NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#3501 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Po mome misljenju kljucna stvar, zasto je 2-1 za orlando, je igra mo williamsa. To je igrac koji je u ovoj serij hladno trebao zabijati vise od 20 poena uz 50% suta iz igra obzirom da ga cuva alston koji veze nema sa igrom u odbrani. Medjutim williams i pored toga u 3 tekme ima sut 18/56 tj 32% To je igrac koji se navodi kao glavni razlog ovakvog uspona cavsa i najboljeg omjera u sezoni. On je jedini uz lebtona nastupio na all staru, istina kao zamjena ali je ipak nastupio i ako se njegova igra u narednim utakmicama ne popravi, cavsima se crno pise.
- hidrant
- Posts: 857
- Joined: 24/05/2009 00:29
- Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac
#3502 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Nije istina da je Alston toliko los u odbrani.sesalmir wrote:Po mome misljenju kljucna stvar, zasto je 2-1 za orlando, je igra mo williamsa. To je igrac koji je u ovoj serij hladno trebao zabijati vise od 20 poena uz 50% suta iz igra obzirom da ga cuva alston koji veze nema sa igrom u odbrani. Medjutim williams i pored toga u 3 tekme ima sut 18/56 tj 32% To je igrac koji se navodi kao glavni razlog ovakvog uspona cavsa i najboljeg omjera u sezoni. On je jedini uz lebtona nastupio na all staru, istina kao zamjena ali je ipak nastupio i ako se njegova igra u narednim utakmicama ne popravi, cavsima se crno pise.
Problem odbrane Orlanda bio je u zaustavljanju prodora playeva.
Tako da su imali problema sa Millerom protiv 76-era.
Takoder bi imali velikih problema sa Rondom da ovaj zna sutati,zato su i varali na njemu i pustali ga da suta,a
playevi su igrali dublje,tako da su zatvarali prolaze.
Protiv Moa ne mogu varati jer je relativno solidan suter,medutim,prodori mu nisu jaca strana,tako da nema problema sa
njih.
Treba napomenuti da ce ih Billups unistiti u finalu jer covjek ima i sut i ulaz,tako da je titula neupitna.
O kakvom se kloniranju prica?
- rado_vidjen
- Posts: 1387
- Joined: 26/10/2008 22:27
#3503 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
a billupsa ide sut i ima ulaz, bas
btw. ja podrzajem kloniranje. piĆka bio ko prijavio cunga lungu, vodeceg experta na balkanu!
btw. ja podrzajem kloniranje. piĆka bio ko prijavio cunga lungu, vodeceg experta na balkanu!
- hidrant
- Posts: 857
- Joined: 24/05/2009 00:29
- Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac
#3504 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Kako nema?rado_vidjen wrote:a billupsa ide sut i ima ulaz, bas![]()
btw. ja podrzajem kloniranje. piĆka bio ko prijavio cunga lungu, vodeceg experta na balkanu!
Ne smijes suditi o covjekovom sutu na osnovu jedne ili dvije utakmice.
Sto se tice ulaza,mora se napomenuti da je Billups,po mom misljenju,jedan od fizicki jacih playeva,tako da se
dobro snalazi u reketu.
- rado_vidjen
- Posts: 1387
- Joined: 26/10/2008 22:27
#3505 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
dobar je billups, ali ne toliko dobar
dzaba snaga, ako nemas brzinu i atletske mogucnosti, a to, svi znamo, nije slucaj sa billupsom
billups se kroz karijeru vise isticao kroz pouzdanost, liderstvo i racionalnom igrom
'ocel biti prenosa veceras?
dzaba snaga, ako nemas brzinu i atletske mogucnosti, a to, svi znamo, nije slucaj sa billupsom
billups se kroz karijeru vise isticao kroz pouzdanost, liderstvo i racionalnom igrom
'ocel biti prenosa veceras?
-
everybody hurts
- Posts: 373
- Joined: 13/06/2005 13:10
#3506 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Izgleda da nema...piše snimak 
- hidrant
- Posts: 857
- Joined: 24/05/2009 00:29
- Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac
#3507 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
U la la!
Sad je LAL malo strah?
Denver dokazuje svoju dominaciju,tako da je za ocekivati dvije pobjede u slj. dva meca.
Sad je LAL malo strah?
Denver dokazuje svoju dominaciju,tako da je za ocekivati dvije pobjede u slj. dva meca.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3508 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Klocko, more bit bidne sedma tekma, a more bit bidne da LA uzme sljedece dvije.hidrant wrote:U la la!
Sad je LAL malo strah?
Denver dokazuje svoju dominaciju,tako da je za ocekivati dvije pobjede u slj. dva meca.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
-
Misirlija
- Posts: 148
- Joined: 10/12/2005 22:04
- Location: Misir
#3510 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Razvalismo Fakerse, smijesni su kao tim, bez crybaby kobija obicna su kita, a hvala sudijama sto sto su dozvolili da Nuggetsi utrpaju 43 poena u posljednjoj cetvrtini.

