Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#3501 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

bjelave wrote:
Charuga wrote: Pa ja te lijepo uputih na forumaša koji priča o tome, a ti ništa. Nemaš šta mene pitati jer nisam ništa čuo o tome, a i da jesam ne bih pisao po forumu.
Mislim, prodali ste prostore u sklopu stadiona. Nema informacija u medijima, kome, kako za koju cifru???

Takve stvari bi morale biti transparentne ako nije neki kriminal i mutne radnje u pitanju.

Nek se javi taj kojeg pominjes ili bilo ko drugi, svejedno mi je ko ce dati informaciju.

A sto ne bi podjelio s nama da nesto znas? Jel se bar to smije pitati?
Ti sigurno znaš da su prostori prodani i da su bili u vlasništvu FK? Ako znaš sigurno što onda pitaš ovde zna li iko od "insajdera"?

Taj tamo na našoj temi je prestalo pisati i ostao je nedovršen, par minuta prije nego si ti ovde postavio pitanje. Interesantno je kako ste obojica krenula sa istom pričom.

Pitati smiješ, nije zabranjeno.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#3502 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Velkoski wrote:Spominje se Žujo opet... Bio je u loži protiv Olimpica na Koševu dok Gredića npr. nije bilo, ne znam da li je i na ostalim utakmicama tu doduše.
Bude na Zapadu grbavice. Ne čudi me da se spominje, on uvijek dođe kad ima para ...

Nego omete me @bjelave, a krenuo sam napisati o odbranama Delača. Tek sam vidio sažetak. Čovjek je skinuo sigurno tri zicera pri rezultatu 1:0, što znači da i vi imate propuha u odbrani. Doduše nama to ništa ne znači jer nemamo snagu u napadu ... ni u sredini ... pa ni u odbrani više ... 8-)
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3503 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Charuga wrote:
Ti sigurno znaš da su prostori prodani i da su bili u vlasništvu FK? Ako znaš sigurno što onda pitaš ovde zna li iko od "insajdera"?

Taj tamo na našoj temi je prestalo pisati i ostao je nedovršen, par minuta prije nego si ti ovde postavio pitanje. Interesantno je kako ste obojica krenula sa istom pričom.

Pitati smiješ, nije zabranjeno.
Jeli sporno da su prodati prostori u sklopu stadiona? Ako nije sporno ciji mogu biti osim FKZ?

Stalno se tvrdi da je stadion u vasem vlasnistvu a evo sad i to negirate :-)

Sta znaci ova zadnja recenica??? Da sam ja dio neke zavjere i konspiracije????

I uostalom ako se ne smije o tome pisati ili pricati samo reci.
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#3504 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by __Phoenix__ »

Ja ne shvatam kako vi možete biti u tolikom minusu, pa kako, gdje ih trošite...
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#3505 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Maharadza »

...Tek kada je uslijedila potpuna finansijska stabilizacija, počeli su se pojavljivati problemi, od raznih dušebrižnika, kojih nigdje nije bilo kada su se nagomilani problemi (dugovi) rješavali. Zbog privatnih i poslovnih obaveza nisam više u mogućnosti maksimalno se posvetiti vođenju kluba", kazao je Almir Gredić dodavši:
Čekaj ba ajfele, da li sada zbog "dušebrižnika" ili "privatnih obaveza" odlaziš...odluči se! :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#3506 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

bjelave wrote:
Charuga wrote:
Ti sigurno znaš da su prostori prodani i da su bili u vlasništvu FK? Ako znaš sigurno što onda pitaš ovde zna li iko od "insajdera"?

Taj tamo na našoj temi je prestalo pisati i ostao je nedovršen, par minuta prije nego si ti ovde postavio pitanje. Interesantno je kako ste obojica krenula sa istom pričom.

Pitati smiješ, nije zabranjeno.
Jeli sporno da su prodati prostori u sklopu stadiona? Ako nije sporno ciji mogu biti osim FKZ?

Stalno se tvrdi da je stadion u vasem vlasnistvu a evo sad i to negirate :-)

Sta znaci ova zadnja recenica??? Da sam ja dio neke zavjere i konspiracije????

I uostalom ako se ne smije o tome pisati ili pricati samo reci.
Opet isto. Ti tvrdiš da su prodati, a ja ti kažem da NEMAM pojma o tome i da pitaš onog forumaša.
Ne znam čega si ti dio, samo kažem da je nestao kad je trebao da ti odgovori, tj. da si postavio to pitanje kad je on nestao. Nikakva zavjera, samo opušteno.
I JOŠ JEDNOM, piši slobodno, niko ti ne brani, samo moraš drugačije pristupiti temi. Nemoj pitati forumaše nešto za šta ti ZNAŠ da se desilo, nego otvoreno nam svima reci šta je bilo. Nekako mi je to normalnija komunikacija, ako već hoćeš o tome.

