VW Passat vs ostali

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#351 Re: VW Passat vs ostali

Post by citroen »

respo wrote:pa kazem ti oni vec imaju licencu s tim da ucestvuju u razvoju
a motor kao motor nije novina jer je to prvi osmislio englez jos tamo nekad 1920-ih
Nwmaju licencu,posjeti njihov site,ukljuceno je preko 60 kompanija iz francuske,iz evrope,amerike odakle su dvije glavne kompanije koje bi radile na matrijalima za taj motor
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#352 Re: VW Passat vs ostali

Post by respo »

ja ti kazem imaju licencu kad budem imao vise vremena pokazem ti
evo ti nabrzaka sa wiki ako im vjerujes a ima i na jednom francuskom sajtu nadjem drugi put
http://fr.wikipedia.org/wiki/Moteur_MCE-5
paradjik
Posts: 91
Joined: 22/12/2010 23:58

#353 Re: VW Passat vs ostali

Post by paradjik »

amelinoo wrote:zar ima ista ljepse od ovoga:
Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us
nema dalje :-)
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#354 Re: VW Passat vs ostali

Post by shibonja »

Nema dalje za ogranicene :)
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#355 Re: VW Passat vs ostali

Post by fedor »

shibonja wrote:Nema dalje za ogranicene :)
;-) :lol:
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#356 Re: VW Passat vs ostali

Post by Blobi »

shibonja wrote:Nema dalje za ogranicene :)
Kako god, bolje od Insignije :lol: . A i realno, Insignia je predobra.
paradjik
Posts: 91
Joined: 22/12/2010 23:58

#357 Re: VW Passat vs ostali

Post by paradjik »

shibonja wrote:Nema dalje za ogranicene :)
Ako sam ogranicen na ovo, onda nek ti bude, ja zadovoljan 8-)
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#358 Re: VW Passat vs ostali

Post by shibonja »

Pomislih na Blobijev Passat , al mislim da nije ista boja :D

Image

Otpao dio balkona sa zgrade u Vrazovoj
Komadi fasade pali na automobil
Veličina slova: S. M. 23/12/2010 14:30:00
Sinoć u Vrazovoj: Oštećen automobil Sa zgrade u Vrazovoj ulici na Skederiji sinoć oko 20.30 sati obrušio se veliki dio fasade i balkona na parkirani automobil "pasat". Na licu mjesta zatekli smo zbunjene stanare, koji su nam kazali da niko nije povrijeđen te da je prava sreća da u trenutku kada je fasada pala nije bilo prolaznika ispred objekta.

- Fasada je bila zakrpljena prije oko dvije godine, a to je finansirala Općina Centar. Duže vrijeme je prijetila opasnost jer se vidjelo da će komadi fasade otpasti. Iako je uništen nov automobil, prava je sreća da niko nije povrijeđen - kazao nam je predstavnik etažnih vlasnika Davorin Brđanin.

Nešto više od sat nakon obrušavanja došle su ekipe upravitelja "Sarajevostana" i žutom trakom obilježili opasno područje.
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#359 Re: VW Passat vs ostali

Post by shlauf »

Možda je ovo onaj što ga je tuhno :D

Aleeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
DoradO
Posts: 4635
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#360 Re: VW Passat vs ostali

Post by DoradO »

... jos ako autic nije osiguran :-)
Gost1515
Posts: 964
Joined: 09/12/2003 00:00

#361 Re: VW Passat vs ostali

Post by Gost1515 »

U svakom slučaju, gore je prošao balkon :D

Passat - Balkon 1:0

:P
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#362 Re: VW Passat vs ostali

Post by B6Redhell »

Ee ovako imam jednog hocel' ko' kupiti :mrgreen: :-D 8) ... Dovez'o bih ga u Bih. 2.0T 225 KS nekih 30. Hiljada Kilom.. 2008 god. Mozete vi besjediti koliko hocete o nekim ruznim francuzima, dosadnim japancima itd.. ali passati su MRAK... bar oni sa 2.0t motorima sa preko 200 konja a potrosnja nekada na otvorenom moze biti cak ispod 6.5L/100km

Image

Image

Image
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#363 Re: VW Passat vs ostali

Post by sheikh »

ispod 6,5 litara,a velis da ima oko 255 konja :D
dobar si pravo :D
Toliko trosi Toyotin Aygo :D
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#364 Re: VW Passat vs ostali

Post by citroen »

B6Redhell wrote:Ee ovako imam jednog hocel' ko' kupiti :mrgreen: :-D 8) ... Dovez'o bih ga u Bih. 2.0T 225 KS nekih 30. Hiljada Kilom.. 2008 god. Mozete vi besjediti koliko hocete o nekim ruznim francuzima, dosadnim japancima itd.. ali passati su MRAK... bar oni sa 2.0t motorima sa preko 200 konja a potrosnja nekada na otvorenom moze biti cak ispod 6.5L/100km

