topalović?
Prije pocetka sezone, na onoj utakmici prvog tima i juniora, sjedio sam sa Semirovim starim (Djip) i onako malo pricao o malom. Tacno je da je bila neka opcija sa Dinamom ali stari je odustao (kako on kaze) sad za sad od toga. Sa Zeljom nece nista da potpisuje jer je uzasno ljut i razocaran u sve koji su povezani sa juniorskim pogonom. Sacekace jos godinu dana da napuni 18 (valjda) i onda ce ganjati nesto vani.

Topalovic je nesto kao poluspic.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3516 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3517 Re: FK Zeljeznicar

Post by johntra »

po pitanju kadra, ne bi trebalo biti sumnje u izobr Amara..
mene interesuje jedna stvar samo...što se ne može ulaziti na Jug sa zapadne strane, nego su otvoreni ulazi samo sa istoka, mala dva bočna...
razumljivo je što se ne može sa istoka, zbog gostujućih navijača, ali zašto se ne može sa zapadne?
haj, kad se ulazi na Jug i nije tako loše, brzo se uđe, ali kad se izlazi, to je pravi stampedo...žali Bože manje djece i slično.... :roll:
User avatar
odvijac
Posts: 226
Joined: 27/09/2008 15:32

#3518 Re: FK Zeljeznicar

Post by odvijac »

kad smo vec kod igrackog kadra,mene pravo zanima kakva je to veza ili menadjer zasluzen za dovodjenje igraca preko drine.da se razumijemo nemam nista protiv,cisto iz znatizelje :D
User avatar
odvijac
Posts: 226
Joined: 27/09/2008 15:32

#3519 Re: FK Zeljeznicar

Post by odvijac »

i da za ovog malog viscu,jos ga niam vidio kako igra,a za djipa ja bi ga isamarao,cuj odmah hoce da ide iz zelje,smece :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3520 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

odvijac wrote:kad smo vec kod igrackog kadra,mene pravo zanima kakva je to veza ili menadjer zasluzen za dovodjenje igraca preko drine.da se razumijemo nemam nista protiv,cisto iz znatizelje :D
Nije isti frajer. Radovanovica je dove jedan menadjer (znam ga licno) a ove ostale drugi. navodno su Culum i Mihajlovic od istog covjeka ali to ne mogu sa sigurnoscu tvrditi.
User avatar
CR9
Posts: 28
Joined: 17/08/2009 01:44
Location: Grbavica-Na Jugu

#3521 Re: FK Zeljeznicar

Post by CR9 »

Benjamin Colic pozvan u mladu reprezentaciju u-21 i poslije jucerasnjeg treninga Tulic rekao da postoji mogucnost da u narednoj utakmici Colic pocne u prvih 11. :D :D Svaka Cast jer momak je zaista pokazao da je dobar igrac i da ima potencijala sam se treba raditi sa njim i ne pustati ga odmah cim neko ponudi koju hiljadu....
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#3522 Re: FK Zeljeznicar

Post by hidrant »

Benjamin ce biti najbolji desni bek kojeg je Bosna ikad imala.

Zapamtite ove rijeci!


:bih:
kontibih
Posts: 50
Joined: 04/08/2008 23:32

#3523 Re: FK Zeljeznicar

Post by kontibih »

Da, ali i mi moramo pokazati strpljenja kad je u pitanju Benjamin!!!
Pojedini nikako da svate da i mladi igra;i imaju pravo na slab dan.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3524 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

SLAVIJI 3.000, A ŽELJI 2.000 KM Kazne
FK Slavija – novčana kazna u iznosu od 3.000 KM zbog zbog propusta u organizaciji i nesportskog ponašanja navijača na utakmici Slavija – Željezničar
FK Željezničar – novčana kazna u iznosu od 2.000 KM zbog nesportskog ponašanja navijača na utakmici Slavija – Željezničar
Pokrenut je postupak protiv Bojana Regoje, kapitena FK Slavija, po prijavi Komiteta za takmičenje NS/FS BiH, a odluku će komisija donijeti na sljedećoj sjednici nakon provođenja dokaznog postupka.


Sport.Sport BA
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#3525 Re: FK Zeljeznicar

Post by hidrant »

Sljedeci put bas belaj napravit pa da covjeku ne bude zao 2-3 hiljade.

Gamad jedna!
Post Reply