Nwmaju licencu,posjeti njihov site,ukljuceno je preko 60 kompanija iz francuske,iz evrope,amerike odakle su dvije glavne kompanije koje bi radile na matrijalima za taj motorrespo wrote:pa kazem ti oni vec imaju licencu s tim da ucestvuju u razvoju
a motor kao motor nije novina jer je to prvi osmislio englez jos tamo nekad 1920-ih
VW Passat vs ostali
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#351 Re: VW Passat vs ostali
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#352 Re: VW Passat vs ostali
ja ti kazem imaju licencu kad budem imao vise vremena pokazem ti
evo ti nabrzaka sa wiki ako im vjerujes a ima i na jednom francuskom sajtu nadjem drugi put
http://fr.wikipedia.org/wiki/Moteur_MCE-5
evo ti nabrzaka sa wiki ako im vjerujes a ima i na jednom francuskom sajtu nadjem drugi put
http://fr.wikipedia.org/wiki/Moteur_MCE-5
-
paradjik
- Posts: 91
- Joined: 22/12/2010 23:58
#353 Re: VW Passat vs ostali
nema daljeamelinoo wrote:zar ima ista ljepse od ovoga:
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
- shibonja
- Posts: 1724
- Joined: 29/05/2006 08:37
- Location: Cogito, ergo sum
#354 Re: VW Passat vs ostali
Nema dalje za ogranicene 
- fedor
- Posts: 9156
- Joined: 27/10/2010 08:10
- Location: Behind enemy lines
#355 Re: VW Passat vs ostali
shibonja wrote:Nema dalje za ogranicene
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#356 Re: VW Passat vs ostali
Kako god, bolje od Insignijeshibonja wrote:Nema dalje za ogranicene
-
paradjik
- Posts: 91
- Joined: 22/12/2010 23:58
#357 Re: VW Passat vs ostali
Ako sam ogranicen na ovo, onda nek ti bude, ja zadovoljanshibonja wrote:Nema dalje za ogranicene
- shibonja
- Posts: 1724
- Joined: 29/05/2006 08:37
- Location: Cogito, ergo sum
#358 Re: VW Passat vs ostali
Pomislih na Blobijev Passat , al mislim da nije ista boja

Otpao dio balkona sa zgrade u Vrazovoj
Komadi fasade pali na automobil
Veličina slova: S. M. 23/12/2010 14:30:00
Sinoć u Vrazovoj: Oštećen automobil Sa zgrade u Vrazovoj ulici na Skederiji sinoć oko 20.30 sati obrušio se veliki dio fasade i balkona na parkirani automobil "pasat". Na licu mjesta zatekli smo zbunjene stanare, koji su nam kazali da niko nije povrijeđen te da je prava sreća da u trenutku kada je fasada pala nije bilo prolaznika ispred objekta.
- Fasada je bila zakrpljena prije oko dvije godine, a to je finansirala Općina Centar. Duže vrijeme je prijetila opasnost jer se vidjelo da će komadi fasade otpasti. Iako je uništen nov automobil, prava je sreća da niko nije povrijeđen - kazao nam je predstavnik etažnih vlasnika Davorin Brđanin.
Nešto više od sat nakon obrušavanja došle su ekipe upravitelja "Sarajevostana" i žutom trakom obilježili opasno područje.
Otpao dio balkona sa zgrade u Vrazovoj
Komadi fasade pali na automobil
Veličina slova: S. M. 23/12/2010 14:30:00
Sinoć u Vrazovoj: Oštećen automobil Sa zgrade u Vrazovoj ulici na Skederiji sinoć oko 20.30 sati obrušio se veliki dio fasade i balkona na parkirani automobil "pasat". Na licu mjesta zatekli smo zbunjene stanare, koji su nam kazali da niko nije povrijeđen te da je prava sreća da u trenutku kada je fasada pala nije bilo prolaznika ispred objekta.
- Fasada je bila zakrpljena prije oko dvije godine, a to je finansirala Općina Centar. Duže vrijeme je prijetila opasnost jer se vidjelo da će komadi fasade otpasti. Iako je uništen nov automobil, prava je sreća da niko nije povrijeđen - kazao nam je predstavnik etažnih vlasnika Davorin Brđanin.
Nešto više od sat nakon obrušavanja došle su ekipe upravitelja "Sarajevostana" i žutom trakom obilježili opasno područje.
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#359 Re: VW Passat vs ostali
Možda je ovo onaj što ga je tuhno
Aleeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeee
Aleeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeee
- DoradO
- Posts: 4635
- Joined: 27/04/2008 00:39
- Location: facebook.com/dorado.images
#360 Re: VW Passat vs ostali
... jos ako autic nije osiguran 
-
Gost1515
- Posts: 964
- Joined: 09/12/2003 00:00
#361 Re: VW Passat vs ostali
U svakom slučaju, gore je prošao balkon 
Passat - Balkon 1:0

Passat - Balkon 1:0
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#362 Re: VW Passat vs ostali
Ee ovako imam jednog hocel' ko' kupiti
... Dovez'o bih ga u Bih. 2.0T 225 KS nekih 30. Hiljada Kilom.. 2008 god. Mozete vi besjediti koliko hocete o nekim ruznim francuzima, dosadnim japancima itd.. ali passati su MRAK... bar oni sa 2.0t motorima sa preko 200 konja a potrosnja nekada na otvorenom moze biti cak ispod 6.5L/100km






