UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3501 Re: Champions league 15/16
Očekujemo slično i na terenu
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#3502 Re: Champions league 15/16
Sta ovo BHT ne prenosi finale, pizda im materina. 
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3503 Re: Champions league 15/16
Arena1 HR Božo Sušec komentator ili ZDF HD opcije. OBN zdrao.baPartijaner wrote:Sta ovo BHT ne prenosi finale, pizda im materina.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3504 Re: Champions league 15/16
Ne kontam ovo ....Alicija kijs pjeva na otvorenju , pa zar nisu nista bolje mogli naci , nesto evropsko ..
- Point.
- Posts: 33510
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3505 Re: Champions league 15/16
Veceras su svi pravi fanovi fudbala uz Atletico! Vamos!
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3507 Re: Champions league 15/16
Point. wrote:Veceras su svi pravi fanovi fudbala uz Atletico! Vamos!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3508 Re: Champions league 15/16
Uh Casemiro..
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83507
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3509 Re: Champions league 15/16
Cist crveni.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#3510 Re: Champions league 15/16
Jel istina da je preCjednik atletika rek'o pred utakmicu nekakIm novinarima, parafraziram, "nas tim mora pobijediti, dozvoljenim sredstvima ili nedozvoljenim" , to bi bilo onda ashcare bas 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3511 Re: Champions league 15/16
Sergio Ramos! Again! 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3512 Re: Champions league 15/16
Prcim vam mater iz ofsajda. Jebote Real
-
lordy00
- Posts: 978
- Joined: 16/05/2012 22:25
#3513 Re: Champions league 15/16
OfsajdTomahawk11 wrote:Sergio Ramos! Again!
nije valjda da im treba ovolika pomoc ?
-
kolegione
- Posts: 1385
- Joined: 28/09/2013 02:29
#3514 Re: Champions league 15/16
Ciganluk fasisticki na najjace 
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#3515 Re: Champions league 15/16
kako zavrti Ramos Savicha za vestu u piruetu od lopte
, to su one sitnice koje se ne sude jebi ga 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3516 Re: Champions league 15/16
Kakav ba crveni....trebao je onda dati dva zuta prije toga igracima AtMlordy00 wrote:OfsajdTomahawk11 wrote:Sergio Ramos! Again!i crveni
![]()
nije valjda da im treba ovolika pomoc ?
Ofsajd jeste, valjda sudija nije vidio....cuj pomoc
-
ketronsd1
- Posts: 1470
- Joined: 13/06/2006 15:29
#3517 Re: Champions league 15/16
ofsajd cisti jos plus komotno je mogao faul svirati.

- Point.
- Posts: 33510
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3518 Re: Champions league 15/16
Koji ofsajd konjske face.....jao koje siljenje bijelim pickama.
-
lordy00
- Posts: 978
- Joined: 16/05/2012 22:25
#3519 Re: Champions league 15/16
Crveni nego sta,start na igraca gdje nemas ni promila sanse da dodjes do lopte u kontranapaduTomahawk11 wrote:Kakav ba crveni....trebao je onda dati dva zuta prije toga igracima AtMlordy00 wrote:OfsajdTomahawk11 wrote:Sergio Ramos! Again!i crveni
![]()
nije valjda da im treba ovolika pomoc ?![]()
Ofsajd jeste, valjda sudija nije vidio....cuj pomoceto nikad se nije desilo da sudija ne vidi ofsajd?!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3520 Re: Champions league 15/16
Jbg, engleski sudija, nema tu puno faulova
Tuga pregolema ''navijaca'' Atletica na klixu
Tuga pregolema ''navijaca'' Atletica na klixu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3521 Re: Champions league 15/16
Klatenburg sudi, smoriće nas svojim teatralnim preseravanjima.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#3522 Re: Champions league 15/16
de ne pretjerujte, kakav crveni, ni onaj ofsajd, ako je bio bio je 10 centi, najdiskutabilnije je kako je povukao za dres i odvukao Savica, al jebi ga, centarshut u 10 metara dze je 20 tak igraca, dobro nije neko zub izgubio 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3523 Re: Champions league 15/16
Saian wrote:de ne pretjerujte, kakav crveni, ni onaj ofsajd, ako je bio bio je 10 centi, najdiskutabilnije je kako je povukao za dres i odvukao Savica, al jebi ga, centarshut u 10 metara dze je 20 tak igraca, dobro nije neko zub izgubio
Bravo kolega sa teme Barca
-
lordy00
- Posts: 978
- Joined: 16/05/2012 22:25
#3524 Re: Champions league 15/16
Nisam niciji navijac,pricam ti ono sto vidim....pa sam aplauz navijaca Reala kad je dao samo zuti govori dovoljno.Tomahawk11 wrote:Jbg, engleski sudija, nema tu puno faulova![]()
Tuga pregolema ''navijaca'' Atletica na klixu
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3525 Re: Champions league 15/16
Ostar start jeste bio, ali od pocetka je tako krenulo. Nisu nista manje grubi ni ovi Atleticovi. Onaj start na centru na Ronalda, ko u americkom fudbalu.lordy00 wrote:Nisam niciji navijac,pricam ti ono sto vidim....pa sam aplauz navijaca Reala kad je dao samo zuti govori dovoljno.Tomahawk11 wrote:Jbg, engleski sudija, nema tu puno faulova![]()
Tuga pregolema ''navijaca'' Atletica na klixu
Ne bi ni Atleticu dao crveni za onakav start, finale je.