Image

Image

Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#365 Re: VW Passat vs ostali

Post by Blobi »

Ovakvo djilbersko tuniranje Passata ti dodje isto k'o da ga odvezes na off-road teren, samo gore.
User avatar
olensoner
Posts: 1164
Joined: 24/01/2008 19:34

#366 Re: VW Passat vs ostali

Post by olensoner »

jooo maj niga, sam hot shit ju drajvin' der in d stejts :mrgreen:
AdnanSA
Posts: 1404
Joined: 31/01/2007 20:45
Location: City

#367 Re: VW Passat vs ostali

Post by AdnanSA »

Pa gdje si bio druže ranije? Pa mi u BiH smo željni takvih makina. Ja prije par dana kupih takav na BiH tablicama za 25 000 KM. Samo godinu dana stariji. Oca mi kakve dobre felge ima. Evo svršavam ahhhh.
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#368 Re: VW Passat vs ostali

Post by Bordolini »

olensoner wrote:jooo maj niga, sam hot shit ju drajvin' der in d stejts :mrgreen:
:lol:
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#369 Re: VW Passat vs ostali

Post by drndalo »

B6Redhell wrote:Ee ovako imam jednog hocel' ko' kupiti :mrgreen: :-D 8) ... Dovez'o bih ga u Bih. 2.0T 225 KS nekih 30. Hiljada Kilom.. 2008 god. Mozete vi besjediti koliko hocete o nekim ruznim francuzima, dosadnim japancima itd.. ali passati su MRAK... bar oni sa 2.0t motorima sa preko 200 konja a potrosnja nekada na otvorenom moze biti cak ispod 6.5L/100km
A sta ce ti jadan tih 225 KS tamo ? Da stignes od 0-65 miles za 7.8 sekundi, i onda tih 65 milja vozis narednih 267 miles...? I 120 KS ti je tamo previse...
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#370 Re: VW Passat vs ostali

Post by B6Redhell »

Postao/la sheikh dana 26/12/2010 21:15

ispod 6,5 litara,a velis da ima oko 255 konja
dobar si pravo
Toliko trosi Toyotin Aygo

Daj ba sheeeiche mi pricamo o ozbiljnim automobilima a ne o kantama... :)
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#371 Re: VW Passat vs ostali

Post by B6Redhell »

olensoner wrote:jooo maj niga, sam hot shit ju drajvin' der in d stejts :mrgreen:
:D :D No shit!! ..sakirash ga ha.. he he heee :D
Last edited by B6Redhell on 27/12/2010 00:26, edited 1 time in total.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#372 Re: VW Passat vs ostali

Post by B6Redhell »

drndalo wrote:
B6Redhell wrote:Ee ovako imam jednog hocel' ko' kupiti :mrgreen: :-D 8) ... Dovez'o bih ga u Bih. 2.0T 225 KS nekih 30. Hiljada Kilom.. 2008 god. Mozete vi besjediti koliko hocete o nekim ruznim francuzima, dosadnim japancima itd.. ali passati su MRAK... bar oni sa 2.0t motorima sa preko 200 konja a potrosnja nekada na otvorenom moze biti cak ispod 6.5L/100km
A sta ce ti jadan tih 225 KS tamo ? Da stignes od 0-65 miles za 7.8 sekundi, i onda tih 65 milja vozis narednih 267 miles...? I 120 KS ti je tamo previse...


Dje ba previse, care 'vamo kamioni, volvo, freightlineri i svi drugi kad profuraju kraj tebe po 90mph il' se sklanjaj ili bjezi, A sa ovom 120ks agilom ili kako vec sto spominje sheik mozes samo visit negdje na drvetu ko privjesak odpuhani... :-D
vnm
Posts: 1489
Joined: 08/07/2008 01:28

#373 Re: VW Passat vs ostali

Post by vnm »

prijatelju kod nas kamioni ne smiju voziti toliko brzo, a i da smiju nemaju gdje :mrgreen:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#374 Re: VW Passat vs ostali

Post by B6Redhell »

vnm wrote:prijatelju kod nas kamioni ne smiju voziti toliko brzo, a i da smiju nemaju gdje :mrgreen:
Ma' ne smiju ni ovdje u ameriKi ali oni koji nisu blokirani jedva ih nekada stic' mozes!
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#375 Re: VW Passat vs ostali

Post by Bordolini »

dobri kamioni, dobre ceste a uglavnom ludi (nerjetko i nadrogirani) vozaci, dobitna kombinacija sto jest jest :-D.
Post Reply