Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3501 Re: Utakmice.
Todorovic katastrofa, KA-TA-STRO-FA
- Altsa
- Posts: 9226
- Joined: 19/03/2004 18:31
#3502 Re: Utakmice.
Koji arena sport? , HVALABegA_ wrote:http://netrajaweb.blogspot.com/2013/10/ ... t1234.htmlAltsa wrote:Ima li negdje live stream iz mostara
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3503 Re: Utakmice.
E koji je bot ovaj komentator pa to nema nigdje
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3504 Re: Utakmice.
Valjda ova nasa Arena Sport BiHAltsa wrote:Koji arena sport? , HVALABegA_ wrote:http://netrajaweb.blogspot.com/2013/10/ ... t1234.htmlAltsa wrote:Ima li negdje live stream iz mostara
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3505 Re: Utakmice.
Joj evo nam Karica. 
Komazec napolje
Komazec napolje
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3507 Re: Utakmice.
daj link neko
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3508 Re: Utakmice.
Za one koji nemaju gdje gledati Karic umjesto Komazeca i Kovacevic umjesto Tadejevica. I dalje mi se cini da nemamo hljeba. Ne znamo loptu da drzimo, pa ono malo okolo, umrtviti malo igru. Eto primismo ga. Sad smo najebali, sigurno.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3509 Re: Utakmice.
pa morala je uci nekako kad igramao BUNKER SVIH MOGUCIH BUNKERA. Trebao je 'sef' dupli autobus parkirati pred golom, malo ovaj jedan... 78:22 posjed lopte, nevjerovatno 
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3510 Re: Utakmice.
Husref volim te do neba, ali ostavka odmah poslije utakmice kako god ona zavrsila!!!
Ovo je najpickastije FKS od poslije rata definitivno, ne mogu vjerovati da igraju kao da zele da izgube
Ovo je najpickastije FKS od poslije rata definitivno, ne mogu vjerovati da igraju kao da zele da izgube
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3511 Re: Utakmice.
Oni jos gledaju prema sudiji. Pa koji beskicmenjaci. Jebite se vise svi
-
Labirint
- Posts: 2930
- Joined: 24/06/2013 14:37
#3512 Re: Utakmice.
Nisam siguran da sam IKAD IGDJE vidio da je posjed nek
ekipe 20 posto
Od toga je Dejinih 10 garant 
ekipe 20 posto
- Altsa
- Posts: 9226
- Joined: 19/03/2004 18:31
#3514 Re: Utakmice.
Nije mi jasno kako smo i taj jedan gol dali...ko razbijena vojska...ako i dodemo do centra tu se gubi lopta....ne mozemo vise od 2 dodavanja sastaviti...jadno do bola
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3515 Re: Utakmice.
Ma nismo mi bili losi u prvih pola sata, cak sta vise bili smo dobri. Nakon toga smo se povukli nepotrebno.Altsa wrote:Nije mi jasno kako smo i taj jedan gol dali...ko razbijena vojska...ako i dodemo do centra tu se gubi lopta....ne mozemo vise od 2 dodavanja sastaviti...jadno do bola
-
Labirint
- Posts: 2930
- Joined: 24/06/2013 14:37
#3516 Re: Utakmice.
Na nesto je to i licilo prvih 10 min, upravu je Hus kad kaze da dobro igramo 10 minuta
Dajte go pa da slavimo

Dajte go pa da slavimo
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3517 Re: Utakmice.
Karić bi ubio igru Borusije Dortmund.
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3518 Re: Utakmice.
Samo bih volio da se ne psuje husrefu, fakat to nije zasluzio.
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#3519 Re: Utakmice.
Kako samo neozbiljno izgledamo pored ovih igraca zrinjskog. Kao da su oni 3 lige iznad nas. Trce, driblaju, dodaju a mi ko muhe bez glave. Bez zajebancije ne znam jesam li IKAD gore Sarajevo gledao. ODRON 
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3520 Re: Utakmice.
Wanabe polako covjece, svi mi psujemo, ali ne moramo ovdje, sabura malo. Realno, ovo gostovanje nikad nije ni bilo lagano, ali ovo sto igramo je ispod svake prihvatljivosti. Jesmo li mi Sarajevo ili Vrbunjasa, sa cime treba da se zadovoljimo. Od 60-neke igramo fakticki bez napadaca, Karića neću da pikam u napadace. Da ga zabijemo, pobijedimo, ne bih bio zadovoljan. I ne mozemo se vaditi na umor, i drugi imaju utakmica koliko i mi.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3521 Re: Utakmice.
Pa daj Travancica ubaci vise!
11-1 u sutevima
11-1 u sutevima
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3522 Re: Utakmice.
sta se sekirate?
Nemamo igrace da igraju lijepo a uz to nam fale nam suljic, haurdic, ihtijarevic i obuca....
bod kao BOSMAL!
Nemamo igrace da igraju lijepo a uz to nam fale nam suljic, haurdic, ihtijarevic i obuca....
bod kao BOSMAL!
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3523 Re: Utakmice.
Jedva čekam izjavu poslije meča. ^_^
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#3524 Re: Utakmice.
ljudi imaju 70% posjed lopte vec dugo vremena 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3525 Re: Utakmice.
PENAL SUDIJA JEBEM TI OCA 


