Ti sigurno znaš da su prostori prodani i da su bili u vlasništvu FK? Ako znaš sigurno što onda pitaš ovde zna li iko od "insajdera"?bjelave wrote:Mislim, prodali ste prostore u sklopu stadiona. Nema informacija u medijima, kome, kako za koju cifru???Charuga wrote: Pa ja te lijepo uputih na forumaša koji priča o tome, a ti ništa. Nemaš šta mene pitati jer nisam ništa čuo o tome, a i da jesam ne bih pisao po forumu.
Takve stvari bi morale biti transparentne ako nije neki kriminal i mutne radnje u pitanju.
Nek se javi taj kojeg pominjes ili bilo ko drugi, svejedno mi je ko ce dati informaciju.
A sto ne bi podjelio s nama da nesto znas? Jel se bar to smije pitati?
Taj tamo na našoj temi je prestalo pisati i ostao je nedovršen, par minuta prije nego si ti ovde postavio pitanje. Interesantno je kako ste obojica krenula sa istom pričom.
Pitati smiješ, nije zabranjeno.