- sheikh
- Posts: 875
- Joined: 17/10/2010 18:21
- Location: Tamni vilajet
#363 Re: VW Passat vs ostali
ispod 6,5 litara,a velis da ima oko 255 konja
dobar si pravo
Toliko trosi Toyotin Aygo
dobar si pravo
Toliko trosi Toyotin Aygo
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#364 Re: VW Passat vs ostali
B6Redhell wrote:Ee ovako imam jednog hocel' ko' kupiti![]()
![]()
... Dovez'o bih ga u Bih. 2.0T 225 KS nekih 30. Hiljada Kilom.. 2008 god. Mozete vi besjediti koliko hocete o nekim ruznim francuzima, dosadnim japancima itd.. ali passati su MRAK... bar oni sa 2.0t motorima sa preko 200 konja a potrosnja nekada na otvorenom moze biti cak ispod 6.5L/100km
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#365 Re: VW Passat vs ostali
Ovakvo djilbersko tuniranje Passata ti dodje isto k'o da ga odvezes na off-road teren, samo gore.
- olensoner
- Posts: 1164
- Joined: 24/01/2008 19:34
#366 Re: VW Passat vs ostali
jooo maj niga, sam hot shit ju drajvin' der in d stejts 
-
AdnanSA
- Posts: 1404
- Joined: 31/01/2007 20:45
- Location: City
#367 Re: VW Passat vs ostali
Pa gdje si bio druže ranije? Pa mi u BiH smo željni takvih makina. Ja prije par dana kupih takav na BiH tablicama za 25 000 KM. Samo godinu dana stariji. Oca mi kakve dobre felge ima. Evo svršavam ahhhh.
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#368 Re: VW Passat vs ostali
olensoner wrote:jooo maj niga, sam hot shit ju drajvin' der in d stejts
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#369 Re: VW Passat vs ostali
A sta ce ti jadan tih 225 KS tamo ? Da stignes od 0-65 miles za 7.8 sekundi, i onda tih 65 milja vozis narednih 267 miles...? I 120 KS ti je tamo previse...B6Redhell wrote:Ee ovako imam jednog hocel' ko' kupiti![]()
![]()
... Dovez'o bih ga u Bih. 2.0T 225 KS nekih 30. Hiljada Kilom.. 2008 god. Mozete vi besjediti koliko hocete o nekim ruznim francuzima, dosadnim japancima itd.. ali passati su MRAK... bar oni sa 2.0t motorima sa preko 200 konja a potrosnja nekada na otvorenom moze biti cak ispod 6.5L/100km
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#370 Re: VW Passat vs ostali
Postao/la sheikh dana 26/12/2010 21:15
ispod 6,5 litara,a velis da ima oko 255 konja
dobar si pravo
Toliko trosi Toyotin Aygo
Daj ba sheeeiche mi pricamo o ozbiljnim automobilima a ne o kantama...
ispod 6,5 litara,a velis da ima oko 255 konja
dobar si pravo
Toliko trosi Toyotin Aygo
Daj ba sheeeiche mi pricamo o ozbiljnim automobilima a ne o kantama...
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#371 Re: VW Passat vs ostali
olensoner wrote:jooo maj niga, sam hot shit ju drajvin' der in d stejts
Last edited by B6Redhell on 27/12/2010 00:26, edited 1 time in total.
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#372 Re: VW Passat vs ostali
A sta ce ti jadan tih 225 KS tamo ? Da stignes od 0-65 miles za 7.8 sekundi, i onda tih 65 milja vozis narednih 267 miles...? I 120 KS ti je tamo previse...drndalo wrote:B6Redhell wrote:Ee ovako imam jednog hocel' ko' kupiti![]()
![]()
... Dovez'o bih ga u Bih. 2.0T 225 KS nekih 30. Hiljada Kilom.. 2008 god. Mozete vi besjediti koliko hocete o nekim ruznim francuzima, dosadnim japancima itd.. ali passati su MRAK... bar oni sa 2.0t motorima sa preko 200 konja a potrosnja nekada na otvorenom moze biti cak ispod 6.5L/100km
Dje ba previse, care 'vamo kamioni, volvo, freightlineri i svi drugi kad profuraju kraj tebe po 90mph il' se sklanjaj ili bjezi, A sa ovom 120ks agilom ili kako vec sto spominje sheik mozes samo visit negdje na drvetu ko privjesak odpuhani...
-
vnm
- Posts: 1489
- Joined: 08/07/2008 01:28
#373 Re: VW Passat vs ostali
prijatelju kod nas kamioni ne smiju voziti toliko brzo, a i da smiju nemaju gdje 
- B6Redhell
- Posts: 7815
- Joined: 25/12/2010 04:56
#374 Re: VW Passat vs ostali
Ma' ne smiju ni ovdje u ameriKi ali oni koji nisu blokirani jedva ih nekada stic' mozes!vnm wrote:prijatelju kod nas kamioni ne smiju voziti toliko brzo, a i da smiju nemaju gdje
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#375 Re: VW Passat vs ostali
dobri kamioni, dobre ceste a uglavnom ludi (nerjetko i nadrogirani) vozaci, dobitna kombinacija sto jest jest
.