-
cevapcinica
- Posts: 563
- Joined: 20/01/2009 19:20
#3511 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Stvarno neravnomjerno sudenje. Prvo nista ne sude i dopustaju fizicku igru a onda u zadnjoj cetvrtini sude svaki kontakt. Bas me zanima ko je od vas "neprisitrasnih posmatraca" vidio onaj namjerni prekrsaj Bynum:a.Neelix wrote:heh sudija
Koje hinjsko i nesportsko spoticanje Kobe:a! Stvarno nisko i pokvareno! Bas me zanima hoce li nesto slicno igraci Demvera smjeti uraditi u LA:u.
Da Denver nije pobijedio onakve slabe i nezainteresovane Lakers:e, ne bih im dao da vise igraju.
-
Misirlija
- Posts: 148
- Joined: 10/12/2005 22:04
- Location: Misir
#3512 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
cevapcinica wrote:Stvarno neravnomjerno sudenje. Prvo nista ne sude i dopustaju fizicku igru a onda u zadnjoj cetvrtini sude svaki kontakt. Bas me zanima ko je od vas "neprisitrasnih posmatraca" vidio onaj namjerni prekrsaj Bynum:a.Neelix wrote:heh sudija
Koje hinjsko i nesportsko spoticanje Kobe:a! Stvarno nisko i pokvareno! Bas me zanima hoce li nesto slicno igraci Demvera smjeti uraditi u LA:u.
Da Denver nije pobijedio onakve slabe i nezainteresovane Lakers:e, ne bih im dao da vise igraju.
David Stern ce bas tebe pitati kome ces ti dati da igra
- hidrant
- Posts: 857
- Joined: 24/05/2009 00:29
- Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac
#3513 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Kako su losi gubitnici ovi navijaci LAL-a.
Kad Kobe lakta protivnike,onda se suti,a da tako uradi neki drugi igrac,npr. Artest,dobio
bi 2-3 utakmice suspenzije.
Ljudi primise u 12min 43 poena.
ahahahhaha
Neko ne moze izbrojati do 43 za 12min.
Kad Kobe lakta protivnike,onda se suti,a da tako uradi neki drugi igrac,npr. Artest,dobio
bi 2-3 utakmice suspenzije.
Ljudi primise u 12min 43 poena.
Neko ne moze izbrojati do 43 za 12min.
-
Misirlija
- Posts: 148
- Joined: 10/12/2005 22:04
- Location: Misir
#3514 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
ma to su sudije utrpale, samo se nije vidjelo, sigurno neki slijepi ugao na kamerihidrant wrote:Kako su losi gubitnici ovi navijaci LAL-a.
Kad Kobe lakta protivnike,onda se suti,a da tako uradi neki drugi igrac,npr. Artest,dobio
bi 2-3 utakmice suspenzije.
Ljudi primise u 12min 43 poena.ahahahhaha
Neko ne moze izbrojati do 43 za 12min.
ma bravo za Artesta, ali svaka cast Kobiju, sinoc poslije utakmice na press konf. ne zali se na sudije, vec govori kako su dobili po guzovima
-
cevapcinica
- Posts: 563
- Joined: 20/01/2009 19:20
#3515 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Kakve veze ima David Stern s tim? Mislio sam vise figurativno. Pogledaj u rijecnik ili nadrealiste da se prisjetis sta to znaci.Misirlija wrote:cevapcinica wrote:Stvarno neravnomjerno sudenje. Prvo nista ne sude i dopustaju fizicku igru a onda u zadnjoj cetvrtini sude svaki kontakt. Bas me zanima ko je od vas "neprisitrasnih posmatraca" vidio onaj namjerni prekrsaj Bynum:a.Neelix wrote:heh sudija
Koje hinjsko i nesportsko spoticanje Kobe:a! Stvarno nisko i pokvareno! Bas me zanima hoce li nesto slicno igraci Demvera smjeti uraditi u LA:u.
Da Denver nije pobijedio onakve slabe i nezainteresovane Lakers:e, ne bih im dao da vise igraju.
David Stern ce bas tebe pitati kome ces ti dati da igra
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#3516 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
imal veceras prenos?
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#3517 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Nema.Admir_1984 wrote:imal veceras prenos?
Jedini najavljeni prenos za ovu sedmicu je onaj sutra ujutru,od 3 sata,LAL-Denver.
-
lolo_lolo
- Posts: 1038
- Joined: 18/03/2009 01:24
#3518 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
pa sta vi hocete,nije obn abc,il ono bi acb
imate uzmi lovu,i to je fina emisija
imate uzmi lovu,i to je fina emisija
-
cevapcinica
- Posts: 563
- Joined: 20/01/2009 19:20
-
Misirlija
- Posts: 148
- Joined: 10/12/2005 22:04
- Location: Misir
#3520 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Kakve veze ima David Stern s tim? Mislio sam vise figurativno. Pogledaj u rijecnik ili nadrealiste da se prisjetis sta to znaci.