Sve sam ti rekao i pošto NEMAM POJMA oko toga nemoj me više pitati živ bio. Zahvaljujem.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3507 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Ok, nemam kopije ugovora da mogu dokazati da su prostori prodati.
Pita se najnormalnija stvar i odma pljuste sumnje, optuzbe...
Ne da mi se vise. Jos ce ispasti da sam otjerao Odovica, Gredica, uzeo lovu od Sehica itd....
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3508 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

splinter wrote:
Koshpa wrote:Otjerate Fergusona a dovedete Moyesa
Ma nije nas niko ništa pitao , a niste se ni vi proslavili sa posudbom Kouadija, lik razvaljuje :-)
sto ce nam KVADIO kad imamo Berberovica i Puzigacu 8-)

Image

jbte koliko smo jaki igramo protiv 2 ekipe u jednoj utakmici :skoljka: :mrgreen:
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3509 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

2004 - 2009
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3510 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Capajebo wrote:Pomalo ljudi, derbi je derbi, potpuno drugi tip utakmice nego ove "obicne", nije bas ni da mi briljiramo :-)
to meni sega, raja konta mi uzeli 4-0 i sad Barca, a da nije bilo Delaca ljudi bi nam 3-4 komada u prvom samo uvalili ko od sale

Derbi ce biti spor, trom i bice 0-0 ili 1 gol, pogotovo po ovakvom vremenu i ovim terenima, to sto Zeljo nema ideje u igri ne znaci da je mi imamo, odbrana nam gore od Barcelone :lol:

ali jedina pozitivna strana mi napokon zabili iz kornera nakon 10 godina i 9328572352342342 pokusaja, a Zeljo ga primi iz kornera danas. Odlicna uvertira za derbi :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3511 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Charuga wrote:
Sarajevski-Seljak wrote:Sarajevo - Borac 2:0

Radnik - Sarajevo 0:3

Sarajevo - Vitez 4:0

Zeljeznicar - Sarajevo?

:mrgreen:
Prije Borca je bio interesantan rezultat, ako može ikako taj ... :mrgreen:
Nemamo pojma o cemu pricas.

:mrgreen:
Logovan wrote:
avetinja wrote: Neka, neka. Vidjećeš ti kada Stokić presudi. :mrgreen: :lol:
Je l' se meni čini ili još nijedan gol nije zabio? :-)
a kakvi smo mi hajvani, lik ce nam hetrik zabiti i nikada vise u karijeri nece zabiti gol :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#3512 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

:mrgreen:

Nema šanse da mi ne primimo gol.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50734
Joined: 29/12/2005 01:20

#3513 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Na vjecitoj tabeli zajednicke Premijer lige BiH:

1. Zeljeznicar 750
2. Sarajevo 748

Znaci taman da vas uzmemo u sljedecem kolu. :zjev:
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3514 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Reglan »

http://sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo-ce ... eve/169580

:babinsin: :babinsin: :babinsin: :babinsin: :babinsin: :babinsin:

Code: Select all

http://www.radiosarajevo.ba/novost/200515/vlado-capljic-za-radiosarajevoba-idemo-po-titulu
:ljulja: :ljulja: :ljulja: :ljulja: :ljulja: :ljulja: :ljulja: :ljulja: :ljulja:
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3515 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

todd_smith wrote: a kakvi smo mi hajvani, lik ce nam hetrik zabiti i nikada vise u karijeri nece zabiti gol :lol:
A Purić het-trik za nas. :oops:

Radnik i Sloboda se za sad dobro drže.
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#3516 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

Ja bi ovog sada trenutka potpis'o 0:1 iz nepostojeceg penala :mrgreen:
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#3517 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ricken »

Reglan wrote:http://sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo-ce ... eve/169580

:babinsin: :babinsin: :babinsin: :babinsin: :babinsin: :babinsin:

Code: Select all

http://www.radiosarajevo.ba/novost/200515/vlado-capljic-za-radiosarajevoba-idemo-po-titulu
:ljulja: :ljulja: :ljulja: :ljulja: :ljulja: :ljulja: :ljulja: :ljulja: :ljulja:
Budaletina, kojeg su izgleda jedino pitari uzeli za ozbiljno :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3518 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

FOTO/VIDEO: Manijaci “održali lekciju” igračima Plavih nakon poraza

Pročitajte više na: http://sport1.ba/fotovideo-manijaci-odr ... on-poraza/
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#3519 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ricken »

bjelave wrote:Ok, nemam kopije ugovora da mogu dokazati da su prostori prodati.
Pita se najnormalnija stvar i odma pljuste sumnje, optuzbe...
Ne da mi se vise. Jos ce ispasti da sam otjerao Odovica, Gredica, uzeo lovu od Sehica itd....
Jedina stvar koja se mogla dogoditi sa prostorima su raskidi ugovora sa zakupoprimcima, jer isti ugovori koje su neke prijašnje uprave potpisale ne odgovoraju stvarnoj kvadraturi.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#3520 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ricken »

Capajebo wrote:Ja bi ovog sada trenutka potpis'o 0:1 iz nepostojeceg penala :mrgreen:
I ja bi isto :D
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#3521 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

Tamo u Jerusalimu izraelska policija ulazi u Al-Aksu, rat na pomolu - a vas boli q, bitno je da je Benko zabio
vazna
Posts: 512
Joined: 19/10/2012 22:56

#3522 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by vazna »

1946--1987 wrote:sve nastimano da vas ibrak preuzme :D
:lol: :lol: :lol: E popravi mi i ovako odlican dan. :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3523 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Capajebo wrote:Ja bi ovog sada trenutka potpis'o 0:1 iz nepostojeceg penala :mrgreen:
negdje van 16, u koljeno lopta udari Tiaga, penal 94. minuta

taman

:mrgreen:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3524 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

Cijenje kolega forumasi, iznio bih svoje vidjenje predstojeceg derbija ako mi dozvoljavte. Mislim da ce biti kita od tekme.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3525 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Baltazar_khan »

Zamalo da Radnik povede nakon kornera, ali je golman domaćih Karačić s gol-linije izbacio loptu uz dosta muke. Gosti tvrde da je lopta prešla liniju, no sudija se nije oglasio.
Locked