[/quote]
Sve je to u dure, samo u svojo opservaciji preskocio si momenat kada Melo faulira Kobija i jaranski ga potapsa po prsima a sudije mu zveknuse tehnicku, eto da pravda bude zadovoljena Jones je dodijeljen flagrant faul tako da sada ima trim, jos jedan i automatska suspenzija, anyway Magic - Nuggets jedini realno kosarkasko finale gdje igraju timovi a ne egoisticne individue.
Sve je to u dure, samo u svojo opservaciji preskocio si momenat kada Melo faulira Kobija i jaranski ga potapsa po prsima a sudije mu zveknuse tehnicku, eto da pravda bude zadovoljena Jones je dodijeljen flagrant faul tako da sada ima trim, jos jedan i automatska suspenzija, anyway Magic - Nuggets jedini realno kosarkasko finale gdje igraju timovi a ne egoisticne individue.
- jutarnji
- Posts: 2326
- Joined: 08/04/2009 17:31
#3521 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Desi se ponekadcevapcinica wrote:Ima pravde!!
Prvo LeBron ganja frajera po parketu da napravi kontakt, sekundu poslije onaj Varejano, ili kako ga americki komentator zove Vareza, izgura
Supermena k`o da je onaj njihov football a ne basket, sudija se naravno pravi lud.
Go Go Hidajet!!!
- hidrant
- Posts: 857
- Joined: 24/05/2009 00:29
- Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac
#3522 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Nema sta.
Orlando lagano uzima jednu od dvije sljedece.
Jednostavno su bolji na 4 od 5 pozicija.
Kad se tome doda da niti jedna ekipa ne koristi nesto klupu,mada je onog Francuza nesto krenulo,ali i to je rezultat
odbrane CLE(gdje ce ti on davat onoliko poena?),dode se do zakljucka da je ovo ocekivano.
Neki ljudi su zasljepljeni marketingom.
Veceras Denver ide na 3-2.
Orlando lagano uzima jednu od dvije sljedece.
Jednostavno su bolji na 4 od 5 pozicija.
Kad se tome doda da niti jedna ekipa ne koristi nesto klupu,mada je onog Francuza nesto krenulo,ali i to je rezultat
odbrane CLE(gdje ce ti on davat onoliko poena?),dode se do zakljucka da je ovo ocekivano.
Neki ljudi su zasljepljeni marketingom.
Veceras Denver ide na 3-2.
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#3523 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Mo Williams opet 5-15 sut, 0-3 trice, koliko god su se havlili sa njim u dosadasnjem dijelu sezone kao glavnim faktorom za uspon cavsa, do ekipe sa najboljim omjerom lige, sada im on dodje glave.
-
arze
- Posts: 454
- Joined: 15/01/2008 16:35
#3524 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Sudenje u 5 utakmici ce biti kakvo bude, denver ne odustaje od svoje agresivne igre kakvu su forsirali kroz citavu sezonu,pogotovo play off...martin,billups su imali priliku igrati nba finale i znaju kako to ostvariti...
Neutralno gledajuci, Denver je puno jaci kolektiv, ponajvise radi billupsa sa svojim ekstraordinarnim sposobnostima kontrole lopte i pregleda igre( od 1990 pri samom vrhu liste )..7 konferencijskih finala ..1 titula....
Mozda je red na 2????
Cleveland Orlando 2-4
Lakers-Denver 2-4 ...good scenario!!
Al serija Cleveland Orlandooooooooo uuuuuuu sto je to neizvjesno...moze cak ici i na 7 utakmici easily!!!
U Q je to 3-2, i ako orlando ne dobije 6..it' s over...Orlandova igra po sistemu ups and downs je mnogo puta isplivala na vodu..tako da cleveland ima veoma dobre sanse i dalje!!!!!
Neutralno gledajuci, Denver je puno jaci kolektiv, ponajvise radi billupsa sa svojim ekstraordinarnim sposobnostima kontrole lopte i pregleda igre( od 1990 pri samom vrhu liste )..7 konferencijskih finala ..1 titula....
Mozda je red na 2????
Cleveland Orlando 2-4
Lakers-Denver 2-4 ...good scenario!!
Al serija Cleveland Orlandooooooooo uuuuuuu sto je to neizvjesno...moze cak ici i na 7 utakmici easily!!!
U Q je to 3-2, i ako orlando ne dobije 6..it' s over...Orlandova igra po sistemu ups and downs je mnogo puta isplivala na vodu..tako da cleveland ima veoma dobre sanse i dalje!!!!!
-
zoka213
- Posts: 226
- Joined: 01/04/2008 17:57
#3525 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
U postavi sa Gibsonom stižu Orlando, momak zabije dvije ili tri trice i zatim čitavo drugo poluvrijeme odsjedi na klupi. Davno je napisano da je gostujući trener odron od taktičara.
